Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-10-15, 21:12   #1531
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Angela ja nadal uwa¿am, ¿e powinna¶ zrobiæ pigmentacjê na 7/00

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-15, 21:42   #1532
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Angela ja nadal uwa¿am, ¿e powinna¶ zrobiæ pigmentacjê na 7/00

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A nie ma ryzyka, ¿e wyjdzie za ciemno?http://powerlook.pl/data/include/cms...ta-1-1000p.jpg Powinno siê braæ ja¶niejszy do pigmentacji, a ta 7/00 jest bardzo ciemna. Ja bym pigmentowa³a 8/00 a potem 8/CO¦TAM z oxy 6%
Ale mo¿e ja zbyt zachowawcza siê sta³am?
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-15, 22:18   #1533
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

No mo¿na wzi±æ 8/00 ale nie wiem czy jej to pomo¿e skoro po 8/0 ma takie wyplowiale w³osy. A probnikiem nie ma siê co sugerowaæ. To tylko zdjêcie

Poziom 7 jest i tak jasniejszy od tego , który chce, wiêc powinno byæ dobrze. Powinno wyj¶æ jak poziom 6.
Zreszt± ka¿dy sam podejmuje ostateczn± decyzjê. Czy chce zaryzykowaæ i uzyskaæ ciut ciemniejsze w³osy, czy jednak wzi±æ ja¶niej i ryzykowaæ, ¿e znowu wyblakn± i trzeba bêdzie znowu robiæ ciemniejsza pigmentacjê

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2014-10-15 o 22:24
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-16, 06:59   #1534
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No mo¿na wzi±æ 8/00 ale nie wiem czy jej to pomo¿e skoro po 8/0 ma takie wyplowiale w³osy. A probnikiem nie ma siê co sugerowaæ. To tylko zdjêcie

Poziom 7 jest i tak jasniejszy od tego , który chce, wiêc powinno byæ dobrze. Powinno wyj¶æ jak poziom 6.
Zreszt± ka¿dy sam podejmuje ostateczn± decyzjê. Czy chce zaryzykowaæ i uzyskaæ ciut ciemniejsze w³osy, czy jednak wzi±æ ja¶niej i ryzykowaæ, ¿e znowu wyblakn± i trzeba bêdzie znowu robiæ ciemniejsza pigmentacjê

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
7 - OK, 7/0 - OK, ale 7/00 ba³abym siê. Niby tylko próbnik, a raczej zdjêcie, ale w sklepie fryzjerskim te /00 wszystkie gro¼nie wygl±daj± Wola³bym ewentualnie mieæ ciut za jasne (po 8/00 + 8/Co¶tam), ni¿ p³akaæ, ¿e mi czarne wysz³y. Plus oczywi¶cie oxy 6% do farby, tak jak doradzaj± specjali¶ci a nie 3%. Ale oczywi¶cie decyzja nale¿y do Angeli. Tym bardziej, ¿e nie stosowa³am nigdy 7/00, wiêc jestem teoretykiem
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-16, 07:29   #1535
angela_s85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

tylko, w takim razie musia³abym u¿yæ wy³±cznie farb fryzjerskich tak? Loreal Recital w takim razie odpada?? moja siostra w tym samym czasie co ja zaczê³a z bia³ych rozja¶nianych latami przyciemniaæ, wiem, ¿e to zale¿y od w³osa, ale u niej wystarczy³o zafarbowaæ w³a¶nie Recitalem (bez pigmentacji i cudów) i farba trzyma siê piêknie - mimo ¿e ona co 2 dzieñ myje w³osy. Ja robi³am pigmentacjê i farbowanie farbami profesjonalnymi i co wysz³o... niesprawiedliwe...

ju¿ nie wspomne o kondycji w³osów mojej a jej... u mnie w³osy ³ami± siê w po³owie, rozdwajaj± itp. stosujê mnóstwo specyfików zw³aszcza tych chwalonych na KWC ale nie bardzo pomaga cokolwiek...

