sklep PRIMARK - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-11, 12:13   #4861
sabiasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: sklep PRIMARK

A przynajmniej żeby na początku sierpnia doszła? Ma ktoś możliwość wysłania takiej paczki do mnie?
Dziewczyna z która ostatnio rozmawiałam, która miała mi paczkę wysłać mówiła, że przesyłka kosztuje 1 funt za kg i idzie około 4dni.

Edytowane przez sabiasia
Czas edycji: 2009-07-11 o 12:14
sabiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 14:50   #4862
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: sklep PRIMARK

Ja jak bylam jakis czas temu to kupila tylko zwykle 2 koszuki na ramiączkach za Ł1 i pasek bo tez nic mi sie nie podobalo jakos szczegolnie.
Chyab w poprzednie wakacje jak bylam to bym pol sklepu chetnie kupila a teraz
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 15:18   #4863
sabiasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: sklep PRIMARK

Ja mam wypatrzone rzeczy z allegro. Pare dni temu też nie wiedziałam co chce dokładnie, ale ostatnie dwa dni ciągle czegoś szukałam i spisałam sobie wszystko. Na allegro nie opłaca się kupować. Torba, która w primarku 6 funtów kosztuje, na allegro jest za 50 + przesyłka. Jak by ktoś miał możliwość wysłania paczki do polski to proszę o kontakt !
sabiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 15:31   #4864
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez sabiasia Pokaż wiadomość
A przynajmniej żeby na początku sierpnia doszła? Ma ktoś możliwość wysłania takiej paczki do mnie?
Dziewczyna z która ostatnio rozmawiałam, która miała mi paczkę wysłać mówiła, że przesyłka kosztuje 1 funt za kg i idzie około 4dni.
To wszystko zalezy do firmy. Sa takie co maja transport do Polski kilka dni w tygodniu i wtedy rzeczywiscie paczka moze dojsc w ciagu kilku dni. Ale sa takie co wysylaja samochod raz na tydzien i trwa to wszystko o wiele dluzej.
Ja raz wysylalam paczke z UK kurierem i szla 5dni.
A co do oplat to wszystko zalezy do firmy, jedni chca funta za kilogram, inni funta +doplate za odbior paczki od klienta, jeszcze inni nie bawia sie w male paczki tylko daja warunek, ze np. najmniejsza paczka to 5 czy 10kg. Wszystko zalezy do firmy i miasta.

Cytat:
Napisane przez sabiasia Pokaż wiadomość
Ja mam wypatrzone rzeczy z allegro. Pare dni temu też nie wiedziałam co chce dokładnie, ale ostatnie dwa dni ciągle czegoś szukałam i spisałam sobie wszystko. Na allegro nie opłaca się kupować. Torba, która w primarku 6 funtów kosztuje, na allegro jest za 50 + przesyłka. Jak by ktoś miał możliwość wysłania paczki do polski to proszę o kontakt !
Oczywiscie ze na Allegro jest drozej, ale na tym polega biznes, nikt nie bedzie sprzedawal ubran po kosztach, bez zysku! Jak sie komus ceny nie podobaja, to albo niech rezygnuje z zakupu albo szuka dojscia by sprowadzic sobie ciuchy z UK, tak jak wlasnie Ty to chcesz zrobic. To dobry pomysl, ale pod warunkiem, ze koszty przesylki nie beda zbyt duze (np. paczka za posrednictwem poczty angielskiej).
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 16:12   #4865
sabiasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: sklep PRIMARK

Znalazłam juz jedna taka osobe, ale zrezygnowała bo ma za dużo pracy. Obiecywała mi, więc przestałam szukać. Niestety dopiero dwa dni temu napisała, że nie uda jej się zrealizować zamówienia, a bardzo mi na tym zależy. Jak znacie kogoś kto ma możliwość wysłania paczki albo same macie czas to proszę o kontakt na mail jo_asia13@wp.pl , na gg 8981234 lub piszcie na forum
sabiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 19:53   #4866
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: sklep PRIMARK

http://allegro.pl/item680128078_atmo...senny_hit.html Ile takie torby kosztują w Primarku?
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 20:10   #4867
sabiasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: sklep PRIMARK

