Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-31, 18:04   #3541
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Kupię ten "wywabiacz" sztucznego pigmentu! Normalnie zaryzykuję (jak zawsze)...

Teraz musiałabym się farbować czymś nietrwałym... Jakimiś szamponetkami, bo farba stała to mijanie się z celem, skoro chcę zdjąć sztuczny pigment... Tylko czym???? Istnieją jakieś profesjonalne szamponetki na kilka myć????

co do tego że kolor wychodzi ciemniejszy to u nas na wątku też było -chyba magda-matys pisała.
Nie wiem czy szamponetki to dobry pomysł, nie wiem jaki one mają stopień krycia, tzn. pewnie mały i wątpię, że siwki złapią. Poza tym może wyjść Ci totalnie nieprzewidywalne coś
Nie wiem ile czasu chcesz dojrzewać i kiedy ostatnio farbowałaś (no właśnie, dawno nie widziałam Twoich zdjęć ), ale może zrób tak: jak masz coś w domu to zafarbuj odrost i potem na słabszej wodzie lekkie tonowanie całości dla wyrównania koloru?
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:19   #3542
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość

co do tego że kolor wychodzi ciemniejszy to u nas na wątku też było -chyba magda-matys pisała.
Nie wiem czy szamponetki to dobry pomysł, nie wiem jaki one mają stopień krycia, tzn. pewnie mały i wątpię, że siwki złapią. Poza tym może wyjść Ci totalnie nieprzewidywalne coś
Nie wiem ile czasu chcesz dojrzewać i kiedy ostatnio farbowałaś (no właśnie, dawno nie widziałam Twoich zdjęć ), ale może zrób tak: jak masz coś w domu to zafarbuj odrost i potem na słabszej wodzie lekkie tonowanie całości dla wyrównania koloru?
No właśnie też pomyślałam, żeby faktycznie farbować tylko odrost - np. tym 6,01 - bo odrost zawsze mi łapie (pod warunkiem że farba ma poziom nie wyższy niż 6) chłodno, równomiernie no i właśnie nie na czarno tylko na prawdziwą szóstkę
Przy wyższych poziomach łapie na złotawo już. Przy odroście zawsze mamy naturalne włosy - dlatego tak jest. Natomiast cała reszta już wychodzi czarno i mieni się na rudawo-czerwonawy... Grrrr.... Ostatnio mam prześwity brązu Ale to przez to, że myję cały czas przeciwłupieżowym Clear. No i tak właśnie teraz powoli by odrościk trzeba było pokryć... Ech... Szamponetka z Joanny - Kasztanowy Brąz - sprała się o dziwo do końca (położyłam jakiś tydzień temu, bo mi się spieszyło :P).
A fotki? Hmm.... Nie ma tu czego pokazywać... Zresztą ja tak często farbuję, że musiałabym co chwilę wklejać nowe... Hah! Szczerze to jestem w ciężkim szoku, że moje włosy mocno błyszczą! Ja na ich miejscu byłabym bura, szorstka i matowa...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 19:44   #3543
missparker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez izabelka_007 Pokaż wiadomość
Teraz też już to wiem
halo Kobieto czy to 65 i 52 to Twoja waga przed i po???? Jesli tak to szybko mi pisz jak tak schudlas... bo ja mam wlasnie 65 a chcialabym 52
missparker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 19:57   #3544
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez missparker Pokaż wiadomość
halo Kobieto czy to 65 i 52 to Twoja waga przed i po???? Jesli tak to szybko mi pisz jak tak schudlas... bo ja mam wlasnie 65 a chcialabym 52
W sumie to nie temat tego wątka, ale teraz waże 58 kg.
Mój cel to 52 . Powoli a dojdziesz do celu, dużo ćwicz. Pozwodzenia!

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Fotki moich okropnych włosów jutro postaram sie wrzucić.