Edytowane przez angela_s85
Czas edycji: 2014-10-16 o 07:41
angela_s85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-16, 09:48   #1536
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Angela mo¿esz próbowaæ Recitalem, ale nie wiem czy znajdziesz odpowiednie kolory, bo nie ma du¿ego wyboru.
Ja akurat pigmentowalam w³osy farb± drogeryjna Schwarzkopf. Kolorem 5/00. Na mocno sprany rudo - zielony kolor. Wysz³y czarne, ale po 3 myciach nie by³o ju¿ czerni tylko ciemny br±z i taki zosta³ na bardzo d³ugo. Wreszcie przesta³ mi siê wymywac kolor. Dopiero potem zaczê³am kupowaæ farby profesjonalne, bo tak mi wygodniej/lepiej. Ale sam± pigmentacjê robi³am farb± drogeryjna. Wa¿ne jest tylko, ¿eby mia³a dwa zera czyli np. 8.00, 7.00 itd.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-17, 21:05   #1537
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie koñczy siê Internet
Wiadomo¶ci: 30 736
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

z moich rudo¶ci pozosta³o wspomnienie
ale powsta³ kolor, którego w ogóle nie by³o w planach.
W³osy po demakija¿u okropnie zareagowa³y na farbowanie i tonowanie.
Jasny kolor jest tylko "na wierzchu", pod spodem jest ten ciemniejszy (majirel cc 7.11) W ¶wietle dziennym wygl±da na znacznie ciemniej, prawie czarno. Na zdjêciach jest dobrze.
My¶la³am, ¿e bêdê ¼le czu³a siê w takich jasnych a tu niespodzianka, jest nawet dobrze. Choæ dziwnie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg brond.jpg (53,4 KB, 41 za³adowañ)
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obra¿aj.
karolca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 09:03   #1538
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

??? Prawie czarno? Ja widzê blond i to do¶æ jasny.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-18, 09:51   #1539
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Postrzeganie czarnego jest bardzo subiektywne

Karolca masz fajne loczki
Rozbawil mnie demakijaz wlosow
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-18, 10:36   #1540
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie koñczy siê Internet
Wiadomo¶ci: 30 736
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Zrobie zdjecie z swietle dziennym, bez dodatkowej lampy ale to pozniej.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obra¿aj.
karolca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-18, 16:52   #1541
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No mo¿na wzi±æ 8/00 ale nie wiem czy jej to pomo¿e skoro po 8/0 ma takie wyplowiale w³osy. A probnikiem nie ma siê co sugerowaæ. To tylko zdjêcie

Poziom 7 jest i tak jasniejszy od tego , który chce, wiêc powinno byæ dobrze. Powinno wyj¶æ jak poziom 6.
Zreszt± ka¿dy sam podejmuje ostateczn± decyzjê. Czy chce zaryzykowaæ i uzyskaæ ciut ciemniejsze w³osy, czy jednak wzi±æ ja¶niej i ryzykowaæ, ¿e znowu wyblakn± i trzeba bêdzie znowu robiæ ciemniejsza pigmentacjê

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja u¿y³am farby 8.0 (niestety nie wiem jaki oksydant, bo by³a to farba drogeryjna) i uzyska³am równomierny jasny blond. A mia³am wcze¶niej wyp³owia³y i wyp³ukany blond "pszeniczno-be¿owy". Po miesi±cu widzê niestety delikatn± ró¿nicê - odrost jest ciemniejszy, a reszta w³osów siê "odbarwi³a".
Nephalem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 08:50   #1542
angela_s85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Angela mo¿esz próbowaæ Recitalem, ale nie wiem czy znajdziesz odpowiednie kolory, bo nie ma du¿ego wyboru.
Ja akurat pigmentowalam w³osy farb± drogeryjna Schwarzkopf. Kolorem 5/00. Na mocno sprany rudo - zielony kolor. Wysz³y czarne, ale po 3 myciach nie by³o ju¿ czerni tylko ciemny br±z i taki zosta³ na bardzo d³ugo. Wreszcie przesta³ mi siê wymywac kolor. Dopiero potem zaczê³am kupowaæ farby profesjonalne, bo tak mi wygodniej/lepiej. Ale sam± pigmentacjê robi³am farb± drogeryjna. Wa¿ne jest tylko, ¿eby mia³a dwa zera czyli np. 8.00, 7.00 itd.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zrobi³am Loreal'em Recital 5.54 Intensywny miedziany kasztan. Wysz³o fajnie, zobaczymy jak siê bêdzie spiera³... mam pytanko do Was - na zdjêciu (aktualne dzisiejsze) widaæ "sztuczn±" grzywkê, która powsta³a z wykruszonych w³osów.... po tym dwuletnim rozjasnianiu w³osy krusz± mi siê strasznie. Nie rosn± - tzn. rosn± ale siê krusz± wiêc nie widaæ w ogóle ¿e rosn± ... Jak mogê im pomóc? stosujê ró¿ne maski, od¿ywki, oleje itp. ale nie znam siê na tym, wiêc wybieram te chwalone na wiza¿u... mo¿e wy co¶ pomo¿ecie??
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_2613.jpg (111,2 KB, 46 za³adowañ)
angela_s85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-19, 08:59   #1543
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

hej Laski

czytam na bie¿±co ale nie mam kiedy pisaæ.

