Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-23, 15:30   #331
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a ja cos czuje ze niedam rady wytrwac....
strasznie niezdecydowana jestem i non stop sie waham... z jednej strony wolalabym naturalne wolsy + jakies pasemka, refleksy (bo nietrzeba sie tak odrostami przejmowac ze widac czy cos),ale z drugiej strony ten moj naturalny kolor taki mysi i nieciekawy troche.... i jeszcze te rudawe pozostalosci po dawniejszych farbowaniach ech...
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 15:32   #332
x-daria-x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 27
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

witam was dizewczyny ja mam blond balejaz wlasnie...ale chce zafarbowac wloski na moj naturalny(sredni blond) i na wakacje znowu balejaz zrobic sobie...

lecz nie wiem czy na balejaz mozna dac farbe i ze mi to wyjdzie rownomiernie...chce isc do fryzjera i to zorbic ale nie jestem pewna czy sie da co wy na to?
mam dosc odrostowww
x-daria-x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 15:50   #333
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Mam do Was pytanie. Farby jakiego koloru muszę użyć żeby zejść z czarnego do mojego naturalnego koloru (oczywiście wiem, że potrzebna będzie dekoloryzacja).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grgr.JPG (81,0 KB, 228 załadowań)
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 09:01   #334
alex87_1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja mam wlosy brazowe(a raczej bardzo ciemny blond) krecone...a ufarbowane na rudo:/na poczatku bylam bardzo zadowolona..slicznie wygladalam tzn sama sie sobie bardzo podobalam..ale od jakiegos czasu strasznie zaczely mi wychodzic(garsciami) i starsznie skora glowy mnie swedzi, za jakis czas mam zaczac brak tab antykoncepcyjne i wyczytalam ze po nich moga wlosy rowniez wychodzic..a nie chce byc kompletnie lysa:/...postanowilam wiec przestac je farbowac(czego nie robie juz od 5 miesiecy i wygladam strasznie), odcielam z takich do ramion na takie za ucho..ale wlosy jak wypadały tak wypadaja nie wiem juz co mam robic...chce wytrwac w niefarbowaniu ale jak widze ze nie ma rezultatow to sie zastanawiam czy farby nie polozyc bo mnie strasznie korci...moze zastosowac jakas plukanke?czemu one wlasciwie sluza?POMOZCIE pozdrawiam i zycze wytrwalosci zarowno sobie jak i Wam
alex87_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 13:14   #335
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie. Farby jakiego koloru muszę użyć żeby zejść z czarnego do mojego naturalnego koloru (oczywiście wiem, że potrzebna będzie dekoloryzacja).
hmm moze jakis jasny/sredni braz bedzie dobry
ale moze niech sie wypowie ktos kto sie lepiej zna niz ja
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 15:06   #336
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Mi włosy nadal wypadają niemiłosiernie ale mimo to postanowiłam je pofarbować tzn. zrobiłam pasemka na odrostach ale tylko na tych włosach najbliżej przedziałka. Dzięki temu 80% moich 8 centymetrowych odrostów jest niefarbowana i może troche się opamiętają z tym wypadaniem
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 18:13   #337
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Mi włosy nadal wypadają niemiłosiernie ale mimo to postanowiłam je pofarbować tzn. zrobiłam pasemka na odrostach ale tylko na tych włosach najbliżej przedziałka. Dzięki temu 80% moich 8 centymetrowych odrostów jest niefarbowana i może troche się opamiętają z tym wypadaniem
ale teraz jest taki okres, że wypadaja, wszyscy się na to skarzą ...mam nadzieje, że przejdzie bo mi też wypadaja...choć z nimi nic ostatnio nie robię, a nie farbuję już od 13 miesięcy
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 19:58   #338
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja się dołączam do Waszego grona ! Miałam takie ładne włoski, ciemny blond ( jak oglądam zdjęcia, to pluję sobie w brodę za to, co zrobiłam :/ ). Walnęłam sobie szamponetkę o kolorze kasztanowym. Tak naprawdę wyszła bardzo, bardzo ciemna śliwka, w której było mi naprawdę dobrze. Ale później zaczeło się spierać :/. Końcówki - kolor zbliżony do naturalnego. Środek głowy - dość mocno sprana śliwka, a na górze odrosty ;(. W styczniu mam studniówkę i nie wiem co zrobię. Chyba zaniosę fryzjerce zdjęcie sprzed farbowania, jeśli to dziadostwo mi nie zejdzie, i powiem, żeby mnie tak ufarbowała. Buuu ;( A miałabym już takie długie, blond włosy, bo zapuszczam :/ !
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 20:22   #339
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
ale teraz jest taki okres, że wypadaja, wszyscy się na to skarzą ...mam nadzieje, że przejdzie bo mi też wypadaja...choć z nimi nic ostatnio nie robię, a nie farbuję już od 13 miesięcy
niestety mi wypadają od jakiś 2-3 lat z małymi przerwami na poprawę
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 08:02   #340
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dołączam do was
mam odrosty (naturalny jasny brąz) na jakieś 10cm z balejażu w kilku odcieniach blond
wczoraj sie wahałam czy nie iść na balejaż znowu,albo chociaż kilka pasemek
ale nie chcę żeby mi włosy bardziej wypadały
co kilka miesięcy farbuję na ciemny blond/jasny brąz, żeby odrostów nie było tak widać, ale kolor oczywiście zmywa się błyskawicznie
mam dość, chcę moje naturalne włosy
najchętniej bym obcięła włosy, ale nie mogę na tak krótko
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 18:42   #341
anetka.mini
Raczkowanie
 
