Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-18, 21:13   #1321
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
BTW spodziewacie się jakiś nowych kobieco-rockowych ciuchów/gadżetów na gwiazdkę?
Zupełnie nie, nie spodziewam się żadnych ciuchów ani dodatków poza sportowymi legginsami zawiązywanymi wokół łydki za którymi już trochę łaziłam. Za to obkupiłam się ostatnio w ciuchlandzie, kupa czarno-szarych ciuchów, udało mi się jak rzadko kiedy Kupiłam między innymi spodnie identyczne jak w tym linku: https://www.stradivarius.com/pl/ubra...16&colorId=001
Kupiłam też parę rzeczy w H&M na wyprzedaży, żałuję że nie ma ich na stronie, bo bardzo pasowałyby do wątku.

No, może tylko trochę liczę na tę bluzkę: http://www.stradivarius.com/pl/ubran...ultColorId=001 ale chyba się spóźniłam z zamawianiem prezentu ) Jak jej nie dostanę, to chyba sama sobie kupię.

Za to chyba naciągnę siostrę na tę niebieską szminkę z Mac-a, o której pisałam kilka stron temu :P
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2016-12-18 o 21:15
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 21:20   #1322
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ja jednak chyba muszę swoje zamiary kupna pierścionka zmienić na kolczyki lub wisior, bo oto co dostałam wczoraj od mojego iloveyou na urodziny. Na żywo robi wrażenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15595700_1404210929619076_1414046964_o.jpg (42,6 KB, 105 załadowań)
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 21:27   #1323
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Ja jednak chyba muszę swoje zamiary kupna pierścionka zmienić na kolczyki lub wisior, bo oto co dostałam wczoraj od mojego iloveyou na urodziny. Na żywo robi wrażenie
Wow Skąd on? Dawno, dawno temu były podobne na RMC, ale nie umiałam dobrać rozmiaru.

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
BTW spodziewacie się jakiś nowych kobieco-rockowych ciuchów/gadżetów na gwiazdkę?
Niee, ja dostanę planszówkę

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
PS. w sumie tak niekulturalnie wbiłam się w rozmowę- tu do was można normalnie dołączać, rozumiem?
No pewnie, witaj

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
No, może tylko trochę liczę na tę bluzkę:
Przepiękna

U mnie odwyk ciuchowo-biżuteryjny bo... teraz wydaję kasę na kremy Trzeba usunąć z twarzy piętno czasu, heh.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 21:42   #1324
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość

Ja kupiłam sobie sama więc to w sumie żaden prezent gwiazdkowy, ale lubie pierdółki do włosów. Kupiłam spinki w kształcie dłoni kościotrupów w białym kolorze i w zielonym (ala ręce zombiaków) oraz spinki- nożyczki.
Pokaż spinki-nożyczki! Kościotrupy też

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Kupiłam też parę rzeczy w H&M na wyprzedaży, żałuję że nie ma ich na stronie, bo bardzo pasowałyby do wątku.
Chyba też się muszę przejść do hm, jak mówisz, że można coś wybrać. Nie wiedziałam, że już ruszyły wyprzedaże.
Fajna ta bluzka.

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Ja jednak chyba muszę swoje zamiary kupna pierścionka zmienić na kolczyki lub wisior, bo oto co dostałam wczoraj od mojego iloveyou na urodziny. Na żywo robi wrażenie
Piękny

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
U mnie odwyk ciuchowo-biżuteryjny bo... teraz wydaję kasę na kremy Trzeba usunąć z twarzy piętno czasu, heh.
też ostatnio bardziej się zainteresowałam pielęgnacją. Dorobiłam się trzech kremów przeciwzmarszczkowych i jednego serum.

