Miłośniczki Zary - część III - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-06, 19:12   #2881
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
dziękuję, bluzka jest naprawdę przepiękna!!! na osobie wygląda bosko!!! kolor niemalże taki sam (to taki karmel, tofi) z działu basic, cena 149zł
dorzucam zdjęcie na sobie
extra na Tobie wyglada ta bluzeczka!
Nie kusił Cie drugi kolor koturn? jaki on wlasciwie jest khaki?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 19:16   #2882
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez marblle Pokaż wiadomość
mam pytanie do posiadaczek tej torby: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1281690532

czy ona bez problemu pomieści zeszyt rozmiaru A4? tylko nie chodzi mi np. o gazetę rozmiaru A4 bo to wiadomo zawsze można zgiąć i jakoś wcisnąć tylko raczej książka/zeszyt w twardej oprawie .
Pomieści ale na styk - i oprócz tego zeszytu nie może być w torbie zbyt dużo rzeczy, bo może być kłopot z zapięciem zamka.

Byłam dziś w Zarze przymierzyć parę rzeczy.

Płaszcz z pierwszego zdjęcia jest naprawdę ładny i dobrze wykonany. Świetnie leży i wydaje się być ciepły (80% wełny). I nawet przebolałabym brak guzików w dolnej części (ze 2 by się tam jeszcze przydały) jak i brak kaptura ale to że płaszcz nie posiada kieszeni już nie jestem w stanie zaakceptować.

Przymierzyłam także czarny płaszcz z kapturem, zapinany na ekspres i przewiązywany w talii paskiem. Generalnie leży dobrze ale kaptur jest tak gigantyczny, że nijak nie można go normalnie ułożyć. Ba, nawet założony na głowę źle leży, bo jest po prostu za duży. Podobnie jak w przypadku pierwszego płaszcza nie ma kieszeni I jest bardzo ciężki.

Nie bardzo wiem, czym kierują się projektanci w Zarze przy wymyślaniu kroju płaszcza ale na pewno nie rozsądkiem i praktycznością

Jestem natomiast zakochana w sukience ze zdjęcia i z całą pewnością po nią wrócę

Na stronie internetowej spodobał mi się portfel z motyle z TRF ale na żywo jest ohydny i dziwnie wielki
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 19:20   #2883
agnsk
Raczkowanie
 
Avatar agnsk
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 226
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez budgetka Pokaż wiadomość
Oczywiscie na otarcie łez po bluzeczce, wyszłam ze sweterkiem

I ja muszę przyznać, że kolekcja nawet mi sie podoba. Jest kilka perełek, które widzialabym w mojej szafie
jaki kolor sweterka kupiłaś? bo chyba jeszcze piaskowy jest?
proooooszę o real zdjęcie!
agnsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 21:17   #2884
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Pomieści ale na styk - i oprócz tego zeszytu nie może być w torbie zbyt dużo rzeczy, bo może być kłopot z zapięciem zamka.

Byłam dziś w Zarze przymierzyć parę rzeczy.

Płaszcz z pierwszego zdjęcia jest naprawdę ładny i dobrze wykonany. Świetnie leży i wydaje się być ciepły (80% wełny). I nawet przebolałabym brak guzików w dolnej części (ze 2 by się tam jeszcze przydały) jak i brak kaptura ale to że płaszcz nie posiada kieszeni już nie jestem w stanie zaakceptować.

Przymierzyłam także czarny płaszcz z kapturem, zapinany na ekspres i przewiązywany w talii paskiem. Generalnie leży dobrze ale kaptur jest tak gigantyczny, że nijak nie można go normalnie ułożyć. Ba, nawet założony na głowę źle leży, bo jest po prostu za duży. Podobnie jak w przypadku pierwszego płaszcza nie ma kieszeni I jest bardzo ciężki.

