Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-21, 21:10   #1
aniva
Przyczajenie
 
Avatar aniva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 22

Zaginęła!!małgorzata szabatowska krakow


W dniu 16 listopada 2010r. w Krakowie zaginęła Małgorzata Szabatowska. Ma 31 lat, 160 cm wzrostu i niebieskie oczy. Znaki szczególne: blizna nad prawym okiem.








W dniu zaginięcia była ubrana była w: czarny zapinany sweter, krótką jasno-szarą spódnicę, czarne rajstopy i czarne okrągłe kolczyki. Miała przy sobie czarną torebkę Wittchen.
Po raz ostatni zaginiona była widziana ok. godz. 17. Następnego dnia nie pojawiła się w pracy, co bardzo zaniepokoiło współpracowników. Ok. godz. 9 sprawdzono mieszkanie zaginionej. Nie było jej w domu. Płaszcz i buty, w których była widziana poprzedniego dnia zostały w domu.

Na stole zostala nie skonczona zupa i nierozpakowane zakupy.
Gosia wracala z pracy z CH Zakopianka,mieszkala na Kurdwanowie.


To straszne ze nawet we wlasnym mieszkaniu nie mozna byc bezpiecznym.
Oby sie odnalazla cala i zdrowa!!













http://www.alert24.pl/alert24/1,8488..._widzial_.html




http://www.wiadomosci24.pl/artykul/z...wa_169696.html

Edytowane przez aniva
Czas edycji: 2010-11-22 o 13:32 Powód: dodanie zdjecia
aniva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 21:14   #2
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

nie jestem z Krakowa ale jestem w szoku, tak jakby wstała nagle i wyszła
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 22:08   #3
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Mam nadzieję, że będzie jedną z tych zaginionych, którzy szybko się odnajdują cali i zdrowi.
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 22:25   #4
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
nie jestem z Krakowa ale jestem w szoku, tak jakby wstała nagle i wyszła
Albo jakby otworzyła drzwi komuś, kto przyczynił się do Jej zaginęcia. Oby się odnalazła jak najszybciej.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 08:20   #5
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

a nie ma juz podobnego przypadku, dziewczynki/ nastolatki? cos czytalam, ze babcia sie wypowiadala, ze zostawila obiad niedokonczony.
teraz nie pamietam gdzie....:/
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 08:56   #6
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow


Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
nie jestem z Krakowa ale jestem w szoku, tak jakby wstała nagle i wyszła
Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Albo jakby otworzyła drzwi komuś, kto przyczynił się do Jej zaginęcia. Oby się odnalazła jak najszybciej.
Właśnie również mi się tak skojarzyło jakby drzwi komuś otworzyła a ten ktoś coś jej zrobił, bo ucieczka raczej wykluczona ale ubrania i zostawiona zupa na stole jednak wskazują na uprowadzenie
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 09:29   #7
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
a nie ma juz podobnego przypadku, dziewczynki/ nastolatki? cos czytalam, ze babcia sie wypowiadala, ze zostawila obiad niedokonczony.
teraz nie pamietam gdzie....:/
To chyba było w wątku Asi, że zostawiła nieumyty talerz.
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 09:58   #8
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Może umówiła się z kimś przez internet?
_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 11:17   #9
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Dziewczyny zawsze zamykajcie drzwi!!! Jak mieszkałam w bloku we Wrocławiu to 2 razy się zdarzyło, że ktos chodził po klatce i chwytał za klamkę. Brrrrrr siedze i czytam książkę, słyszę jak ktoś idzie po klatce i widze jak klamka się ugina... Sąsiadka powiedziała, że tak jej ukradli torebkę którą trzymałą na półce obok drzwi wejściowych - nie zamknęła drzwi i ktoś po prostu chwycił to co było blisko.
A moje koleżanki z tego co widzę to wogóle nie zamykają i później takie nieszczęścia są, że w waszym własnym domu ktoś was napadnie.
__________________
Sesja się zbliża...
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 12:23   #10
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Dziewczyny,
proszę o zamieszczenie tych informacji o zaginięciu Małgorzaty na wszelkich dostępnych portalach społecznościowych.Pomóżci e ją odnaleźć.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 12:55   #11
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość





Właśnie również mi się tak skojarzyło jakby drzwi komuś otworzyła a ten ktoś coś jej zrobił, bo ucieczka raczej wykluczona ale ubrania i zostawiona zupa na stole jednak wskazują na uprowadzenie
Może nawet otworzyła drzwi komuś znajomemu. Teraz pytanie, czy ostatnie logowanie telefonu Pani Małgorzaty do BTS pochodzi sprzed jej powrotu do domu, czy już po jej "zaginięciu". I czy ktoś pokusił się o sprawdzenie monitoringów z okolic miejsca, w którym jej telefon się logował.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 13:21   #12
aniva
Przyczajenie
 
Avatar aniva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 22
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

"W rozmowie z serwisem NaSygnale.pl znajomy Małgosi powiedział, że ustalono już, iż telefon należący do 31-latki łączył się z nadajnikami na ulicy Zakopiańskiej, a potem w okolicach ulicy Tynieckiej."


Z prywatnych zrodel dowiedzialam sie rowniez, iz psy zlapaly trop Malgosi,ktory urwal sie w okolicach lasku Borkowskiego.

Sledzilam wczesniej watki o innych zaginionych,ale dopoki nie dotyka to kogos z kregu osob ktore widujesz na codzien, wydaje sie takie nierealne.Nie znalam jej dobrze,ale zawsze sprawiala wrazenie milej,fajnej dziewczyny.
Rowniez podejrzewam ze to musial byc ktos kogo znala,albo ktos sledzil ja juz od momentu wyjscia z pracy,potem zapukal do drzawi a ona bidulka otworzyla.
Zastanawia mnie tez to ze jej buty zostaly,a torebka z telefonem zniknela.Nie bylo tez sladow wlamania,przemocy...
aniva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 13:26   #13
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

dziwna sprawa mam nadzieję, że się odnajdzie cała !!!!! będę trzymać kciuki i oczywiście rozpowszechniać informację gdzie się da.
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:11   #14
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Przeraża mnie to co się dzieje na tym świecie.. co chwilę nowa osoba
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:43   #15
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Cytat:
Napisane przez aniva Pokaż wiadomość
"W rozmowie z serwisem NaSygnale.pl znajomy Małgosi powiedział, że ustalono już, iż telefon należący do 31-latki łączył się z nadajnikami na ulicy Zakopiańskiej, a potem w okolicach ulicy Tynieckiej."


Z prywatnych zrodel dowiedzialam sie rowniez, iz psy zlapaly trop Malgosi,ktory urwal sie w okolicach lasku Borkowskiego.

Sledzilam wczesniej watki o innych zaginionych,ale dopoki nie dotyka to kogos z kregu osob ktore widujesz na codzien, wydaje sie takie nierealne.Nie znalam jej dobrze,ale zawsze sprawiala wrazenie milej,fajnej dziewczyny.
Rowniez podejrzewam ze to musial byc ktos kogo znala,albo ktos sledzil ja juz od momentu wyjscia z pracy,potem zapukal do drzawi a ona bidulka otworzyla.
Zastanawia mnie tez to ze jej buty zostaly,a torebka z telefonem zniknela.Nie bylo tez sladow wlamania,przemocy...
Czytałam, że wiedzą, gdzie logował się telefon Pani Małgorzaty, ale czy został zabezpieczony monitoring z tych miesc? Może zostałaby na którymś nagrana z osobą, która prawdopodobnie jej towarzyszyła. Jeśli nie było śladów włamania, wiele może wskazywać na to, że otworzyła drzwi znajomej osobie, bo gdyby została szybko obezwładniona, nie mogłaby o własnych siłach przemieścić się. Mam parę innych hipotez, ale potrzeba więcej informacji. Okolice lasku muszą zostać dokładnie przeszukane. Oby Pani Małgorzata jak najszybciej się odnalazła cała i zdrowa.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 15:34   #16
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Cytat:
Napisane przez aniva Pokaż wiadomość
"W rozmowie z serwisem NaSygnale.pl znajomy Małgosi powiedział, że ustalono już, iż telefon należący do 31-latki łączył się z nadajnikami na ulicy Zakopiańskiej, a potem w okolicach ulicy Tynieckiej."