6 funtów, ja też taką chce tylko inny wzór ;P
sabiasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 20:48   #4868
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez NiejakaBeznadziejna Pokaż wiadomość
Chciałam Was spytać odnośnie rozmiarówki butów, czy Primarkowa 40 będzie zgodna z naszą? Otóż chciałam zamówić tenisówki, a na allegro każdy sprzedawca ma inaczej, jeden, że 40 to 25 cm, drugi, że 26,5 cm, a jeszcze jeden, ze 27 cm.. i już sama nie wiem..
Mam tenisówki z primarka - zwykłe czarne - normalnie nosze pomiedzy 38 a 39 . A mam rozmiar 6 UK,czyli 39. W sumie mogłyby byc wieksze - ale nie wiem czy 7 nie bylaby za duza.

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślę o tych butach : http://www.allegro.pl/item657976689_...o_rozm_38.html i o tych http://www.allegro.pl/item657976707_...o_rozm_38.html . Co myslicie ? wiem ze o balerinkach bylo sporo, wygodne jak kapcie, lez podeszwa cienka, ale to maja byc takie do biegania na to lato, nie dluzej A gladiatorki sa ladne.. ciekawa jestem tylko,czy ktoras miala i powie mi jak wyglada kwiestia obcierania z tyłu:/
dodatkowo chcialam zapytac o rozmiarówkę. Nosze raz 37 raz 37.. wkładka 24,5 więc tu wypada 38.. więc bym taki wziela.. Atmosphere ma zawyzone rozmiary butow ??

Mam takie i jak je ostatnio ubrałam na gołe nogi to mnie obtarły - no ale mnie wszsystkie buty obcieraja. Wiec sie nie dziwię.

POza tym bardzo fajnie się w nich chodzi pomimo cienkiej podewszwy. Postaram się je jakos rozmiękczyć aby mnie nie obcietrały. NIe cierpię nowych butów.

Nosze rozmiar 38a 39 i te mam rozmiar 39. Niby mogly by być większe ale myślę,że wtedy zleciałyby mi z nóg.
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 21:07   #4869
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez sabiasia Pokaż wiadomość
6 funtów, ja też taką chce tylko inny wzór ;P
Hmm... czyli w sumie wyszłoby tak samo jak na allegro....?
Chociaż może trafiłby się ktoś, kto chciałby pomóc?
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 21:10   #4870
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ja tez bym nie kupila, ale chetnie bym z ciekawosci powachala zapach takiego masla.
Mialam kiedys jedna paletke cieni z Primarka, byla w zestawie kosmetykow, ktory kupilam na ebay...Co za beznadzieja...sypaly sie jak mąka.Użylam raz , wybrudzilam sobie twarz i rece tymi cieniami i wywalilam je do kosza.

Maslo kiwi to az chce sie zjesc W ogole jak mieszkalam w Anglii to kupowalam tam plyny do kapieli - BOOOOSKIE są. A masła do ciała maja tak intensywny, owocowy zapach, ale nie mdlący i cukierkowy tylko taki jak naprawde np. kiwi pachnie Dla mnie super.

Mialam cienie z Atmo w takiej kasetce na magnes i jak dla mnie rowniez fajne, ale jak nalozylam na glicerynke, bo tak sie sypaly. Nie mniej na glicerynie trzymaly sie caly dzien, nie rolowaly sie i co najwazniejsze: nie tracily koloru.
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 22:48   #4871
Mysiaczek
Rozeznanie
 
