Niemieckie reklamy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-08, 18:15   #1
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802

Niemieckie reklamy :)


Mam pytanie do wizazanek zamieszkujacych Germanie, zainspirowal mnie watek na innym niemieckim forum na temat reklam. Macie jakies ulubione? Moze takie, ktorych nie znosicie?

Moi faworyci to bracia Klitschko i reklama VW Polo, gdzie koles jedzie sobie przez miasto i wszystko sie naokolo rozwala, on czuje sie calkowicie bezpieczny, dopiero jak wysiada, dziecko straszy go dzwonkiem roweru

Nie znosze z kolei reklamy pralinek Chocolat Pavot, gdzie spotykaja sie dwie panie w srednim wieku i opowiadaja sobie o kolesiu, ktory specjalnie dla jednej z nich przyjechal z Hong Kongu z czekoladkami z supermarketu...
Wkurza mnie tez reklama ciasta Dr Oetkera, gdzie dzieciak wsadza modeline do piekarnika i drze sie BESEEETZT! Podczas gdy jego mama robi ciasto. A tu prosze, ona wsadza je do lodowki Potem przychodzi babcia, pyta sie ktoz upiekl do ciasto, a ten maly glosem godnym rozpitego Roda Stewarta i Joe Cockera razem wzietych: "DER KÜHLSCHRANK!!" Porazka...

Nie zebym byla jakims telemaniakiem, ale czesto pracujac w domu wlaczam tv, bo swietnie mi sie wtedy tlumaczy, jak cos gada w tle
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 19:41   #2
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Niemieckie reklamy :)

Aaa fuuu, ja nienawidze tego Oetkera BESETZT!!! I nie lubie Fruchtalarmu. Tam taka mala natretna krzycza cos o jogurtach do kamery, blleee
Lubie ta od VW, bardzo lubie ta piosenke (Husch - Lovetruck), tak sie jeszcze zastanawiam, zadnych reklam nie lubie, chyba ze cos zapomnialam.

Tinker
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 21:10   #3
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Niemieckie reklamy :)

Mnie wkurzały reklamy Du Darfst (wszystkie...) oraz większość reklam jogurtów (bleee). Była jedna fajna reklama kawy (nie pamiętam nazwy) - jedzie auto drogą, cisza, spokój a tu nagle sruuu coś wyskakuje przed kamerę (można wyskoczyć ze skóry) no i napis "Nasza kawa budzi zdecydowanie lepiej" czy coś w ten deseń
Jeszcze pamiętam stare reklamy Bluny (napój o ile dobrze kojarzę)

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 00:27   #4
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Niemieckie reklamy :)

Du Darfst jest straszne. Do tej pory reklamowaly to zarcie (niby dla odchudzajacych sie) laski chyba po anoreksji, teraz z kolei firma probuje pokazac kobiety o niby normalnych ksztaltach, wciskajace sie w majty modelujace figure. Jakiez to ludzkie, juz lece kupowac, oto firma z ludzka twarza Mam obrzydzenie do reklam silacych sie na naturalnosc. Do nich rowniez naleza ostatnie spoty Knoppers, gdzie niby kogos w sklepie przylapuja z kamera i wypytuja czemu akurat Knoppers. GRRRR!!!!!

No ale i tak hitem sa Milch Schnitte ("Nicht so stürmisch! Kriegt doch jeder eins!", "Knackig küüüüühle Schokolade"), albo jeszcze do niedawna Toffifee ("Family Party macht Spass!"). Reklamy niemieckie sa do bani!