Błagam was o pomoc, bo nie mogę patrzeć w lustro. A wiem że dzięki wam bedzie niedługo wszystko ok.
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 20:52   #3545
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny niedawno kładłam na włosy z czerwonym refleksem farbe Kadusa w kolorze 7,2 matowy blond i ładnie mi przykryło, niestety mineły ok 3 tygodnie i troszkę znów się wybija rudy rydz i w związku z tym, że została mi jeszcze jedna tubka tej farby zastanawiam się czy mogę nałożyć drugi raz w tak krótkim czasie?
A może mogłabym zrobić sobie takie coś 'a la' tonowanie' tzn zrobić może rzadszą mieszankę i szybciej spłukać, albo zmoczyć i zemnulgować i potrzymać chwilę i spłukać tak, żeby znowu refleksy wytłumić a może wogóle na mokre włosy nałożyć?
Chce tylko przed świętami to zrobić żeby ładnie wyglądać na ważnej imprezie a za miesiąc i tak ide do fryzjera to niech już on się martwi co dalej
Niektóre odcienie kadusa z amoniakiem, a niektóre bez. Zobacz czy Twój ma amoniak. Jesli nie to możesz spokojnie kłaść w krótkim odstępie czasu bo poziom 7 nie zniszczy Ci mocno.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Kupię ten "wywabiacz" sztucznego pigmentu! Normalnie zaryzykuję (jak zawsze)... Liczę się z tym, że będę ruda... wściekle ruda, ale zaopatrzę się zaraz w farbkę np. 8,01 + mixton i zobaczymy - jedno jest pewne... Będę miała jaśniejsze włosy
A czy chłodne z czasem? To się okaże.......

W wątku o tym preparacie czytałam, że potem trzeba kłaść jasne farby, bo odkoloryzwoane włosy mocno chłoną i wychodzi 2 poziomy niżej! Więc np. taka 7,1 może znów nas wpędzić w bardzo ciemny kolor...

Ale te eksperymenty to jeszcze nie teraz. Narazie... Muszę się przygotować psychicznie

Teraz musiałabym się farbować czymś nietrwałym... Jakimiś szamponetkami, bo farba stała to mijanie się z celem, skoro chcę zdjąć sztuczny pigment... Tylko czym???? Istnieją jakieś profesjonalne szamponetki na kilka myć????

Shade! Przeczytaj chociaż pierwszą stronę wątku o dekoloryzacji. Jak nie ma wody bardzo wysokiej to ponoć wali siarkowodorem. Zniszczy ci włoski na maksa. Tylo po zabiegu będą niby miękkie i nawilzone bo dokładają tam kupę silikonów, ale potem to jest masakra.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 21:59   #3546
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez matys-magda69 Pokaż wiadomość
Matric color sync
30ml^6V+30 Ml 6A+20 ml6N+3% oxy
zaczynasz od odrostow .po 15 mi kladziesz na dlugosc ale zostawiasz najjasniejsze partie na koncach ktore zafarbujesz inna mieszanka
10ml6N+10ml^6v+10ml6A+3% +15 ml goracej wody
te mieszanke nakladamy na 15 minut przed zmyciem wloskow
rozumiem, że jeśli mieszam w proporcjach 30ml+30ml+20ml to oxydantu wlewam 80ml?
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 09:26   #3547
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
rozumiem, że jeśli mieszam w proporcjach 30ml+30ml+20ml to oxydantu wlewam 80ml?
Znalazłam instrukcje, wynika z niej, że mieszać w proporcji 1:1 czyli 80ml farby i 80ml ox. Reszte rób tak jak Ci Magda napisała.I wrzuć fotki jak już będziesz po
wklejam:
Instrukcja użytkowania:
Mieszanie:
Zmieszaj w równych proporcjach wybrany odcień COLOR Sync i Aktywator COLOR Sync. Przykład: 60ml Odcienia COLOR Sync + 60ml aktywatora COLOR Sync.
Aplikacja:
Nałóż produkt za pomocą aplikatora w butelce lub pędzelka i miseczki.
Pierwsza aplikacja:
Nałóż formułę COLOR Sync u nasady włosów i przeciągnij natychmiast na środek długości i końce włosów.
Farbowanie odrostów:
Nałóż formułę na włosy u nasady i trzymaj połowę wymaganego czasu, następnie przeciągnij na środek długości i końce.
Czas:
10-20 minut bez stosowania źródeł ciepła, w zależności od wybranej techniki. UWAGA: W przypadku stosowania zabiegu trwałej ondulacji odczekaj 2 tygodnie przed użyciem COLOR Sync. Po upłynięciu danego czasu spłucz dokładnie włosy, umyj szamponem Color.Smart lub Biolage Colorcare Therapie. Następnie nałóż odywkę Color.Smart lub odżywkę Biolage Colrcare Therapie. Aby utrzymać pięknykolor włosów zalecane jest stosowanie Color.Smart z kompleksem pielęgnacyjnym do włosów koloryzowanych lub gamę Biolage Colorcare Therapie.
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 11:09   #3548
agatka2002
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Unhappy Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość

Natknęłam się na wątek "jak zlikwidować odcień kasztana/rudości
"
Ten post jest dobry
#14. Przeczytajcie cały wątek, parę rad jest interesujących
Bardzo mnie zainteresował ten wątek o położeniu czystej niebieskiej farby i 1,9% na włosy w celu otrzymania popielatego odcienia i zabicia rudości, ale chyba temat umarł. Mialam wielką nadzieję ze missparker spróbuje tej metody ale nie spróbowała. Może to jednak jest realne ale jak to dokładnie zrobić , ile trzymać teraz mam na włosach rudość po farbie joico jasny popielaty brąz 6A na 3% wyszła jak zwykła drogeryjna farba, w świetle dziennym nie do zniesienia. Pytałam wsród fryzjerek ale one nic nie wiedzą na temat tego sposobu. Jeżeli ktoś się odważy na tą niebieską farbę proszę DAJCIE ZNAĆ . ja już nie marze że uzyskam ładny brąz zimny chcę by był po prostu popielaty jakikolwiek
agatka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 11:20   #3549
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez tamtam Pokaż wiadomość
Czy któraś już przetestowała farbowanie mieszanką z dodatkiem gencjany? ktoś tu się wcześniej wypowiadał że gencjana może zadziałać jak mixton, bo tak jak on jest skoncentrowanym pigmentem. Kusi mnie, ale się boję, kto chce być króliczkiem??
miałam przed świętami odświezyć kolor (Wella Color Touch). Mam gencjanę (używałam jej z powodzeniem do wychładzania ciemnych włosów) więc dodam ze 2 kropelki do mieszanki i zobaczymy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 11:26   #3550
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez nanah Pokaż wiadomość
Emilio, załączysz zdjęcia?
Kochana niestety nie mam aparatu ale mam
kolor co tu na zdjęciach - średni brąz chłodnawy
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1227708929
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1227707541
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1227700955
jesli chcecie zapytam fryzjerki co to za farba jesli podoba Wam sie ten kolor. mi sie szalenie widzi!

