Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-11, 12:36   #1501
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Czikita! Pokaż wiadomość
... To nie fryzjer! To przejmujący swą wrażliwością mistyk!

Dziewczyny, opanujcie sie troche!
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 07:14   #1502
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer Poznan

katiem

w soboty pracuje do pozna salon w pasazu rondo na ratajach/kolo selgrosu

ja tam chodze do romka czasem i zawsze jestem zadowolona
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 08:06   #1503
Monalisaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość

Dziewczyny, opanujcie sie troche!
No co? Dobrze napisane i oddaje ducha Przecież to tak z żartem - poletem a nie na serio, że "mistyk"
Monalisaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 09:04   #1504
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Monalisaa Pokaż wiadomość
No co? Dobrze napisane i oddaje ducha Przecież to tak z żartem - poletem a nie na serio, że "mistyk"
>>nie tylko "mistyk" ale wręcz SZAMAN<< przepraszam, ale wyobraziłam sobie półnagiego faceta, w oparach ziół, biegającego wokół fotela z klientką z nawiedzonym wyrazem twarzy i mruczącego pod nosem tajemne formuły...gdyby od czasu do czasu zerkał w swoją magiczną kulę, żeby sprawdzić czy jego wizja podpasuje klientce w 100% można by rzec, że on wręcz magik..
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 10:57   #1505
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewczyny, czas mija a ja nadal nie znam fryzjera, który tanio podkręci mi włosy
zależy mi na naturalnym efekcie - nie na mega lokach z kilogramem lakieru pomocy
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 12:49   #1506
cirillla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewczyny, za tydzień mam wesele i jak wiadomo musze jakoś wyglądać, umówiłam się na dwie wizyty w salonie saga na Kanałowej, u pana (bodajze) Zbyszka.
Ile może tam kosztować ścięcie i układanie/upinanie włosów?
I czy dobrze wybrałam?Dzięki z góry za odpowiedź

Edytowane przez cirillla
Czas edycji: 2007-10-13 o 18:03
cirillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 14:22   #1507
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Fryzjer Poznan

No skoro się tam umówiłaś to trzeba było zapytać o to ile dana usługa będzie kosztować.

A czy dobrze wybrałaś okaże się po fakcie, bo chyba nikt o tym salonie w ostatnimm czasie nie wspominał, więc będziesz go testować
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-13, 18:02   #1508
cirillla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Poznan

Brrrr
Trochę się boję ale ryzyko też lubię

Zapomniałam się zapytać, ale i tak liczę 2 wizyty na 150 zeta, myślę że tyle wystarczy.
cirillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 14:10   #1509
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez cirillla Pokaż wiadomość
Brrrr
Trochę się boję ale ryzyko też lubię

Zapomniałam się zapytać, ale i tak liczę 2 wizyty na 150 zeta, myślę że tyle wystarczy.
Radzę jednak zadzwonić i zapytać ile zapłacisz
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 07:58   #1510
melusz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej Dziewczyny!
Dodam tez pare słów od siebie do fryzjerskiego wątku - otóż tydzień temu byłam u Waldemara Wagnera na Dabrowskiego. salon istnieje od trzech miesiecy. Poszlam z niczym wlsciwie na glowie a konkretnie wloski do ramion, zapuszczana grzywka, farbowane wielokrotnie na nieokreslony bordowawy kolor. Waldek jest profesjonalista jesli chodzi o jego zawod. oczywiscie na poczatek skromny wywiad - co robie zeby zbadac na jaka awangarde moze sobie pozwolic. jako ze jestem urzednikiem, zaproponowal mi krotsze wloski - do ucha z grzywka gruba siegajaco do linii brwi + nowy kolor "zloty" (chociaz wyszedl bardzo ladny ciemny brazowy) + miedzine refleksy, ktore widac gdy wloski sie ruszaja. idac do tego salonu oczekiwalam fachowej porady i dobrego ciecia i jestem baaardzo zadowolona. fryzurka moja a'la Cleopatra podoba sie nie tylko mnie ale i znajomym i nawet obcy mowia ze swietna fryzurka. z czystym sumieniem moge polecic Grupe Artystyczną Waldka, bo facet zna sie na rzeczy. zycze zadowolenia z Waszych fryzjerow!
melusz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 10:23   #1511
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

3 posty i wszystkie zachęcające pójście do Waldemara
śmierdzi mi tu reklamą
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 10:34   #1512
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam wszystkie Wizażanki!

od jakiegoś czasu pilnie czytam Wasze wypowiedzi na temat poznańskich "mistrzów grzebienia" i z uznaniem muszę stwierdzić, że powstała niezła baza wiedzy.