Nie bardzo wiem, czym kierują się projektanci w Zarze przy wymyślaniu kroju płaszcza ale na pewno nie rozsądkiem i praktycznością

Jestem natomiast zakochana w sukience ze zdjęcia i z całą pewnością po nią wrócę

Na stronie internetowej spodobał mi się portfel z motyle z TRF ale na żywo jest ohydny i dziwnie wielki
a ja dzisiaj wjechalam jeszcze raz przymierzyc ten plaszczyk i blagam Was powiedzcie mi, ze jest beznadziejny i brzydki i nie nadaje sie absolutnie na zime podoba mi sie coraz bardziej i obawiam się, że jeszcze w tym tygodniu po niego wrócę.
Mariah a czy przypadkiem kieszonki nie sa zaszyte?? wydaje mi sie, że kieszonki własnie sa . akurat ich brak w ogole mi nie przeszkadza, a nawet lepiej jakby ich nie było. co do plaszczyka z kapturem, to potwierdzam - ciezki jest strasznie no i kaptur faktycznie mógłby być ciut mniejszy.



Cytat:
Napisane przez agnsk Pokaż wiadomość
jaki kolor sweterka kupiłaś? bo chyba jeszcze piaskowy jest?
proooooszę o real zdjęcie!
kupilam granatowy. jest jeszcze jasny szary i wlasnie piaskowy. polecam, bo jest super. fotke wkleje jutro do południa, bo niestety w tym świetle nic fajnego mi nie wyjdzie . aaa i one sa tylko w rozmiarze M.
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 14:04   #2885
agnsk
Raczkowanie
 
Avatar agnsk
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 226
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez budgetka Pokaż wiadomość
kupilam granatowy. jest jeszcze jasny szary i wlasnie piaskowy. polecam, bo jest super. fotke wkleje jutro do południa, bo niestety w tym świetle nic fajnego mi nie wyjdzie . aaa i one sa tylko w rozmiarze M.
aaaa to akurat, noszę M
czekam za zdjęcie
agnsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 14:12   #2886
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
extra na Tobie wyglada ta bluzeczka!
Nie kusił Cie drugi kolor koturn? jaki on wlasciwie jest khaki?
nie kusił, bo chciałam od razu czarne, na jesień do czarnych rajstop, więc tych drugich nawet nie oglądałam
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 14:17   #2887
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez budgetka Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj wjechalam jeszcze raz przymierzyc ten plaszczyk i blagam Was powiedzcie mi, ze jest beznadziejny i brzydki i nie nadaje sie absolutnie na zime podoba mi sie coraz bardziej i obawiam się, że jeszcze w tym tygodniu po niego wrócę.
Mariah a czy przypadkiem kieszonki nie sa zaszyte?? wydaje mi sie, że kieszonki własnie sa . akurat ich brak w ogole mi nie przeszkadza, a nawet lepiej jakby ich nie było. co do plaszczyka z kapturem, to potwierdzam - ciezki jest strasznie no i kaptur faktycznie mógłby być ciut mniejszy.
Są zaszyte Trochę mnie to zbiło z tropu i usiłowałam wsadzić palucha przez dziurkę i wymacać, czy to faktycznie kieszeń czy tylko nie do końca zaszyte rozcięcie ale nic nie wymacałam. Zresztą nie bardzo rozumiem, po co zaszywać kieszenie? Jakieś to dla mnie nielogiczne
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 15:42   #2888
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Są zaszyte Trochę mnie to zbiło z tropu i usiłowałam wsadzić palucha przez dziurkę i wymacać, czy to faktycznie kieszeń czy tylko nie do końca zaszyte rozcięcie ale nic nie wymacałam. Zresztą nie bardzo rozumiem, po co zaszywać kieszenie? Jakieś to dla mnie nielogiczne
Ja w dwóch płaszczach mam wciąż zaszyte kieszenie żeby mnie nie korciło wsadzać tam łapek a zaszywa sie żeby sie nie wypychały. Klientka ma zyczenie to sobie odpruje, ale jakby przymierzało kilkanaście pań i każda wsadzałaby tam łapki to płaszcz mógłby juz tak ładnie nie wyglądać. ja mam płaszcz wełniano-kaszmirowy i przy zakupie nawet sugerowano mi by kieszeni nie odpruwac, bo po jakims czasie płaszczyk może stracic fason. A wypchane kieszenie nie zawsze ładnie wyglądają
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 17:48   #2889
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Czy ta torebka jest jeszcze dostępna w sklepach?
http://allegro.pl/zara-trf-koralowa-...220979178.html
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 18:33   #2890
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

mademoiselle jeanne Ty chyba posiadasz spódniczkę ze zdjęcia? Jesteś z niej zadowolona, jest wygodna w noszeniu, ładnie się układa?
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 18:48   #2891
la dra
Raczkowanie
 