Aha, no i wkurza mnie Heidi Klum, ktora jest teraz w kazdej reklamie. Babka jest przesliczna, do momentu jak sie odezwie...
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 00:34   #5
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Niemieckie reklamy :)

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Aaa fuuu, ja nienawidze tego Oetkera BESETZT!!! I nie lubie Fruchtalarmu. Tam taka mala natretna krzycza cos o jogurtach do kamery, blleee
...sondern in den Mixääääää!
To cora jakiejs znanej aktorki czy innej celebrity (jakie to dziwne...), podobno teraz nawet wlasna plyte wydala Na poczatku stwierdzilam, ze jest slodka, ale teraz az mnie roznosi jak mi sie nagle toto wydrze z telewizora FRUCHTALARM!!
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 00:37   #6
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Niemieckie reklamy :)

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent
Była jedna fajna reklama kawy (nie pamiętam nazwy) - jedzie auto drogą, cisza, spokój a tu nagle sruuu coś wyskakuje przed kamerę (można wyskoczyć ze skóry) no i napis "Nasza kawa budzi zdecydowanie lepiej" czy coś w ten deseń
To chyba chodzi o tego potworka co nagle sie wydziera i konkluzje: "So wach warst du noch nie" Czyli "nic cie jeszcze tak nie obudzilo". Tez ja lubilam, zawsze dostawalam zawalu na miejscu, nawet jak juz wiedzialam co sie stanie
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 13:20   #7
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Smile Dot.: Niemieckie reklamy :)

Cytat:
Napisane przez svenja
...sondern in den Mixääääää!
To cora jakiejs znanej aktorki czy innej celebrity (jakie to dziwne...), podobno teraz nawet wlasna plyte wydala Na poczatku stwierdzilam, ze jest slodka, ale teraz az mnie roznosi jak mi sie nagle toto wydrze z telewizora FRUCHTALARM!!
Podpisuje sie pod ta wypowiedzia rekami i nogami Niestety to prawda, ta mala wydala plyte z piosenka "Fruchtalarm"
Nie znosze braci Klitschko czy jak to sie tam pisze I jeszcze krew mnie zalewa, jak widze tego tanczacego Citroena (chyba - nie jestem pewna, bo jak tylko sie ta reklama zaczyna, przelaczam kanal ) A tak poza tym, to wiekszosc reklam jest mi obojetna, ale bardzo lubie ta od VW - bardzo fajna i piosenka sliczna
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 15:37   #8
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Dot.: Niemieckie reklamy :)

Najohydniejsza reklame jaka widzialam w zyciu to byla reklama bodajze Media Markt´u, gdzie facet sobie piety tarl tarka i spadalo z nich cos w rodzaju sera parmezan prosto do talerza. No wstretne to bylo, jak mi jest ciezko cokolwiek obrzydzic, tak ta reklama przesadzili okropnie.
Ta reklama z ta dziewczynka "Fruchtalarm" akurat podoba sie mojej malej corce, no ale dzieciom sie moze to podoba. Mnie akurat jest obojetna.
Za to najlepsza/najmadrzejsza reklame jaka widzialam to byla reklama ta gdzie: bawi sie dziecko z mama na plazy, po czym przechodzi to w inny watek - przychodzi kobieta pod drzwi jakiegos domu, dzwoni, ktos otwiera drzwi (nie bylo widac kto to, bo byla pokazana z bliska twarz tej kobiety i ze drzwi sie otworzyly) i bez slowa owa kobieta uderza swoja glowa o czyjas glowe (slychac bylo tylko charakterystyczny trzask jak na filmach gdy sie stukaja glowami). Po czym pojawil sie napis: chron przed rakiem skory czy cos w tym stylu. W calej reklamie chodzilo o to, ze corka przyszla do matki i bez slowa (a z pretensjami) uderzyla ja ta glowa, bo okazalo sie, ze ma raka skory przez to, ze matka z nia (jako dziecko) wysiadywala na plazy.