Wczoraj wpad³a mi my¶³, ¿eby ¶ci±æ siê na LOBA ale przeraza mnie brak mozliwosci robienia warkoczy, ktore baaardzo lubie za wygode.

I jeszcze zastanawiam sie zeby teraz wziac Inebrya 8/7
7/7 robi mi odrost ciemniejszy ni¿ w³osy na d³ugo¶ci wiêc mo¿e 8/7 wysz³aby odpowiednio
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-20, 22:15   #1544
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
hej Laski

czytam na bie¿±co ale nie mam kiedy pisaæ.

Wczoraj wpad³a mi my¶³, ¿eby ¶ci±æ siê na LOBA ale przeraza mnie brak mozliwosci robienia warkoczy, ktore baaardzo lubie za wygode.

I jeszcze zastanawiam sie zeby teraz wziac Inebrya 8/7
7/7 robi mi odrost ciemniejszy ni¿ w³osy na d³ugo¶ci wiêc mo¿e 8/7 wysz³aby odpowiednio
Sorki ale co to jest LOB?
A co do farby to zawsze mo¿esz wzi±æ 8/7 i po³o¿yæ na s³abszym oxy.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-20, 23:38   #1545
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez angela_s85 Poka¿ wiadomo¶æ
zrobi³am Loreal'em Recital 5.54 Intensywny miedziany kasztan. Wysz³o fajnie, zobaczymy jak siê bêdzie spiera³... mam pytanko do Was - na zdjêciu (aktualne dzisiejsze) widaæ "sztuczn±" grzywkê, która powsta³a z wykruszonych w³osów.... po tym dwuletnim rozjasnianiu w³osy krusz± mi siê strasznie. Nie rosn± - tzn. rosn± ale siê krusz± wiêc nie widaæ w ogóle ¿e rosn± ... Jak mogê im pomóc? stosujê ró¿ne maski, od¿ywki, oleje itp. ale nie znam siê na tym, wiêc wybieram te chwalone na wiza¿u... mo¿e wy co¶ pomo¿ecie??
Wydaje mi siê, ¿e z widocznym zapuszczaniem bêdziesz musia³a poczekaæ a¿ wiêkszo¶æ tych rozja¶nionych ci odro¶nie, bo na krusz±ce w³osy ciê¿ko co¶ poradziæ poza ¶ciêciem jak najwiêcej z uszkodzenia.

Mo¿esz spróbowaæ jak najmniej dotykaæ i czesaæ w³osy w ci±gu dnia, zaplataæ lub upinaæ je lekko jako¶, ¿eby nie obciera³y ci siê ci±gle o ubranie, itd.


Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Sorki ale co to jest LOB?
A co do farby to zawsze mo¿esz wzi±æ 8/7 i po³o¿yæ na s³abszym oxy.
Lob long bob, czyli taki d³u¿szy bob:
http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...aa16a32419.jpg
http://allthingschic.net/wp-content/...aircut-16.jpeg


Goldika, ja my¶lê jak Morgan, ¿eby¶ po³o¿y³a 8/7 na 3% na próbê.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-21, 06:18   #1546
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Mcromance dziêkujê za wyja¶nienie
Fajnie wygl±da taka fryzura ale d³ugo¶æ gdzie w³osy siêgaj± ramion jest chyba najgorsza z mo¿liwych. .. bo koñcówki wyginaja siê we wszystkie strony ¶wiata
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-21, 10:17   #1547
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromance dziêkujê za wyja¶nienie
Fajnie wygl±da taka fryzura ale d³ugo¶æ gdzie w³osy siêgaj± ramion jest chyba najgorsza z mo¿liwych. .. bo koñcówki wyginaja siê we wszystkie strony ¶wiata
Nie ma za co, ja kiedy¶ siê naszuka³am wyja¶nienia sama, bo pytaæ nie lubiê kiedy czujê, ¿e mogê znale¼æ odpowied¼ sama Taki mój mankament

