nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-08, 17:18   #4171
izia1171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: Podkład Revlon colorstay cera sucha

Zawsze to lepiej przyciemnic pudrem niz jakby miał byc za ciemny...w sumei racja
Ten Buff revlonu jest dużo ciemniejszy od o1 ivory z pharmaceris?
izia1171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 18:00   #4172
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Podkład Revlon colorstay cera sucha

Nie wiem jaki kolor ma pharmaceris, ale revlon 150 wygląda tak: dołączam kilka swatchy.. z tym, że ja mam wersję do cery mieszanej/tłustej
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 19:53   #4173
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez truskawkowa92 Pokaż wiadomość
Dziś dostałam próbki z Douglasa, chyba najlepszy będzie Buff do cery tłustej .

Mam tylko pytanie odnośnie korektorów, które jakoś ładnie się zespalają z Revlonem? Używała któraś z Was Touche Magique Loreala z tym podkładem?
Ja uzywam korektora w sztyfcie Max Factora i razem z Revlonem tworza duet nie do starcia) no a poza tym idealnie zgrywaja sie kolorystycznie, uzywam buffa do tlustej i najjasniejszego odcienia korektora.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 20:20   #4174
truskawkowa92
Przyczajenie
 
Avatar truskawkowa92
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 26
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Ja uzywam korektora w sztyfcie Max Factora i razem z Revlonem tworza duet nie do starcia) no a poza tym idealnie zgrywaja sie kolorystycznie, uzywam buffa do tlustej i najjasniejszego odcienia korektora.
Mi chodzi o korektor pod oczy . W sztyfcie raczej się nie nadaje
truskawkowa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 14:42   #4175
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez truskawkowa92 Pokaż wiadomość
Mi chodzi o korektor pod oczy . W sztyfcie raczej się nie nadaje
Masz rację, ale przyznam się, że używam tego w sztyfcie pod oczy i nic złego się nie dzieje
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 15:46   #4176
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez izia1171 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomozcie!

Mam zamiar kupić sobie podkład Revlon Colorstay do cery suchej i normalnej, ale nie jestem pewna na jaki odcien sie zdecydować...
Obecnie uzywam Pharmaceris o1 Ivory, i jest on troche za jasny... Mam jasna cere, ale nie jestem jakas tam blada :P

Jak myslicie ktory z odcieni Revlonu bedzie dla mnie odpowiedni?? Zastanawiam sie nad 150 Buff a 180 Sand Beige
Myslę, ze lepszy Buff czytalam ze 01 Ivory z Pharmaceris jest dla naprawde bladych osob.
Ja używam Sand Beige, ale to juz nadaje kolorek.
A buff dopasowuje sie
zawsze lepiej jak cos jasniejszy niż ciemniejszy!

PS. ja ostatnio zastanawialam sie nad Pharmaceris. byłaś zadowolona z niego? dlaczego rezygnujesz na rzecz ColorStay'a?
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 16:38   #4177
izia1171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
Myslę, ze lepszy Buff czytalam ze 01 Ivory z Pharmaceris jest dla naprawde bladych osob.
Ja używam Sand Beige, ale to juz nadaje kolorek.
A buff dopasowuje sie
zawsze lepiej jak cos jasniejszy niż ciemniejszy!

PS. ja ostatnio zastanawialam sie nad Pharmaceris. byłaś zadowolona z niego? dlaczego rezygnujesz na rzecz ColorStay'a?

Pharmaceris nadal uzywam i jestem z niego zadowolona, dosyć dobrze kryje, ale nie utrzymuje sie na mojej buzi tak długo jak bym tego chciała dlatego nadal szukam tego "jedynego". A czytałam dużo dobrych opini o colorstay
izia1171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 19:23   #4178
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

chciałabym kupić na All podkład Revlon.
używałam podkładów z Maybelline - Ivory był dla mnie trochę za jasny, Sand troszeczkę za ciemny (chociaż w wakacje był ok), Nude był chyba najlepszy.

jaki odcień wybrać z Revlona?

aha, mam raczej cerę mieszaną, podkład z pudrowym wykończeniem podkreślał mi suche skórki, natomiast po Maybelline Mineral następnego dnia czułam, że moja twarz jest trochę tłusta
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.