Avatar anetka.mini
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

hej dziewuszki!!
no ja sie trzymam i nawet mnie nie korci do farbowania, 7 miechów minelo w sumie powoli bardzo odrastaja..ale jakos sie trzymam i wam zycze tego samego...!! pozdrowionka
anetka.mini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 12:18   #342
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Aaa, ja miałam wczoraj podbramkową sytuację ! Uznałam, że ufarbuję się na mój naturalny kolor. W Rossmanie wzięłam już farbę, podeszłam do kasy i co ?Okazało się, że karta mi się zacięłą i nie miałam jak zapłacić .
Ale chyba dziś kupię i już na serio ostatni raz ufarbuję ! A jak radzicie farbować włosy, które na górze mają odrosty, na dole prawie naturalny kolor, a na środku taki lekko sprany początkowy :/ ? Bo nie chcę, żeby mi 3 odcienie inne wyszły :/
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 15:20   #343
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez alex87_1987 Pokaż wiadomość
ja mam wlosy brazowe(a raczej bardzo ciemny blond) krecone...a ufarbowane na rudo:/na poczatku bylam bardzo zadowolona..slicznie wygladalam tzn sama sie sobie bardzo podobalam..ale od jakiegos czasu strasznie zaczely mi wychodzic(garsciami) i starsznie skora glowy mnie swedzi, za jakis czas mam zaczac brak tab antykoncepcyjne i wyczytalam ze po nich moga wlosy rowniez wychodzic..a nie chce byc kompletnie lysa:/...postanowilam wiec przestac je farbowac(czego nie robie juz od 5 miesiecy i wygladam strasznie), odcielam z takich do ramion na takie za ucho..ale wlosy jak wypadały tak wypadaja nie wiem juz co mam robic...chce wytrwac w niefarbowaniu ale jak widze ze nie ma rezultatow to sie zastanawiam czy farby nie polozyc bo mnie strasznie korci...moze zastosowac jakas plukanke?czemu one wlasciwie sluza?POMOZCIE pozdrawiam i zycze wytrwalosci zarowno sobie jak i Wam

Alex, nie brzmi to zbyt dobrze... Ja bym sie udala do dermatologa, przeanalizowala swoja diete i odstawila tabletki... albo moze zmien na inne?
Mnie sie nie wydaje, zeby to przez farbe one tak nagle zaczely wypadac... Moze uzyj jakiejs profesjonalnej no i jak nie masz siwych wlosow to farbuj delikatnymi szamponami, a moze to reakcja alergiczna na cos? Dobry lekarz napewno pomoze.
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 09:10   #344
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

anetka.mini ja tez jakies 7 miechow niefarbuje tyle ze mnie jeszcze korci farbowanie, ale jakos walcze z tym, ostatnio poszlam sobie do rossmana pogapic sie troche na kolorki na pudelkach i... wyszlam bez farby mimo ze mialam przy sobie kase
dzisiaj sie przyglądalam moim wlosom i mi wyszlo ze mam teraz tak mniej wiecej pol dlugosci wlosow naturalny kolor, a reszta to ten sprany rudawy braz wiec niejest juz źle, moze dam rade
przejde sie w tym miesiacu do fryzjera zciacham tak z 4cm i znowu bede hodowac

a jak tam u Was wracanie do naturalnych?
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 09:26   #345
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