Oj tak. Ja mia³am takiego loba jak ¶ciê³am z d³ugo¶ci w grudniu. Fajnie by³o przez jaki¶ miesi±c, bo potem siê zaczê³o wyginanie w³a¶nie. Gdybym mia³a prostownicê i codziennie podkrêca³a tylko te "po³amane" koñcówki, to mog³abym go nosiæ ca³y czas. Ale ¿e na dobr± prostownicê nie mam kasy to ¶ciê³am w³osy na normalnego, ¶redniej d³ugo¶ci boba.
Teraz powoli mi siê robi ju¿ ten lob, tylko ¿e ¼le pocieniowany po ostatnim weso³ym dega¿owaniu mojej fryzjerki sprzed kilku miesiêcy Wiêc wiesz, ja ju¿ zaczynam dostawaæ ¶wiergla, zw³aszcza ¿e mam w³osy podatne na odgniecenia od wszystkiego
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-10-21 o 10:19
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-21, 10:19   #1548
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma za co, ja kiedy¶ siê naszuka³am wyja¶nienia sama, bo pytaæ nie lubiê kiedy czujê, ¿e mogê znale¼æ odpowied¼ sama Taki mój mankament

Oj tak. Ja mia³am takiego loba jak ¶ciê³am z d³ugo¶ci w grudniu. Fajnie by³o przez jaki¶ miesi±c, bo potem siê zaczê³o wyginanie w³a¶nie. Gdybym mia³a prostownicê i codziennie podkrêca³a tylko te "po³amane" koñcówki, to mog³abym go nosiæ ca³y czas. Ale ¿e na dobr± prostownicê nie mam kasy to ¶ciê³am w³osy na normalnego, ¶redniej d³ugo¶ci boba.

Teraz powoli mi siê robi ju¿ ten lob, tylko ¿e ¼le pocieniowany po ostatnim weso³ym dega¿owaniu mojej fryzjerki sprzed kilku miesiêcy Wiêc wiesz, ja ju¿ zaczynam dostawaæ ¶wiergla, zw³aszcza ¿e mam w³osy podatne na odgniecenia od wszystkiego
Wiem , mia³y¶my trochê podobne przej¶cia Taki bob do koñca ucha jest idealny (je¶li jest dobrze obciêty). A d³u¿szy wymaga strasznie du¿o pracy ¿eby to jako¶ wygl±da³o.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-21, 10:27   #1549
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem , mia³y¶my trochê podobne przej¶cia Taki bob do koñca ucha jest idealny (je¶li jest dobrze obciêty). A d³u¿szy wymaga strasznie du¿o pracy ¿eby to jako¶ wygl±da³o.
Ja mia³am do brody, bo a¿ tak krótkiego to nie chcia³am
Tak, tak, pamiêtam jak ciê fryzjerka krzywo wycieniowa³a i gromy rzuca³a¶. Potem ja tak mia³am. Powinnam ju¿ siê przez tyle lat nauczyæ, ¿e cieniowanie i dega¿owanie dla mnie nie jest dobre
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 10:48   #1550
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am do brody, bo a¿ tak krótkiego to nie chcia³am
Tak, tak, pamiêtam jak ciê fryzjerka krzywo wycieniowa³a i gromy rzuca³a¶. Potem ja tak mia³am. Powinnam ju¿ siê przez tyle lat nauczyæ, ¿e cieniowanie i dega¿owanie dla mnie nie jest dobre
Nie no, pamiêtam ¿e za pierwszym razem jak siê ciachnê³a¶ na boba to chyba mia³a¶ lekko pocieniowane? Tylko ¿e tak bardziej delikatnie, chyba same koñcówki?
Mnie to ona za pierwszym razem wycieniowa³a tylko z jednej strony a potem jak posz³am na poprawkê to te¿ jej najlepiej nie wysz³o. Teraz unikam fryzjerów, jak mi trochê podrosn± to mama mi podetniesame koñcówki na prosto.
Te¿ a¿ takiego krótkiego nie mia³am, ale widzê po mamie która siê w³a¶nie tnie tak do koñca ucha i ¶wietnie jej siê w³osy uk³adaj±. (PS. Jutro robiê mamie tego matrixa )
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-21, 12:17   #1551
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no, pamiêtam ¿e za pierwszym razem jak siê ciachnê³a¶ na boba to chyba mia³a¶ lekko pocieniowane? Tylko ¿e tak bardziej delikatnie, chyba same koñcówki?
Mnie to ona za pierwszym razem wycieniowa³a tylko z jednej strony a potem jak posz³am na poprawkê to te¿ jej najlepiej nie wysz³o. Teraz unikam fryzjerów, jak mi trochê podrosn± to mama mi podetniesame koñcówki na prosto.
Te¿ a¿ takiego krótkiego nie mia³am, ale widzê po mamie która siê w³a¶nie tnie tak do koñca ucha i ¶wietnie jej siê w³osy uk³adaj±. (PS. Jutro robiê mamie tego matrixa )
Jak za pierwszym razem siê ¶ciê³am na boba to tylko ty³ mia³am lekko podega¿owany i siê ¶wietnie prawie sam uk³ada³. Dlatego potem chcia³am ¿eby mi tak delikatnie podega¿owa³a boki i przód, bo wtedy nie musia³abym tak walczyæ z uk³adaniem. Ale nie wysz³o tak jak chcia³am
Te¿ czekam a¿ mi wiêcej urosn± i bêdê powoli na prosto wyrównywaæ, ¿eby te cieniowanie ¶ci±æ. Tylko teraz grzywka mnie mêczy, bo mi na twarz opada nie wa¿ne jak j± wymodelujê na bok.

