Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-19, 20:25   #2101
clark
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez GloriaMaximus Pokaż wiadomość
Cześć! Czy któraś z Was orientuje się może co się stało z MIRELLĄ z Kenzo w Poznaniu? Niedawno dzwoniłam tam, żeby jak zwykle umówić się na cięcie, ale powiedziano mi, że Mirella już tam nie pracuje. BARDZO proszę o jakieś info, bo to naprawdę rewelacyjna fryzjerka i nie wiem co mam teraz zrobić
pracuje w le grand
clark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 11:45   #2102
karolinkach86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Poznan

dziewczyny doradzcie mi prosze do kogo najlepiej isc aby zrobic sobie kolorek jednolity do artura z legrand krzysztofa z victoria center czy moze waldka z grupy artystycznej pomozcie prosze licze na WAS
karolinkach86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 13:34   #2103
teacat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

czesc dziewczyny
moj pierwszy raz, mam nadzieje, ze dobrze posta dodam.
wiecie moze, gdzie robia dobra trwala? raczej mi zalezy na podnoszacej. nie bardzo moge sprawdzic, biegajac po miescie, bo na stale jestemw Dublinie, ale jakos do poznanskich fryzjerow mam wieksze zaufanie. zawsze chodzilam do Tomka z Tupetu (byle Kenzo, byla Pacykarnia), tylko ze oni wlosow nei kreca.
dziewczyny, ktora robila trwala w poznaniu? i jest zadowolona?
teacat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 20:51   #2104
karolinkach86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Papryczkoo to jednak La Grand .
papryczko i jak po le grandzie do kogo chodzilas oi co robilas ja zapisalam sie do artura NA FARBOWANIOE I SCIECIE NA GODZ 17 ALE NIE WIEM CZY DOBRZE ZROBILAM ZAPISALAM SIE TEZ DO KRZYSZTOFA Z VC NA TPO SAMO ALE MAM OGROMNY DYLEMAT................. ROZWAZAM JESZCZE WALDKA Z GRUPY ARTYSTYCZNEJ DORZADZ MI PROSZE................
karolinkach86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:31   #2105
karolinkach86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewczyny Napiszcie Mi Dokladnieprosze Jak I Czym Dojechac Do Salonu Farouk Ze Srodki Bo Nie Kojarze Tej Okolicy A Nie Jestem Z Poznania Z Gory Bardzo Dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
karolinkach86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:38   #2106
karolinkach86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez karolinkach86 Pokaż wiadomość
papryczko I Jak Po Le Grandzie Do Kogo Chodzilas Oi Co Robilas Ja Zapisalam Sie Do Artura Na Farbowanioe I Sciecie Na Godz 17 Ale Nie Wiem Czy Dobrze Zrobilam Zapisalam Sie Tez Do Krzysztofa Z Vc Na Tpo Samo Ale Mam Ogromny Dylemat................. Rozwazam Jeszcze Waldka Z Grupy Artystycznej Dorzadz Mi Prosze................
Dziewczyny Moglybyscie Wytlumaczyc Mi Jak Dokladnie Dojechac Ze Srodki Do Salonu Fryzjerskiego Farouka Jakim Tramwajem Lub Autobusem Bo Nie Jestem Z Poznania I Kompletnie Nie Kojarze Tamtej Okolicy Pomozcie Prosze!!!!!!!!!!!
karolinkach86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 14:30   #2107
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Fryzjer Poznan

karolinka używaj funkcji edytowania swoich postów nie siedzimy ciągle na wizażu i musisz być cierpliwa.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...E6#post7119992 tu masz odpowiedź czym podjechać
Satis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 15:52   #2108
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam,

czy mogłybyście mi tak orientacyjnie napisać ile kosztowałoby zrobienie odrostów na rozjaśnianych, długich włosach? Chodzi mi o Farouka w Poznaniu, pewnie wiele z Was tam chodzi...

