Praca przy zbiorach w Polsce.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-14, 14:52   #1
porcelana01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 100
Wink

Praca przy zbiorach w Polsce....


Co sądzicie o pracy sezonowej przy zbiorach w Polsce?? A może macie jakieś pewniaki sprawdzone, bo tak w ciemno trochę strach... A ja chętnie bym pojechała.
porcelana01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 15:06   #2
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Praca przy zbiorach w Polsce....

Cytat:
Napisane przez porcelana01 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o pracy sezonowej przy zbiorach w Polsce?? A może macie jakieś pewniaki sprawdzone, bo tak w ciemno trochę strach... A ja chętnie bym pojechała.
Witam, ja mając 16 lat byłam na takich zbiorach owoców, kokosów się nie dorobiłam, ale zawsze coś Na zbiorach byłam razem z mama, ponieważ ja sama nie mogłam, byłam niepełnoletnia Byłam na czereśniach i trochę na truskawkach, na tych drugim zarobiło sie niestety marne grosze, a robiło 2 razy dłużej Pewnie teraz się coś pozmienialo, ja byłam ponad 10 lat temu Razem z mamą zarobiłyśmy wtedy za 2 tygodnie ok 300zł tylko minus był taki, że wypłacali dopiero po sezonie, czyli we wrześniu.
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 19:16   #3
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Praca przy zbiorach w Polsce....

Cytat:
Napisane przez porcelana01 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o pracy sezonowej przy zbiorach w Polsce?? A może macie jakieś pewniaki sprawdzone, bo tak w ciemno trochę strach... A ja chętnie bym pojechała.
Jeżeli masz taką możliwość, to jak najbardziej korzystać z tego, niżeli siedzieć w domu i nic robić. Znam kilka osób, które pracują przy zbiorach właśnie w kraju, co prawda kokosów z tej pracy nie ma, też się napracujesz, ale jakieś pieniądze swoje masz. U mnie często można znaleźć ogłoszenie w prasie, że szukają do prac przy zbiorach, głównie jabłek, ale i też truskawek i sałaty
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-14 20:16:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.