Avatar Mysiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 852
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez sabiasia Pokaż wiadomość
Ja mam wypatrzone rzeczy z allegro. Pare dni temu też nie wiedziałam co chce dokładnie, ale ostatnie dwa dni ciągle czegoś szukałam i spisałam sobie wszystko. Na allegro nie opłaca się kupować. Torba, która w primarku 6 funtów kosztuje, na allegro jest za 50 + przesyłka. Jak by ktoś miał możliwość wysłania paczki do polski to proszę o kontakt !
wydaje mi się, że te 50zł to wcale nie jest wygórowana cena, bo przecież u nas nie ma primarka, a taka wycieczka na zakupy do Anglii czy też Irlandii chyba by Cię więcej wyniosła
Fakt, że jeżeli ktoś chce zrobić naprawdę duże zakupy, to opłaca się znaleźć kogoś kto ci o kupi i wyśle, ale jeżeli to mają być np. 2 rzeczy to na all wcale aż tak dużo nie przepłacisz.
Pamiętam jak kiedyś było bardzo mało rzeczy z atmosphere na allegro i wówczas ceny były masakryczne, ale teraz jest duża konkurencja i te ceny naprawdę nie są jakoś wygórowane.
Mysiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 09:03   #4872
sabiasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: sklep PRIMARK

Tylko, że jak chce kupić około 30 rzeczy, a na allegro nie ma mojego rozmiaru. Spodobała mi sie bardzo jedna bluzka, ale był tylko rozmiar 46, a ja noszę 36 ! To dość spora różnica, inne bluzki też są za duże, a buty za małe.
sabiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 10:04   #4873
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: sklep PRIMARK

Czy ktos byl juz w tym primarku w niemczech? Warto odwiedzic, dobrze zaopatrzony sklep, podobne rzeczy jak w uk?
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 10:21   #4874
llolypop
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: rabbit hole
Wiadomości: 34
Dot.: sklep PRIMARK

Wczoraj bylam w Prmarku po dlugiej przerwie (nie zagladalam tam od marca) i pojawilo sie mnustwo nowych kosmetykow, ktorych wczesniej nie bylo- lakiery do paznokci, cala masa kolorowek, nowe apatyczne balsamy itd. Dziewzyny, czy ktoras z was sie skusila? Nie jestem przekonana, ale wszytsko jest tak ladnie opakowane i tak apetycznie i kolorowo wyglada, ze kusi Zastanawiam sie tylko czy nie sa to stare kosmetyki w nowej szacie...
__________________
"I believe in pink.I believe that laughing is the best calorie burner.I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong.I believe that happy girls are the prettiest girls.I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."A.H.
llolypop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 11:10   #4875
ewcia392
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 560
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez sabiasia Pokaż wiadomość
Tylko, że jak chce kupić około 30 rzeczy, a na allegro nie ma mojego rozmiaru. Spodobała mi sie bardzo jedna bluzka, ale był tylko rozmiar 46, a ja noszę 36 ! To dość spora różnica, inne bluzki też są za duże, a buty za małe.
Będąc w primarku często masz inne rozmiary i moze się okazać, ze polowa rzeczy, które widzialas na allegro juz dawno zostaly wykupione lub nie ma twojego rozmiaru.
ewcia392 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 11:29   #4876
sabiasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: sklep PRIMARK

Nawet jakbym dostala tylko 15 rzeczy to i tak lepiej niż nic. Zawsze mogę poprosić, żeby zamiast rzeczy, których nie ma wziąść coś innego.
sabiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 12:08   #4877
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez sabiasia Pokaż wiadomość
Tylko, że jak chce kupić około 30 rzeczy, a na allegro nie ma mojego rozmiaru. Spodobała mi sie bardzo jedna bluzka, ale był tylko rozmiar 46, a ja noszę 36 ! To dość spora różnica, inne bluzki też są za duże, a buty za małe.
Jak chcesz kupic 30 rzeczy to tylko i wylacznie import z UK;-)
Cytat:
Napisane przez ewcia392 Pokaż wiadomość
Będąc w primarku często masz inne rozmiary i moze się okazać, ze polowa rzeczy, które widzialas na allegro juz dawno zostaly wykupione lub nie ma twojego rozmiaru.
Racja. Nie wiem jakie rzeczy Cie interesuja, gdyz nie wklejalas linkow, ale musisz miec swiadomosc, ze duza czesc tego co jest na Allegro juz zniknela z Primarkow. Czasem jak przegladam Allegro to widze rzeczy sprzed 2-3 sezonow i ich nie dostaniesz nigdzie, poza ebay i allegro.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 12:09   #4878
Mysiaczek
Rozeznanie
 
