Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 15:34   #4351
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
ja też już byłam u większości i co najgorsze.. ostatnio trafiam do coraz gorszych

Tak! to był Tomek wiadomo co się z nim stało?

Zdradzisz jaka to farba ?

mi się podoba odcień 6,07 i 4,07 https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1225200553
A czy on czasem nie wybył zagranice? Jesli to ten Tomek o ktorym mysle...
Denise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 16:02   #4352
afufek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 34
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez kinjac Pokaż wiadomość
Mam pytanie - znacie może fryzjerkę Cecylię Borkowską lub salon fryzjerski TeQuila ? salon został niedawno otwarty koło mojego domu i zastanawiam się czy warto się wybrać .... chodzi mi o strzyżenie długich włosów i farbowanie.

do Cecylii chodzę od wielu lat ( na początku na Chwaliszewie, potem na Siemiradzkiego,teraz na Gwiaździstej) i zawsze wychodziłam zadowolona.
Kiedyś dla zmiany poszłam do innego fryzjera i bardzo żałowałam tego eksperymentu.
Z czystym sumieniem mogę polecić.
afufek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 18:40   #4353
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

świetny ten popielaty brąz!!! Wiadomo może gdzie mogę dostać taki kolor ;> a Tomek to Betlej chyba i nie wiem czy on nie przeniósł salonu parę kamienic dalej.
juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 19:56   #4354
zanka86
Raczkowanie
 
Avatar zanka86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska/ Hertfordshire
Wiadomości: 126
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witam wizazanki

Chcialabym sie wybrac do fryzjera - stylisty zastanwiam sie nad Pawlem Kaminskim z maestro. Czy jest tak naprawde dobry i jaki ma cennik. Potrzebuje metamorfozy bo za kazdym razem jak wychodze od fryzjera wygladam tak samo..... Chcialabym poszalec z kolorkiem, ale jakos zaden fryzjer sie nie odwazyl zmienic drastycznie mojego natralnego kolor jaki jest ciemny braz..... Prosze o porady i wskazowki
zanka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 23:24   #4355
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

ja byłam wczoraj u Pana Krzysztofa (za Groblą 3/4) i jestem zadowolona generalnie tnę się u niego od 4 lat ale szperając w tym wątku natrafiłam na komentarze, że ostatnimi czasy sobie odpuścił i obniżył loty. Dziewczyny narzekały głównie na to, ze wyciął im połowę włosów. Ja jestem z tych, których wizyta u fryzjera przyprawia o palpitację serca więc z duszą na ramieniu poszłam do Krzysztofa (nie miałam już czasu na szukanie nowego fryzjera). Nagadałam mu, że ma nie przesadzać, że nie chce stracić połowy włosów, że nie obchodzi mnie że mam zniszczone końcówki - wolę żeby włosy były długie i nieco zniszczone niż krótkie i zdrowe (chodzi mi o to że np. ja mowie fryzjerowi "ścinamy 2cm" na co on ścina pięć bo "końcówki zniszczone, 2cm nie pomogą". Mógłby chociaż pwoiedzieć o tym przed). Generalnie trochę zdziwiłam się czasem obcinania (25min) bo kiedyś to i godzinę siedziałam. Uwaga - normalnie ciał mnie najpierw zwykłymi nożyczkami, później degażówki a póżniej takie pazurki jakby do cieniowania. Powiedziałam mu żeby tym razem odpuścił sobie te pazury (wystraszona wizją połowy moich włosów na podłodzę) i.... po raz pierwszy wyszłam z salonu zadowolona od zaraz. Zwykle miałam tak, że najpierw ryk a później jak już umyłam i zrobiłam po swojemu to "w sumie jest fajnie". Teraz mi się podobało Jeżeli to komuś się przyda - mam długie, proste, cienkie włosy i fryzurkę jak dziewczyna na moim avatarze
__________________
!!!Manchester United!!!

