schwarzkopf OSIS iron serum 200 C - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-21, 23:48   #31
misia2002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 24
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

agatko a wiesz w jakim sklepie fryzjerskim mozna kupic go we wroclawiu albo w warszawie?? szukalam w kilku ale nie prowadza sprzedarzy produktow schwazrzkopf'a a do allegro jakos nie jestem przekonana...
misia2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-21, 23:53   #32
agafka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 33
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

serum...extra.Kupilam (w sklepie z akcesoriami fryzjerskimi 51 zl) i jestem zadowolona uzywam go do prostownicy ceramicznej Revlon, polecam biosilk po prostowaniu!
agafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 00:04   #33
agafka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 33
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

w sklepach z artykulami fryzjerskimi (zaplacilam 51 zl)
agafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 12:31   #34
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

No i do mnie serum wreszcie dotarło. Wczoraj użyłam i... spodziewałam się lepszego efektu. Włosy wprawdzie od wczoraj są proste (koncówki się lekko wywijają, ale przynajmniej nie kręcą) i nienapuszone, co zawsze mi się zdarzało po godzinie spędzonej na dworze w warunkach innych niż letnie upały... Wyobrażałam sobie, że owe serum będzie miało nieco oleistą konsystencję, no bo w końcu miało być po nim super wygładzenie? Zdjęcie przy nim przedstawia panią z czarnymi, super lśniącymi i prostymi włosami i takie też wyobrażenie miałam o tym serum - zero nabłyszczaczy, środków utrwalających, bo "przecież mam OSISa". A tutaj nieco się zawiodłam. Na dodatek OSIS nieprzyjemnie pachnie (kojarzy mi się z czasami, gdy do leczenia pryszczy używałam spirytusu salicylowego...). Również forma jego rozprowadzania (spray) z pozoru łatwa, dla mnie okazała się być trudną (szczególnie jeśli chodzi o prostowanie włosów z tyłu). Tymbardziej, że ja spryskiwałam pasmo, a potem przejeżdżałam prostownicą (nie czekając aż wyschnie), a nie spryskałam wszystkich naraz. Może to też wina moich włosów (czas najwyższy je podciąć i ufarbować, może odzyskają swój dawny wygląd).
Reasumując, zakupu nie żałuję (aczkolwiek ze swoich pieniędzy nigdy bym tyle nie zapłaciła łudząc się, że znajdę na fryzjerskim rynku jeszcze coś lepszego; a tak to mikołaj zrobił mi zaległy prezent. Tymbardziej, że zazwyczaj moje pierwsze wrażenie po użyciu danego kosmetyku nigdy nie jest najlepsze. Dopiero po nabyciu wprawy w używaniu go, zmieniam o nim zdanie. Także myślę optymistycznie, zrobię 'porządek na głowie' i podejmę próbę prostowania z użyciem OSISa raz jeszcze (chyba z pomocą koleżanki, przynajmniej zrobi to dokładniej).
W ogóle to jestem na siebie zła (albo i na swoje kudły), bo ile można z nimi walczyć a i tak nie uzyskać takiego "gładkiego" efektu jak u fryzjera???? Yyyy....
Pozdrawiam świątecznie

P.S. Grażynko... Czekać aż OSIS wyschnie czy na mokro? No i na całe włosy, czy pasemko po pasemku?
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 13:57   #35
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Też się podpisuję pod Twoim pytankiem, czy czekać aż wyschnie czy nie?? Ja poczekałam bo to syczenie troszkę mnie przerażało
OSIS jest zdecydowanie lepszy niż Goldwell, to jest pewne, ale czy najlepszy.... nie wiem za mało wypróbowałam aby tak stwierdzić. W każdym razie jest już trzeci dzień od prostowania (normalnia już bym dziś umyła włosy, bo myje co drugi dzień) a nie mogę swojej fryzurze niczego zarzucić, są nadal proste i gładkie. Bałam się że będzie je bardziej obciążał i oprzetłuszczał ale nic takiego się nie dzieje. Jest tylko jeden minus tego serum - zupelnie nie nabłyszcza włosów, aby się błyszczały musze stosować nabłyszczacza albo serum alfaparf. Jak zużyję OSIS'a to kupię sobie tą dwufazówke Welli, podobna też jest niezła i ładnie nabłyszcza włoski
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 14:01   #36
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Ja rowniez mam juz to serum ale uzyje dopiero jutro. Jestem bardzo ciekawa rezultatow Na pewno podziele sie wrazeniami.