Edytowane przez monika_t
Czas edycji: 2005-09-14 o 16:21
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 16:19   #9
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Niemieckie reklamy :)

Cytat:
Napisane przez monika_t
Najochydniejsza reklame jaka widzialam w zyciu to byla reklama bodajze Media Markt´u, gdzie facet sobie piety tarl tarka i spadalo z nich cos w rodzaju sera parmezan prosto do talerza. No wstretne to bylo, jak mi jest ciezko cokolwiek obrzydzic, tak ta reklama przesadzili okropnie.
Dokladnie - jedna wielka katastrofa
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 13:42   #10
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Niemieckie reklamy :)

Przypomnialo mi sie, ze lubie ta juz troche starsza reklame, z przed roku chyba, gdzie chlopczyk siedzi na ziemi i zaczyna cos kredkami malowac po sciani, a ojciec, jak przyszedl do pokoju, to walna w ta sciane, bo ten chlopyczak namalowal dzwi, i to bardzo realistycznie.
Jeszcze nie lubie :
  • Almette, jak babka spiewa " Es ist Frische im Fässchen mit Almette Almette, Geschmack ist im Fässchen, Frischkäse ist im Faß" Bleee
  • Kinder Friends, jak ci wszystcy spiewaja ta piosenke po angielsku, fuuu.
  • Kinder Schoko Fresh, ta mala, która tym wrednym glosem mówi "Gib mir sofort ein Kinder Schoko Fresh, sonst schubs ich dein Regal um" Igitt!
  • Knorr (albo Maggi) Hackbällchen Toscana, gdzie te dzieci na koncu krzycza "Ne-ne-ne-ne-ne"
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 22:52   #11
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemieckie reklamy :)

ogolnie nie cierpie reklam i do tej pory polubilam tylko jedna z Kermitem reklamujacym BMW1 ale chyba najbardziej dobija mnie czestotliwosc z jaka puszczaja reklamy bo nawet gdy w pierwszej chwili cos wpadnie w oko to po 15 razie tego samego dnia szlag mnie trafia
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 13:49   #12
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Niemieckie reklamy :)

Hehe, ostatnio mnie wnerwia ta reklama na Kinder Friends "Thats what friends are for", fuuuuuuuuuuu......
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 16:35   #13
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Niemieckie reklamy :)

A mnie coraz bardziej irytuja reklamy Ikei
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 19:59   #14
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemieckie reklamy :)

a ja bardzo lubie reklame Katzan tego zwiru dla kota. Jak widze te bzykajace muchy to odraz mi sie geba smieje. Kiedys puszczali tez reklame o jakims samochodzie VW to byl? Niepamietam. Schickes auto... oni tam tak fajnie seplenili, a chlopaszkom geby poopadaly jak zobaczli ze zamiast dzieci to facetowi do auta wsiadaja 4 laski
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 22:41   #15
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Niemieckie reklamy :)

Wiecie co, ostatnio pelno reklam z odkurzaczem
  • Ta z Heike Matkatsch
  • Z Pocket Coffee z ta swinka morska
  • Miele, gdzie facet mysli ze wciaglac szczeniaka
  • i jeszcze jakas inna
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 19:38   #16
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemieckie reklamy :)

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Wiecie co, ostatnio pelno reklam z odkurzaczem
  • Ta z Heike Matkatsch
  • Z Pocket Coffee z ta swinka morska
  • Miele, gdzie facet mysli ze wciaglac szczeniaka
  • i jeszcze jakas inna

ta z tym psiutkiem sliczna jest, a facet mnie rozwala na lopatki jak nasluchuje czy szczeniak jest w odkurzaczu
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 23:55   #17
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemieckie reklamy :)

dobijaja mnie jeszcze reklamy Fanty
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 20:11   #18
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemieckie reklamy :)

Podbijam,bo fajny watek
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 12:42   #19
mir123bych
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 73
Dot.: Niemieckie reklamy :)

A widział ktoś w necie, nowy filmik reklamujący soki Jupi? Podobno jest sympatyczna, tylko nie miałem okazji jej obejrzeć…
mir123bych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 10:39   #20
jennyharris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 39
Dot.: Niemieckie reklamy :)

