Małgorzata Rozenek - styl - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-12, 18:54   #61
elle93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 77
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

Także lubię jej styl, bo jest bardzo podobny do mojego. Mieszanka minimalizmu i retro.
elle93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 20:39   #62
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

OnaZakupoholik nie znalazłam fotki żakietu chyba nie potrafię szukać..
widziałam zarowy, ale ten rozenkowy
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 10:15   #63
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

Dziewczyny mam do oddania, gdyby któraś była chętna koszulę Małgosi Rozenek z poniższej fotki rozmiar 36, dla mnie niestety za duża...
zapłaciłam za nią ok 50 zł. cena sklepowa ok.80
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nfe14190-1.jpg (35,4 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dd7bd3834b233361d9ef484407b660393f5f5add.jpg (60,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 97fda2e46910db408ba4c9fcdb95123056ec917f.jpg (87,9 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez ewcik
Czas edycji: 2013-05-15 o 10:18
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 10:37   #64
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

Cytat:
Napisane przez ewcik Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do oddania, gdyby któraś była chętna koszulę Małgosi Rozenek z poniższej fotki rozmiar 36, dla mnie niestety za duża...
zapłaciłam za nią ok 50 zł. cena sklepowa ok.80
Do mnie jeszcze nie dotarła...
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 11:26   #65
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Do mnie jeszcze nie dotarła...
Strasznie długo na nią czekasz.. jest identyczna jak na zdjęciach, dla mnie niestety za duża
Ile zapłaciłaś za nią?
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 11:28   #66
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

Cytat:
Napisane przez ewcik Pokaż wiadomość
Strasznie długo na nią czekasz.. jest identyczna jak na zdjęciach, dla mnie niestety za duża
Ile zapłaciłaś za nią?
79zł czy coś koło tego...musiałabym sprawdzić denerwuje się
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 11:38   #67
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
79zł czy coś koło tego...musiałabym sprawdzić denerwuje się
Mi się udało kupić taniej, ale co z tego jak za duża.. Ty jaki rozmiar wzięłaś? płaciłaś im przelewem? strasznie długo to już schodzi..
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 11:39   #68
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

Cytat:
Napisane przez ewcik Pokaż wiadomość
Mi się udało kupić taniej, ale co z tego jak za duża.. Ty jaki rozmiar wzięłaś? płaciłaś im przelewem? strasznie długo to już schodzi..
Dotpay. 36 rozmiar będzie za duża
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 11:52   #69
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dotpay. 36 rozmiar będzie za duża
właśnie też mi się tak wydaję, bo Ty taka mała jesteś jak ja ale może akurat.. czym to miało przyjść? poczta czy kurierem już chwilę temu zamawiałaś
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 11:01   #70
hollybackGirl
Raczkowanie
 
Avatar hollybackGirl
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z wielkopolski...ale jestem wysiedleńcem z WROCŁAWIAl:)
Wiadomości: 118
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

