Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-21, 10:35   #241
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Naturalne przyciemnianie wlosów- pytanie o efekty!!!

Podejrzewam, ze po kawie moga byc ejszcze gorsze:/
Mam pytanie, czy plukanie sprawia, ze kolor jest trwaly?? Czy tez nalezy caly czas plukac, aby efekt przyciemniania zostal zachowany.
Ja wlasnie umylam glowe i nie plukalam kora, ale wydaje mi sie, ze wlosy sa znow tak samo jasne jak kiedys

W ogole ta kawa daje jakis intensywniejszy efekt??
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 11:18   #242
kasiunia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: Naturalne przyciemnianie wlosów- pytanie o efekty!!!

u mnie tak samo bylo
raz wlosy ciemne jak przestalam wrocily do normalnego koloru
kasiunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 11:23   #243
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Naturalne przyciemnianie wlosów- pytanie o efekty!!!

Wydaje mi sie, ze te plukanki wcale nie przyciemniaja samych wlosow, tylko osadzaja sie na nich i powstaje ciemniejszy odcien . Dzis kiedy mylam wlosy leciala mi z wlosow brazowa woda
Cos czuje, ze niestety bez farbowania sie nie obejdzie ;(
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 13:14   #244
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: chna a stan włosów

Odświeżam wąteczek
Dziś zrobiłam sobie, tak jak kiedyś, włosy chną w proszku (łoboziu jak się namęczyłam kruszyła się strasznie)
Kolorek wyszedł fajny prawda? No i są błyszczące
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg opakowanie.jpg (68,1 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (80,2 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg B.jpg (55,8 KB, 184 załadowań)
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 20:14   #245
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Henna kontra szampony koloryzujące...można?

Czy oba te środki mozna stosować zamiennie? Używam szamponów bez żadnych aktywatorów,czy wody utlenionej.Muszę być "wierna" albo temu albo temu?
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 22:38   #246
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: chna a stan włosów

Madie śliczne są.

ale musze powiedziec, ze moje od miesiaca nie farbowane niczym tez niezle wygladaja a przy okazji wyplowienie i spieranie dalo mi taki efekt rudosci jak chcialam najbardziej. a wlosy powoli przestaja leciec tak bardzo jak jeszcze miesiac temu. wiec narazie nie farbuje...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 00:33   #247
Fafix
Rozeznanie
 
Avatar Fafix
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: piękne okolice Wrocławia
Wiadomości: 630
Dot.: chna a stan włosów

AAAAAAAAAAAAle ładnie, bardzo mi się podobają. Mam wielką ochotę sobie zrobić, ale jak już pisałam mam włosy do pasa i nie wiem czy sobie sama poradzę. No i ostatnio posmarowałam sobie włosy naftą, więc nie wiem czy takie tłuste chwyci. jeszcze raz kolorek suuuuuper
__________________
"więcej rób, albo mniej chciej"
Fafix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-23, 10:28   #248
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: chna a stan włosów

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
Madie śliczne są.

ale musze powiedziec, ze moje od miesiaca nie farbowane niczym tez niezle wygladaja a przy okazji wyplowienie i spieranie dalo mi taki efekt rudosci jak chcialam najbardziej. a wlosy powoli przestaja leciec tak bardzo jak jeszcze miesiac temu. wiec narazie nie farbuje...
To super że jest lepiej I co, jednak to od chny wypadają??? (od częstego stosowania??)
Gdzie to doczytałaś?
Ja nigdy tak nie miałam żeby wypadały.
ps. na avatarze to Ty?? Śliczna z Ciebie kobieta! Już widzę jak Ci ładnie w rudawych włoskach