Avatar Mysiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 852
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
Czy ktos byl juz w tym primarku w niemczech? Warto odwiedzic, dobrze zaopatrzony sklep, podobne rzeczy jak w uk?
w Niemczech jest primark? a gdzie dokładnie?
Mysiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 12:22   #4879
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez Mysiaczek Pokaż wiadomość
w Niemczech jest primark? a gdzie dokładnie?
od niedawna w bremen
godzine od mojego miasta ale nie mialam jeszcze okazji byc dlatego pytalam o asortyment
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 14:12   #4880
elisee15
Zadomowienie
 
Avatar elisee15
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
Dot.: sklep PRIMARK

hej dziewczyny mam takie pytanie: czy w internecie jest jakis katalog/strona/cokolwiek z ubraniami (i najlepiej cenami) ubrań aktualnie sprzedawanych w primarku?
elisee15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 16:11   #4881
sabiasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: sklep PRIMARK

Ale według mnie warto spróbować. Na allegro i tak nie mogę kupić, bo nie ma moich rozmiarów. Mogłabym ewentualnie kupić torebki i dodatki, ale nawet jeżeli przesyłka z anglii będzie droga to i tak bardziej się opłaca sprowadzać z anglii.
sabiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 17:22   #4882
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez elisee15 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam takie pytanie: czy w internecie jest jakis katalog/strona/cokolwiek z ubraniami (i najlepiej cenami) ubrań aktualnie sprzedawanych w primarku?
Nie ma strony Primarka z katalogiem

Cytat:
Napisane przez sabiasia Pokaż wiadomość
Ale według mnie warto spróbować. Na allegro i tak nie mogę kupić, bo nie ma moich rozmiarów. Mogłabym ewentualnie kupić torebki i dodatki, ale nawet jeżeli przesyłka z anglii będzie droga to i tak bardziej się opłaca sprowadzać z anglii.
Warto na pewno. No chyba, ze jedyna mozliwa przesylka bedzie kosztowala 25-30 funtow za paczke do 15-20kg , to wtedy trzeba by sie zastanowic nad oplacalnoscia.
W kazdym razie powodzenia w szukaniu !
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 18:02   #4883
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: sklep PRIMARK

Brzmi to wszystko śmiesznie i nierealnie.
Zastanawiam się kto pomoże bezinteresownie w zakupie 20kg ubrań, będzie przepychać się z tym w Primarku, bo chodzi tam mnóstwo ludzi, każdy kto tam był, wie o czym mówię, ja byłam kilka razy i zawsze wracałam zmęczona jak po wycieczce w góry.
Jeszcze to przyciągnie metrem czy autobusem do domu, znajdzie firmę, zadba o wysyłkę, no i na dodatek po pracy, bo chyba po to się przebywa w Londynie... Bo chyba sabiasia wspominała o 30 rzeczach.
Niektórzy zapominają, że to może być ciężkie do zrealizowania.
Gdyby były to 2-3 rzeczy, to pewnie nie było aż takiego problemu.
Jeszcze jedno przyszło mi na myśl, potem to odsprzedaj na allegro z 50% zyskiem
Ja też życzę powodzenia.
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 22:26   #4884
sabiasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: sklep PRIMARK

Prziecież to logiczne, że nikt nie zrobi tego charytatywnie. 30 rzeczy to nie jest 20 kg ;P Cześć rzeczy to ta sama rzecz tylko np. 3 sztuki. Teraz są wakacje, więc może po prostu ktoś by miał czas, żeby chodzić po sklepach. Dla mnie to sama przyjemność chodzić po sklepach, nawet jeśli są kolejki ;P Gdybym mieszkała w Anglii na pewno wysyłałam bym ludzią paczki ;P Byłam już w primarku na Oxford Street i znam te kolejki, ale można to wytrzymać
sabiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 01:12   #4885
konewka i kwiat
Rozeznanie
 