Chciałabym się tam wybrać, ale nie wiem ile musiałabym przeznaczyć na to pieniążków A głupio mi tam wejść i się tylko spytać

Proszę o odpowiedź, będę wdzięczna! Interesuje mnie tylko cena rozjaśnienia włosków bez modelowania...
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 16:37   #2109
hanka04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
GG do hanka04
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam!! dziś dzwoniłam i zapisałam sie na poniedziałek do Grupy Artystycznej Waldemara Wagnera. Będzie mnie ścinał nijaki p.Adam. Zobaczymy jak będzie.... Pozdrawiam
hanka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 19:50   #2110
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjer Poznan

no jak nijaki pan Adam...to moze byc ciekawie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 01:55   #2111
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Fryzjer Poznan

tak czytam i czytam, az w koncu zdecydowalam sie, ze odwiedze Grupe Artystyczna
obecnie mam blond pasemka, ale chce pofarbowac cale wlosy oraz lekko podciac wlosy, czy ktos odpowie mi na pytanie ile mniej wiecej kosztuje farbowanie w tym wlasnie salonie?
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 20:12   #2112
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Witam,

czy mogłybyście mi tak orientacyjnie napisać ile kosztowałoby zrobienie odrostów na rozjaśnianych, długich włosach? Chodzi mi o Farouka w Poznaniu, pewnie wiele z Was tam chodzi...

Chciałabym się tam wybrać, ale nie wiem ile musiałabym przeznaczyć na to pieniążków A głupio mi tam wejść i się tylko spytać

Proszę o odpowiedź, będę wdzięczna! Interesuje mnie tylko cena rozjaśnienia włosków bez modelowania...
Pomóżcie mi dziewczyny!
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 20:17   #2113
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Pomóżcie mi dziewczyny!

Mia jesli nie chcesz wchodzic to wystarczy zadzwonic zeby sie dowiedziec jesli chcesz moge Ci przeslac numer do Farouka na PW
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 21:08   #2114
rudziq84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: POZnan*
Wiadomości: 77
Dot.: Fryzjer Poznan

też prosiłabym o namiary na farouka i grupę artystyczną, chciałabym zadzwonic i porównać cenniki....będę bardzo ale to bardzo wdzięczna
rudziq84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 23:28   #2115
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość
Mia jesli nie chcesz wchodzic to wystarczy zadzwonic zeby sie dowiedziec jesli chcesz moge Ci przeslac numer do Farouka na PW
Ok, z góry dzięki.
Tak wypytywałam, bo pewnie dużo w Wizażanek tam chodzi rozjaśniać włoski
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 21:58   #2116
sacharynek
Przyczajenie
 
Avatar sacharynek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer Poznan

Witajcie drogie Wizażanki i Wizażanie (choć w mniejszości to jednak są )
Czy któraś z was może mi powiedzieć gdzi został przeniesiony salon Pana Krzysia, Veron z Victoria Center?
Byłbym bardzo wdzięczny za info na pw.
Pozdrawiam
sacharynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 06:17   #2117
mir4bell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej mam pytanko,
czy ktos z was byl moze u fryzjera w pasazu pod Kula... ścina tam chyba dwóch facetow... Jakie sa wasze wrazenia? Jakie ceny?
Będę wdzięczna za informacje na ten temat

Mirabelka
mir4bell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 06:59   #2118
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Fryzjer Poznan

przeszukaj wątek, ktoś chyba polecał kogoś pod Kulą
Satis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 20:17   #2119
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer Poznan

do pasazu pod kula chodza moje kolezanki i sa bardzo zadowolone

goscie raczej odjechane fryzury proponuja, na pewno lukasz
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 22:52   #2120
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Fryzjer Poznan

Treść usunięta
madabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 07:18   #2121
pako89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Poznan

Cena zależy od długości włosów. Ja za swoje ścięcie (włosy do ramion) zapłaciłam 80 zł. Wydaje mi się, że ceny mogą się wahać od 70-90 zł
pako89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 13:31   #2122
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej!Z całą odpowiedzialnością moge polecić Grupe Artystyczną WW!Zaczne od początku-w piątek byłam na farbie w jednej z sieciówek,efekt koszmarny odrosty rude a końcówki ciemny brąz,swędziała mnie strasznie skóra głowy.Byłam załamana,no i poszperałam trochę na wizażu i znalazłam GAWW.Byłam u Adama(który jest bardzo sympatyczny i milutki,wszystko cierpliwie tłumaczy)uratował moje włosy mam śliczny brązowy kolor,który wygląda jak bym się w nim urodziła,i co najważniejsze moje włosy nie ucierpiały na tym.Mam fioła na tym by włosy farbowane wyglądały naturalnie i świetliście,i Adamowi udało się to uzyskaĆ.Jestem bardzo zadowolona.Ps.Byłam z 10 letnim synkiem którego Adam obcinał-super fryzura,no i przykładał się do tego jak mało kto.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 20:15   #2123
laguna123
Raczkowanie
 
Avatar laguna123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 117
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam,