Cytat:
Napisane przez Fafix Pokaż wiadomość
AAAAAAAAAAAAle ładnie, bardzo mi się podobają. Mam wielką ochotę sobie zrobić, ale jak już pisałam mam włosy do pasa i nie wiem czy sobie sama poradzę. No i ostatnio posmarowałam sobie włosy naftą, więc nie wiem czy takie tłuste chwyci. jeszcze raz kolorek suuuuuper
Dziękuję
Od razu mówię że jeśli będziesz chciała położyć sobie ziółka na głowę to kup 4 saszetki
Ja zurzyłam dwie a mam włosy tylko do ramion Już zapomniałam jak to się ciężko nakłada, ale dałam rade. Papka w miseczce ciągle gęstniała, więc trzeba miec przy sobie czajnik z wodą i dolewać, to wtedy jakoś leci
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 10:32   #249
anek86
Raczkowanie
 
Avatar anek86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 126
Dot.: chna a stan włosów

ile placilas za ta chne i gdzie kupilas??
anek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 10:50   #250
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: chna a stan włosów

Cytat:
Napisane przez anek86 Pokaż wiadomość
ile placilas za ta chne i gdzie kupilas??
W zwykłej drogierii, jakoś chyba 6 złotych, ale dokładnie nie pamiętam bo pamięć mam do cen okropnie krótką
Co się okazało, te saszetki są droższe niż balsam venity w tubce, to mnie zdziwiło.
Saszetek zużyć trzeba przynajmniej dwie na raz a tubka starczała mi na trzy farbowania.
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 15:54   #251
anek86
Raczkowanie
 
Avatar anek86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 126
Dot.: chna a stan włosów

mamjeszcze pytanie co wedlug ciebie jest lepsze venita w tubie czy ta henna w proszku?? farbowalas obydwiema to masz porównanie??
anek86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-23, 16:15   #252
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: chna a stan włosów

Cytat:
Napisane przez anek86 Pokaż wiadomość
mamjeszcze pytanie co wedlug ciebie jest lepsze venita w tubie czy ta henna w proszku?? farbowalas obydwiema to masz porównanie??
Już zdaje się pisałam powyżej- ja wolę te proszkowane, bo w cudowne działanie tych balsamów w tubce niebardzo wierzę, ale to moje zdanie
POwiem tak : plusy balsamów w tubce: bardzo wydajne no i szybko i łatwo się je nakłada. Czyli w wielkim skrócie super wygodne są. Włosy się po nich świecą ale moje jak były suche takie pozostały :/
Minus- szybko się zmywa.

teraz mam na głowie efekt chny w proszku (te zdjęcia powyżej)
cholernie trudno się to nakłada na włosy, ale:
włosy wydają się lepiej odżywione (trzymam pod turbanem ok 2 godzin, bo na dłużej nie mam cierpliwości a kiedyś trzymałam dłuuużej). Są piękne i błyszczące oraz miękkie.
O tym jak długo ten efekt się utrzyma będę mogła napisać za jakiś czas, bo już nie pamiętam czy się szybko zmywa czy nie. W każdym razie z tego co pamiętam złoty połysk na włosach zostawał na dłuuugo. (farbowałam chną włosy za czasów licealnych- trochę lat minęło więc szczegółów nie pamiętam)


Ja osobiście bardziej cenię te w proszku.
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 21:41   #253
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: chna a stan włosów

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
To super że jest lepiej I co, jednak to od chny wypadają??? (od częstego stosowania??)
Gdzie to doczytałaś?
Ja nigdy tak nie miałam żeby wypadały.
ps. na avatarze to Ty?? Śliczna z Ciebie kobieta! Już widzę jak Ci ładnie w rudawych włoskach



wyczytalam, Gaga sugerowala zeby poszukac i wyczytalam, ze wlosy chna oblepione i czesto farbowane zaczynaja wypadac, bo chna sie za dobrze nie wyplukuje i to je 'zatyka' i sie oslabiaja.
wiec postanowilam przestac i jest ok ale ja naprawde farbowalam czesto - tak co 2-3 tygodnie od prawie roku... bosz dobrze ze łysa nie jestem

Madi, dzięki za komplement . Tak to ja jestem. W koncu mam zdjecie gdzie sie sobie podobam i juz wklekam fotke z kolorem wlosow.