Avatar konewka i kwiat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 552
Dot.: sklep PRIMARK

ile ta torebeczka kosztuje w primarku??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg torebka.jpg (20,7 KB, 13 załadowań)
konewka i kwiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 09:30   #4886
sabiasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: sklep PRIMARK

Wie może któraś z was ile kosztuje ta torebka?
http://allegro.pl/item685150234_atmo...low_guzik.html
i ta bluzka?
http://allegro.pl/item683339748_r_46..._nowa_249.html

Edytowane przez sabiasia
Czas edycji: 2009-07-13 o 09:34
sabiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 09:32   #4887
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez sabiasia Pokaż wiadomość
Wie może któraś z was ile kosztuje ta torebka?
http://allegro.pl/item685150234_atmo...low_guzik.html
3-4 funty
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 09:36   #4888
kasiuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar kasiuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask/Birmingham
Wiadomości: 1 900
GG do kasiuniaaa86
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez sabiasia Pokaż wiadomość
torebkka 2,5f
kasiuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 10:40   #4889
sabiasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: sklep PRIMARK

Czy wie ktoś ile kosztuje ta bluzka?
http://allegro.pl/item683339748.html

Edytowane przez sabiasia
Czas edycji: 2009-07-13 o 10:42
sabiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 15:24   #4890
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: sklep PRIMARK

Cytat:
Napisane przez konewka i kwiat Pokaż wiadomość
ile ta torebeczka kosztuje w primarku??
3 funty, widzialam czarne i srebrne
Cytat:
Napisane przez sabiasia Pokaż wiadomość
Prziecież to logiczne, że nikt nie zrobi tego charytatywnie. 30 rzeczy to nie jest 20 kg ;P Cześć rzeczy to ta sama rzecz tylko np. 3 sztuki. Teraz są wakacje, więc może po prostu ktoś by miał czas, żeby chodzić po sklepach. Dla mnie to sama przyjemność chodzić po sklepach, nawet jeśli są kolejki ;P Gdybym mieszkała w Anglii na pewno wysyłałam bym ludzią paczki ;P Byłam już w primarku na Oxford Street i znam te kolejki, ale można to wytrzymać
A z ciekawosci zapytam, ile byla wynosila taka prowizja?;-)
Aha, wakacje to sa dla uczacych sie a wiekszosc ludzi , ktora mieszka w UK pracuje a nie studiuje.
W moim Primarku tlumy teraz koszmarne a to wlasnie prze wakacje. Masa niemieckich wycieczek przyjechala do UK i okupuja Primark i wszystkie inne sklepy z przecenami;-)

Cytat:
Napisane przez pinaplesss Pokaż wiadomość
Brzmi to wszystko śmiesznie i nierealnie.
Zastanawiam się kto pomoże bezinteresownie w zakupie 20kg ubrań, będzie przepychać się z tym w Primarku, bo chodzi tam mnóstwo ludzi, każdy kto tam był, wie o czym mówię, ja byłam kilka razy i zawsze wracałam zmęczona jak po wycieczce w góry.
Jeszcze to przyciągnie metrem czy autobusem do domu, znajdzie firmę, zadba o wysyłkę, no i na dodatek po pracy, bo chyba po to się przebywa w Londynie... Bo chyba sabiasia wspominała o 30 rzeczach.
Niektórzy zapominają, że to może być ciężkie do zrealizowania.
Gdyby były to 2-3 rzeczy, to pewnie nie było aż takiego problemu.
Jeszcze jedno przyszło mi na myśl, potem to odsprzedaj na allegro z 50% zyskiem
Ja też życzę powodzenia.
Podpisuje sie pod tym!
Cytat:
Napisane przez sabiasia Pokaż wiadomość
Torebka 3 funty. Bluzki nie widzialam, ale nie sadze aby byla drozsza niz 5 funtow.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.