Trafiałam już do wielu fryzjerów i mam skrajnie różne doświadczenia, ktrymi postaram się z Wami podzielić, ale i nie omieszkam skorzystać z Waszych opinii.
Póki co na forum znalazłam wypowiedzi o fryzjerach u których również byłam/bywałam. Czytam czytam... a tu ktoś pisze o Pani Żanecie z farouk System na Słowiańskiej - chodziłam do niej jeszcze do Beverly na 3 maja, a potem do Le granda i muszę potwierdzićże to niezła fryzjerka, strzyże b. strannie i jest dyskretną osobą. Idę tam za 2 tyg. i mam nadzieję, że doprowadzi do ładu moje włosy po 1- takim -"mistrzu świata".
Po "wszystkim" dam znać jak było.

Później postaram się opisać moje dotychczasowe doświadczenia, po to by inne kobietki nie musiały płakać tak jak ja.... a żę lubię zmiany to zdarza mi się eksperymentować, co nie zawsze dobrze się kończy .

Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 11:28   #1513
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
3 posty i wszystkie zachęcające pójście do Waldemara
śmierdzi mi tu reklamą
Papryczka zgadzam się z Tobą, czuć tu reklamę...

... chociaż zdarzyło mi się być i niego kilka razy wtedy, gdy jeszcze pracował w Gabrielu w Al. Marcinkowskiego (wstyd się przyznać kiedy to było). Myślę, że można śmieło do niego iść, ja byłam zadowolona i dalej znajduje się na mojej prywatnej liście fryzjerów...
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 07:03   #1514
melusz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Poznan

Papryczkoo i Green Tea!!!! Jest mi przykro ze podzielilam sie swoja opinia na temat fryzjera u ktorego bylam a Wy twierdzicie ze to reklama. Mysle ze to forum jest po to wlasnie zeby dzielic sie swoim doswiadczeniem. z tego co czytam, nie czesto dziewczyny wychodza zadowolone z salonu fryzjerskiego. Ja mialam szczescie i znalazlam "swojego" fryzjera, chcialam powiedziec wszystkim ze jest naprawde wg mnie fachowcem ktory zna sie na rzeczy (co nie znaczy ze wszyscy maja tam od razu uderzac). z tego co wiem Waldemar ma i tak grono stalych klientek i na brak pracy na pewno nie narzeka. wydaje mi sie ze juemu reklama jest zbedna. Mimo wsystko jest mi przykro - ja jestem daleka od oceniania ludzi (tym bardziej po kilku zdaniach) a Wy z gory obie twierdzicie ze "smierdzi reklama". Z drugiej strony to mozemy traktowac wszystkie pozytywne wypowiedzi Wizazanek jako reklame.
melusz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 07:04   #1515
karollla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Poznan

NIE POLECAM SALONU LAURENT W KUPCU!! panie caly czas wychodzily na papierosa i ozstawialy mnie z wlosami z przodu podpietymi spinka. siedzialam tam 3 h (balejaz + strzyzenie). strzyzenienie zupelnie przecietne (moja siostra tak potrafi) , a balejaz to TOTALAN PORAZKA!!!! nie widzialam ZADNEJ roznicy, farba zle dobrana i w ocole nie chwycila - pootem za wsyztko zaplacilam 175pln!!!!!!!!!!!!!!!!! KOSZMAR
karollla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 07:08   #1516
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