Edytowane przez Wisnia
Czas edycji: 2007-01-14 o 16:01
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 21:44   #254
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: chna a stan włosów

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
W zwykłej drogierii, jakoś chyba 6 złotych, ale dokładnie nie pamiętam bo pamięć mam do cen okropnie krótką
Co się okazało, te saszetki są droższe niż balsam venity w tubce, to mnie zdziwiło.
Saszetek zużyć trzeba przynajmniej dwie na raz a tubka starczała mi na trzy farbowania.
tak. saszetki sa stanowczo mniej wydajne. ale ja odnosze wrazenie ze lepiej trzymaja kolor. nakladanie jest bardziej uciazliwe ale jakie efekty
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 21:47   #255
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: chna a stan włosów

Wisnia jakie PIĘKNE WŁOSY!!!! I czym robisz, znaczy jakim kolorem? Na rudo?? NO po prostu bosko wylądasz !!
Następnym razem walnę chną na rudo, tak jak kiedyś

Czyli nie za często farbować a będzie dobrze Nasze włoski będą super
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 22:06   #256
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: chna a stan włosów

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Wisnia jakie PIĘKNE WŁOSY!!!! I czym robisz, znaczy jakim kolorem? Na rudo?? NO po prostu bosko wylądasz !!
Następnym razem walnę chną na rudo, tak jak kiedyś

Czyli nie za często farbować a będzie dobrze Nasze włoski będą super

Madi więc tak włoski piękne bo fotograf profesjonalista (dzieki za mile slowa) ale fakt kolor jest super - sama sie nadziwic nie moge...
robilam venita w proszku, ona ma odcienie i albo tycjan albo miedziany. tym razem to chyba byl tycjan nalozony na miedz (znaczy sie nie jedno za drugim odrazu ale z odstepem czasu)

no i teraz po dosc dlugim czasie niefarbowania okazuje sie ze maja taki wlasnie odcien jak chcialam zawsze miec.
fajne jest to w chnie venity, ze maja kolory i moze tycjan za bardzo nie rozni sie od miedzianego ale np sa odcienie prawie czarne, sa takie bardziej wisniowe, sa blondy. raz miala wisnie i byla naprawde fajna ale za ciemna
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 12:03   #257
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: chna a stan włosów

http://www.twojecentrum.pl/venita/de...,1,58,192.html
czy to o nie chodzi?? To w sumie takie same kolory jak mają balsamy w tubce tak??
Ten tycjan na Twoich włosach wygląda super a na tych próbkach ze stronki którą podałam jak pomarańcz
Hmmm czy odważyłabym się na taki eksperyment?? hmmm... Pewnie na moich ciemniejszych włosach wyszedł by inaczej.
Chyba jednak pozostaniesz jedyną posiadaczką pięknych tycjanowych włosów bo nie wiem czy się odważę hihih
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 14:21   #258
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: chna a stan włosów

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
http://www.twojecentrum.pl/venita/de...,1,58,192.html
czy to o nie chodzi?? To w sumie takie same kolory jak mają balsamy w tubce tak??
Ten tycjan na Twoich włosach wygląda super a na tych próbkach ze stronki którą podałam jak pomarańcz
Hmmm czy odważyłabym się na taki eksperyment?? hmmm... Pewnie na moich ciemniejszych włosach wyszedł by inaczej.
Chyba jednak pozostaniesz jedyną posiadaczką pięknych tycjanowych włosów bo nie wiem czy się odważę hihih

no dokaldnie o te saszety venty chodzi
a u mnie ten kolor to wynik roznych czynnikow, mieszania barw, plowienia na sloncu, wymywania sie koloru. Ale ładny jest. MI sie tez podoba, pierwszy raz od wielu lat.
A na Twoich ciemniejszych moglby byc poprostu mniej wyrazisty niz u mnie. Ja bym zaryzykowala jak Ci sie podoba
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 16:32   #259
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: chna a stan włosów