Edytowane przez kapsel
Czas edycji: 2010-08-06 o 23:27
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 16:17   #4356
kamila_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cześć Dziewczyny.
Poszukuję jakiegoś fajnego sprawdzonego fryzjera przed moim weselem. Mam jeszcze 3 miesiące i chciałabym najpierw nieco odmienić swoj fryz a później jak będę zadowolona pójść na upięcie przed ślubem. Najlepiej fryzjer gdzieś w centrum (kaponiera / teatralka / Św Marcin) bo codziennie wracam tamtędy z pracy. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
kamila_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:55   #4357
pinivini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 244
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Po którymś z rzędu podejściu, zdecydowanie rezygnuję z usług Krzysztofa z ul. Za Groblą. Byłam wielokrotnie cierpliwa (znam go już jakis czas, obcinałam się już kilka razy) i dawałam mu kolejny i koleny raz szansę, ale moja wizyta jakieś 2 tyg. temu była ostatnią.
Jestem zawiedziona, wkurzona i ...i mam fatalną fryzurę.
Czekałam tyle czasu i nic nie pisałam mając nadzieję, ze włosy ciut odrosną i fryzura będzie się lepiej układać, ale wcale nie jest lepiej.
Pozostaje mi wiązać włosy i czekać aż odrosną...
Może w tym czasie znajdę kogoś komu powierzę swoje włosy...
pinivini jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 12:14   #4358
martysia83
Raczkowanie
 
Avatar martysia83
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 124
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez kamila_80 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.
Poszukuję jakiegoś fajnego sprawdzonego fryzjera przed moim weselem. Mam jeszcze 3 miesiące i chciałabym najpierw nieco odmienić swoj fryz a później jak będę zadowolona pójść na upięcie przed ślubem. Najlepiej fryzjer gdzieś w centrum (kaponiera / teatralka / Św Marcin) bo codziennie wracam tamtędy z pracy. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
wiesz co, zajrzyj na ul. Żydowską. chodzę tam od jakiegoś czasu i ja tam jestem zadowolona. zazwyczaj chodziłam do p. Kasi ale u p. Darii też byłam ze 2 razy i też fajnie ścina. włosów nie upinałam tam, więc jak się zdecydujesz to daj potem znać co do efektów namiary masz tu www.salonmagia.eu
__________________
Ułamek sekundy niech nie decyduje o moim patrzeniu na świat !
martysia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 17:37   #4359
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

martysia83 , czy ten salon magia, wczesniej nazywał sie 'galeria fryzur ' ??

edit: jednak nie , sprawdzilam w sieci, i widzę, ze galeria fryzur miesci się na szewskiej.
Zasugerowalam się imieniem fryzjerki ,gdyz bylam kiedys na szewskiej i tam tez pracowala Daria.
__________________
.

Edytowane przez ruda7816
Czas edycji: 2010-08-09 o 17:40
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 19:05   #4360
taliena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 205
GG do taliena
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez pinivini Pokaż wiadomość
Po którymś z rzędu podejściu, zdecydowanie rezygnuję z usług Krzysztofa z ul. Za Groblą. Byłam wielokrotnie cierpliwa (znam go już jakis czas, obcinałam się już kilka razy) i dawałam mu kolejny i koleny raz szansę, ale moja wizyta jakieś 2 tyg. temu była ostatnią.
Jestem zawiedziona, wkurzona i ...i mam fatalną fryzurę.
Czekałam tyle czasu i nic nie pisałam mając nadzieję, ze włosy ciut odrosną i fryzura będzie się lepiej układać, ale wcale nie jest lepiej.
Pozostaje mi wiązać włosy i czekać aż odrosną...
Może w tym czasie znajdę kogoś komu powierzę swoje włosy...
Och, kurczę, widzę, że oprócz mnie pojawia się coraz więcej dziewczyn zawiedzionych ostatnimi dokonaniami p.Krzysztofa.