jutro po pracy ide do Krzyska z VC. dam Wam znac po wizycie.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 10:07   #1517
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez melusz1 Pokaż wiadomość
Papryczkoo i Green Tea!!!! Jest mi przykro ze podzielilam sie swoja opinia na temat fryzjera u ktorego bylam a Wy twierdzicie ze to reklama. Mysle ze to forum jest po to wlasnie zeby dzielic sie swoim doswiadczeniem. z tego co czytam, nie czesto dziewczyny wychodza zadowolone z salonu fryzjerskiego. Ja mialam szczescie i znalazlam "swojego" fryzjera, chcialam powiedziec wszystkim ze jest naprawde wg mnie fachowcem ktory zna sie na rzeczy (co nie znaczy ze wszyscy maja tam od razu uderzac). z tego co wiem Waldemar ma i tak grono stalych klientek i na brak pracy na pewno nie narzeka. wydaje mi sie ze juemu reklama jest zbedna. Mimo wsystko jest mi przykro - ja jestem daleka od oceniania ludzi (tym bardziej po kilku zdaniach) a Wy z gory obie twierdzicie ze "smierdzi reklama". Z drugiej strony to mozemy traktowac wszystkie pozytywne wypowiedzi Wizazanek jako reklame.
melusz!!!

Stopień Twojego żachnięcia się na mój post jest zupełnie nieadekwatny do jego treści.
Przykro mi, że tak zareagowałaś.

Pozdrawiam
Gratyluję znalezienia fryzjera już po jednej wizycie.
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 11:24   #1518
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

bylam u Krzyska w VC. jestem niezadowolona z ciecia. ponadto widze bledy w scinaniu (z jednej strony mam dluzsze, a z drugiej krotsze wlosy i to nie bylo zamierzone). zatem nie bede nalezec do jego "elektoratu". moze gdyby komus innemu zrobil taka fryzure to ok, jednak mi to w ogole nie pasuje i czekam, az mi odrosna wlosy. nie pojde juz wiecej do niego. nawet moge napisac, ze jest to najgorsze ciecie, jakie mialam w zyciu (jesli chodzi o krotkie wlosy).

facet mily, ale jego reka do scinania nie dla mnie. slowo "rozpierducha" oczywiscie tez bylo .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 11:35   #1519
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja wypisuje się z kręgu jego fanek, nie mam zamiaru chodzić do niego co miesiąc na farbowanie nie do pomyślenia że po miesiącu patrzeć na siebie nie mogę , a cięciem to on wcale nie zachwyca .

Mam "rozpierduchę" na głowie dzięki niemu i wcale mi do śmiechu nie jest .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 12:07   #1520
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

to byl moj pierwszy i ostatni raz w VC. teraz czekam tylko na to, zeby wlosy mi odrosly. nikt w pracy nie mowi nic na temat mojego fryzuru, bo widzi, ze jest paskudnie. wygladam tak jakbym byla w osiedlowym, kiepskim salonie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 13:08   #1521
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

czyli moje przeczucia się sprawdziły i Krzysztof odpuścił sobie jakość.
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 14:04   #1522
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
czyli moje przeczucia się sprawdziły i Krzysztof odpuścił sobie jakość.
wydaje mi sie, ze tu nie chodzi o jakosc. po prostu tak strzyze, farbuje, itd. jak mnie scinal to mial dla mnie czas (nie spieszyl sie), ale jakos mu nie wyszlo . wg mnie pan Krzysztof nie ma tego wyczucia, ktore jest bardzo potrzebne w przypadku zawodu fryzjera.

co to za sztuka sciac ladna dziewczyne (chodzi mi o ladny profil, niewysokie czolo, proporcjonalna twarz, lagodne rysy), ktorej bedzie we wszystkim do twarzy. sztuka natomiast jest ukryc wady, a wyeksponowac atuty danej osoby. ten fryzjer nie dobral do mojej twarzy odpowiedniej fryzury. jestem na NIE .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 16:14   #1523
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Fryzjer Poznan

U mnie minęło już sporo czasu od wizyty u Krzyśka. Kolor sprał się szybko. Ale to była pasta a nie farba w moim przypadku. Jednak jestem bardzo zadowolona. Włosy (cięcie) nadal mam zachowane i włosy dobrze się układają (nawet teraz jak trochę odrosły umiem z nimi współpracować, bo na początku nie moglam się przyzwyczaić). Kolor mam teraz wielobarwny, ale tak lubię. Muszę mieć refleksy, bo wlosów mam mało.