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 14:05   #37
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Doridee, odbiegając od tematu jaki nabłyszczacz możesz polecić z ręką na sercu? Taki który NA PEWNO nie skleja włosów?
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-22, 14:08   #38
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

a może któras z was stosowała taki preparat wspomagający prostowanie z serii profesjonalnej L'oreal Hot Style Iron Finish, w takim czarnym opakowaniu i bodajże napisy są czerwone? mam na niego ochote i nie wiem teraz czy lepszy będzie L'oreal czy to serum Schwarzkopf..Pomóżcie
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 14:23   #39
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Ja mam cienkie i delkatne włosy więc nie może być to żaden preparat który dodatkowo obciąża włosy . Pomózcie bo ja nie wiem co mam kupić, nie chcę zniszczyć włosów.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 14:30   #40
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Natusiu, ja moge z czystym sumieniem polecic nablyszczacz, ktory daje bardzo naturalny efekt bez utrwalania fryzury, a wiec i bez sklejania wloskow. To mydelko nablyszczajace Goldwella, z tego co pamietam to zamieszczalam nawet jego recenzje na KWC. Jest do kupienia na Allegro u najlepszego sprzedawcy Goldwella czyli Goldwell-prof.

Oprocz tego polecam spray Kerastase Vernis Nutri Sculpt (mam go nawet do sprzedania na targowisku ), ale on najlepsze efekty daje w polaczeniu z prostownica (nadaje blask pod wplywem ciepla) wiec nie wiem czy nie byloby to dla ciebie za duzo - najpierw serum prostujace, a potem jeszcze spray i na koniec prostownica

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 14:38   #41
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Ja stosuję i polecam Spray nabłyszczający z filtrem UV Goldwella LC2, dołączam zdjęcie. Pięknie nabłyszcza, pachnie malinkam a co najważniejsze nie obciąża ani nie skleja czy usztywnia włosów. Naprawde z ręką na sercu polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg shiner.jpg (19,5 KB, 7 załadowań)
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-22, 15:12   #42
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Chyba się skuszę na ten spray Goldwella, ale to może po świętach, w zależności od tego jak mnie Gwiazdor obficie w tym roku obdarzy
Mydełko, nie powiem - ciekawa forma, ale tchórz ze mnie i jakoś nie potrafiłabym mu zaufać
W ogóle to nie ma sprawiedliwości na tym świecie, dlaczego niektóre dziewczyny wstając rano wystarczy, że przeczeszą włosy palcami i wyglądają świetnie, a ja się męczę przed lustrem, wydaję wszystkie oszczędności na kosmetyki po to by dalej mieć sianko na głowie? Ech :|
Wesołych Świąt Wam i niech PROSTOTA (hehe) będzie z Wami
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 18:44   #43
agafka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 33
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

nie bardzo, ale zawsze mozna to sprawdzic a co do allegro to zamawiam kosmetyki u jeden dziewczyny i jest ok, glownie L'oreala
agafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 18:57   #44
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Hej.Ja również zachęcona Waszymi opiniami kupiłam dzisiaj schwarzkopf'a.Mam nadzieje,że okaże się lepszy niż środki, których stosowałam dotychczs.A było tego troche.Np. L'OREAL LISS CONTROL- włoski po nim były ładnie wyprostowane dopóki nie wyszłam z domu,wiatr i wilgoć robiła swoje,troche lepszy był GOLDWELL,a jeżeli chodzi o FLAT IRON SPRAY-WELLI to na kolana mnie też nie powalił.A zapomniałam jeszcze o szaponie i masce do włosów L"OREALA z serii LIS...i nic...W każdym razie jutro go wypróbuje i zdam relacje .
ps.a co do nabłyszczania włosków po wyprostowaniu polecam serum L"OREAL'a z serii LIS CONTROL, który dodatkowo chroni włoski przed wilgocią nie obciążając ich.
buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 19:08   #45
agafka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 33
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

ja osobiscie polecam "biosilk" po prostowaniu, regeneruje wlosy i nadaje polysk a wystarczy tylko kropelke rozetrzec w raczkach. A od czasu do czasu ampulke Alfaparf odzywiajaca i domykajaca luske wlosa (taki niebieski plynik w szklanej ampulce).
agafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 20:44   #46
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Spędziłam dzisiaj parę godzin na dworze. Było zimno i padał śnieg. Włosy może nie proste jak druty, ale proste "naturalnie" i przede wszystkim NIE napuszone co zdarzało mi się notorycznie. Chwała Ci OSIS Swoją drogą ciekawe jak będzie z deszczem...
Dzięki za tyle propozycji. Na Biosilk czaję się od dawna, ale nie wiedziałam, że może robić też za nabłyszczacz po prostowaniu, myślałam, że stosuje się go tylko jako odżywkę. No ale wypróbuję oczywiście, wszystko w swoim czasie


GRAŻYNKO, ponawiam pytanie "Czekać aż OSIS wyschnie czy na mokro? No i na całe włosy, czy pasemko po pasemku?"