Hej .To ja będe jedyną osobą ,która nie zgodzi się z wami.Nie podoba mi się totalnie jej styl.Widać,że nie ma swojego stylu,tylko ktoś,za niemałe pieniążki ja stylizuje.Każdy bogaty człowiek,może sobie zatrudnić stylistę,też mi sztuka.Sztuką to nie mieć za dużo pieniędzy,a umieć samemu się ciekawie ubrać,nie naśladując nikogo.No,bo na przykład nie każdemu będzie dobrze w jej beżach i bielach.Blondynką na pewno będzie dobrze,ale czy brunetkom i rudym?Mnie szczerze powiedziawszy nie dobrze,robi sie od jej słodkich pastelowych odcieni beżu.Jest tak asekuracyjna w tym co nosi,jak jakaś sekretarka(biurwa).Bez polotu,wszystko w jednym odcieniu,szału ni ma.la mnie jest zbyt zachowawcza w stroju,mogłaby trochę zaszaleć.Z drugiej strony wygląd ma taki pop-kulturowy,że nie pasowałyby jej dzinsy z dziurami.Z wyglądu nie przypomina człowieka,ale tworzywo sztuczne-zwane plastikiem.Nie szanuje osób,które nie akceptują swojej fizyczności i ingerują skalpelem.Jestem naturalistką ,uważam,że każdy z nas ma w sobie coś pieknego,a takie ślepe dążenie do piękna kończy się własnie nieciekawie.Mnie sie jej uroda nie podoba.Jest taka miałka,nie mam w sobie nic subtelnego.Ten przepity głos,wszystko takie faktycznie jakby poprawione pod linijką u chirurga.JEJ uroda jest nudna,jak nudna jest lalka barbie.Monika Belucci,Edyta Herbuś,Charlize Theron,Gwyneth Paltrow one sa piekne,a wcale nie wygladaja jak 'idealne" Panie Domu ,lalki barbie.Nie sa tez zooperowane.Jej uroda,jest dokładnie odzwierciedleniem ciuchów jakie nosi.Stylizacje sa przewidywalne,poprawne,ja k Pani ksiegowa ,jej sweterki nosi moja księgowa,zero artyzmu i polotu.Nie podoba mi sie bo nie ma w sobie nic "charakterystycznego" jak np Kate Moss,czy Panie wymienione wyżej.Jej uroda jest banalna i przewidywalna.Co nie zmienia faktu,ze taka Małgosia sie każdemu podoba.To jest taki typ urody ,ze nikt na pewno nie powie,jej ze jest brzydka.Bo nie jest.To jest kobieta,ktora zawsze jest ładna i wystylizowanaZa to nie ma nic co ją wyróżnia z tłumu i n nych lasek,jest tak poprawna"fizycznie",ze nie doczepisz sie u niej żadnego mankamentu,ale z drugiej strony nic oryginalnego w sobie nie ma.Bo co oryginalnego,ma w sobie lalka BARBIE?
wszyscy się nią zachwycają, a moim zdaniem chociaż ma 35 lat wygląda na 45 lat i ma okropny głos .Moj mąż sie pytał kto jej wyprasował czoło?:

mam znajomą z pracy identycznie ubierajacą sie i wygladająca jak rozenekma nawet kswyke"barbie",mnie tam się jej styl ani uroda nie podoba,a jestem fotografką.Nie umiem robić zdjęć takim "idealnym " kobietom.Wszystkie modelki high faashion mają jakis b. wyrafinowany wygląd,jakieś mądrzejsze spojrzenie(co widać na zdjęciach).Rozenek ma pusty wzrok barbie.Jej styl i uroda sa tak poprawne,ze aż sie niedobrze robi,a od beżów i pasteli ,zbiera mnie się na wymioty!Jest tak banalnie ładna.Nie mam w sobie nic charakterystycznego,czego ś co przykuwało by uwage np.pieprzyka,nie wiem fikuśnych uszu,zawiadiackiego uśmiechu.Jest tak idealna ,ze az nudna.Moja kolezanka wyglada jak Rozenek i fakt ma powodzenie u ....facetów typu" Ken".W końcu Ken i Barnie pasują do siebie.Ken jest wystylizowanym facetem,ktory wygląda jak Krzysiu IbiszFuj.Prawdziwi faceci nie leca na sztuczne lalki.Jak na nia patrze nie wiem,czy sie nie rozpadnie.Sztuczne włosy,rzęsy,soczewki-przeciez to widac!!!+ingerencja skalpela!Czy to jest ta sam Gosia Rozenek,czy chodzacy photoshop Rozenek!Lubie ludzi autentycznych,a nie udajacych kogos innego.Rozenek zrobiła sie na barbie nic dodac nic ując.Piękna to jest Charlize Theron,Umma Thurman.Ada Fijał,Gweneth Paltrow,Monicca Belluci
__________________
"Grzeczne dziewczynki ida do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą "

ach i schudne i bedzie wymarzone 50 kg

Edytowane przez hollybackGirl
Czas edycji: 2013-05-27 o 11:02
hollybackGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 13:49   #71
Duduu
Raczkowanie
 