Z prezentów świąteczych spodziewam się tylko metalicznej ramoneski, którą pokazywałam Wam parę tygodni temu.
Doszłam jednak do wniosku, że brakuje mi jakiegoś ciepłego okrycia pasującego do bikerów. Na temperaturę poniżej zera mam same eleganckie rzeczy, które dobrze wyglądają tylko z obcasami albo oficerkami. Rozejrzałam się w sklepach internetowych, zarówno w sieciówkach jak i showroomach itp. i nic absolutnie nic mi się nie podoba.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 22:00   #1325
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Wow Skąd on? Dawno, dawno temu były podobne na RMC, ale nie umiałam dobrać rozmiaru.
Motyle, akurat ten z Kruka, ale widziałam, że Yes też ma dość ładne egzemplarze.
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 18:57   #1326
kaja1981
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 710
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

ach, jak ja Wam zazdroszczę zakupów, pomarzyć sobie mogę, spłukana jestem, mam tylko na adopcję i wyprawkę moich kiciusiów

za to za odłożone euro, przy okazji wizyty w Berlinie, kupiłam sobie takie butki, były za 10, więc żal nie brać, a fanie się noszą w ogóle lubię ten sklep, choć koło rockowego nawet nie stał, ale cudne pierdoły z niemieckimi napisami do domu mają, a ja mam fizia na punkcie tego języka.

http://www.ernstings-family.de/mode/...071107,,2.html
kaja1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 19:30   #1327
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Nie mogłam się zdecydować, więc jest troche kontrast pomiędzy pierwszym, a drugim zestawem

Takie bajeranckie rzeczy, w stylu pierścionka @iamxshi robi laska o nazwie "imaginarium crafts", na jej fanpejdżu jest mnóstwo świetnej biżuterii z kamieni. Czaje sie na nie od dawna, ale jeszcze nic nie kupiłam. Chyba czas to zmienić
kaja1981- kiedy kasy brak, a coś by się kupiło, to warto odwiedzić lumpex
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg creepy set.jpg (97,3 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cute set.jpg (70,4 KB, 54 załadowań)
__________________
"Gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią"

Edytowane przez rednails202
Czas edycji: 2016-12-19 o 19:34
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 20:17   #1328
kaja1981
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 710
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
Nie mogłam się zdecydować, więc jest troche kontrast pomiędzy pierwszym, a drugim zestawem

Takie bajeranckie rzeczy, w stylu pierścionka @iamxshi robi laska o nazwie "imaginarium crafts", na jej fanpejdżu jest mnóstwo świetnej biżuterii z kamieni. Czaje sie na nie od dawna, ale jeszcze nic nie kupiłam. Chyba czas to zmienić
kaja1981- kiedy kasy brak, a coś by się kupiło, to warto odwiedzić lumpex
w tym miesiącu szlaban na lumpki ja mam 90% ciuchów stamtąd, szkoda mi kasy na drogie nowe najczęściej
kaja1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 20:59   #1329
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez kaja1981 Pokaż wiadomość
w tym miesiącu szlaban na lumpki ja mam 90% ciuchów stamtąd, szkoda mi kasy na drogie nowe najczęściej
Ja też mam full rzeczy z lumpka Na studiach odkryłam, że nie trzeba wydawać fortuny w sklepach, w dodatku można oszaleć jak kupisz kurtkę w sieciówce i pół miasta chodzi w identycznej

A co do pielęgnacji skóry. Dziewczyny, stosujecie jakieś konkretne pielęgnacje? Ja dwa lata temu miałam świra na punkcie koreańskiej pielęgnacji twarzy i masażów, teraz zrobiło się to superpopularne czytałyście/słyszałyście/stosujecie?
__________________
"Gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią"
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 21:26   #1330
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
A co do pielęgnacji skóry. Dziewczyny, stosujecie jakieś konkretne pielęgnacje? Ja dwa lata temu miałam świra na punkcie koreańskiej pielęgnacji twarzy i masażów, teraz zrobiło się to superpopularne czytałyście/słyszałyście/stosujecie?
Heh, no właśnie złapałam bakcyla Kuleżanka z Wizażu mnie zindoktrynowała. Polecasz coś?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 21:59   #1331
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
Nie mogłam się zdecydować, więc jest troche kontrast pomiędzy pierwszym, a drugim zestawem
Tak myślałam, że nożyczki będą świetne

Z koreańców używam od paru lat kremów bb i cc. Znalazłam wśród nich podkładowego świętego graala i nie mogę odżałować, że przestali go produkować.