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2010-04-01 o 11:32
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 11:35   #3551
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez agatka2002 Pokaż wiadomość
Bardzo mnie zainteresował ten wątek o położeniu czystej niebieskiej farby i 1,9% na włosy w celu otrzymania popielatego odcienia i zabicia rudości, ale chyba temat umarł. Mialam wielką nadzieję ze missparker spróbuje tej metody ale nie spróbowała. Może to jednak jest realne ale jak to dokładnie zrobić , ile trzymać teraz mam na włosach rudość po farbie joico jasny popielaty brąz 6A na 3% wyszła jak zwykła drogeryjna farba, w świetle dziennym nie do zniesienia. Pytałam wsród fryzjerek ale one nic nie wiedzą na temat tego sposobu. Jeżeli ktoś się odważy na tą niebieską farbę proszę DAJCIE ZNAĆ . ja już nie marze że uzyskam ładny brąz zimny chcę by był po prostu popielaty jakikolwiek
naprawdę po Joico 6A masz rude włosy? u mnie ta farba wyszła najlepiej ze wszystkich, na początku włosy były pięknie szare. jestem półtora miesiąca po farbowaniu i nadal kolor jest niezły, wypłukał się troszkę, ale jak do tej pory - ta farba wyszła u mnie najlepiej
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 15:39   #3552
agatka2002
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
naprawdę po Joico 6A masz rude włosy? u mnie ta farba wyszła najlepiej ze wszystkich, na początku włosy były pięknie szare. jestem półtora miesiąca po farbowaniu i nadal kolor jest niezły, wypłukał się troszkę, ale jak do tej pory - ta farba wyszła u mnie najlepiej
No niestety mam rude nigdy chyba nie miałam tak brzydkiego odcienia a kładłam na włosy prawie naturalne już z 2 lata niefarbowane (jasny brąz raczej popielaty z pozostałościami rudości od farb) i co gorsza jak się wypłukuje to coraz jaśniejszy odcień tego rudego jest chyba pozostała mi tyko niebieska farba czy mixton
agatka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 15:40   #3553
missparker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez agatka2002 Pokaż wiadomość
Bardzo mnie zainteresował ten wątek o położeniu czystej niebieskiej farby i 1,9% na włosy w celu otrzymania popielatego odcienia i zabicia rudości, ale chyba temat umarł. Mialam wielką nadzieję ze missparker spróbuje tej metody ale nie spróbowała. Może to jednak jest realne ale jak to dokładnie zrobić , ile trzymać teraz mam na włosach rudość po farbie joico jasny popielaty brąz 6A na 3% wyszła jak zwykła drogeryjna farba, w świetle dziennym nie do zniesienia. Pytałam wsród fryzjerek ale one nic nie wiedzą na temat tego sposobu. Jeżeli ktoś się odważy na tą niebieską farbę proszę DAJCIE ZNAĆ . ja już nie marze że uzyskam ładny brąz zimny chcę by był po prostu popielaty jakikolwiek
Kotku tak mialam robic, pewnie zrobie,odczekam troche booooo- uwaga- kupilam 7.89 touch i mialam 6.11 artego.... wzielam 7.89 polozylam ja sama na wlosy polalam goraca woda (nie wrzatkiem) i zmelaksowalam, po 20 minutach wysuszylam. Natsepnie zmieszalam 30 ml 7.89 i 20 ml 6.11 z 75 ml wody (mialam pol na pol 3%+6%). trzymalam dosc dlugo. po wysuszeniu ciemne dosc...ale UWAGA- czerwienie zniknely! nie wiem co bedzie dalej po myciu wlosow-ale wiem ze ta 7.89 naprawde jest cudowna!!!! dolacze fotki wloskow.
missparker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 15:48   #3554
missparker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ocziwscie az tak popielate nie sa- to po prostu tak siwetnie pada swiatlo z okna, a kamerka internetowa rozjasnia. natomiast rudosci chocby na chwile-ale zniknely.
missparker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 18:04   #3555
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

miss super masz włoski!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 18:18   #3556
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

miss - ciemne, oj, ciemne
idę testować na pasemkach, mam nadzieję że moje 7-ki wyjdą jaśniej
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 18:32   #3557
agatka2002
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

missssparker rzeczywiście zimne te włoski wyszły. Dla mnie trochę za ciemne. Znalazłam taką farbę Allwaves szary dla MężCZyZn 0.1 moim zdaniem najbardziej popielaty odcień wśród tych popieli Jak będę farbować kiedyś to tą farbą i korektor niebieski też mają. Nie wiem czy czarne nie wyjdą
agatka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 07:04   #3558
K-Kasieńka
Raczkowanie
 
Avatar K-Kasieńka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 35
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Kochana niestety nie mam aparatu ale mam
kolor co tu na zdjęciach - średni brąz chłodnawy
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1227708929
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1227707541
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1227700955
jesli chcecie zapytam fryzjerki co to za farba jesli podoba Wam sie ten kolor. mi sie szalenie widzi!
Ja poproszę...kolor świetny, o takim marzę
K-Kasieńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 07:54   #3559
missparker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez agatka2002 Pokaż wiadomość
missssparker rzeczywiście zimne te włoski wyszły. Dla mnie trochę za ciemne. Znalazłam taką farbę Allwaves szary dla MężCZyZn 0.1 moim zdaniem najbardziej popielaty odcień wśród tych popieli Jak będę farbować kiedyś to tą farbą i korektor niebieski też mają. Nie wiem czy czarne nie wyjdą
Jezu, nawet nie wiesz, jak ja marze o poziomie 7!!!! schodze z czarnych generalnie, wiecmusze malymiu krokami. mam pasemka. Jak mi troche odzyja wlosy, to kupie 7.89+7.11 i ide do salonu niech mi nalozą jak nalezy!
missparker jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 10:12   #3560
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 632
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Missparker, masz bardzo ładny odcień, tyle że rzeczywiście ciemny Dla mnie wygląda jak poziom 4, może nawet niżej. Wiesz, że bez rozjaśniania/dekoloryzacji/demakijażu ta 7 Ci w żadnym razie na Twoich włosach nie wyjdzie?