Avatar Duduu
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 315
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

Chętnie bym zobaczyła Twój styl i urodę czy nie jest miałka...czy wręcz przeciwnie high fashion .
Krytykę to może zacznij od siebie i swojego słownika- bo ta ocena ani konstruktywna, ani wartościowa, a może Ty jesteś taka idealna?
Jak inspirujesz się Moss i Fijał to ja czekam, chętnie zobaczę co wyjdzie z tego mezaliansu .
Krytykować każdy umie, ale nie każdy konstruktywnie i z klasą.
Popieranie się tekstami- to barbie, lalka, nudno, nudno to wybacz na poziomie przedszkola...
A głosu człowiek sobie nie wybiera...ale to też świadczy bardziej o Tobie i Twojej kulturze.
A porównywanie do Kate Moss sorry, nie wiem chyba wolę Rozenek przynajmniej nie chodzi naćpana.
Skąd Ty wiesz, że nie ubiera się sama, może ubiera, pieniądze nie świadczą o człowieku, można się ubierać w lumpeksie i mieć styl.
Masz coś do sekretarek i księgowych? od kiedy stanowisko i praca świadczą o stylu?
TWOJA WYPOWIEDŹ ŚWIADCZY O TOBIE, NIESTETY...

Ada Fijał
zazdroszczę autorytetów.

Edytowane przez Duduu
Czas edycji: 2013-05-27 o 13:50
Duduu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 16:16   #72
elisee15
Zadomowienie
 
Avatar elisee15
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

hollybackGirl, dawno nic mnie tak nie rozbawiło jak twój post

Cytat:
Napisane przez hollybackGirl Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się totalnie jej styl.Widać,że nie ma swojego stylu,tylko ktoś,za niemałe pieniążki ja stylizuje.Każdy bogaty człowiek,może sobie zatrudnić stylistę,też mi sztuka.Sztuką to nie mieć za dużo pieniędzy,a umieć samemu się ciekawie ubrać,nie naśladując nikogo.
Rozumiem, że nie przyszło ci do głowy, że ktoś po prostu może mieć klasyczny, elegancki styl, i że nie każdy ma potrzebę wyglądać ciekawie (cokolwiek to twoim zdaniem oznacza).


Cytat:
Napisane przez hollybackGirl Pokaż wiadomość
No,bo na przykład nie każdemu będzie dobrze w jej beżach i bielach.Blondynką na pewno będzie dobrze,ale czy brunetkom i rudym?Mnie szczerze powiedziawszy nie dobrze,robi sie od jej słodkich pastelowych odcieni beżu.Jest tak asekuracyjna w tym co nosi,jak jakaś sekretarka(biurwa).
Ale ona jest blondynką i dobrze jej w takich kolorach, więc co to za różnica czy one pasują osobom z innym kolorem włosów?
I wiesz, moim zdaniem lepiej wyglądać jak biurwa, niż jak...

Cytat:
Napisane przez hollybackGirl Pokaż wiadomość
Z wyglądu nie przypomina człowieka,ale tworzywo sztuczne-zwane plastikiem.Nie szanuje osób, które nie akceptują swojej fizyczności i ingerują skalpelem.Jestem naturalistką ,uważam,że każdy z nas ma w sobie coś pieknego,a takie ślepe dążenie do piękna kończy się własnie nieciekawie.Mnie sie jej uroda nie podoba.
A ja nie szanuję osób, które określają innych w taki sposób jak podkreślone.

