Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-31, 12:21   #1231
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Fryzjer Poznan

Chodzi Ci o avatar? To w ustawieniach się fotkę ładuję. Bodajże Panel użtykownika
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 12:39   #1232
KasiaPoznan
Raczkowanie
 
Avatar KasiaPoznan
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 56
Dot.: Fryzjer Poznan

dzięki bardzo, udało się
KasiaPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 07:53   #1233
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer Poznan

jak mi wypadaly wlosy po operacji, oczywiscie fryzjerzy NIE namawiali mnei do przestana farbowania

ale bylam madrzejsza, przemeczylam sie i wrocilam do swoejgo koloru (chociaz bylo mi latwiej, bo farbowany mialam na sarni braz, a swoej mam ciemny braz)

bardzo polecam do brazowych wlosow wszystkie te szampony i odzywki do brazowych- na prade nadaja ladny odcien

od 2 lat nie fabruje wlosow, a kolor mam czekoloadowy braz (zasluga odzywek)

wiekszosc osob NIE wierzy ze to moj kolor

takze sprobujcie, niefarbowanie na pewno pomoze wypadaniu
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 15:24   #1234
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Fryzjer Poznan

Izaluka - a moze pasemka? balejaż? By potem spokojnie wrócić do naturalnego koloru?
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 12:40   #1235
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Fryzjer Poznan

no a ja znowu muszę do fryzjera
jestem zarośnięta do granic możliwości (zapuszczam się znowu ) więc już mnie powoli nosi - i łaknę zmian

tylko właśnie - skoro do Krzysia kolejka jak stąd do księżyca i z powrotem to gdzie by tu pójść?

Papryczko zdecydowałaś się na kogoś?
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:19   #1236
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

benito

Myślę nad tym Romkiem z pasażu Rondo, chociaż bym wolała więcej opinii o nim usłyszeć
i siedzi mi w głowie pan żółty pasek . Jest tańszy niż Krzysiek a talent podobno ten sam

i chyba tam uderzę ( ) następnym razem
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:23   #1237
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
benito

Myślę nad tym Romkiem z pasażu Rondo, chociaż bym wolała więcej opinii o nim usłyszeć
i siedzi mi w głowie pan żółty pasek . Jest tańszy niż Krzysiek a talent podobno ten sam

i chyba tam uderzę ( ) następnym razem
to jakbyś dorwała żółtego paska to daj znać co i jak jakby co to Cię pomszczę
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 21:00   #1238
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fryzjer Poznan

ja też muszę gdzieś iść


Benito tak mi brakuje tego kocura z kałasznikowem
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 21:40   #1239
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Fryzjer Poznan

hej dziewczyny znów ścinałam włosy i co raczej jestem nie zadowolona chyba nigdy nie trafie na dobrego fryzjera byłam u pani ani na osiedlu lotników ale nie wyszło to co chciałam zresztą sami oceńcie u fryzjera byłam w piątek a zdjęcia są z dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sarbinowo 620.jpg (113,1 KB, 102 załadowań)
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 06:23   #1240
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Fryzjer Poznan

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;5141036]No tak trochę z przyzwyczajenia, a trochę same z siebie się rozjeżdżają . Taką grzywkę na czoło ostatnio miałam z 8-9 lat temu i mam traumę, bo wtedy do osiedlowego fryzjera chodziłam (przecież na 10-latkę nie opłacało się wydawać więcej kasy ), a tam mi zawsze jakoś cięli, jakby przyszli do pracy na kacu ale, ale! zrobiłam sobie jakieś niby wyraźniejsze:p. Śpiąca, zmęczona... ale jest grzywka! [/quote]

fryzurka ok. ale ja bym cię widziała w odrobinę innym cięciu. Masz bardzo szczupłą buzię i powinno ci być fajnie we fryzurce, jaką Uma Thurman miała w Kill Billu : http://city.reuters.pl/wieczor/wieczor1.jsp?id=2152, albo Pulp Fiction. Baza fryzury podobna do tej,którą masz teraz, tylko grzywka trochę inna.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 12:22   #1241
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Fryzjer Poznan