Wesołych Świąt Wam
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 22:31   #47
agafka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 33
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Tez jestem zadowolona z osisawiesz...wyprobowal am ostatnio keratin oil wella sp - fajna sprawa.A od jakiegos czasu uzywam (tak raz na dwa tygodnie) ampulki Alfaparfu (niebieski plynik w szklanej ampulce) domykajace luski wlosa - rewelacja!po umyciu szamponem rozprowadzic na wlosach az pojawi sie gesta piana, zostawic na 15 minut splukac (bez odzywki)efekt: wlosy gladkie i blyszczace
agafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 22:51   #48
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

a ile ten Alfparf kosztuje i gdzie to można dostać?
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-22, 23:15   #49
agafka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 33
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Kupuje je w sklepie z artukulami fryzjerskimi ampulka koszt. 7 zl
agafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-29, 17:58   #50
reja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 1
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Tak apropo serum, znalazłam dzisiaj na internecie OSIS za 34 złote!! Cena znacznie niższa niż salonowe 51 zł ! Tutaj podaję linka hurtowni http://amstar.bazarek.pl/opis.php/tid,16022
reja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-30, 09:02   #51
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Ehh, to jak zwykle przepłaciłam W bazarku zdaje się, że koszty wysyłki są dosyć duże, ok 10zł, ale nawet jakby, to i tak się opłaca... Ja sprawdzę w hurtowni fryzjerskiej w Olsztynie czy jest i w jakiej cenie. Też dam znać
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-30, 10:29   #52
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Nastała w moim regionie kilkudniowa deszczowa pora, więc mogłam sprawdzić skuteczność OSISa - włosy nadal się puszą, może nie na całej długości, ale na koncówkach, które dodatkowo się podkręcają. Także to nadal nie jest to czego szukałam. No chyba, że ja to źle stosuję? A jak u Was? Nakładacie pasmo po paśmie i przejeżdżacie prostownicą czy na wszystkie włosy i czekacie aż wyschną? Svenja, jakie efekty u Ciebie?
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 14:24   #53
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

dziewczyny i jak tam sprawdza sie uzywanie osisa?? odkrylyscie moze jak go trzeba uzyc na suche czy na mokre wloski?? jaki efekt jest na wilgoci?? czekam na ponowne relacje
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 14:29   #54
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Hej! Ja spryskuje nim całe włoski, suche. Potem gdy wyschną pasmo po paśmie prostuję. W moim przypadku efekt jest super i bardzo długotrwały, mimo wilgoci włoski się nie puszą, może troszkę podkręcają na końcach ale to wszystko. Jestem bardzo zadowolona i myślę że zostanę przy OSIS'ie na dłużej
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 18:35   #55
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

A moją wypowiedź gdzieś wcięło chyba? A pisałam jakiś czas temu, że nie jestem zadowolona. Włosy puszą się (fakt nie tak mocno jak kiedyś) na wilgotnym powietrzu i podkręcają na końcach. Spryskiwałam po paśmie i na mokro przejeżdżałam prostownicą, ale teraz wypróbuję metodę Doridee, ale nie wiem czy doczekam się spektakularnych efektów... Byłam u fryzjera i dowiedziałam się, że mam bardzo poddatne włosy i przy takiej pogodzie idealnie gładkich włosów nigdy mieć nie będę, latem - owszem, ale nie teraz. Oczywiście się nie poddaję, i dalej walczę, choćbym tylko po domu w wyprostowanych włosach miała chodzić Svenja, a jak u Ciebie? Miałaś zdać relację
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 18:59   #56
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Używam go o ok.2 tygodni i musze powiedzieć,że jest naprawde niezły.Wcześniej używałam środka do prostowania w spray'u WELLI,a SCHWARZKOPF szybko go"zdetronizował" i teraz stoi nieużywany na półce.Stosuje go na suche włoski,spryskując wszystkie i czekając,aż wyschną,acha,przedtem wcieram w włosy żel prostujący Goldwela lub L'oreala,i prostuje.Słabo nabłyszcza włosy więc na koniec troche serum L'oreala i jest ok.Fryzurka trzyma się cały dzień,a co najważniejsze moje włosy nie puszą się.Zapłaciłam za niego 45 zł.w sklepie fryzjerskim.
buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 20:08   #57
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Buziaczek, Goldwell na mokro czy na sucho? Czekasz aż samo wyschnie czy suszarką?
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 07:36   #58
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Goldwella nakładam na mokre włosy,pozwalam im wyschnąć naturalnie lub jeśli sie spiesze używam suszarki i dopiero spryskuje je Osisem.Aha do wykończenia fryzurki często stosuje budyń Goldwella bo dzięki niemu każdy włosek jest na swoim miejscu
buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 10:26   #59
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Gorąco polecam Biosilk. Nie jest tani, ale nieeeesamowicie wyjdajny. Opakowanie 50ml mam juz ponad pół roku, a stosuję go codziennie.
Po biosilku (stosuję go 3-4 krople po prostowaniu - starcza na całe półdługie włosy) włosy są gładziutkie i błyszczące a w dotyku sypkie i takie "śliskie". MIODZIO!!! Pomimo deszczu, śniegu i wichury...
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 15:14   #60
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Re: schwarzkopf OSIS iron serum 200 C

Po Biosilku moje włosy owszem są gładsze, ale przy wilgoci nie potrafią tej gładkości zachować. Działa bardziej jak odżywka, a nie coś co nabłyszcza. No ale to zależy od rodzaju włosa, moje są najwyraźniej inne
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.