Szkoda, że Ci Aniu nie podpasował. Ale wiadomo - dla każdego coś innego Musisz dalej poszukiwać. Dasz jakieś foty?
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 17:05   #1524
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fryzjer Poznan

A ja nie dość, że na ścięcie to jeszcze na farbę muszę się znów wybrać

No i do kogo?! Ech....... Papryczka a co u Ciebie z włoskami? Byłaś u kogoś?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 19:54   #1525
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

Izaluka nie mam cyfrowki, wiec fotek nie bedzie. ponadto nawet jakbym miala to bym nie zalaczyla. nie ma co pokazywac, naprawde. tak jak napisalas, dalej trwaja poszukiwania i eksperymenty na nieszczescie na wlasnej glowie .

ja nie mowie, ze Krzysiek wszystkim robi fuszere. na pewno ma klientki zadowolone, jednak ja do nich nie naleze .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 21:12   #1526
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja nie byłam nigdzie nie wiem kogo wybrać Dziś się dowiedziałam, że w Le Grand zowu jest drożej
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 07:04   #1527
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Fryzjer Poznan

a przeciez p. Krzyszof pracowal wczesniej w La Grand. nie wiem czy pisalyscie o tym. pewnie tak .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 09:00   #1528
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
bylam u Krzyska w VC. jestem niezadowolona z ciecia. ponadto widze bledy w scinaniu (z jednej strony mam dluzsze, a z drugiej krotsze wlosy i to nie bylo zamierzone). zatem nie bede nalezec do jego "elektoratu". moze gdyby komus innemu zrobil taka fryzure to ok, jednak mi to w ogole nie pasuje i czekam, az mi odrosna wlosy. nie pojde juz wiecej do niego. nawet moge napisac, ze jest to najgorsze ciecie, jakie mialam w zyciu (jesli chodzi o krotkie wlosy).
.
Witaj w klubie "krzywouciętych"

... a nie myślałaś, zeby pójść z reklamacją, powinien to bez łaski poprawić.
No, chyba że boisz się że zrobi jeszcze gorzej

ja odważyłam się zwrócić uwagę "swojemu" fryzjerowi", delikatnie...
dowiedziałam się, że mi uszy krzywo urosły....
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 11:24   #1529
mar.tex
Przyczajenie
 
Avatar mar.tex
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Crólewna Pokaż wiadomość
Ja byłam w 5th Avenue!!! Odradzam!!!!!!!!! Omijaj ten salon z daleka, fryzjerki sa poprost beznadziejne...foszą sie, jak tylko klient cos zaproponuje, to one i tak wiedza lepiej i robia po swojemu!!zero wiedzy fryzjerskiej...ja wyszłam bardzo niezadowolona i uboższa o 100zł...
Jeżeli chodzi o kosmetyczkę to też odradzam...kobieta nawet nie potrafi dobrać makijażu do typu urody, a nazywa siebie wizażystką....szkoda gadać



Odradzam wypowiadanie się na tym forum:| Foszą?? co to jest za słowo w ogóle??? Jakoś za każdym razem wychodzę stamtąd zadowolona. Na pewno tam byłaś?? Bo jakoś bardzo w to wątpię. Jestem tam co najmniej raz w miesiącu i nie raz zdarzy się, że spotkam tam Karolinę Szczawińską, a myślę iż ona nie wybrałaby złego salonu!! Poza tym moja droga kosmetyczka nie jest wizażystką tylko kosmetologiem, a jeśli była i u fryzjera i u kosmetyczki to też nie możliwe jest, że wydałaś TYLKO 100zł!!!
mar.tex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 11:36   #1530
mar.tex
Przyczajenie
 
Avatar mar.tex
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Poznan

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;5137152]No to tak: wróciłam :P. Pan Krzysiu sympatyczny, zabawny, gadający, jak mówiłyście . A fryzurka... nowa, noooo . Foty dodaję, to oceńcie :P Pierwsza przed, druga po :P. I nie wiem właśnie czy zostawić tę grzywkę... bo p.Krzysztof obiecał, że jak nie będę się czuć i będzie dziwnie wyglądać, to mi poprawi... więc nie wiem . Liczę na opinie jakieś [/quote]


Jezu dziewczyno nie idź tam więcej.. Przed wyglądałaś o wiele lepiej!!

Oj dziewczyny widzę, że termin dobry fryzjer jest Wam obcy, a pan Krzysiu jest definicją słowa fryzjer bez powołania.
mar.tex jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.