To czekam na info jak wysz³o i czy mam uciekaæ z kraju, czy nie
Aha, ta farba strasznie ciemnieje w trakcie farbowania, tak jakby¶ co najmniej 6 robi³a, wiêc siê nie przestraszcie Po sp³ukaniu farby jest co ma byæ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-10-21 o 12:18
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-21, 14:13   #1552
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jak za pierwszym razem siê ¶ciê³am na boba to tylko ty³ mia³am lekko podega¿owany i siê ¶wietnie prawie sam uk³ada³. Dlatego potem chcia³am ¿eby mi tak delikatnie podega¿owa³a boki i przód, bo wtedy nie musia³abym tak walczyæ z uk³adaniem. Ale nie wysz³o tak jak chcia³am
Te¿ czekam a¿ mi wiêcej urosn± i bêdê powoli na prosto wyrównywaæ, ¿eby te cieniowanie ¶ci±æ. Tylko teraz grzywka mnie mêczy, bo mi na twarz opada nie wa¿ne jak j± wymodelujê na bok.

To czekam na info jak wysz³o i czy mam uciekaæ z kraju, czy nie
Aha, ta farba strasznie ciemnieje w trakcie farbowania, tak jakby¶ co najmniej 6 robi³a, wiêc siê nie przestraszcie Po sp³ukaniu farby jest co ma byæ.
Na prosto? Czyli te¿ zapuszczasz
Dziêki za ostrze¿enie odno¶nie farby mam tylko ca³y czas dylemat czy robiæ na 6 czy 9%, ale chyba jednak to 9 wezmê...
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-21, 14:23   #1553
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Goldika ¶mia³o bierz 8/7
Ja strasznie ¿a³ujê, ¿e wziê³am 7/71 a nie 8/71 bo wysz³o mi straaaaasznie ciemno Mog³am was nie s³uchaæ Mam nadziejê, ¿e siê jeszcze troche wyp³ucze i bedzie ciut ja¶niej. Póki co mam bardzo ciemne 6, czyli w³asciwie 5 No ale farbowa³am wczoraj. Zobaczê co bêdzie po 2-3 myciach. Na wiêcej liczyæ nie mogê, bo robi³am Kolestonem, a nie CT, wiêc kolor bêdzie po tych 3 myciach ju¿ pancerny.
Jedyna pociecha, ¿e odcieñ jest przepiêkny

No i szczê¶cie, ¿e tym razem nie doda³am mixtona, bo by³abym czarna ja wegiel. Pierwszy raz nie doda³am mixtona

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2014-10-21 o 14:24
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-21, 15:08   #1554
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cze¶æ Br±zowow³ose i "Br±zowow³ose"

Po³o¿y³am WCT 6/71. Podoba mi siê aczkolwiek zachorowa³am na rudzicê, bo na zdjêciach widzê rude tony Na ¿ywo nie
Niemniej pierwszy raz od dawna nie doda³am niebieskiego mixtonu, bez niego wszystko mo¿e mi siê rude wydawaæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg WCT 6-71.jpg (45,7 KB, 83 za³adowañ)
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-21, 15:15   #1555
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Trochê dalej od okna przepiekne
Blizej tez sliczne
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-21, 15:19   #1556
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Trochê dalej od okna przepiekne
Blizej tez sliczne
Dziêkujê Te¿ wolê "dalej", ale o tej porze roku to g³ównie to "dalej" jest aktualne, bo s³oñca jak na lekarstwo