A co z pielęgnacji polecacie?
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-20, 00:08   #1332
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ja tak samo- z Korei zamawiam tylko BB i ewentualnie bazy, natomiast kosmetyki pielęgnacyjne mamy spoko w Polsce, nie opłaca się zamawiać wg mnie. Nie szaleje już tak jak kiedyś, zaczynałam mieć chyba trochę obsesje (np. liczyłam ile razy opluskuje twarz wodą)
Ale cały system oczyszczania i nakładania kosmetyków to fajna sprawa, którą warto sobie wypracować.
__________________
"Gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią"
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 08:55   #1333
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Jeszcze niczego nie polecę bo sama dopiero szukam.
Powinnam się zająć pielęgnacją anti-aging już 10 lat temu, ale dopiero wyszłam z syfów (tylko czy aby na pewno wyszłam...?) i wcześniej to był mój główny problem.
Teraz poszukuję czegoś ujędrniająco-liftingującego do twarzy (o ile w ogóle krem ma takie możliwości), czegoś porządnego pod oczy i czegoś rozjaśniającego po całości (nie w sensie np. punktowej ostudy).
Akurat azjatyckie kosmetyki mnie zainteresowały bo stawiają nacisk na rozjaśnianie i antystarzenie, planuję capnąć trochę próbek z ebaya. W ogóle cała ichniejsza "procedura" pielęgnacji wydaje mi się sensowna, ale za wcześnie żebym mogła ocenić efekty.
Natomiast kremy BB czy CC w ogóle mnie nie interesują, wolę minerały jak już, a ostatnio używam tylko filtru i korektora.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 09:50   #1334
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ja sobie właśnie zamówiłam od mikołaja książkę Sekrety urody Koreanek ale podejrzewam, że nie będzie mi się chciało bawić w nakładanie xx warstw.

Poza tym prezentowo pewnie znów wybiorę sobie coś z biżuterii, ewentualnie skórzane rękawiczki mi się marzą, ale jakoś żadne mi się nie podobają i do świąt pewnie już nic nie znajdę
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 20:10   #1335
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja sobie właśnie zamówiłam od mikołaja książkę Sekrety urody Koreanek ale podejrzewam, że nie będzie mi się chciało bawić w nakładanie xx warstw.
Z tą książką jest tak, że im dalej w las tym gorzej- ale to może tylko moje odczucia

RedhairedWitch- fajne, rozjaśniające kremy i maseczki są w sklepie z rosyjskimi kosmetykami. Jakaś Siberica albo inne Babunie, nie pamiętam dokładnie. Ale miałam rozjaśniającą maseczkę z chrzanem i kuracja przyniosła efekty.
__________________
"Gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią"
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 20:16   #1336
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Czytałam opinie, że ta książka jest mocno infantylna tj. pisana językiem dla nastolatek - nie wiem czy bym zdzierżyła więc się do niej nie przymierzam

Rednails
, dzięki za cynk, przejrzę sobie ich ofertę
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 20:30   #1337
rednails202
Raczkowanie
 
Avatar rednails202
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Acidland
Wiadomości: 245
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Czytałam opinie, że ta książka jest mocno infantylna tj. pisana językiem dla nastolatek - nie wiem czy bym zdzierżyła więc się do niej nie przymierzam

Rednails
, dzięki za cynk, przejrzę sobie ich ofertę
Ta książka chyba ma być taka infantylna i kawaii i w ogóle ale najbardziej wkurzające są reklamy konkretnych marek, produktów i sklepu autorki
Nie doczytałam jej do końca, nie lubię takiego pierdzielenia Komu nie zdarzyło się nie zmyć makijażu po imprezie? W książce ten występek urasta niemal do zbrodni. Albo autorka pisze, że najlepiej kompletnie odstawić alkohol i zawsze uważać co się je, bo to wszystko wpływa na cerę no ludzie, nie dajmy się zwariować
__________________
"Gdybym tylko miał broń, byłbyś pierwszy kogo bym odwiedził z nią"
rednails202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 21:58   #1338
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rednails202 Pokaż wiadomość
Albo autorka pisze, że najlepiej kompletnie odstawić alkohol (...)
Noł łej!
Czytałam gdzieś w recenzji fragmenty typu "rozświetlacz, nie mylić z zakreślaczem" albo rady żeby zrobić sobie selfie w masce w płachcie iii sytwierdziłam, że jestem o 20 lat za stara na tę lekturę.
Ale Melk, trzymam kciuki żeby informacje (po odsianiu plew) były wartościowe!
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 23:04   #1339
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