Cytat:
Napisane przez hollybackGirl Pokaż wiadomość
Jest taka miałka,nie mam w sobie nic subtelnego.Ten przepity głos,wszystko takie faktycznie jakby poprawione pod linijką u chirurga.JEJ uroda jest nudna,jak nudna jest lalka barbie.
Dobrze, że ty ze swoimi opiniami nie jesteś miałka

Cytat:
Napisane przez hollybackGirl Pokaż wiadomość
To jest kobieta,ktora zawsze jest ładna i wystylizowana
To coś złego być zawsze ładnym i wystylizowanym?


Cytat:
Napisane przez hollybackGirl Pokaż wiadomość
Nie umiem robić zdjęć takim "idealnym " kobietom
To nienajlepszy z ciebie fotograf


Cytat:
Napisane przez hollybackGirl Pokaż wiadomość
Nie mam w sobie nic charakterystycznego,czego ś co przykuwało by uwage np.pieprzyka,nie wiem fikuśnych uszu,zawiadiackiego uśmiechu.Jest tak idealna ,ze az nudna.
A jakie to są? Odstające na przykład?

Cytat:
Napisane przez hollybackGirl Pokaż wiadomość
Moja kolezanka wyglada jak Rozenek i fakt ma powodzenie u ....facetów typu" Ken".W końcu Ken i Barnie pasują do siebie.Ken jest wystylizowanym facetem,ktory wygląda jak Krzysiu IbiszFuj.Prawdziwi faceci nie leca na sztuczne lalki.Jak na nia patrze nie wiem,czy sie nie rozpadnie.
Czemu tak cię to zajmuje? Jeden typ kobiet ma powodzenie u facetów jak Ken, inny typ u facetów jak Hulk, pozostałe jeszcze u innych, co ci to przeszkadza?
elisee15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 23:48   #73
hollybackGirl
Raczkowanie
 
Avatar hollybackGirl
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z wielkopolski...ale jestem wysiedleńcem z WROCŁAWIAl:)
Wiadomości: 118
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

http://www.pudelek.pl/artykul/52817/...nwalidow_foto/
strasznie to słabe,że perfekcyjna pani domu zajmuje miejsce dla osób niepełnosprawnych a może już ta sława jej zaskodziła i uważa,że jest lepsza od innych

Dla mnie piękno to z definicji to jakim się człowiekiem dla innych,a nie tylko wygląd zewnetrzny.Tym się różnie od was.Moze ewolucyjnie jestem wyżej,skoro nie oceniam innych stylu ani osoby przez wygląd zewnetrzny.Dla was moge byc brzydka,bo nie mam figury jak rozenek,czy takiego rozstawu oczu,czy tak małego nosa,jak ona,czy tak idealnie prostych włosow.Nie czuje sie jednak gorsza przez to,ze nie wygladam "idealnie:="Mam prawo tez do własnej opinii,roznej od was.OD tego jest forumPrawdziwe piekno jest niewidoczne dla oczu i "zauwazy" jej w drugim człowieku nawet niewidomy człowie.Jeśli ona bierze udział w smiesznym programie,w ktorym uczy jak myc kibel,czy jak układac bluzkę równo,czy jak wycierac kabine prysznicową("okragłymi ruchami z góry na dół"-cytat z jej wypowiedzi) no to sorry, ale ona ma sprzataczke w domu i jeste nie autentyczna.Albo jak siedzi z kajecikiem i ocenia czyjes domy,no sorry kim ona jest,ze ocenia wystrój,nie ma z wystrojem wnetrz,dekorowaniem nic wspolnego. W ogole skad ona sie wzieła na tych wszystkich pudelkach itd.wszedzie jej pełno,juz pewnie w lodówce siedzi.Mam jej dosc jak sztywnej Zielińskiej.
Mnie sie nie podoba bo jest wredną osobą,mam znajomego ,ktory zna ja osobiscie,opowiadał,ze jest osoba nieuprzejmą,ze przez nią kilka osób wyleciało z tv,bo ciagle jej cos nie pasowało.Podobno jest trudna we współpracy.Perfekcyjny buc na nia mówią w kuuluarachCo z tego,ze wyglada jak lalka barbie,jak jest niemiła i od tego odrazu robi sie brzydsza
ps. program rozenek perfekcyjna pani domu
to jest seksistowski program, który robi z kobiet ofiary losu, cieszące się wytartego kurzu z mebli. szok.Sama rozenek promuje takie seksistowskie podejscie do kobiet.Ktore maja się załamywac,bo jest kurz na szafce?Kurde jakby nie było w życiu wazniejszych problemów niz kurz.