No to się zapisałam do Krzysztofa na 20 września

Najbliższy wolny termin jest 12 września, więc możecie się umawiać

Teraz tylko niech ktoś mi wytłumaczy, jak najwygodniej dotrę na Strzelecką 49?
Jestem dojezdna PKP. Dojechać do Półwiejskiej i stamtąd iść pieszo? Nie bardzo wiem, gdzie dokładnie leży Strzelecka (pewnie te okolice)? Pomożecie?
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-03, 12:48   #1242
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Arrow Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
fryzurka ok. ale ja bym cię widziała w odrobinę innym cięciu. Masz bardzo szczupłą buzię i powinno ci być fajnie we fryzurce, jaką Uma Thurman miała w Kill Billu : http://city.reuters.pl/wieczor/wieczor1.jsp?id=2152, albo Pulp Fiction. Baza fryzury podobna do tej,którą masz teraz, tylko grzywka trochę inna.
Dzięki, dzięki za radę

Izaluka- dojedź do przystanku AWF i zobaczysz naprzeciwko siebie taki wieżowiec (no, przynajmniej powinien być widoczny :P) i to tam ;>
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 12:50   #1243
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
No to się zapisałam do Krzysztofa na 20 września

Najbliższy wolny termin jest 12 września, więc możecie się umawiać

Teraz tylko niech ktoś mi wytłumaczy, jak najwygodniej dotrę na Strzelecką 49?
Jestem dojezdna PKP. Dojechać do Półwiejskiej i stamtąd iść pieszo? Nie bardzo wiem, gdzie dokładnie leży Strzelecka (pewnie te okolice)? Pomożecie?

wsiądź w 6 i wysiądź na przystanku AWF.
To niedaleko Dworca.


jak nie 6 to chyba 13, sprawdzisz na rozpisce. W każdym razie nie bedziesz jechać tramwajem dłużej niż 10 min
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 12:58   #1244
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Fryzjer Poznan

Oki Dziękuje Wam bardzo Jakoś dam radę!
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 13:02   #1245
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
No to się zapisałam do Krzysztofa na 20 września

Najbliższy wolny termin jest 12 września, więc możecie się umawiać

Teraz tylko niech ktoś mi wytłumaczy, jak najwygodniej dotrę na Strzelecką 49?
Jestem dojezdna PKP. Dojechać do Półwiejskiej i stamtąd iść pieszo? Nie bardzo wiem, gdzie dokładnie leży Strzelecka (pewnie te okolice)? Pomożecie?
z dworca glownego 12 albo 6, na AWF i tam po drugiej stronie ulicy jest park, za parkiem jest Victoria Center. i to tam
ja jestem umowiona na czwartek, troche sie stresuje ale zobacyzmy co to bedzie
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 13:24   #1246
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Fryzjer Poznan

Dzięki Kachulka. Ja też mam małego stresa przed wizytą
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 16:15   #1247
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Fryzjer Poznan

Jak nam się spodoba jego obcinanie i farbowanie wlosów to założymy "klub wielbicielek p.Krzysztofa" i może jakaś zniżka za promowanie jego salonu fryzjerskiego na wizażu (tylko kto mu o tym powie??? ).

Ok już nie żartuję, tak serio to marzę by trafić na "stałego" fryzjera , który fachowo zajmie się moimi włosami . Bo jak narazie to moje włosy są w fatalnym stanie bo każdy robił coś innego. Całą nadzieję pokładam w p.Krzysztofie (oby dotrwać do 13-tego).
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 16:27   #1248
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Ok już nie żartuję, tak serio to marzę by trafić na "stałego" fryzjera , który fachowo zajmie się moimi włosami . Bo jak narazie to moje włosy są w fatalnym stanie bo każdy robił coś innego. Całą nadzieję pokładam w p.Krzysztofie (oby dotrwać do 13-tego).[/QUOTE]

tez bym chciala znalezc takiego "stalego" fryzjera do ostatniego chodzilam przez poltora roku, bylo fajnie.. ale jednak ciagle cos mi nie pasowalo. wiec stwierdzilam, ze kto nie ryzykuje nie wygrywa i zapisalam sie do p. Krzysztofa. oby to bylo to
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 20:08   #1249
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