U mnie ciężko, jestem już zafarbowana szamponem na 24 mycia ale widzę już tuż przy skórze z pół centymetra naturalnych włosów (a może to odrosty ) ale coś mi mówi, że kolor się spierze i będę miała te naturalne, tylko, że wciąż mnie korci do trwałej farby... ale postanowiłam, że nie tknę trwałej, póki nie będę miała 100% naturalnego koloru, bo tak to całe życie będę wracać do naturalnych, jak już wrócę, to będę przynajmniej miała odpowiedź, czy tak zostawić, czy też zafarbować i zostają mi te szampony na 24 mycia...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 17:08   #346
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ehhh... a ja jutro idę zrobić balejaż koloru brąz żeby już nie było widać odrostów. Niestety mam problem, bo na najstarszych zdjęciach moje włosy są koloru ciemny brąz, a kiedy już zrobiłam sobie blond balejaż to odrosty były takiego koloru jak na zdjęciach, które zamieściłam wyżej.
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 17:37   #347
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
U mnie ciężko, jestem już zafarbowana szamponem na 24 mycia ale widzę już tuż przy skórze z pół centymetra naturalnych włosów (a może to odrosty ) ale coś mi mówi, że kolor się spierze i będę miała te naturalne, tylko, że wciąż mnie korci do trwałej farby... ale postanowiłam, że nie tknę trwałej, póki nie będę miała 100% naturalnego koloru, bo tak to całe życie będę wracać do naturalnych, jak już wrócę, to będę przynajmniej miała odpowiedź, czy tak zostawić, czy też zafarbować i zostają mi te szampony na 24 mycia...
A jakie szampony uzywasz. Spieraja sie?
__________________
Get a life or die trying
avialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 18:29   #348
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Użyłam Joannę Multi Soft, nie spiera się na rudo (po prostu z każdym myciem kolor robi się coraz mniej intensywny, a nawet coraz chłodniejszy ) nie wiem jeszcze, czy się spiera, bo zafarbowałam 1 raz, ale już widać przebłyski i mam nadzieję, że zmyje się do końca...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 06:34   #349
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

eh mój odrost ma ok 1cm a juz mam dośc mam wlosy ciemny braz a odrsta super cudny mysi
__________________
Get a life or die trying
avialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 09:12   #350
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Wink Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja mam swoje 3 cm włosy po tym jak ogoliłam się w akcie desperacji z powodu zbyt dużego wypadania.......Korci mnie oj korci ale nie,będę zapuszczała swoje a potem może kilka pasemek i na tym koniec........Oj jak ja to wytrzymam,od 12 lat regularnie farbuję włosy
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 09:45   #351
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja farbowałam przez bardzo długi okres czasu włosy na czarno, ale postanowiłam wrócić do swojego koloru, poszłam do fryzjerki która rozjaśniła mi czarną farbę i totalnie zniszczyła mi włosy (które stały się żółto pomarańczowe).

Cóż, musiałam ściąć się bardzo krótko (to było jakies 3 lata temu), i co chwilę ścinać te paskudne włosy żeby dojść do swojego.

W końcu ścięłam wszystkie rozjaśnione i miałam już swoje - po 3 latach zapuszczania - prawie do pasa. Mój naturalny kolor to ciemny, "polski" blond .

Ale tydzień temu - nie wiem co mnie naszło - kupiłam sobie saszetki Palette "ciemna wiśnia" żeby na chwilkę zmienić kolor, i teraz mam na głowie coś w stylu czerwonej kapusty !! Tragedia !!
Pociesza mnie jedynie fakt że gdy myję głowę 3 razy dziennie to widać, że kolor się spiera.

Gdy już się zmyje przeprosze się z moimi włoskami i zafunduję im jakiś super regenerujący zabieg w salonie. Nie wiem co mnie naszło.

W każdym bądź razie należe do Waszej grupy wsparcia, i też czekam aż to paskudne cholerstwo się zmyje .
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 19:30   #352
zakrecona_malolata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja to już w ogóle mam cyrki na tej głowie. 2 lata temu miałam włosy do pasa, ściełam się na krótko. po roku zafundowałam sobie pod spodem czarne na wierzchu prawie biały [z natury miałam bardzo jasny blond]. po czymw akcje desperacji cała pofarbowałam się na brązowy, to było strasznie, jasne blond odrosty. po 6 miesiącach nie farbowania, pofarbowałam się na blond, minęło od tego farbowana ponad 2 miesiące. mam około 4 cm. odrostów. nie korci mnie farbowanie, bo strasznie chce mieć swoj własny kolor. Jak włosy będą miały już jako tako długość, ścinam się na krótko i hoduje moje własne włosy
zakrecona_malolata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 21:30   #353
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