jakbym miała tyle kasy co ona i przeszła tyle operacji, co ona, to też bym tak wyglądała, ale po co, skoro i bez tego wyglądam super ,widoczne ma kompleksy skoro poddała sie tylu operacjom..a jak ktoś jest piekny to naturalnie a nie operacyjnie...wg mnie wyglada sztucznie jak manekin...ps odeszła od męża
Kilka operacji, trochę własnej kasy i nagle olśnienie, że jest nieszczęśliwa w małżeństwie. Małgorzato zjedz Snikersa... ;-D
kiepski fotograf mówisz?haha skad wiesznigdy moich zdjec nie widziałas
kiepski to taki,ktory foci tylko ładne laski,sztuką jest zrobic piękne zdjęcie także kobietom,ktore maja jakies defekty...ale tak by na zdjeciach były piekne.Banalnie łatwe jest zrobic,dobre zdjecie ładnej kobiecie,jak rozenek,bo wiadomo,ze zawsze w kazdej pozie wyglada dobrze.Poza tym czym jest piekno?polecam program http://www.planeteplus.pl/dokument-z...-pieknem_40581

bardzo madry program,jak go obejrzycie,mozemy potem dopiero dysktutowac czym jest piękno.Czy tylko idealnymi rysami twarzy,czy czymś więcej.Dla mnie Rozenek nie jest piękna,bo z jej wnętrza nie bije to piękno.Jest ładna fizycznie.Ma swietna figure,na pewno dzieki zdrowemu odzywianiu i cwiczeniom i chwała jej za to.Ludzie ktorzy dbaja o swoj wyglad i poswiecaja mu czas ,zasługuja na uznanie.Jednak ludzie ,ktorzy modyfikuja go za pomocą skalpela,gdy tak naprawde nie ma takiej potrzeby(bo moga wrecz sobie zaszkodzic operacjami),niestety na ta chwałe juz nie zasługuja wg mnie.Sa ofiarami pogonii za nienaturalnym pieknem.Ludzie ,ktorzy parkuja na miejscach dla niepełnosprawnych na pewno na uznanie tez nie zasługują,ani tacy co sa wrednymi dla współpracownikow.U Małgosi jest tylko jedna zaleta,ze jest zdeterminowanw dbaniu o figure,ale nic poza tym....
w ogole jaki zawod gosia wykonuje?bo chyba nie jest z zawodu perfekcyjna pania domu/heheh
__________________
"Grzeczne dziewczynki ida do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą "

ach i schudne i bedzie wymarzone 50 kg

Edytowane przez hollybackGirl
Czas edycji: 2013-05-28 o 00:01
hollybackGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 08:34   #74
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

Cytat:
Napisane przez hollybackGirl Pokaż wiadomość
http://www.pudelek.pl/artykul/52817/...nwalidow_foto/
strasznie to słabe,że perfekcyjna pani domu zajmuje miejsce dla osób niepełnosprawnych a może już ta sława jej zaskodziła i uważa,że jest lepsza od innych