Zapisałam się do Tomka żółty pasek
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-03, 21:43   #1250
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Zapisałam się do Tomka żółty pasek
gdzie go odlnalazlas?

ja szukam dobrego fryzjera, ktory nie tyle dobrze zetnie mi wlosy (chociaz to rownie wazne), ale takiego ktory mi je dobrze pofarbuje. Z jasnych pasemek chciałabym wrócić do koloru zbliżonego do naturalnego (bo rozjaśnianie niszczy... ) i zrobić na tym delikatne refleksy (o 1-2 tony jaśniejsze), wszystko w chłodnych odcieniach, co będzie trudne na tych moich rozjaśnianych, ale może ktoś się podejmie? Byleby nie zmywały się na rudo, bo tragicznie wyglądam w rudych odcieniach

A jak nie znajdę dobrego fryzjera to położę sobie L'oreal Casting
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 22:48   #1251
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Fryzjer Poznan

hej Pyrki
Przyłaczam się do wątku fryzjerskiego. Otóz w Kupcu byłam chyba z 3-4 razy i nie mam zastrzeżeń, byłam zadowolona, ale jeśli chodzi o jakiekolwiek doradztwo , to niestety tego było mi brak ;(

W Jean Louis David byłam 1 raz i to , co mnie zdziwiło to metoda obcinania, tzn. ścinaja tam tylko maszynkami tak tak na początku masz stracha, że ogolą łepek na łyso, a tu tak samo podcinają jak nożyczkami maszynką do strzyżenia. Ponąć włosy się lepiej układają po tym, ale niestety nie zauważyłam tego efektu u mnie. W każdym razie raczej tam nie wrócę, nie mówiąc juz o tym , że nieźle ogołocili mi tam kieszeń.

Beverlly Hills w Browarze - byłam tam na podcięciu i balejażu - ładnie, ale bez rewelacji, no i drogo.

Natomiast odradzam zdecydowanie taki salonik na Półwiejskiej (wejscie przez brame) na przeciwko Starego Browaru. Ceny tez kosmiczne, bo niby Pani Paulina, ktora jest tam szefową ma różne dyplomy itp, powiedziałam jej co chcę, odpowiedziała, że tak wie o co mi chodzi i musze jej zaufac. To było dokładnie rok temu, ech do dziś do siebie po tym dochodze z kondycja włosów. No wiec pani pocieniowała mi włosy bardzo mocno, sama fryzura nie jest zła, ale kompletnie nie pasuje do mnie, była bardziej rokowa, do tegop włoski mi na czarno pofarbowała i zrobiła kilka niby to blond niby czerwonawych pasemek. Włosy mocno zniszczone po tym były, ogólna masakra...
Jeśli chodzi o pasemka, to mam dobrą fryzjerkę na os. Piastowskim, już kilka razy robiłam u niej farbę podkładową brąż + jasne słomkowe pasemka. Zawsze wychodzi ładnie , naturalnie, cena ok 85 zł za włosy półdługie, jak ktoś chce dam nr tel.
Jeśli chodzi o cięcie , to jestem w fazie poszukiwań, chcę takiego fryzjera znaleźć doradzcę, co to spojrzy i wie co ma zrobić, a człowiek po jego dzialaniu będzie mieć poczucie, że to jest to !!!

W tych salonach to jest tak, że i tak są tam po prostu zwyczajne uczennice, które się uczą lub skończyły nedawno szkołę....

matko , ale się rozpisałam
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 08:36   #1252
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer Poznan

Papryczka, co to za tomek z zoltym paskiem?
zdradz wiecej

mi bardzo podobal się Artur z Le grand, tam super wlosy sciete i mysle ze on wie o co chodzi

ale troche drogo jest
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 08:59   #1253
Monalisaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Talking Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Jak nam się spodoba jego obcinanie i farbowanie wlosów to założymy "klub wielbicielek p.Krzysztofa" i może jakaś zniżka za promowanie jego salonu fryzjerskiego na wizażu (tylko kto mu o tym powie??? ).