Edytowane przez whiskey
Czas edycji: 2011-04-09 o 19:28
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 19:46   #4179
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Kupowałam na allegro i był.. Mogę jutro po południu pokazać Ci różnice między buff a nude
Ja używałam Sand Beige, a nie buff. Myślę, że teraz już Buff mi się nie przyda, ale na przyszłą zimę mam nadzieję będzie pasował. Ten nude może na lato będzie dla mnie dobry, ale chyba muszę w ciemno zamówić.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 10:03   #4180
izia1171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: Podkład Revlon colorstay cera sucha

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;26238572]Nie wiem jaki kolor ma pharmaceris, ale revlon 150 wygląda tak: dołączam kilka swatchy.. z tym, że ja mam wersję do cery mieszanej/tłustej[/QUOTE]

Wyglada całkiem ładnie ;D i jest ciut ciemniejszy od pharmaceris a z tego co wiem do to cery suchej odcienie sa jeszcze troche ciemniejsze od tych do tłustej. To bedzie chyba moj odcien, 180 mogłby byc za ciemny
izia1171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 10:40   #4181
izia1171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny,moze ktoras napisac jak colorstay zachowuje sie przy cieplej pogodzie?? Utrzymuje sie na buzi? spływa?
izia1171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 14:04   #4182
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez truskawkowa92 Pokaż wiadomość
Dziś dostałam próbki z Douglasa, chyba najlepszy będzie Buff do cery tłustej .

Mam tylko pytanie odnośnie korektorów, które jakoś ładnie się zespalają z Revlonem? Używała któraś z Was Touche Magique Loreala z tym podkładem?
Ja używam CS sand beige do cery tłustej+ Touche Magique natural beige pod oczy Jak dla mnie oba te kosmetyki zgrywają się bardzo dobrze, różnica między odcieniami jest taka w sam raz - tzn. korektor jest jaśniejszy niż podkład, ale w komplecie wygląda to naturalnie I ładnie rozświetla twarz
Mogę dorzucić też opinię swojej mamy - sprezentowałam jej podobny zestaw (podkład+korektor) i również jest zadowolona
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 16:53   #4183
mAgneSs_
Raczkowanie
 
Avatar mAgneSs_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 33
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej dziewczyny
Pomożecie? Zastanawiam się nad zakupem cs. Wybrałam już odcień warm golden do cery mieszanej, ale poczytałam Was trochę i piszecie, że te podkłady do tłustej skóry mogą wysuszać, a ja nie mam aż tak wielkich problemów ze świeceniem się więc może kupiłabym podkład do normalnej/suchej..? tylko jaki będzie odpowiednik warm golden w tych kolorkach do n/d??
mAgneSs_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 15:05   #4184
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez izia1171 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,moze ktoras napisac jak colorstay zachowuje sie przy cieplej pogodzie?? Utrzymuje sie na buzi? spływa?
Nie testowałam go w ekstremalne upały, ponieważ moim zdaniem jest on podkładem przeznaczonym raczej na sezon jesinno/zimowy, ale w pierwsze wiosenne ciepłe dni spisuje się bardzo dobrze nie spływa, utrzymuje się na buzi, no może po jakimś czasie zaczyna świecić mi się nos ale to raczej zasługa mojej cery, aniżeli podkładu czy pogody
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 16:48   #4185
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
chciałabym kupić na All podkład Revlon.
używałam podkładów z Maybelline - Ivory był dla mnie trochę za jasny, Sand troszeczkę za ciemny (chociaż w wakacje był ok), Nude był chyba najlepszy.

jaki odcień wybrać z Revlona?

aha, mam raczej cerę mieszaną, podkład z pudrowym wykończeniem podkreślał mi suche skórki, natomiast po Maybelline Mineral następnego dnia czułam, że moja twarz jest trochę tłusta
Też mam cerę mieszana, z skłonnością do suchych skórek. Po przeczytaniu wątku skusiłam się na cs do cery suchej i normalnej. Ja używam koloru 180 Sand Beige. Uważam, że nude mógłby być dla ciebie ciut za ciemny. Pamiętaj, że kolory do suchej/normalnej są ciemniejsze niż do mieszanej/tłustej.

Najlepiej zrobisz zamawiając sobie najpierw próbki lub udać się do sklepu gdzie mają cs.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 19:27   #4186
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja mam niby suchą skórę, ale RCS do suchej/normalnej no jakoś nie bardzo mi podchodzi, po paru godzinach swiece sie : ( a świecenie u mnie uwydatnia niemiłe "niespodzianki" na twarzy..

ale stety/niestety mam jeszcze go hohoooooo, z połowe, a używam 1,5 miesiąca

wiem, że następny bedzie do mieszanej/tłustej : )
ale to po wakacjach, na lato nie chce używać takich podkładów tylko kremów ujednolicających koloryt
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 21:06   #4187
Angelboy
Raczkowanie
 