Mam pytanie gdzie w poznaniu jest salon w którym fryzjerzy "potrafią" zrobić jasne pasemka na całej głowie ? Bo niestety ale po ostatniej mojej wizycie włosy wyglądają nst.: pasemek jest niewiele oraz są widoczne pozostałości po wcześniejszych odrostach "prześwitują" a włosy wyglądają na przesuszone (niewiem czy taka jest rola pasemek? ponieważ siostra pofarbowała sobie włosy szamponem koloryzującym gdzie wlosy są teraz lśniące i miękkie w dotyku) Niewiem może pofarbować włosy na blond i na nich jaśniejsze pasemka ? Dodam, że chodzi mi o jasne pasemka w stylu Paris Hilton czy Małgorzaty Kożuchowskiej.
Za każdą cenną poradę dziękuje
laguna123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 11:58   #2124
Dziobaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

: jupi:

Wkońcu znalazłam kogoś kto wie co robi a nir tylko udaje że wie. Mowa mianowicie o panu Adamie z grupy artystycznej. Powiem tak- wrażenia wizualne (ciachowy jak nie wiem), wrażenia dotykowe (co za masaż głowy przy myciu), do tego niesamowicie przyjemna atmosfera a cudo które zrobił mi na głowie jest zachwycające

normalnie nikomu innemu nie pozwolę sie dotknąć
Dziobaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 15:08   #2125
Micurina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 11
GG do Micurina
Dot.: Fryzjer Poznan

przyznam szczerze ze dokladnie nie przesledzilam watku ale chcialabym poznaac opinie o fryzurach slubnych w salonie LIFE...nie widzialam tez tematu o makijazu ktory tam robia-pomozcie ))...z gory dziekuje
Micurina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 15:14   #2126
hanka04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
GG do hanka04
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja również byłam u p. Adama z GAWW. Jestem strasznie zadowolona... p. Adam bardzo zabawny człowiek(nigdy się tak nie uśmiałam u fryzjera), robi śmieszne miny jak ścina.... No a ten masaż przy myciu... Mmm.... Myślę, że na pewno tam wrócę....
hanka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 17:03   #2127
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez hanka04 Pokaż wiadomość
Ja również byłam u p. Adama z GAWW. Jestem strasznie zadowolona... p. Adam bardzo zabawny człowiek(nigdy się tak nie uśmiałam u fryzjera), robi śmieszne miny jak ścina.... No a ten masaż przy myciu... Mmm.... Myślę, że na pewno tam wrócę....
Napisz,proszę z kogo byłas bardziej zadowolina-Adaś z GAWW czy
Maestro(nie doczytałam u kogo byłaś)?!A jeśli zauważyłaś jakieś różnice napisz o swoich spostrzeżeniach.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 20:55   #2128
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

ooo czyzby na forum wylanial sie nowy idol w postaci niejakiego Pana Adama??
a tak z ciekawosci jak u niego z terminami?dlugo czekalyscie na wizyte? i przede wszystkim cena
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 22:40   #2129
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja chodzę do fryzjerki która teraz pracuje w jakimś drogim salonie (mówiła mi nazwę ale nie pamiętam) w każdym razie ja od jakiś 3 lat chodzę do niej do domku. Płacę bardzo mało a zawsze jestem zadowolona zarówno ze strzyżenia jak z farbowania
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 09:50   #2130
hanka04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
GG do hanka04
Dot.: Fryzjer Poznan

Maestro – fryzura bardzo mi się podobała, czułam się w niej bardzo dobrze, z ułożeniem nie miałam problemów. Już nie pamiętam, kto mnie ścinał… Ale po nim nie było widać, że bycie fryzieram sprawia mu przyjemność, że naprawdę lubi to co robi. Pyzatym w salonie nie czułam się zbyt komfortowo, owszem wszyscy mili, ale atmosfera nie umiem do końca ego wytłumaczyć. Za ścięcie zapłaciłam 120zl

Grupa Artystyczna WW i Adam – fryzura mi się również bardzo podoba, jest trochę inna niż zawsze, (ale o to chodziło). Atmosfera bardzo przyjazna, czułam się na miejscu. Adam naprawdę się mną interesował. Po nim było widać ze lub swoją prace i sprawia mu przyjemność. Z salonu wyszłam z lepszym humorem niż miałam. Po wizycie jest bardzo zadowolona i myślę, że na pewno tam wrócę. Oczywiście do Adama. Z terminem nie miałam problemu zadzwoniłam w poniedziałek i chciałam się zapisać na następny tydzień… zostałam zapisana na następny poniedziałek Zapłaciłam 80zl.
hanka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.