Z prywatnych zrodel dowiedzialam sie rowniez, iz psy zlapaly trop Malgosi,ktory urwal sie w okolicach lasku Borkowskiego.

Sledzilam wczesniej watki o innych zaginionych,ale dopoki nie dotyka to kogos z kregu osob ktore widujesz na codzien, wydaje sie takie nierealne.Nie znalam jej dobrze,ale zawsze sprawiala wrazenie milej,fajnej dziewczyny.
Rowniez podejrzewam ze to musial byc ktos kogo znala,albo ktos sledzil ja juz od momentu wyjscia z pracy,potem zapukal do drzawi a ona bidulka otworzyla.
Zastanawia mnie tez to ze jej buty zostaly,a torebka z telefonem zniknela.Nie bylo tez sladow wlamania,przemocy...
w tym lesie nie jest ciekawie
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 16:02   #17
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

3mam kciuki - niech odnajdzie się cała
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 16:04   #18
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

ślad urwał się w lesie, bardzo źle mi się to kojarzy :/
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 20:02   #19
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Przyglądałam się zdjęciu, ale niestety nie wygląda znajomo, nie przypominam sobie, żebym ją widziała..Kurcze, poszlaki wskazują takie "dziwne" okolice- Lasek Borkowski, Tyniecka- bardzo długa, część biegnie w rzadziej zaludnionym terenie..niepokojące.
Mam nadzieję, że jednak wszystko dobrze się skończy.
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 20:21   #20
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Przekażcie rodzinie aby walczyła o zabezpieczenie monitoringów z miejsca zaginięcia bo to najważniejszy ślad. Trzeba przycisnąć policję aby wysłała patrol który poprosi okoliczne firmy, sklepy i stacje benzynowe aby nie kasowały nagrania z tego dnia !!!
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 20:33   #21
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Dziewczyny zawsze zamykajcie drzwi!!! Jak mieszkałam w bloku we Wrocławiu to 2 razy się zdarzyło, że ktos chodził po klatce i chwytał za klamkę. Brrrrrr siedze i czytam książkę, słyszę jak ktoś idzie po klatce i widze jak klamka się ugina... Sąsiadka powiedziała, że tak jej ukradli torebkę którą trzymałą na półce obok drzwi wejściowych - nie zamknęła drzwi i ktoś po prostu chwycił to co było blisko.
A moje koleżanki z tego co widzę to wogóle nie zamykają i później takie nieszczęścia są, że w waszym własnym domu ktoś was napadnie.
Ostatnio moim znajomym wszedl do mieszkania zlodziej, stanal w korytarzu i zobaczyl,ze kolezanka siedzi w domu. Ona przerazona,ale byl tez naszczescie jej maz i jak wyszedl z lazienki to koles odrazu sie wycofal i zwial.
Istna masakra, mowilam jej ze to ostrzezenie i ma zamykac drzwi (bo ich mieszkanie to taki 'dom otwarty', wszyscy znajomi itd wchodza jak do siebie, sa bardzo przyjacielscy ale za bardzo ufni)..teraz juz zamykaja drzwi, choc ostatnio znowu przyznala,ze brala prysznic, sprzatala itd (byla
sama w domu) i po 2h spostrzegla,ze drzwi byly otwarte

Ja mam manie zamykania. Sprawdzam po 3-4 razy takie natrectwo jakby

Mam nadzieje,ze ta kobieta sie odnajdzie, to co sie dzieje na tym swiecie, przekracza ludzkie pojecie.