O nie, ja też sobie zamowilam ta koreańska ksiazeczke o pielęgnacji pod choinkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-20, 23:55   #1340
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ja ksiazke przerobilam od razu po premierze, ale wczesniej interesowałam się tematem, więc nic nowego się nie dowiedziałam Jedynie zaczęłam szukać opinii na sokoglam (bo to co się teraz wyprawia w polskiej blogosferze jest żenujące i trudno znaleźć rzetelną recenzje).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 15:47   #1341
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Mnie już ta różowa okładka na wstępie trochę zniechęciła, więc wierzę Wam na słowo, że treść też infantylna, ale interesuje mnie temat, w promocji kosztowała chyba 23 złote, więc przejrzę sobie

Ale jeśli chodzi o Koreę, to ostatnio interesuje mnie przede wszystkim ich kuchnia
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 19:46   #1342
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Ja jednak chyba muszę swoje zamiary kupna pierścionka zmienić na kolczyki lub wisior, bo oto co dostałam wczoraj od mojego iloveyou na urodziny. Na żywo robi wrażenie
Wow pierścionek piękny! Właśnie obejrzałam kolekcję motyle na żywo - robi wrażenie! Zresztą nie tylko ta. Jak tak przejrzałam co Kruk oferuje, to muszę przyznać że jeśli chodzi o dizajn - wyprzedzają po stokroć te wszystkie Aparty itd.

U mnie z pielęgnacją jest tak, że wciąż szukam swojej drogi Też myślałam o tej książce, ale wiem, że i tak nie będę nakładała 5 produktów na twarz, no nie ma szans (ani kasy).
Od kilku lat kupuję różne rosyjskie albo organiczne kosmetyki i jest nieźle. Mnie wszystko bardzo wysusza i to jest mój największy problem.
Ciekawostka - odkryłam ostatnio, że jeśli spryskam się wodą różaną po nałożeniu mejkapu - podkład wygląda duużo naturalniej. Polecam
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 22:01   #1343
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Niee, ja dostanę planszówkę
jaką?


Ja w sumie z interesujących rzeczy dostanę pierścionek:

poza tym książki, jakiś tajemniczy ciuch od mamy (wiecie, mama zawsze chce mi kupić w ciemno jakąś niespodziankę, a że nie do końca czuje mój gust, zawsze napuszczam siostrę, żeby towarzyszyła jej w zakupach, a mamy zbliżony styl :P)

iamxshi, piękny pierścionek, pasuje mi do takiej tajemniczej elfki
Zapisz
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 22:13   #1344
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
jaką?
Chyba Pan tu nie stał, nie pamiętam nazwy. Może Kolejkę?
Ale, ale, TŻ się ulitował bo grę w zasadzie kupił sobie i tak na chama zaproponował, że to mi sprezentuje (romantyk), i w ramach prawdziwego prezentu zasponsorował mi kilka azjatyckich kosmetyków z ebaya Grę jednak znajdę pod choinką żeby się dzieci nie dziwiły, że Mikołaj mnie pominął, kosmetyki nie dojdą do świąt.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 05:11   #1345
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Patryko bardzo interesujący ten pierścionek.
Ja żałuję, że nie mogę nosić. Wiele pierścionków mi się szalenie podoba, ale nie jestem w stanie wytrzymać z niczym nałożonym na palec.