A ja właśnie coraz bardziej potrzebuję cięcia i już nawet zaczynałam się łamać czy do niego się nie umówić, mimo ostatniego spustoszenia, które zostawił mi na głowie...
taliena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 18:12   #4361
pinivini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 244
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Nie popełniaj tego błędu...
Ja jestem tak zawiedziona i wkurzona, ze brak mi słów.
mam mega spartoloną fryzurę - wycieniowaną jak czeski piłkarz;/
pinivini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 18:53   #4362
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez pinivini Pokaż wiadomość
Nie popełniaj tego błędu...
Ja jestem tak zawiedziona i wkurzona, ze brak mi słów.
mam mega spartoloną fryzurę - wycieniowaną jak czeski piłkarz;/

z tego co kojarzę Talienka też miała piłkarską nieee - już kojarzę - to było na metala

ja po pierwszej wizycie byłam zachwycona, co do późniejszych - nie narzekałam... ostatnio termin odległy mnie odstraszył, może i dobrze
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 19:26   #4363
taliena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 205
GG do taliena
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
z tego co kojarzę Talienka też miała piłkarską nieee - już kojarzę - to było na metala

ja po pierwszej wizycie byłam zachwycona, co do późniejszych - nie narzekałam... ostatnio termin odległy mnie odstraszył, może i dobrze
Nie wiem jak określić to co miałam - skrzyżowanie naćpanego rock'n'rollowca (a la Keith Richards w latach '80) z o-wzięłam-żyletkę-i-wycięłam-sobie-pół-włosów.
Orenda, a jak Twoje włoski po p.Dominice?
taliena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:13   #4364
pinivini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 244
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez elapieszczoch Pokaż wiadomość
Powidzcie mi jak to jest, że jest tak dużo ludzi, którzy nie potrafią rozmawiać? chodzi mi oczywiście o rozmowę z fryzjerem.
My jako klientki mało mówimy, żle opisujemy nasze oczekiwania a fryzjerzy albo źle nas rozumieją albo wogóle nie rozumieją. Czy któraś z was myślała nad tym szeżej?
przepraszam, że tak może się wtrąciłam ale nikt nie próbuje zająć się tym problemem od innej strony, a mam właśnie chwilę i dawno mnie tu nie było więc miałam co czytać a tu ciągle tosamo
W końcu jest nas tak dużo tu może coś razem zdziałamy, np wspólna lista hmmm wymagań o albo słownik pomiędzy fryzjerem a klientem ))) to będzie dobre )) napewno większości się przyda a no i oczywiście nie którym zapewne przyda się trochę asertywnościmi też ))
Myślę, że nie jedna z nas jest zdecydowanie asertywna i bardzo skrupulatnie opisuje czego chce a czego nie chce.
Sęk w tym, że nie każdy fryzjer potraafi słuchać i uszanować wolę klienta. NIe każdy fryzjer jest dobry w tym co robi.
Nie wiem co myślą sobie obcinając połowę z trudem zapuszcznych włosów dosłownie w kilka minut partoląc całą fryzurę.
My natomiast mamy ograniczoną percepcję tego co się dzieje za naszymi plecami, z tyłu głowy.
Gdyby fryzjer informował mnie o tym co zamierza zrobić, ile włosów i w jaki sposób zamierza obciąć - byłąbym zdecydowanie bardziej spokojna i usatysfakcjonowana.
natomiast instruując na początku każda z nas ślepo wierzy, ze "znawca i mistrz" przyjął komunikat, zakodował i zrozumiał.
Bywa z tym różnie...
pinivini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:49   #4365
Miniulekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Mam nadzieję, że następnym razem zobaczę Cię w rozpuszczonych włosach i ocenię co też ten fryzjer nabroił.. a szkoda, żeby po wizycie u fryzjera chodzić przez miesiąc w związanych włosach.. Mam nadzieję, że szybko odrosną i że następnym razem lepiej trafisz, bo pewnie już u pana K. nie wylądujesz, prawda?
Miniulekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 15:33   #4366
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Słuchajcie , chciałam tylko na chwilę powrócić do tematu Tomka Betleja , czy ktoś u niego ostatnio był lub wybiera się w najbliższym czasie?
Denise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 17:09   #4367
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez taliena Pokaż wiadomość
Nie wiem jak określić to co miałam - skrzyżowanie naćpanego rock'n'rollowca (a la Keith Richards w latach '80) z o-wzięłam-żyletkę-i-wycięłam-sobie-pół-włosów.
Orenda, a jak Twoje włoski po p.Dominice?