EDIT

Obejrza³am zdjêcia z weekendu, robione innym aparatem i nie widzê na nich rudo¶ci w moich k³akach, na ani jednym, a zdjêæ sporo. Mam nadziejê, ¿e to mój aparat postanowi³ dzi¶ sobie ze mnie zadrwiæ, znaj±c moj± s³abo¶æ
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-21, 17:04   #1557
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Goldika ¶mia³o bierz 8/7
Ja strasznie ¿a³ujê, ¿e wziê³am 7/71 a nie 8/71 bo wysz³o mi straaaaasznie ciemno Mog³am was nie s³uchaæ Mam nadziejê, ¿e siê jeszcze troche wyp³ucze i bedzie ciut ja¶niej. Póki co mam bardzo ciemne 6, czyli w³asciwie 5 No ale farbowa³am wczoraj. Zobaczê co bêdzie po 2-3 myciach. Na wiêcej liczyæ nie mogê, bo robi³am Kolestonem, a nie CT, wiêc kolor bêdzie po tych 3 myciach ju¿ pancerny.
Jedyna pociecha, ¿e odcieñ jest przepiêkny

No i szczê¶cie, ¿e tym razem nie doda³am mixtona, bo by³abym czarna ja wegiel. Pierwszy raz nie doda³am mixtona
na jakiej wodzie proponujesz mi po³o¿yæ t± 8/7?


wooow i Weronika i Rumpleteazer farbowa³y bez mixtonów szok

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Br±zowow³ose i "Br±zowow³ose"

Po³o¿y³am WCT 6/71. Podoba mi siê aczkolwiek zachorowa³am na rudzicê, bo na zdjêciach widzê rude tony Na ¿ywo nie
Niemniej pierwszy raz od dawna nie doda³am niebieskiego mixtonu, bez niego wszystko mo¿e mi siê rude wydawaæ
fajny kolorek i jasno wyszed³ jak na poziom 6
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-21, 18:32   #1558
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Br±zowow³ose i "Br±zowow³ose"

Po³o¿y³am WCT 6/71. Podoba mi siê aczkolwiek zachorowa³am na rudzicê, bo na zdjêciach widzê rude tony Na ¿ywo nie
Niemniej pierwszy raz od dawna nie doda³am niebieskiego mixtonu, bez niego wszystko mo¿e mi siê rude wydawaæ
Mi siê te¿ bardziej podoba "dalej od okna" Ale najbardziej podoba³y mi siê Twoje ch³odne kolory.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-21, 21:58   #1559
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Jak to mo¿liwe, ¿e Rumpleteazer wysz³o ja¶niej ni¿ mi, skoro u¿y³am ja¶niejszej farby????? To nie fer!
Rumpleteazer bardzo ³adnie ci wysz³o.
Równie¿ podziwiam za nieuzycie mixtona co¶ siê chyba zmówi³ysmy

A mnie dzi¶ znajoma pocieszyla, ¿e wcale mi tak ciemno nie wysz³o. A wiêc poprawi³a mi humor

Goldika nie wiem jak± wodê masz braæ. Ja nigdy nie zmieniam. Robiê jak zaleca producent. Znaj±c mnie zrobi³abym na 6%





Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-22, 18:27   #1560
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Jak to mo¿liwe, ¿e Rumpleteazer wysz³o ja¶niej ni¿ mi, skoro u¿y³am ja¶niejszej farby????? To nie fer!
Rumpleteazer bardzo ³adnie ci wysz³o.
Równie¿ podziwiam za nieuzycie mixtona co¶ siê chyba zmówi³ysmy
Przy sztucznym ¶wietle jest oczywi¶cie ciemniej ni¿ na zdjêciach, ale fakt, sama spodziewa³am siê ciemniejszego koloru. Nawet przy baaardzo s³abym o¶wietleniu widaæ, ¿e to br±z a nie czerñ.
6/0 wyszed³ mi ciemniej, ni¿ 6/71 a teoretycznie powinno byæ odwrotnie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Mi siê te¿ bardziej podoba "dalej od okna" Ale najbardziej podoba³y mi siê Twoje ch³odne kolory.
To zdjêcie przy oknie jest mocno przek³amane. Kolor na ¿ywo (ogl±dany w 10 ró¿nych o¶wietleniach) nie jest ciep³y, co najwy¿ej "neutral", taki br±zowy br±z W kompie widzê rudy poblask, a jak wy¶wietlam post na tablecie to wrêcz czerwony
Mimo wszystko, te¿ najbardziej lubiê moje turboch³odne kolory. Ale czasem potrzeba odmiany
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.