Postanowiłam spróbować tej metody z czystym niebieskim mixtonem na wodzie ok. 2% i właśnie mam taką mieszankę na głowie Dam Wam znać, jak wyszło, a wieczorem lub jutro załączę zdjęcia. Jak wyjdzie coś strasznego, to mam w pogotowiu też "normalne" kolory...
nanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:23   #3561
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no to czekamy :P
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:26   #3562
missparker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Nanah! KOniecznie zdjecia!
missparker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:44   #3563
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 632
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Wyszło
Hurra, wyglądam jakbym NIGDY nic z włosami nie robiła Czyli mam po prostu popielato-mysi brąz
Podoba mi się bardziej, niż po 6,1 + niebieski mixton Teraz jeszcze przydałoby się dodać więcej blasku, może tym Elumenem Clear i mam już swój sposób na piękne włosy.

Teraz już muszę lecieć, ale zdjęcia wkleję na pewno, najpóźniej jutro.

Naprawdę bardzo się cieszę z tego, co mam obecnie na głowie.

* zakwaszałam wodą z sokiem z cytryny, nic innego nie miałam.
nanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 12:00   #3564
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez nanah Pokaż wiadomość
Wyszło
Hurra, wyglądam jakbym NIGDY nic z włosami nie robiła Czyli mam po prostu popielato-mysi brąz
Podoba mi się bardziej, niż po 6,1 + niebieski mixton Teraz jeszcze przydałoby się dodać więcej blasku, może tym Elumenem Clear i mam już swój sposób na piękne włosy.

Teraz już muszę lecieć, ale zdjęcia wkleję na pewno, najpóźniej jutro.

Naprawdę bardzo się cieszę z tego, co mam obecnie na głowie.

* zakwaszałam wodą z sokiem z cytryny, nic innego nie miałam.
Yupi Światełko w tunelu się zaświeciło!!!
Dziękujemy za poświęcenie się dla milionów!!!
Jak będziesz wklejać fotki, napisz jeszcze proszę proporcje (1:3?) i ile czasu trzymałaś
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 12:35   #3565
missparker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

O JEJKU TO GRATULACJE!!!!! wlasnie napisz co i jak! ciekawe..czy na mojej "ciemnosci" wyjdzie cos podobnego...
missparker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:22   #3566
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A jak Wam się podoba ten kolorek?
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:35   #3567
tamtam
Zadomowienie
 
Avatar tamtam
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 581
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
miss - ciemne, oj, ciemne
idę testować na pasemkach, mam nadzieję że moje 7-ki wyjdą jaśniej
no i jak tam testy? wyszło coś?
tamtam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 14:58   #3568
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 632
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Załączam zdjęcie. Wróciłam właśnie ze spotkania ze znajomą i wygląda na to, że kolor wydaje się zupełnie naturalny - zapytała mnie, czy będę jeszcze farbować na czarno
Po obejrzeniu się w sztucznym świetle myślę jednak, że następnym razem dodam trochę fioletowego mixtonu - wyłazi nieco to stare złoto, które mnie denerwuje.

Ale w świetle dziennym jest piękny popiel, jak dla mnie

A jak Wam się podoba?

Zrobiłam dokładnie tak, jak polecał tamten fryzjer:
1 część niebieskiego mixtonu Majirel wymieszałam z 3 częściami wody 2% (a tę uzyskałam mieszając moją 6% z wodą destylowaną).
Trzymałam jakieś 25-30 minut, na koniec zakwasiłam wodą z sokiem z cytryny.
nanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 15:10   #3569
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 632
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Pięknie się błyszczy! Generalnie mi się podoba, ale dla kogoś o ciepłym typie urody, bo to złoty brąz.
nanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 15:57   #3570
missparker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

jejku... no piekne wyszly!ciekawe jak na moich wyjdzie... Wiecie ja juz mialam dekoloryzacje i pasemka, za kazdym razem jak farbuje 6.1 to wychodza ciemne a po kilku myciach zmywaja sie na miedz. Teraz jeszcze trzyma sie ta 7.89 + 6.11 ale pewnie nie dlugo bo ta 7.89 jest poltrwala. Co oznacza, ze nastepny krok to mixton blue... tylko nie mam pojecia jaka wode do tego....
ale Nanah gratulacje!!!!
missparker jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.