dają radę - acz szału nie ma tak....poprawnie

skrzyżowanie naćpanego rock'n'rollowca (a la Keith Richards w latach '80) z o-wzięłam-żyletkę-i-wycięłam-sobie-pół-włosów.
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 17:31   #4368
taliena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 205
GG do taliena
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
dają radę - acz szału nie ma tak....poprawnie

skrzyżowanie naćpanego rock'n'rollowca (a la Keith Richards w latach '80) z o-wzięłam-żyletkę-i-wycięłam-sobie-pół-włosów.
Gdzie w takim razie u diabła mam iść? p. Krzysztof mnie do siebie zniechęcił, nie wspomnę o powtarzających się negatywach na jego temat.
Sama za cięcie loków się nie wezmę - słabo mi na myśl co za pogrom mogłabym wykombinować Powtarzająca się tu p. Sylwia - wiecie jak ona tnie loki, w sensie czy ma do tego rękę?
taliena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 17:37   #4369
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez taliena Pokaż wiadomość
Gdzie w takim razie u diabła mam iść? p. Krzysztof mnie do siebie zniechęcił, nie wspomnę o powtarzających się negatywach na jego temat.
Sama za cięcie loków się nie wezmę - słabo mi na myśl co za pogrom mogłabym wykombinować Powtarzająca się tu p. Sylwia - wiecie jak ona tnie loki, w sensie czy ma do tego rękę?
talienka - panią Dominikę mogę Ci spokojnie polecić (p. Krzysztofa też spokojnie kiedyś komuś polecałam i mi głupio później było ) - ale serio - myślę, że krzywdy Ci nie zrobi, a jeśli masz pomysł na swoją fryzurę - podejrzewam, że da radę... to "szału nie ma" - to raczej moja wina, ja jestem zachowawcza i boję się szaleństw
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 18:01   #4370
taliena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 205
GG do taliena
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
talienka - panią Dominikę mogę Ci spokojnie polecić (p. Krzysztofa też spokojnie kiedyś komuś polecałam i mi głupio później było ) - ale serio - myślę, że krzywdy Ci nie zrobi, a jeśli masz pomysł na swoją fryzurę - podejrzewam, że da radę... to "szału nie ma" - to raczej moja wina, ja jestem zachowawcza i boję się szaleństw

Ja mam bardzo skromne marzenia i pragnienia odnośnie moich włosów, więc mam nadzieję, że p. Dominika je spełni wyślesz mi PW z jej numerem telefonu? I jak długo się czeka u niej na termin?
taliena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 09:30   #4371
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

orenda, wiesz co ,ale nie może być Tobie głupio ,ze polecilas danego fryzjera,a on zle wykonał usługę na innej glowie. Nigdy nie wiadomo ,czy fryzjer dobrze tnie kazdy rodzaj wlosow, a i nie wiadomo ,czy ma umiejętnosci na miarę naszych wymagan ( i wymagajacych włosow).

Ja tez przez chwilę wyrzucalam sobie ,że jedna z Wizazanek jest niezadowolona z wizyty w pewnym salonie , no ale z drugiej strony co ja za to mogę?

Opinie ,ktore tu wyrażamy są naszymi spostrzezeniami ,a kazda z nas ma inne włosy . Zawsze idąc do niesprawdzonego przez nas salonu podejmujemy ryzyko .

taliena ,życzę powodzenia obojętnie na jaki salon się zdecydujesz i mam nadzieje,że bedziesz zadowolona.
niestety nie mam kręconych ,ba nawet lokowanych włosow ,wiec nie pomogę.
Ale podpytaj Papryczkę ,choc ona tez ostatnio nie moze trafic na dobrego fryzjera ,z tego co czytam w wątku.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 09:55   #4372
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Ruda masz rację, zawsze staram się racjonalnie do tego typu sytuacjach podchodzić, ale kurcze potem empatia mi się włącza z automatu i mi się żal robi i głupio

btw - jak włoski teraz się sprawują? pytam o cięcie, bo pamiętam, że z kolorkiem kiepsko już
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 11:42   #4373
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Glupio to powinno byc tym fryzjerom co partolą robotę.
ech, cudotwórców w P-u chyba nie znajdziemy ...
:/