Titina ma racje, konieczne jest jak najszybsze zabezpieczenie wszelkiego monitoringu..co by nie bylo za pozno!!!
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2010-11-22 o 20:35
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 21:46   #22
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Mieszkam b.blisko miejsca jej zaginiecia.

Dzisiaj widzialam chyba z 6 plakatów. Kolo bankomatów, w centrum handlowym, na tablicy ogloszen, na klatce.
Naprawde nalezy pogratulowac rodzinie/.przyjaciolom bo w przeciagu doslownie 2-3 dni pojawily sie plakaty z jej zdjeciem, opisem.

Niestety nie widzialam jej, ale porozsylalam linki na FB, dzis mowilam w pracy o Niej. Oby takie powolne naglosnienie cos dalo.
Obysmy nie czekaly tak jak w przypadku Iwony...
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 21:56   #23
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Niestety nie widzialam jej, ale porozsylalam linki na FB, dzis mowilam w pracy o Niej. Oby takie powolne naglosnienie cos dalo.
Obysmy nie czekaly tak jak w przypadku Iwony...
Ja też powysyłałam linki na gadu-gadu do wszystkich znajomych z Krakowa. Niektórzy mieszkają w okolicach zaginięcia, może skojarzą tą osobę?
Przerażające, że można ot tak, nagle, po prostu, "zniknąć" z własnego domu..
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 00:20   #24
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Jutro wybieram się do Krakowa. Zobaczę, czy tych plakatów jest rzeczywiście sporo.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 08:16   #25
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Podbijam wątek!!!!
Nic nowego nie wiadomo w sprawie??

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Szukając w necie co nowego w tej sprawie natknęłam się na stronkę koleżanki Małgosi
podaję link:
http://lastinn.info/wiesci/9455-zagi...kow-pilne.html

są tu inne zdjęcia na których ja osobiście gdyby nie charakterystyczne usta bym w ogóle nie poznała może warto je tu umieścic, żeby ktoś czytający po raz pierwszy mógł zobaczyc również jak dana osoba może byc zmieniona np.grzywką
a na stronce policji natknęłam się na to, że Małgosia ma za uszami charakterystyczne blizny po operacji plastycznej, więc to też dośc istotny szczegół w jej wyglądzie
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 09:34   #26
Squirrel801
Raczkowanie
 
Avatar Squirrel801
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 181
GG do Squirrel801
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

bardzo interesuję się tym wszystkim, w sprawie Iwony z Trójmiasta też siedzę już jakiś czas. tylko, że o niej wiadomo już COŚ, są nagrania z monitoringu, teorie, przypuszczenia. A tutaj, w przypadku Małgorzaty wiadomo niewiele, poza tym ten niepokojący fakt urywania się śladów pod lasem.
co znajduje się po drugiej stronie tego lasu? czy w lesie jest jakaś droga, która gdzieś prowadzi, do jakiejś miejscowości, miejsca? czy w tym lesie są jakieś tajemnicze miejsca? a sąsiedzi Małgorzaty niczego nie zauważyli? jeśli na drzwi na przeciw kogoś lub na klatce ktoś mógł coś zauważyć. trzeba przepytać sąsiadów.

a tam gdzie się urywa ślad i po drodze, może są jakieś stacje benzynowe właśnie, sklepiki, gdzie mają monitoring. nie wierzę, żeby policja jeszcze tego nie zrobiła. może powinni to udostępnić.

w przypadku Iwony można przypuszczać, że żyje. ale z Małgorzatą jest gorzej niejasna sprawa. oczywiście nadzieja umiera ostatnia i życzę rodzinie, żeby dziewczyna się znalazła cała i żywa. ech...

p.s. w ogóle zawsze w takich sprawach należy wejśc dalej w życie osobiste tej osoby. być może miała jakieś konflikty z kimś, byłego chłopaka, no nie wiem... musiałabym się bardziej zagłębić w jej sprawę i poznać więcej faktów.
__________________