Avatar Angelboy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam!
Kupiłem obie wersje podkładu, obie w odcieniu 150 Buff, niestety Buff w wersji do cery suchej/normalnej okazał się za ciemny i za różowy. Czy ktoś ma może odcień Ivory w wersji do skory suchej/normalnej ? Jeśli tak to bardzo bym prosił o wstawienie zdjęcia kolorku na skórze, byłbym bardzo wdzięczny. Czy może ktoś chciałby się wymienić za odcień Ivory na Buff? Pozdrawiam!
__________________
Błagam.... Chociaż Wy nie mylcie mnie z kobietą.
Nick.
Angelboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 15:52   #4188
Misieq87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witajcie Wizażanki!
Mam problem z dobraniem odpowiedniego koloru podkładu Revlona CS do mojej cery.Mam cerę mieszaną(policzki suche,zaróżowione, tłusta strefa T,cera trądzikowa).Miałam przez jakiś czas kolor 240 Medium Beige do cery tłustej/mieszanej ale wydawał mi się za różowy.Świetnie za to sprawdzał się kolor 320 True Beige zmieszany z 150 Buff(który sam był dla mnie za jasny). Chciałabym wreszcie kupić podkład CSa w jednym idealnym kolorze,zamiast wydawać pieniądze na 2 buteleczki i mieszać.Moje pytanie brzmi - który z podkładów Revlona co cery tłustej/mieszanej jest jak najmniej różowy (ze względu na moje rumieńce nie chcę wyglądać jak świnka Piggy) ? Zastanawiałam się nad 180 lub 200, bo widziałam tester 220, który jak dla mnie był za różowy.
Z góry dzięki za pomoc!
Misieq87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 14:12   #4189
Chilliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: woj. Wielkopolskie
Wiadomości: 37
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witajcie wizażanki!
Już od bardzo długiego czasu myślę nad Revlonem. Mam zamiar go kupić oczywiście na allegro, ale nie mam gdzie dostać próbek, więc pojawia się problem koloru... Chodzi o Revlona do mieszanej/tłustej.
Zależy mi najlepiej na beżu, ewentualnie wpadającym w żółć, ale bez absolutnie ŻADNYCH tonów różowych - po prostu nie może ich być i koniec.
Moja karnacja nie jest bardzo blada, ale nie jest też ciemna, jestem raczej takim po prostu "pośrednim beżem"... No i tutaj mam problem. Po przejrzeniu 22 stron tego tematu (dalej nie mam siły) oraz obejrzeniu mnóstwa zdjęć buteleczek wydaje mi się, że oscylowałabym gdzieś pomiędzy 220 Natural Beige, a 300 Golden Beige. Czy ktoś może mi doradzić który z tych kolorów (czyli w grę wchodzą: 220, 240, 250, 300) jest najładniejszym, ciepłym beżem, pod żadnym pozorem NIE wpadającym w róż?
I czy te zdjęcia http://img18.allegroimg.pl/photos/or.../78/1544267875 dobrze odwzorowują kolory tego podkładu w rzeczywistości? Byłabym bardzo wdzięczna, jeżeli ktoś podrzuciłby jakieś realne swatche albo dobrze odwzorowane zdjęcia Pozdrawiam!
Chilliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 14:36   #4190
truskawkowa92
Przyczajenie
 