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
no dokaldnie o te saszety venty chodzi
a u mnie ten kolor to wynik roznych czynnikow, mieszania barw, plowienia na sloncu, wymywania sie koloru. Ale ładny jest. MI sie tez podoba, pierwszy raz od wielu lat.
A na Twoich ciemniejszych moglby byc poprostu mniej wyrazisty niz u mnie. Ja bym zaryzykowala jak Ci sie podoba
NO właśnie strasznie mnie kusi żeby następnym razem zrobić bardziej rude.U mnie wyszłoby to pewnie coś w stylu jaśniejszego brązu z rudym połyskiem. Mój TŻ oglądał moje stare zdjęcia gdzie mam włosy jeszcze długie i rudawe własnie, ale mówi że nie jest pewien czy jakieś ognisto rude by mi pasowały
W sumie też się boję zaryzykować, bo jeśli wyjdą jakieś szałowo rude to długo musiałabym się do tego przyzwyczajać
No zobaczymy, ale to za jakiś czas
madie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 13:37   #260
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: chna a stan włosów

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
NO właśnie strasznie mnie kusi żeby następnym razem zrobić bardziej rude.U mnie wyszłoby to pewnie coś w stylu jaśniejszego brązu z rudym połyskiem. Mój TŻ oglądał moje stare zdjęcia gdzie mam włosy jeszcze długie i rudawe własnie, ale mówi że nie jest pewien czy jakieś ognisto rude by mi pasowały
W sumie też się boję zaryzykować, bo jeśli wyjdą jakieś szałowo rude to długo musiałabym się do tego przyzwyczajać
No zobaczymy, ale to za jakiś czas
z chną jest jedna zaleta, jak nie trafi Ci sie kolor to szybko płowieje a pozatym zawsze mozesz pofarbowac ciemniejszym i stlumic ta mocna rudosc.
Ale nienamawiam. Wkoncu nic na sile. Ja sama nie zdawalam sobie sprawy jak bardzo jestem ruda do czas jak sie nie zobaczylam na zdjeciach... tylko ze jak dla mnie to jedyny sluszny kolor jest
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 13:34   #261
ziuta278
Raczkowanie
 
Avatar ziuta278
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 124
GG do ziuta278
Smile henna do włosów

cZeść,
dZisiaj kupiłam sobie henne do włosów i jutro chyba juŻ będę koloryZować i teraZ moje pytanie...
ZawsZe po umyciu głowy nakładałam na włosy błoto Z bielendy, cZy mając henne teŻ moŻna po umyciu włosów nakładać to błotko?
DZiewcZyny pisZcie jakie macie przeŻycia po hennie... jestem ciekawa cZy moje włosy będą ładniejesZe, bo prZeZ te Zwykłe farby ZnisZcZyłam sobie włosy... :-(
BędZie dobrZe?
ziuta278 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 13:39   #262
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: henna do włosów

farbowalam chna wlosy okolo dwoch lat wszystko bedzie dobrze tylko dobrze rozprowadz na wlosach , mozesz nakladac balsamy, odzywki wszystko jaka kupilas w ziolach czy w kremie? bo te w kremie szybko plowieja aaa jak dluzej farbujesz to wysusza wlosy , wiec dobrze je nawilzac
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-11, 13:42   #263
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Dot.: henna do włosów

Po pierwsze na temat henny jest parę watków na tym forum trzeba poszukać

Po drugie mozesz sobie to błotko nakładac nic nie przeszkadza. Ja po hennie mam ładne włosy i na dobre zrezygnowałam z farb chemicznych. Henna sama w sobie jest odzywką, czyli dwa cele osiągniete, włosy zadbane i ładny kolorek.
Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 08:04   #264
wtajemniczona
Raczkowanie
 
Avatar wtajemniczona
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Budzów
Wiadomości: 431
Dot.: henna do włosów