Ok już nie żartuję, tak serio to marzę by trafić na "stałego" fryzjera , który fachowo zajmie się moimi włosami . Bo jak narazie to moje włosy są w fatalnym stanie bo każdy robił coś innego. Całą nadzieję pokładam w p.Krzysztofie (oby dotrwać do 13-tego).

Też pomyślałam, że niezłą reklamę tu Krzyśkowi robimy. No ale naprawdę jest naj. Też jak sie zapisałąm to nie mogłam wytrzymać bo tydzień czekać? Ale warto poczekać. On właśnie taki jest że spojrzy i wie. Nie trzeba mieć żadnych koncepcji, owszem można powiedzieć co i jak się "widzi", najwyżej powie, że to nie bardzo... Ale można ślepo ufać że będzie ok To jest mój stały fryzjer - chociaż nie chodzą często. Co za luksus że nei trzeba myśleć "a gdzie by tu iść", zawsze to jakieś ryzyko, a jak sie jus "trafi" to jest spokój w kuchni Iigga, napisz potem jak było.
Monalisaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 09:26   #1254
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
Papryczka, co to za tomek z zoltym paskiem?
zdradz wiecej

mi bardzo podobal się Artur z Le grand, tam super wlosy sciete i mysle ze on wie o co chodzi

ale troche drogo jest

Witam

Tomek pracuje w Laurencie na Dąbrowskiego
Jeszcze nigdy tam nie byłam, ale podobno jest bardzo dobry i przede wszystkim tani
Info mam od osoby, która jest baardzo ostrożna jeśli chodzi o fryzjera, a nim jest oczarowana także zobaczymy jak będzie.

Szczerze mówiąc, szukam kogoś innego niż Krzysztof, bo jak powiedziałam wcześniej- boje się zaniżenia jakości usług. Wcześniej była zachwalana Magda z Destiny, a kiedy nawiedził ją tabun klientów, zaczęła się spieszyć i paprać robotę...to samo było z Arturem z Le Grand i Grzegorzem z Mielżyńskiego.
Nie chce nikogo zniechęcać, ale myślę realistycznie. Obawiam się również rosnących cen..
A relacje z Tomka żółty pasek na 100% zdam
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 09:33   #1255
KasiaPoznan
Raczkowanie
 
Avatar KasiaPoznan
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 56
Dot.: Fryzjer Poznan

Coraz bardziej mam ochotę iść do Krzysztofa, tylko funduszy brak...
KasiaPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 09:35   #1256
KasiaPoznan
Raczkowanie
 
Avatar KasiaPoznan
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 56
Dot.: Fryzjer Poznan

poproszę jeszcze o namiary na tego Tomka
KasiaPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 17:38   #1257
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
A relacje z Tomka żółty pasek na 100% zdam
A kiedy możemy spodziewać się relacji?
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 07:24   #1258
sczn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam wszystkich!

Wczoraj byłam w salonie na ul. Wielkiej (La Fayette tel 0-61 851-01-57) u Karoliny.

Miałam włosy mocno za ramiona i potrzebowałam odmiany. Coś krótszego, ale żeby można było to jeszcze złapać w kucyka. Wyszłam we fryzurze krócej z tyłu i dłużej z przodu- dłuższa wersja Beckamowej:P. Jestem bardzo zadowolona ze ścięcia. Do Karoliny chodzę od roku- i byłam zadowolona z tego, że zawsze ładnie modeluje długie włosy. Teraz pisze po to by powiedzieć, że półdługie fryzurki też dobrze wychodzą!

Kusi mnie też cena- dla studentów(nieraz trzeba okazać legitymacje) 35zł
sczn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 07:26   #1259
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez sczn Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!

Wczoraj byłam w salonie na ul. Wielkiej (La Fayette tel 0-61 851-01-57) u Karoliny.