Avatar la dra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 333
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Heej, dziewczyny! Mam pytanie, mam nadzieję, że będziecie wiedziały. Czy ta marynarka jest z zeszłego sezonu czy to nowa kolekcja? Może ktoś wie jaki dział i cena?
Widziałam w Zarze beżową dwurzędówkę, ale z kieszeniami i dłuższą, ale materiał jakiś taki wydawał mi się za bardzo "lejący" jak na marynarkę...?
__________________
*tu znajduje się mądry cytat podnoszący świat na duchu*






la dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 18:56   #2892
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
mademoiselle jeanne Ty chyba posiadasz spódniczkę ze zdjęcia? Jesteś z niej zadowolona, jest wygodna w noszeniu, ładnie się układa?
Ja nie mam tej spódnicy, ale przymierzałam i stwierdzam, że ta spódnica jest mega wygodna, kobieca i nieziemsko się układa

Cytat:
Napisane przez la dra Pokaż wiadomość
Heej, dziewczyny! Mam pytanie, mam nadzieję, że będziecie wiedziały. Czy ta marynarka jest z zeszłego sezonu czy to nowa kolekcja? Może ktoś wie jaki dział i cena?
Widziałam w Zarze beżową dwurzędówkę, ale z kieszeniami i dłuższą, ale materiał jakiś taki wydawał mi się za bardzo "lejący" jak na marynarkę...?
Ta marynarka jest z kolekcji wiosenno - letniej 2010. Dział Studio.
Jej koszt przed przecenami to chyba około 459zł. Tania na pewno nie była - sama ją mam i szczerze mówiąc nie jestem z niej bardzo zadowolona. Materiał jest strasznie sztywny i po 1 prasowaniu przez szmatkę tak jakby odkleił się od środka i zrobiły się takie bąbelki, z którymi nic się już nie da zrobić. Pytałam o to w pralni chemicznej, ale powiedziano mi, że to nie moja wina tylko materiał był za słabo przyklejony. Marynarka kupiona na allegro więc i reklamacji nie zrobię :/ Ta, która jest teraz w sklepie wydaje mi się o niebo fajniejsza.

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2010-09-07 o 18:59
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 19:30   #2893
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Czy ta torebka jest jeszcze dostępna w sklepach?
http://allegro.pl/zara-trf-koralowa-...220979178.html
ona jest z kolekcji wiosna lato - jakieś resztki wyprzedaży jeszcze co prawda są ale bardzo wątpię żeby się uchowała
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 20:03   #2894
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ja nie mam tej spódnicy, ale przymierzałam i stwierdzam, że ta spódnica jest mega wygodna, kobieca i nieziemsko się układa
Dzięki wielkie za pomoc
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 20:21   #2895
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

dziewczyny, czy ta torebka jest dostępna w polskich zarach?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 20:30   #2896
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy ta torebka jest dostępna w polskich zarach?
tak widziałam ją kilka dni temu w zarze.
__________________
what's for you will not pass you by

canile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 20:35   #2897
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez canile Pokaż wiadomość
tak widziałam ją kilka dni temu w zarze.

ooo,bosko! I jak Twoje wrażenia? Pomieści a4? To chyba skórka naturalna?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 20:36   #2898
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja w dwóch płaszczach mam wciąż zaszyte kieszenie żeby mnie nie korciło wsadzać tam łapek a zaszywa sie żeby sie nie wypychały. Klientka ma zyczenie to sobie odpruje, ale jakby przymierzało kilkanaście pań i każda wsadzałaby tam łapki to płaszcz mógłby juz tak ładnie nie wyglądać. ja mam płaszcz wełniano-kaszmirowy i przy zakupie nawet sugerowano mi by kieszeni nie odpruwac, bo po jakims czasie płaszczyk może stracic fason. A wypchane kieszenie nie zawsze ładnie wyglądają
To mnie zaskoczyłaś. Dla mnie jak coś jest dobrze uszyte i to z porządnego, dobrego gatunkowo materiału, to nic się nie powinno z tą rzeczą dziać. A jak płaszcz (czy cokolwiek innego) grozi straceniem fasonu przez trzymanie rąk w kieszeniach (które chyba od tego w końcu są, by dawać schronienie dłoniom w niskich temperaturach), to dla mnie nie jest to już porządna i dobrze wykonana rzecz. Ale ja się tam nie znam


Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy ta torebka jest dostępna w polskich zarach?
Tak, widziałam ją w W-wie na Marszałkowskiej.
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 20:49   #2899
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
ooo,bosko! I jak Twoje wrażenia? Pomieści a4? To chyba skórka naturalna?
nie przyglądałam się za dokładnie, ale A4 chyba zmieści
co do rodzaju skóry to naprawdę nie wiem, a nie chcę wprowadzać Cię w błąd
__________________
what's for you will not pass you by

canile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 20:54   #2900
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez canile Pokaż wiadomość
nie przyglądałam się za dokładnie, ale A4 chyba zmieści
co do rodzaju skóry to naprawdę nie wiem, a nie chcę wprowadzać Cię w błąd

rozumiem i dziękuję za informacje Mam nadzieję, że w Katowicach niedługo ją dostanę
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 20:58   #2901
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy ta torebka jest dostępna w polskich zarach?
też ją widziałam u siebie, nie wiem czy nie kosztuje ponad 400 zł, coś w stylu 459 zł, nie chce wprowadzać w błąd bo oglądałam wiele czarnych torebek i ceny mi się mieszają
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 21:06   #2902
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
też ją widziałam u siebie, nie wiem czy nie kosztuje ponad 400 zł, coś w stylu 459 zł, nie chce wprowadzać w błąd bo oglądałam wiele czarnych torebek i ceny mi się mieszają

499zł, trochę masakra, ale bardzo ładna wg mnie
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 21:13   #2903
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Są zaszyte Trochę mnie to zbiło z tropu i usiłowałam wsadzić palucha przez dziurkę i wymacać, czy to faktycznie kieszeń czy tylko nie do końca zaszyte rozcięcie ale nic nie wymacałam. Zresztą nie bardzo rozumiem, po co zaszywać kieszenie? Jakieś to dla mnie nielogiczne
ja mam w 99% zaszyte kieszenie w marynarkach i plaszczach. np. teraz mam zalożona smietankową marynarke zary i kieszonki sa, ale zaszyte i bardzo dobrze

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja w dwóch płaszczach mam wciąż zaszyte kieszenie żeby mnie nie korciło wsadzać tam łapek a zaszywa sie żeby sie nie wypychały. Klientka ma zyczenie to sobie odpruje, ale jakby przymierzało kilkanaście pań i każda wsadzałaby tam łapki to płaszcz mógłby juz tak ładnie nie wyglądać. ja mam płaszcz wełniano-kaszmirowy i przy zakupie nawet sugerowano mi by kieszeni nie odpruwac, bo po jakims czasie płaszczyk może stracic fason. A wypchane kieszenie nie zawsze ładnie wyglądają
no dokladnie, ja tam wole miec kieszenie zaszyte, bo potem w nie upycham klucze, identyfikator, chusteczki, szminke itd no i wiadomo po jakims czasie kieszenie wyglądają fatalnie

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy ta torebka jest dostępna w polskich zarach?
jest, wczoraj oglądałam ją w gliwicach, cena 459 pln. jest śliczna jak i cena . jest duża, A4 spokojnie pomiesci, skorka porządna

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
też ją widziałam u siebie, nie wiem czy nie kosztuje ponad 400 zł, coś w stylu 459 zł, nie chce wprowadzać w błąd bo oglądałam wiele czarnych torebek i ceny mi się mieszają
459
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 21:13   #2904
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
499zł, trochę masakra, ale bardzo ładna wg mnie
Mogłam pomylić ją z inną Będę w czwartek w Zarze to zerknę czy jest i sprawdzę cenę (bo będę w innej niż ją widziałam)
Mnie się akurat nie spodobała.
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 21:14   #2905
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Kosztuje 459 zł dokładnie pomieści A$. Jest z naturalnej skóry i jest boska w poprzednim sezonie była też dokładnie taka, ale jasna.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 21:14   #2906
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez budgetka Pokaż wiadomość
ja mam w 99% zaszyte kieszenie w marynarkach i plaszczach. np. teraz mam zalożona smietankową marynarke zary i kieszonki sa, ale zaszyte i bardzo dobrze