Ja sobie wczoraj zafarbowałam włoski henną na ciemny kolor ale ładne mi wyszły... takie gładkie i z połyskiem... potem nałożyłam jeszcze odżywke bez spłukiwania... i mam świetne włosy. już nie będę farbować włosów zwykłą farbą :P
__________________
Zapomnij o przeszłości, a póki żyjesz.. nie żałuj
wtajemniczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 10:52   #265
mcgosia83
Raczkowanie
 
Avatar mcgosia83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: k/Mielec
Wiadomości: 41
GG do mcgosia83
Dot.: henna do włosów

Ja mam niezawodna odzywke do farbowanych i suchych włosów. To Sunsilk, do włosów blond, brąz i rudych - ze spłukiwaniem. Nie dosć ze ładnie pachnie, to po jej uzyciu włosy sa naprawdę ślniące, gładkie i leciutkie. Gorąco polecam!!!

Pozdrawiam
__________________
"Dramatem naszych czasów jest to, że głupota zabrała sie do myślenia."
mcgosia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 13:09   #266
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: henna do włosów

ja zafarbowałam moje ciemne włosy ( z blond końcówkami- pozostałości po rozjaśnianiu włosów) chną i basmą koloru ciemny brąz trzymałam godzine, siedzac pod szuszarka ( oczywsicie z reczniekiem) i włosy wyszły rude ;/ moze nie marchewka ale maja rudy odcień a mi to nie bardzo pasuje mylam je juz z 15 razy szamponem przeciwlupiezowym w ciagu 3 dni ( a na opakowaniu zalecaja zeby nie myc wiec chyba dlatego ze kolor moze sie wymyc a mi o to chodzi:P) kolor czesciowo sie wymyl ale nie do konca, wlosy wciaz maja paskudny rudy odcien co moge zrobic aby szybko sie go pozbyc?? prosze odpowiedźcie!! pomocy!
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 17:48   #267
anna_net
Rozeznanie
 
Avatar anna_net
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 582
Dot.: Zdrowe przyciemnianie

Przymierzam sie do farbowania włosów basmą lub Venitą ...jednak ostatnio farbowalam wlosy chemiczną farbą ok 2 miesiące temu ,a boje sie odcienia zieleni
Myślicie ,ze dwa miesiące to wystraczający czas ,żeby bez obaw farbować ziołami ?
anna_net jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 10:45   #268
ziuta278
Raczkowanie
 
Avatar ziuta278
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 124
GG do ziuta278
Dot.: henna do włosów

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
ja zafarbowałam moje ciemne włosy ( z blond końcówkami- pozostałości po rozjaśnianiu włosów) chną i basmą koloru ciemny brąz trzymałam godzine, siedzac pod szuszarka ( oczywsicie z reczniekiem) i włosy wyszły rude ;/ moze nie marchewka ale maja rudy odcień a mi to nie bardzo pasuje mylam je juz z 15 razy szamponem przeciwlupiezowym w ciagu 3 dni ( a na opakowaniu zalecaja zeby nie myc wiec chyba dlatego ze kolor moze sie wymyc a mi o to chodzi:P) kolor czesciowo sie wymyl ale nie do konca, wlosy wciaz maja paskudny rudy odcien co moge zrobic aby szybko sie go pozbyc?? prosze odpowiedźcie!! pomocy!
Nawet nie wiedziałam, że nie powinno się myć przeciwłupieżowym szmponem włosów po tej koloryzacji... A ja zawsze takim myje... widzę że następnym razem muszę już inny szampon użyć...
ziuta278 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 11:26   #269
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: henna do włosów

ziuta nie jest napisane na opakowaniu, zeby nie uzywac przeciwlupiezowego tylko z e w ciagu 3 dni nie zaleca sie uzywania szamponu wogole, ale gdzies kiedys słysząłam z eprzeciwlupiezowy wymywa kolor z wlosó wiec takim mylam :P nie wiesz moze jak to szybko wymyc??
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 00:23   #270
anna_net
Rozeznanie
 
Avatar anna_net
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 582
Dot.: Zdrowe przyciemnianie

up
anna_net jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.