Fryzura się trzyma, nie straciła kształtu, z modelowaniem też nie mam problemow. Co prawda chcialabym znów przyciąć ,moze ścieniować trochę, zmodyfikować fryzurę 'na Twiggy', no ale nie wiem juz do kogo isc. Chcialabym znalezc takiego fryzjera ,ktory widząc moje rzadkie włosy doradzi jakie cięcie pasuje ,jak ostrzyc ,by na glowie nie bylo widac przeswitów ,a nie tylko pocieszajaco mówic ''niech sie pani nie przejmuje ,ludzie maja jeszcze rzadsze włosy'.
Kolor obecnie jest beznadziejny,widac róznice . Teraz mam
-naturalny odrost (ok pol cm)
-odrost pofarbowany ostatnio ,ktory jest czerwono rudy( ok 3 cm )
- no i trzeci poziom czyli jasnorude koncowki ( jakies 13 cm )

Wychodzić do ludzi muszę,wiec staram sie nieprzejmować włosami. Gorzej jest gdy przypadkiem spojrzę w lustro. Wtedy dostaję wściku.
No ale coz.
Poki co nie mam wyjścia.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 13:21   #4374
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

mysle o Tomku Betleju, ale kompletnie nie wiem co sie z nim teraz dzieje? chetnie bym poszła na farbę

hmm jego strona nie działa, moze faktycznie wyjechal


a czy bylyscie w salonie BRONEK2? polecają go na innym forum
http://www.bronek2.pl/sajt.html szkoda, ze nie ma galerii

oprócz tego polecani są:
-Sergiusz z Ekstrakttu
-Bartek z Mono (jak tam z farbowaniem?)
- Agnieszka Chwałkiewicz z salonu Kącik Fryzjerski
__________________





Edytowane przez Papryczkaa
Czas edycji: 2010-08-14 o 13:34
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 22:24   #4375
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Papryczko, ale ponoć Betlej przeniósł się dwa numery wcześniej czy jakoś tak, chyba 78... Po schodkach w dół, tam rzeczywiście jest jakiś fryzjer, ale czy on? Nie ma żadnego szyldu...
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 22:38   #4376
taliena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 205
GG do taliena
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny, a ja mam jeszcze takie pytanie, nie do końca tyczy się ono fryzjerów, ale włosów jak najbardziej Gdzie mogę sobie dobrze wyregulować brwi w Pń? Zazwyczaj robię to sama, ale od czasu do czasu mam poprawianą linię przez kosmetyczkę. Moja stała właśnie wyjechała do Francji na rok i teraz szukam kogoś, kto nie wyczaruje mi dwóch cienkich gąsienic na twarzy
taliena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 12:36   #4377
hanka04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
GG do hanka04
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witam Panie,
można przeczytać wiele pochlebnych opinii o Bartku z Mono. Dużo jest o nim rozpisywane, ale z tego, co się zorientowałam w tym salonie pracuje też Patryk (przynajmniej to można wyczytać z ich WWW). Czy któraś mogłaby coś o nim też powiedzieć??
hanka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 21:09   #4378
Jackies
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Tomek B. przyjmuje dwa nry dalej, czyli nie 66 a 68, schodkami w dół.
Jackies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 08:39   #4379
Miniulekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Smile Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez hanka04 Pokaż wiadomość
Witam Panie,
można przeczytać wiele pochlebnych opinii o Bartku z Mono. Dużo jest o nim rozpisywane, ale z tego, co się zorientowałam w tym salonie pracuje też Patryk (przynajmniej to można wyczytać z ich WWW). Czy któraś mogłaby coś o nim też powiedzieć??

Hej, niestety nigdzie nie widziałam żadnych opinii o Patryku, jak coś znajdę dam znać .
Miniulekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 13:38   #4380
jaella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witam,
proszę o opinie o salonie Bronek 3 oraz pani Tamarze Guckiej (http://www.stylista-fryzjer.pl/). Nigdzie w internecie nie ma zbyt wielu opinii, a ja chciałabym się tam wkrótce wybrać.
Chętnie jednak pójdę to innych fryzjerów, o ile za włosy do ramion
-> cięcie+farbę(+układanie) zapłacę ok. 100 zł.
Z góry dziękuję za pomoc.
jaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.