Squirrel801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 09:50   #27
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Jeśli jest tu ktoś ze znajomych Małgosi to proponuje posłuchac paru dziewczyn wyżej, bo dobrze mówią z tymi monitoringami, bo tak jak w przypadku Iwony zostały za późno sprawdzone, a tu jest jeszcze szansa na zabezpieczenie ich i byc może na którymś z nich jest Małgosia
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 10:05   #28
Squirrel801
Raczkowanie
 
Avatar Squirrel801
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 181
GG do Squirrel801
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
Jeśli jest tu ktoś ze znajomych Małgosi to proponuje posłuchac paru dziewczyn wyżej, bo dobrze mówią z tymi monitoringami, bo tak jak w przypadku Iwony zostały za późno sprawdzone, a tu jest jeszcze szansa na zabezpieczenie ich i byc może na którymś z nich jest Małgosia
Nie ukrywam, że najlepiej mieć jakąś znajomą osobę w policji lub wyrobić sobie kontakt z jakąś konkretną osobą, która zajmuje się tą sprawą. Można wtedy sugerować różne rzeczy, poprosić, by zdobyli nagrania z monitoringu z poszczególnych miejsc.
Warto też rozwiesić plakaty po miejscowościach/wsiach wokół lasu oraz na stacjach benzynowych przy wylotówkach w okolicy -zakładając, że żyje i została uprowadzona.
Tu każdy szczegół jest ważny. Jakiekolwiek zaniedbanie opóźnia całą sprawę.
__________________

Squirrel801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 10:19   #29
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Cytat:
Napisane przez Squirrel801 Pokaż wiadomość
Nie ukrywam, że najlepiej mieć jakąś znajomą osobę w policji lub wyrobić sobie kontakt z jakąś konkretną osobą, która zajmuje się tą sprawą. Można wtedy sugerować różne rzeczy, poprosić, by zdobyli nagrania z monitoringu z poszczególnych miejsc.
Warto też rozwiesić plakaty po miejscowościach/wsiach wokół lasu oraz na stacjach benzynowych przy wylotówkach w okolicy -zakładając, że żyje i została uprowadzona.
Tu każdy szczegół jest ważny. Jakiekolwiek zaniedbanie opóźnia całą sprawę.
wiesz znajomości w policji to już dużo, ale wiesz ciężko tak z biegu się zaznajomic a policja wcale nie jest chętna do udzielania jakichkolwiek informacji kierując się dobrem sprawy
tak jak w przypadku Iwony nie mamy wieści od dłuższego czasu, nawet adwokat który pomaga mamie zaginionej nie może zbyt wiele wyciągna z prokuratury
ale tak plakaty są ważne i nagłośnienie sprawy również, żeby jak najwięcej osób się o niej dowiedziało i kojarzyło twarz zaginionej
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 11:21   #30
luciolla
Raczkowanie
 
Avatar luciolla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 250
Dot.: Zaginęłą!!!Małgorzata Szabatowska,Krakow

Lasek to dosyć szemrane miejsce, mieszkam w tamtej okolicy, widzę go z okien. Jest tam trochę wydeptanych ścieżek, przynajmniej w części blisko osiedla; chodnik prowadzący na spory cmentarz (też w obrębie lasku). Kręcą się tam rozmaite indywidua; lumpy; jakiś ekshibicjonista był widywany, nie raz, nie dwa się zdarzało, że ktoś tam kogoś zaczepiał, chociaż, odpukać, kilka akcji, gdzie napadnięto na osoby, które znam, to paręnaście lat temu.

co do monitoringu, oby cokolwiek udało się zdobyć. Niestety, to są obrzeża miasta, przypuszczam, że niekoniecznie jest tam wiele kamer, które przysporzą dowodów.

Tyniecka, też nieciekawa okolica, lasy, stawy jakieś tam są chyba z tego co kojarzę.

To okropne, że człowiek może tak nagle zapaść się pod ziemię.
Poszukiwanej kobiety niestety nie kojarzę, oby sprawa wyjaśniła się pozytywnie.
__________________
Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce!
luciolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-18 23:48:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.