Dla mnie piękno to z definicji to jakim się człowiekiem dla innych,a nie tylko wygląd zewnetrzny.Tym się różnie od was.Moze ewolucyjnie jestem wyżej,skoro nie oceniam innych stylu ani osoby przez wygląd zewnetrzny.Dla was moge byc brzydka,bo nie mam figury jak rozenek,czy takiego rozstawu oczu,czy tak małego nosa,jak ona,czy tak idealnie prostych włosow.Nie czuje sie jednak gorsza przez to,ze nie wygladam "idealnie:="Mam prawo tez do własnej opinii,roznej od was.OD tego jest forumPrawdziwe piekno jest niewidoczne dla oczu i "zauwazy" jej w drugim człowieku nawet niewidomy człowie.Jeśli ona bierze udział w smiesznym programie,w ktorym uczy jak myc kibel,czy jak układac bluzkę równo,czy jak wycierac kabine prysznicową("okragłymi ruchami z góry na dół"-cytat z jej wypowiedzi) no to sorry, ale ona ma sprzataczke w domu i jeste nie autentyczna.Albo jak siedzi z kajecikiem i ocenia czyjes domy,no sorry kim ona jest,ze ocenia wystrój,nie ma z wystrojem wnetrz,dekorowaniem nic wspolnego. W ogole skad ona sie wzieła na tych wszystkich pudelkach itd.wszedzie jej pełno,juz pewnie w lodówce siedzi.Mam jej dosc jak sztywnej Zielińskiej.
Mnie sie nie podoba bo jest wredną osobą,mam znajomego ,ktory zna ja osobiscie,opowiadał,ze jest osoba nieuprzejmą,ze przez nią kilka osób wyleciało z tv,bo ciagle jej cos nie pasowało.Podobno jest trudna we współpracy.Perfekcyjny buc na nia mówią w kuuluarachCo z tego,ze wyglada jak lalka barbie,jak jest niemiła i od tego odrazu robi sie brzydsza
ps. program rozenek perfekcyjna pani domu
to jest seksistowski program, który robi z kobiet ofiary losu, cieszące się wytartego kurzu z mebli. szok.Sama rozenek promuje takie seksistowskie podejscie do kobiet.Ktore maja się załamywac,bo jest kurz na szafce?Kurde jakby nie było w życiu wazniejszych problemów niz kurz.

jakbym miała tyle kasy co ona i przeszła tyle operacji, co ona, to też bym tak wyglądała, ale po co, skoro i bez tego wyglądam super ,widoczne ma kompleksy skoro poddała sie tylu operacjom..a jak ktoś jest piekny to naturalnie a nie operacyjnie...wg mnie wyglada sztucznie jak manekin...ps odeszła od męża
Kilka operacji, trochę własnej kasy i nagle olśnienie, że jest nieszczęśliwa w małżeństwie. Małgorzato zjedz Snikersa... ;-D
kiepski fotograf mówisz?haha skad wiesznigdy moich zdjec nie widziałas
kiepski to taki,ktory foci tylko ładne laski,sztuką jest zrobic piękne zdjęcie także kobietom,ktore maja jakies defekty...ale tak by na zdjeciach były piekne.Banalnie łatwe jest zrobic,dobre zdjecie ładnej kobiecie,jak rozenek,bo wiadomo,ze zawsze w kazdej pozie wyglada dobrze.Poza tym czym jest piekno?polecam program http://www.planeteplus.pl/dokument-z...-pieknem_40581