hmmm zauwazylam ze srednio co 10 dni mam kryzys jesli chodzi o farbowanie
znowu to samo korci mnie ciemny brązik.... zeby tak jeszcze pare miechów wytrzymac....
i jeszcze te wlosy tak wolno rosną
co do skracania ja bym chyba nie umiala sciąc sie na krótko i hodowac od nowa to nie dla mnie, moze jeszcze pare lat temu chetnie bym sie sciachala na krotko ale teraz juz nie ma mowy, podcielam ok 3 cm w poniedzialek i na pare miechów spokoj
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 21:52   #354
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja cały czas zapuszczam...i walczę z niefarbowaniem... i póki co mi dobrze idzie chłopak mówi że mam nie farbować i juz że ładne mam naturalne i nie farbować mam, zresztą sama widz, że włoski są dużo ladniejsze także życzę powodzenia w walce z odrostami
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 20:39   #355
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a ja się tez trzymam i odzwyczaiłam sie od farbowania.....włosy są duzo bardziej błyszczące......ostatnio obciełam troche i mocno wycieniowałam...na górze mam prawie same swoje. Taki fajny ciemny piopielaty blond

To już 11 miesięcy
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 09:18   #356
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja wczoraj postanowiłam, ze nie będę farbowała włosów co najmniej do przyszłego października. Po pierwsze jestem ciekawa jak byłoby mi w moim naturalnym kolorze (ciemny blond) bo od ładnych 6 lat co pół roku farbuję i nie pamiętam siebie w naturalnym kolorze. Po drugie włosy lecą mi niesamowicie. odstawiłam dziś tabletki anty i jest spore prawdopodobieństwo, że będą wypadać mi jeszcze bardziej (za kilka miesięcy jak się wszystko unormuje w moim organiźmie mam iść na badania hormonów, czy to nie przez nie wypadaja mi tak włosy). Po trzecie, zamiast płacić 120zł za podcięcie i ufarbowanie zapłacę 20zł za podcięcie a resztę mogę spokojnie przeznaczyć na specyfiki pozytywnie działające na włosy (np. na Merz Special, odżywki, maseczki i takie tam ). Po czwarte dzięki niefarbownaiu włoski będą na pewno wyglądały zdrowiej i bedą zdrowsze

Nadal jednak liczę najbardziej na to, że przestaną wypadać
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 09:50   #357
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Mnie póki co, nie korci do farbowania Muszę nawet przyznać, że te jaśniejsze włosy razem z ciemnym balejażem wyglądają bardzo fajnie. Przez ostatnich kilka lat miałam jednolity kolor, więc teraz fryzurka jest o wiele ciekawsza. I tych kilka siwych włosów nie widać tak, jak wcześniej. Nic tylko się cieszyć no!
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 09:59   #358
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A ja tylko na koncowkach mam jeszcze farbe- od spodu mam juz swoj kolor

Jeszcze z 2 razy obetne i bedzie ok.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 11:02   #359
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja też się caly czas twardo trzymam włoski rzeczywiście są zdrowsze i bardziej lsnia i o dziwo nie musz ejuz wogóle używać odżywek aby pomóc rozczesać włoski bo nie mam juz z tym najmniejszego problemu ) a kolorek moj mi sie podoba jeszcze z raz tyko obetnę ...ale to na boze narodzenie i bedę mieć juz swoje swoje :d
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 14:14   #360
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A ja tylko na koncowkach mam jeszcze farbe- od spodu mam juz swoj kolor

Jeszcze z 2 razy obetne i bedzie ok.
Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
ja też się caly czas twardo trzymam włoski rzeczywiście są zdrowsze i bardziej lsnia i o dziwo nie musz ejuz wogóle używać odżywek aby pomóc rozczesać włoski bo nie mam juz z tym najmniejszego problemu ) a kolorek moj mi sie podoba jeszcze z raz tyko obetnę ...ale to na boze narodzenie i bedę mieć juz swoje swoje :d
Pogratulować

Przede mną jeszcze baaardzo dłuuuuga droga, aby na całej długości mieć swoje naturalne włosy. Ale trzymam się myśli, że będą właśnie dużo bardziej lśniące, zdrowsze, będą się lepiej rozczesywać itd. Myślę, że za jakieś 2-3 lata pochwalę się naturalnym kolorem włosów
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.