Miałam włosy mocno za ramiona i potrzebowałam odmiany. Coś krótszego, ale żeby można było to jeszcze złapać w kucyka. Wyszłam we fryzurze krócej z tyłu i dłużej z przodu- dłuższa wersja Beckamowej:P. Jestem bardzo zadowolona ze ścięcia. Do Karoliny chodzę od roku- i byłam zadowolona z tego, że zawsze ładnie modeluje długie włosy. Teraz pisze po to by powiedzieć, że półdługie fryzurki też dobrze wychodzą!

Kusi mnie też cena- dla studentów(nieraz trzeba okazać legitymacje) 35zł

p.Karolino, proszę nie reklamować samej siebie

A relację zdam jak tylko wrócę od fryzjera i nie zapomnę tu zajrzeć
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 20:19   #1260
rumiana Kaśka
Raczkowanie
 
Avatar rumiana Kaśka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 79
GG do rumiana Kaśka
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
mi bardzo podobal się Artur z Le grand, tam super wlosy sciete i mysle ze on wie o co chodzi
Pozwólcie, że się podzielę wrażeniami z wizyty u Artura.
Mam grube, nieposłuszne włosy, długie, bardzo się puszą, po prostu koszmar. Nic tylko prostować. Od fryzjera chcę dobrego cięcia- tak, żeby włosy układały się dobrze bez prostownicy. Wiem, że to możliwe, bo kilka razy zdarzyło mi się być u fryzjerów, którzy mieli pomysł na fryzurę dla mnie. Wiem też, że jak ktoś tego pomysłu nie ma, to je obcina, a potem prostuje.
Ale o Arturze miało być. Otóż byłam u niego 2 razy- za pierwszym długo się namyślał zanim zaczął ciąć, ale jak już poszło to widziałam błysk w oku Byłam bardzo zadowolona. Poszłam więc drugi raz, po jakimś czasie. I niestety, klapa. Zapisałam się jako ostatnia osoba tego dnia, miał mało czasu, widac było, że się spieszy. Nawet nie spojrzał na moje włosy przed myciem (przyszłam w czapeczce, mył włosy jakiś poplecznik Artura), nie widział jak się układają na sucho, bardzo szybko zabrał się do roboty, obciachał jakoś tam, zabrał się za dyfuzor i zrobił mi loki. W czasie całego tego skręcania mówiłam mu chyba z pięć razy, że włosy mi się puszą i to nie jest dobry pomysł z tymi lokami, ale Artur nie zrażony (w końcu miał mało czasu), kręcił dalej. W sumie włosy miałam jeszcze wilgotne jak wychodziłam. Za drzwiami Le Grandu zrobiła mi się taka szopa, że nawet w czapkę nie szło tego wcisnąć. Wyglądałam strasznie. W drodze do domu włosy samoistnie się wyprostowały, chociaż nie tak całkiem- powstał z tego stóg siana. Dostałam zapalenia zatok (mokre kłaki przy takim wietrze), włosów nie mogę sobie ułożyć nijak... bo są tak obleśnie obciachane, że czuję się potraktowana jak owca...
A miało być tak pięknie...
Wniosek z tego taki- NIGDY nie zapisywać się do Artura po 14 (ja byłam na 16, ale odejmuję jeszcze dwie godzinki, tak dla bezpieczeństwa)
Pozdrawiam!

Dodam jeszcze, że ten facet, który mył mi włosy- taki młody brunet, zrobił mi taki masaz głowy, że musiałam się powstrzymywać przed wydawaniem z siebie odgłosów rozkoszy Ryjek mi się śmiał i chciałam nawet w pewnym momencie paść przed nim na kolana i proponować małżeństwo, dzieci, dom...
__________________
and we don't care about the young folks
talkin' 'bout the young style
and we don't care about the old folks
talkin' 'bout the old style too
and we don't care about their own faults
talkin' 'bout our own style
all we care 'bout is talking
talking only me and you


Edytowane przez rumiana Kaśka
Czas edycji: 2007-09-05 o 22:19 Powód: poplecznik Artura
rumiana Kaśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.