bardzo madry program,jak go obejrzycie,mozemy potem dopiero dysktutowac czym jest piękno.Czy tylko idealnymi rysami twarzy,czy czymś więcej.Dla mnie Rozenek nie jest piękna,bo z jej wnętrza nie bije to piękno.Jest ładna fizycznie.Ma swietna figure,na pewno dzieki zdrowemu odzywianiu i cwiczeniom i chwała jej za to.Ludzie ktorzy dbaja o swoj wyglad i poswiecaja mu czas ,zasługuja na uznanie.Jednak ludzie ,ktorzy modyfikuja go za pomocą skalpela,gdy tak naprawde nie ma takiej potrzeby(bo moga wrecz sobie zaszkodzic operacjami),niestety na ta chwałe juz nie zasługuja wg mnie.Sa ofiarami pogonii za nienaturalnym pieknem.Ludzie ,ktorzy parkuja na miejscach dla niepełnosprawnych na pewno na uznanie tez nie zasługują,ani tacy co sa wrednymi dla współpracownikow.U Małgosi jest tylko jedna zaleta,ze jest zdeterminowanw dbaniu o figure,ale nic poza tym....
w ogole jaki zawod gosia wykonuje?bo chyba nie jest z zawodu perfekcyjna pania domu/heheh
Do Rozenek co prawda mam stosunek obojętny ale Tobie chyba zaraz gula pęknie
I nieee, nazywając kogoś "plastikiem" albo zarzucając styl bez polotu w ogóle nie oceniasz ludzi przez wygląd zewnętrzny Więc chyba z tym byciem na wyższym stopniu ewolucji to sobie nieco przysłodziłaś
Może Ty masz jej dość, ale inni najwidoczniej nie, więc chyba nie liczysz że zniknie z wizji bo Tobie się nie podoba, sama na świecie nie jesteś.
Masz strasznie autorytarny ton jakbyś była co najmniej wyrocznią w sprawach piękna i tego co się podoba i wyrażasz swoje zdanie w sposób obraźliwy więc zamiast krytykować Rozenek zastanów się nad sobą i nad tym co o Tobie mówią w kuluarach
Żyj i daj żyć innym, "plastiki" też mają prawo do życia
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 08:41   #75
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

Skoro tak jej nie znosisz, to nie rozumiem po co poświęcasz tyle czasu i energii na udowadnianiu nam jaka ona jest zła, sztuczna i w ogóle be? Jak ja czegoś nie lubię to po prostu omijam to szerokim łukiem. Wolę poświęcać swoją uwagę czemuś, co mi się podoba
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 14:58   #76
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

Wie ktoś skąd jest ta marynarka?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy.jpg (20,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy1.jpg (23,4 KB, 67 załadowań)
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 16:00   #77
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

kojarzy mi się z Zarą, u nich na stronie jest bardzo podobna : klik
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 09:23   #78
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
Skoro tak jej nie znosisz, to nie rozumiem po co poświęcasz tyle czasu i energii na udowadnianiu nam jaka ona jest zła, sztuczna i w ogóle be? Jak ja czegoś nie lubię to po prostu omijam to szerokim łukiem. Wolę poświęcać swoją uwagę czemuś, co mi się podoba
Racja

Zignorujmy niemądrego trolla, czytać się tego nie da przecież. Zapluwa się biedny żółcią, słownik sobie zapluł już cały

Zastanawiałam się, czy wątek powstanie, od początku programu SEKSISTOWSKIEGO (lol) z uznaniem patrzę na stroje PPD - prywatnie też niczego sobie
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 10:02   #79
katrina_s
Zadomowienie
 
Avatar katrina_s
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 146
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Wie ktoś skąd jest ta marynarka?
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
kojarzy mi się z Zarą, u nich na stronie jest bardzo podobna : klik
też mi wygląda na zarową "dresiarę" Co sezon pojawiają się te marynarki w różnych wersjach kolorystycznych, aktualnie można je jeszcze znaleźć na wyprzedaży,niestety nie wiem jakie wersje kolorystyczne, w każdym razie sporo ich wisi w sklepach stacjonarnych, różowa na pewno jest w nowej kolekcji http://www.zara.com/pl/pl/nowa-kolek...4p1295020.html
__________________
You can't buy happines, but you can buy shoes and that's pretty close ...
katrina_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 13:36   #80
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

Znowu ja . Kojarzy ktoś ten sweterek ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rozenek.jpg (15,4 KB, 62 załadowań)
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 10:22   #81
love_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

A wiecie skąd ten płaszcz śliwkowy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rozenek.jpg (80,8 KB, 45 załadowań)
love_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 21:44   #82
misia**
Raczkowanie
 
Avatar misia**
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 251
Dot.: Małgorzata Rozenek - styl

podpinam sie pod pytanie odnosnie płaszcyka śliwkowgo,wiektoś może skad jest?
misia** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-09 22:44:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.