Miałam okazję się zapoznać Faktycznie niezła tylko nie jestem pewna czy to parodiowanie mandaryny wszystkim się spodoba w koncu nawet ona ma jakichs fanow
jennyharris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 09:44   #21
mir123bych
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 73
Dot.: Niemieckie reklamy :)

A nie wiem, trzeba by zapytać… Jest tu ktoś z fanów Mandarynki? Swoją drogą podoba mi się, że ktoś zwrócił na nią uwagę, a nuż wybije się ponownie ponad Dodę, w końcu sukces piosenkarki zależy jedynie od Money…
mir123bych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 10:31   #22
jennyharris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 39
Dot.: Niemieckie reklamy :)

Pytałeś o filmik, w którym parodiowana jest Mandaryna http://www.blip.tv/file/196165 Czy jest sympatyczna? No nie wiem. Ale głos jest świetnie sparodiowany ;-)
__________________

jennyharris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 10:18   #23
mir123bych
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 73
Dot.: Niemieckie reklamy :)

Tak, o tym myślałem, parodia ciekawa, coraz częściej w reklamach występuje coś na wzór parodii, podoba mi się jak wiśnia zrzuca mandarynkę hehehe
mir123bych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 15:17   #24
jennyharris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 39
Dot.: Niemieckie reklamy :)

Cytat:
Napisane przez mir123bych Pokaż wiadomość
Tak, o tym myślałem, parodia ciekawa, coraz częściej w reklamach występuje coś na wzór parodii, podoba mi się jak wiśnia zrzuca mandarynkę hehehe
No mi też się to podoba . Ale jeśli dobrze kojarzę to tej reklamy nie ma w TV jeszcze?
__________________

jennyharris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 16:31   #25
mir123bych
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 73
Dot.: Niemieckie reklamy :)

Nie wiem, nie mam czasu na telewizor, zapytam się rodziców czy widzieli
mir123bych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 19:32   #26
mysia_kotka
Zadomowienie
 
Avatar mysia_kotka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: koniec świata:]
Wiadomości: 1 977
Dot.: Niemieckie reklamy :)

Swego czasu widziałam pewną reklamę która (własnie w niemczech) mnie zaciekawiła. Otóz na wielkim bilbordzie w Monachium (przełom lipca i sierpnia ubieglego roku) zobaczyłam dwie marionetki uprawiające seks w wannie, nie pamietam juz czego to byla reklama, ale bardzo ciekawwa
__________________

milion gwiazd spadnie, zanim się doczekam, ale...jednak!




mysia_kotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 12:02   #27
mir123bych
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 73
Dot.: Niemieckie reklamy :)

hehe jeszcze do Lublina takie bilbordy nie doszły
mir123bych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 17:24   #28
jennyharris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 39
Dot.: Niemieckie reklamy :)

I szczerze mówiąc, wątpię żeby takie reklamy w ogóle ukazały się w Polsce. Przecież u nas chcą zakazać sprzedawania świerszczyków:P Ale swoją drogą myślicie że takie reklamy o podłożu seksualnym sprawiają, że produkt ma szansę na większą sprzedaż?
__________________

jennyharris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 11:11   #29
mir123bych
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 73
Dot.: Niemieckie reklamy :)

U młodych osób na pewno Przecież rozmowy chłopaków w liceum są tylko o seksie, dziewczynach, a jak przychodzi miesiąc maj i związane z tym cooltowe zdanie „W maju… „ potwierdzają że reklamy z tym podtekstem trafiają do określonej grupy odbiorców a tym samym sukces kampanii gwarantowany.
mir123bych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 11:14   #30
jennyharris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 39
Dot.: Niemieckie reklamy :)

No ja wiem. Przecież nie od dziś wiadomo, że grunt to dobry pomysł a reszta przyjdzie sama . Tylko wiesz mi szkoda tych dzieci które to oglądają a potem czują się takie „ dorosłe” :P
__________________

jennyharris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.