Avatar truskawkowa92
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 26
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Sama zastanawiałam się nad Natural Beige na początku, a chciałam odcień wpadający w żółć. Na którejś ze stron są wypisane wszystkie kolorki i pigmenty. Wiem, że ten wpada z róż
truskawkowa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 20:10   #4191
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Kissmisiaa - dziękuję za odpowiedź
właśnie z tym problem, u mnie w drogerii wycofali już Revlona, a nie wiem skad zamówić probki.. na all nie ma.
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 08:49   #4192
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A ja dziś cały ranek spędziłam szukajac na all ivory dla mieszanej no ale znalazłam i to w dobrej cenie zaszalałam i przy okazji zamówiłam też photo ready
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 12:32   #4193
sylvana0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 73
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Chilliee Pokaż wiadomość
Witajcie wizażanki!
Już od bardzo długiego czasu myślę nad Revlonem. Mam zamiar go kupić oczywiście na allegro, ale nie mam gdzie dostać próbek, więc pojawia się problem koloru... Chodzi o Revlona do mieszanej/tłustej.
Zależy mi najlepiej na beżu, ewentualnie wpadającym w żółć, ale bez absolutnie ŻADNYCH tonów różowych - po prostu nie może ich być i koniec.
Moja karnacja nie jest bardzo blada, ale nie jest też ciemna, jestem raczej takim po prostu "pośrednim beżem"... No i tutaj mam problem. Po przejrzeniu 22 stron tego tematu (dalej nie mam siły) oraz obejrzeniu mnóstwa zdjęć buteleczek wydaje mi się, że oscylowałabym gdzieś pomiędzy 220 Natural Beige, a 300 Golden Beige. Czy ktoś może mi doradzić który z tych kolorów (czyli w grę wchodzą: 220, 240, 250, 300) jest najładniejszym, ciepłym beżem, pod żadnym pozorem NIE wpadającym w róż?
I czy te zdjęcia http://img18.allegroimg.pl/photos/or.../78/1544267875 dobrze odwzorowują kolory tego podkładu w rzeczywistości? Byłabym bardzo wdzięczna, jeżeli ktoś podrzuciłby jakieś realne swatche albo dobrze odwzorowane zdjęcia Pozdrawiam!
obstawiałabym 240, 250 .. ja mam 220 dosyc blada jestem a i tak wydaje mi się za blady
i co wy z tym rózem? bo sie nie orientuje jak moze byc wpadający w róz?
sylvana0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 15:08   #4194
Violet_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 21
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam!
Mam dylemat, ale oczywiście nic nowego - rozchodzi się o odcień.
Jestem blondynką, mam niebieskie oczy, ogółem typ urody: lato. Zamiaruję zamówić podkład (najlepiej dziś, żeby jak najszybciej dotarł ) ale nie wiem jaki wziąć kolor :< Po zdjęciach nie sposób to ogarnąć. Zazwyczaj używam najciemniejszych z najjaśniejszych. Potrzebuję jakiegoś o chłodnym lub neutralnym odcieniu beżu. Pomooocy!
__________________
Zwariowałaś? Zachowaj trochę szaleństw na menopauzę.
Violet_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 19:17   #4195
Chilliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: woj. Wielkopolskie
Wiadomości: 37
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

sylvanao,
dziękuję za odpowiedź

Zdecyduję się chyba na 300 Golden Beige bo dziewczyny gdzieś ok. str. 80-90 tego tematu prowadziły dyskusję na jego temat i pisały że nie jest ciemny... Dawały też zdjęcia i swatche ale niestety nie wyświetlają i się (te stare załączniki się usuwają, czy jak?) więc czy któraś z Was mogłaby wstawić zdjęcia 300 Golden Beige jeżeli macie takowy kolorek? Byłabym bardzo wdzięczna!
Chilliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 09:40   #4196
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej Musze chyba przeprosić Revlon, bo na początku nie byłam zadowolona, ale stwierdziłam, że jest fajnym, naturalnie wyglądającym podkładem .
Ale niestety piegów mi nie przykrył ;// Ah. ta moja zmora.
Dołączam zdjęcia, sorry za mokre włosy ale szybko musiałam klikać ;D Taki mam problem jeden
Na pierwszym zdjęciu jest zdjęcie sameog oka, chciałam się Was zapytac, czy ja już mam zmarszczki, czy co to są te linie takie pod okiem Miałam tylko 1 a teraz już 3@@!


------------------
AHA ! no i moim kolorem jest Sand Beige 180! Do suchej cery
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (70,9 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4630.jpg (76,1 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4634.jpg (73,9 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4636.jpg (64,8 KB, 121 załadowań)
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 20:37   #4197
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Hej Musze chyba przeprosić Revlon, bo na początku nie byłam zadowolona, ale stwierdziłam, że jest fajnym, naturalnie wyglądającym podkładem .
Ale niestety piegów mi nie przykrył ;// Ah. ta moja zmora.
Dołączam zdjęcia, sorry za mokre włosy ale szybko musiałam klikać ;D Taki mam problem jeden
Na pierwszym zdjęciu jest zdjęcie sameog oka, chciałam się Was zapytac, czy ja już mam zmarszczki, czy co to są te linie takie pod okiem Miałam tylko 1 a teraz już 3@@!
Spokojnie to nie zmarszki poprostu skóra, każda z nas ma taką pod oczami. Idealnie gładką cerę, bez zmarszczek, zapewni tylko photoshop
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2011-04-24 o 21:19
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 20:45   #4198
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja mam koleżankę, tóa nie ma nawet pół zmarszczki!
nigdy sie nie malowała i nie maluje, a przyglądam się jej twarzy bardzo uważnie
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 21:17   #4199
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
ja mam koleżankę, tóa nie ma nawet pół zmarszczki!
nigdy sie nie malowała i nie maluje, a przyglądam się jej twarzy bardzo uważnie
Szczęściara
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 21:18   #4200
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

O tym samym pomyślałam!
zresztą zawsze jej mówię: Ej, Ewel, Ty nie masz zmarszczek!!! Szczęsciaro!!!

dodam, ze ma 19 lat
i nawet pół zmarszczki)
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.