no dokladnie, ja tam wole miec kieszenie zaszyte, bo potem w nie upycham klucze, identyfikator, chusteczki, szminke itd no i wiadomo po jakims czasie kieszenie wyglądają fatalnie



jest, wczoraj oglądałam ją w gliwicach, cena 459 pln. jest śliczna jak i cena . jest duża, A4 spokojnie pomiesci, skorka porządna



459

o, to super! może jutro uda mi się po nią podjechać a na stronie Zary widnieje cena 499zł, ale jak jest niższa to tylko się cieszyć
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 22:26   #2907
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy ta torebka jest dostępna w polskich zarach?
również widziałam w Warszawie w Złotych Tarasach
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 23:11   #2908
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
To mnie zaskoczyłaś. Dla mnie jak coś jest dobrze uszyte i to z porządnego, dobrego gatunkowo materiału, to nic się nie powinno z tą rzeczą dziać. A jak płaszcz (czy cokolwiek innego) grozi straceniem fasonu przez trzymanie rąk w kieszeniach (które chyba od tego w końcu są, by dawać schronienie dłoniom w niskich temperaturach), to dla mnie nie jest to już porządna i dobrze wykonana rzecz. Ale ja się tam nie znam
Wydaje mi sie, że to nie ma nic wspólnego z porządnością rzeczy, czy dobrym wykonaniem spodnie nawet te dobrze wykonane tez czasem mają wypchane kolana, czy pupę i defasonuje to je podobnie z kieszeniami. Ja nosze rzeczy w torebce, staram sie nie wypychać kieszeni płaszcza, czy kurtki niczym, tak samo jak w kieszeniach jeansów nic nie noszę dłonie chronią rękawiczki albo mufki
Zdecydowanie jestem za zaszytymi kieszeniami w płaszczach sama nie wkładam tam rąk i nie chciałabym żeby kilkanaście osób przede mną to robiło
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2010-09-07 o 23:12
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:21   #2909
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
jeśli byłabyś zainteresowana, to mogę zrobić zdjęcia na nodze
byłoby super
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 11:16   #2910
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
dziękuję, bluzka jest naprawdę przepiękna!!! na osobie wygląda bosko!!! kolor niemalże taki sam (to taki karmel, tofi) z działu basic, cena 149zł
dorzucam zdjęcie na sobie
Świetnie w niej wyglądasz Bardzo Ci pasuje ten kolor!
Wczoraj ją oglądałam, ale póki co wstrzymałam się z jej zakupem - mam w planach powrót do ciemniejszych włosów, a co za tym idzie trudno mi powiedzieć, jak wówczas będę się czuła w danym kolorze , zwłaszcza jak nie jest on taki typowo neutralny jak biel, czerń czy granat
Co nie zmienia faktu, że na pewno będę o niej pamiętała

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja w dwóch płaszczach mam wciąż zaszyte kieszenie żeby mnie nie korciło wsadzać tam łapek a zaszywa sie żeby sie nie wypychały. Klientka ma zyczenie to sobie odpruje, ale jakby przymierzało kilkanaście pań i każda wsadzałaby tam łapki to płaszcz mógłby juz tak ładnie nie wyglądać. ja mam płaszcz wełniano-kaszmirowy i przy zakupie nawet sugerowano mi by kieszeni nie odpruwac, bo po jakims czasie płaszczyk może stracic fason. A wypchane kieszenie nie zawsze ładnie wyglądają
Cytat:
Napisane przez budgetka Pokaż wiadomość
ja mam w 99% zaszyte kieszenie w marynarkach i plaszczach. np. teraz mam zalożona smietankową marynarke zary i kieszonki sa, ale zaszyte i bardzo dobrze