Dostałam wczora pierwszy prezent pod choinkę - książkę "Modoterapia" napisaną przez właścicielkę marki Risk Made In Warsow. Jakby którą z Was kusiła, to odradzam. Fajne jest w niej to, że polemizuje z minimalizmem, zgodnie z którym należy wyrzucić całą szafę i zostawić sobie biały t-szirt z organicznej bawełny, "dobrze skrojoną marynarkę" i jedne dżinsy. Reprezentuje raczej pogląd, że warto kolekcjonować rzeczy "z duszą" i wyglądać inaczej, niż wszyscy. Minusem jest ogromna przewaga formy nad treścią i sprowadzenie większości rad do złotych myśli (jedno zdanie na stronę plus idiotyczny rysunek). Całość przeczytałam w niecałą godzinę.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 10:25   #1346
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Lubicie styl militarny? Ja bardzo, chociaż raczej realizuję to upodobanie w okryciach wierzchnich. Dzisiaj w nocy, jak nie mogłam spać, wpadły mi w oko dwie kiecki w tym stylu.

Ta kaki była bardzo przeceniona. Postanowiłam zrobić wyłom w czarnej garderobie i ją wzięłam. Najwyżej oddam.
Wygląda strasznie kuso, ale liczę na to, że modelka jest wyższa ode mnie. Przekopałam w necie i widziałam na kilku celebrytkach, ale w bardzo "dziuniowatych" stylizacjach, szpilki, małe torebeczki i te sprawy, a ja ją widzę "na surowo" do kryjących rajstop i jakichś mocnych butów albo oficerek, zapiętą pod samą szyję.
Co o niej myślicie, bo jestem pełna wątpliwości i ciągle się zastanawiam, czy nie wycofać zamówienia?

Ta druga, czarna, na zdjęciu wygląda super, ale po pierwsze kosztuje 650 zł , a po drugie jest z aksamitu, co na żywo może powodować efekt glamour zamiast militarnego. Mam podobną z drelichu i bardzo lubię. No, ale jak patrzę na tą fotę, to wyrywa mi się do niej serce. Może przecenią.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png militarna kaki.png (886,6 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg militarna aksamitna.jpg (59,0 KB, 81 załadowań)

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2016-12-24 o 10:31
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 14:05   #1347
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Minusem jest ogromna przewaga formy nad treścią i sprowadzenie większości rad do złotych myśli (jedno zdanie na stronę plus idiotyczny rysunek).
Dlatego nie lubię poradników :/ Mam wrażenie, że targetem są jakieś dziwne osoby, które muszą mieć wszystko rozrysowane na kolorowo, a język powinien być prosty i kumpelski...
Co do sukienek, to najlepsze byłoby dwa w jedym, czyli jedynka w czerni W dwójce bardzo odznaczają się wielkie guziki, no i skoro piszesz, że aksamit, to wyobraź sobie obłażenie. Jedynka tak w ogóle fajna.
Mnie osobiście styl militarny się przejadł, chociaż tego typu sukienek nigdy nie nosiłam, jak już to bojówki i wojskowe kurtały.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 23:12   #1348
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dlatego nie lubię poradników :/ Mam wrażenie, że targetem są jakieś dziwne osoby, które muszą mieć wszystko rozrysowane na kolorowo, a język powinien być prosty i kumpelski...
Co do sukienek, to najlepsze byłoby dwa w jedym, czyli jedynka w czerni W dwójce bardzo odznaczają się wielkie guziki, no i skoro piszesz, że aksamit, to wyobraź sobie obłażenie. Jedynka tak w ogóle fajna.
Mnie osobiście styl militarny się przejadł, chociaż tego typu sukienek nigdy nie nosiłam, jak już to bojówki i wojskowe kurtały.
1. Masz rację. Jeszcze nigdy nie spotkałam poradnika, który rzeczywiście mi coś doradził. Zawsze miałam po lekturze wrażenie, że coś jest ze mną nie tak, bo nie stosuję się do ani jednej zasady.