no dokladnie, ja tam wole miec kieszenie zaszyte, bo potem w nie upycham klucze, identyfikator, chusteczki, szminke itd no i wiadomo po jakims czasie kieszenie wyglądają fatalnie
Rozumiem, dlaczego zszywa się kieszenie w nowych ubraniach, w końcu nie każdy tak jak napisałyście, ma zamiar tych kieszeni używać chociaż muszę przyznać, że jestem szczerze zdziwiona tym, że piszecie o ich wypychaniu w przypadku wkładania rąk do płaszcza czy jakiś drobiazgów np. do marynarki Ja jakoś mam w zwyczaju odpruwać kieszenie w praktycznie każdej kupionej rzeczy, z kieszeni w płaszczu chętnie korzystam (wkładam tam chociażby telefon i klucze, jak wychodzę na spacer z psem czy idę do sklepu po bułki, w zimie natomiast cały czas trzymam tam ręce - w rękawiczkach, żeby nie było, ale mnie i tak zazwyczaj jest zimno ), w marynarkach też lubię mieć możliwość włożenia na chwilę jakiegoś drobiazgu (drobne/klucze/telefon/karta - wiadomo, że nie jest to wygodne przy dłuższym noszeniu, ale nieraz potrzeba chwili zmusza mnie do zwolnienia obu rąk) i jeszcze nigdy nie zauważyłam jakiejkolwiek deformacji czy wypchania kieszeni A akurat na wszelkie zmiany w wyglądzie posiadanych rzeczy wydaje mi się, że zwracam dużą uwagę Także nie wiem, od czego to zależy

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
To mnie zaskoczyłaś. Dla mnie jak coś jest dobrze uszyte i to z porządnego, dobrego gatunkowo materiału, to nic się nie powinno z tą rzeczą dziać. A jak płaszcz (czy cokolwiek innego) grozi straceniem fasonu przez trzymanie rąk w kieszeniach (które chyba od tego w końcu są, by dawać schronienie dłoniom w niskich temperaturach), to dla mnie nie jest to już porządna i dobrze wykonana rzecz. Ale ja się tam nie znam
Dokładnie tak

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
mademoiselle jeanne Ty chyba posiadasz spódniczkę ze zdjęcia? Jesteś z niej zadowolona, jest wygodna w noszeniu, ładnie się układa?
Mam Miałam ją na sobie w prawdzie tylko raz, ale już wiem, że będzie to jedna z moich ulubionych spódnic! Mogę ją z czystym sumieniem polecić Ślicznie się układa, jest bardzo kobieca, pasuje do wielu rzeczy, można ją nosić zarówno na co dzień, jak i w jakimś bardziej eleganckim zestawie Łatwo się prasuje i na dodatek jakoś specjalnie nie gniecie

Cytat:
Napisane przez la dra Pokaż wiadomość
Heej, dziewczyny! Mam pytanie, mam nadzieję, że będziecie wiedziały. Czy ta marynarka jest z zeszłego sezonu czy to nowa kolekcja? Może ktoś wie jaki dział i cena?
Widziałam w Zarze beżową dwurzędówkę, ale z kieszeniami i dłuższą, ale materiał jakiś taki wydawał mi się za bardzo "lejący" jak na marynarkę...?
Tak jak napisała Foxxxy ona jest z kolekcji wiosna-lato 2010. Dział Woman Studio. Przed przeceną kosztowała 459 zł. Mnie udało się ją kupić za 129 zł

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ta marynarka jest z kolekcji wiosenno - letniej 2010. Dział Studio.
Jej koszt przed przecenami to chyba około 459zł. Tania na pewno nie była - sama ją mam i szczerze mówiąc nie jestem z niej bardzo zadowolona. Materiał jest strasznie sztywny i po 1 prasowaniu przez szmatkę tak jakby odkleił się od środka i zrobiły się takie bąbelki, z którymi nic się już nie da zrobić. Pytałam o to w pralni chemicznej, ale powiedziano mi, że to nie moja wina tylko materiał był za słabo przyklejony. Marynarka kupiona na allegro więc i reklamacji nie zrobię :/ Ta, która jest teraz w sklepie wydaje mi się o niebo fajniejsza.
Ojej, to mnie wystraszyłaś! Ja jeszcze jej ani nie prałam, ani nie prasowałam Póki co byłam z niej bardzo zadowolona i miałam nadzieję, że nic nie stanie się z nią po praniu
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.