2. Bardzo dziękuję za opinię. Też po przemyśleniu stwierdziłam, że aksamit jest głupim pomysłem. Pal sześć obłażenie, ale chyba czułabym się za bardzo odpicowana. Co do samego stylu militarnego, to lubię go w wersji eleganckiej. Właśnie nie bojówki, parki itp. tylko eleganckie czarne płaszcze ze złotymi guzikami, czy napoleońskie żakiety Ralpha Laurena. Ta sukienka to eksperyment. Przypomina mi trochę mój mundurek harcerski z okresu, gdy miałam 10-12 lat i chyba stąd pociąg do niej Poza tym kojarzy mi się z Laibachem, którego bardzo lubię. Byłoby to coś kompletnie nowego w mojej szafie i mam strasznie dużo wątpliwości. Muszę przymierzyć z resztą ciuchów i zobaczę, czy w ogóle gra to ze mną. Nie mam ani jednej sukienki, która nie byłaby jakąś skomplikowaną odmianą małej czarnej i nie wiem, czy w kaki będę sobą.

Generalnie, chyba znudziłam się sama sobą i szukam czegoś nowego

Edit: Po głębokim namyśle, jednak anulowałam zamówienie. Bardzo podoba mi się ta sukienka, ale pozostanę przy moich opływowych czerniach. Już bardziej "moja" jest ta czarna, ale aksamit i cena dyskwalifikują. A poza tym chyba najlepszą z tego typu kiecek mam własnej szafie. Dokumentuję zdjęciem. Jedna militarna mi na razie wystarczy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gestapowska.jpg (16,1 KB, 58 załadowań)

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2016-12-25 o 00:59
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 15:13   #1349
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Powiem Wam, że jak zamawiałam tą militarną sukienkę, to chyba mnie jakaś omroczność napadła. Po przekopaniu teraz internetu znalazłam ją na Justynie Steczkowskiej, Małgorzacie Rozenek i Dodzie
Usprawiedliwia mnie tylko to, że klikałam ją po tabletce nasennej

Dla zrehabilitowania moralnego i na pocieszenie zdecydowałam się wreszcie na kieckę, którą mam w ulubionych od roku i tylko brakowało mi odwagi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asymetryczna z tiulem.jpg (53,8 KB, 76 załadowań)
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 15:01   #1350
201705071058
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 87
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Patryko bardzo interesujący ten pierścionek.
Ja żałuję, że nie mogę nosić. Wiele pierścionków mi się szalenie podoba, ale nie jestem w stanie wytrzymać z niczym nałożonym na palec.
Co to znaczy? To kwestie zdrowotne czy po prostu nie lubisz? Ja to trochę rozumiem, bo nagminnie kupuję ciężkie pierścienie, bogato zdobione sygnety, nawet takie na kilka palców jak kastet. No i może i fajnie wyglądają, ale noszenie tego to dramat. Dlatego na co dzień noszę lżejszą biżu, taką jak tu na przykład: http://ocdn.eu/images/pulscms/MTY7MD...e03e30919.jpeg
z tą tylko różnicą, że wolę srebro. :P
Do tego zawsze mam na palcach mój pierścionek z pentagramem.
http://d1mqai8gfnbs7r.cloudfront.net...8HOaBd2-34.jpg

Tak, noszę go *także* w pracy.

I wiesz, nie przejmowałabym się tym, że jakieś celebrytki noszą ciuchy, które tobie się podobają. Bywa, Doda też może doznać chwilowego oświecenia i ubrać się jak człowiek.

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
polemizuje z minimalizmem, zgodnie z którym należy wyrzucić całą szafę i zostawić sobie biały t-szirt z organicznej bawełny, "dobrze skrojoną marynarkę" i jedne dżinsy. Reprezentuje raczej pogląd, że warto kolekcjonować rzeczy "z duszą" i wyglądać inaczej, niż wszyscy
Ja też jestem tego zdania, chociaż wszędzie poza szafą preferuję minimalizm i ostatnio pozbywam się różnych rzeczy. Poza tym poradniki są mocno przereklamowane i w sumie nie wiem jaki jest ich sens, po co ludzie je piszą, a tym bardziej po co czytają i dlaczego czasem się tak tym zachwycają...
201705071058 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 21:16:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.