* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-08, 08:18   #751
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka coś czuję, że będziesz tu następna zaciążona
A jak tam studia i ten ząb co go robiłaś?

Śnieżynka Dzień Matki macie, fajnie. Ja to sobie myślę, że jak zobaczę w przyszłości Zosię, jak mówi jakiś wierszyk to będę beczeć Jakie te nasze dzieci już duże.

Monika zapomniałam kiedyś gratulować zapisu Darii do przedszkola A Daria śpi sama w pokoju? Ma swój pokój? Pokaż zdjęcie jakieś.

Dori jak tam?

Dziś jadę do notariusza po odbiór aktu notarialnego I można by zacząć działać.

Dajcie znać co sądzicie o tym projekcie Truskawka - przy czym garaż i kotłownia w piwnicy.


Ależ mnie denerwuje ta reklama z hot dogami

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2009-05-08 o 08:20
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 08:53   #752
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edytcia a dlaczego garaż chcesz w piwnicy?
a w zimie zjazd do garaż jak i wyjazd może stwarzać problemy
domek fajny zresztą ten poprzedni takze
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 09:14   #753
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Witka

Amelka hehe dobre dobre -zul
Sniezynka moj byl przy porodzie i pewnie bedzie przy nastepnych, tak sie tutaj rodzie, twoj chyba tez byl przy cesarce

Magda a przy cesarce nie moze byc twoj tz? wiem jakie realia sa w pl , Jakies 20 lat do tylu ale chyba coraz czesciej ojcowie sa przy narodzinach. Troche czasu jeszcze minie jak to sie zmieni.

Kurcze ja nie wiem czy moj maly jest przyjety do rpzedszkola, a ja juz nawijam ze on zaczyna we wrzesniu.

Edycia a piwnica tez bedzie czy sama kotlownia i garaz? , moja ciotka ma gazaz w piwnicy i nie narzeka, wyjazd zima nawet z podworka jest ciezki jak solidnie napada Opony zimoe, piasek sol czy cos i sie wyjedzie . Pokoje na gorze sa wieksze niz w tym pierwszym , pokoj jadalnia i kuchnia fajna przestrzen lubie takie, chyba Doridee ma tak polaczone wszystko , moze ona sie wypowie, Zawsze sobie mozesz jakis lok zrobic miedzy jadalnia a pokojem dziennym ,w ten sposob oddzielis pokoj z jadalnia i kuchnia albo wstawic jakas sciane, pol sciane z otworami i stworzyc fajny klimat W sumie z zewnatrz sa podobne te doby, tylko w tamtym mialas wiekszy balkon i taras na dole z tego co pamietam.

Edycia a ogladasz domy na innych stronach? widzialas na tej? http://projekty.muratordom.pl/kolekcja.htm?IdKolekcji=9

A ten? http://projekty.muratordom.pl/projek...ekcji=19&nr=86 tylko zakichanego garazu brak hehe
http://projekty.muratordom.pl/projek...ekcji=19&nr=92

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-05-08 o 09:30
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 09:25   #754
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia fajny ten domek truskaweczka ,ale dobrze sie doczytalam ze ma tylko 67 m????Malo troche co?

Sniezynka moj tz byl przy dwoch porodach i przy tym tez bedzieMowil jakbym rodzila i np nie zadzwonila jakby on byl w pracy np to by mi na miejscu nastepne klepna
Mysle mysle duzo juz o porodzie -caly czas.Juz takbysmy chcieli zobaczyc nasze nastepne szczescie-przytulic je do siebie
Jestesmy bardzo szczesliwi ze nasze marzenia sie spelniaja zawsze chcielismy mniec trojke dzieci ,domek,byc szczesliwi .
No dobra koncze juz te moje bleble ble

Monka no zul -a jak inaczej sie wyrazic
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 10:23   #755
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka, no to ładnie uważnie mnie czytasz To są dzieci mojego brata, trąbię o nich od samego początku Kingusia moja chrześnica. Diabliczka i aniołek!!!
Weź duuuużo chusteczek do przedszkola
Mój TŻ jeszcze nie był przy żadnym porodzie ale on bardzo chce! A ja też bardzo chce, wiec chciałabym rodzić tylko naturalnie, bo w tym kraju chłop nie mogę wejść na sale operacyjną.

Magda, wiesz, jak patrzę na te zdjęcia to rzeczywiście nie wyglądam na nich tak tragicznie. Dlatego właśnie wiem, że jak już dojdę do 70 to potem będzie mi już duuuuużo lżej, bo wtedy zaczynam jako tako wyglądać
Dzięki za zaproszenie na NK

Edytcia, domek bardzo fajny Wczoraj pisałam, że bardzo mi się podobają rozłożyste domy, niskie, parterowe, bez podpiwniczenia, ale pewnie gdybym budowała za swoje to też bym budowała tak jak Ty chcesz, bo dach to faktycznie koszty. A jak bym budowała za totkowe to rozłożysty.

Djamelka, pogoń żula buhahahaha.Wrzuć mu Kevinka do łóżka

Coś mnie łapło, chyba jakaś świńska grypa Gardło mnie boli i kaszlę jak najęta, a nos mimo brania sterydów przeciwalergicznych - zapchany. Niecierpię chorować.

Byłam dziś na badaniu krwi (alergolog zlecił) i też wstałam wcześniej 8.15 Musiałam też pobrać kał na pasożyty TŻ się śmieje, że niepotrzebnie ostatnio piłam wodę z ogórków kiszonych, bo może by coś wyszło, a tak jest mniejsza szansa. Tak się zastanawiam jak oni to badają Ja jestem strasznie obrzydliwa, komuś kto będzie musiał się zmierzyć z moją paczuszką - współczuję.

Edytowane przez Gosia_Szymonek
Czas edycji: 2009-05-08 o 10:27
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 10:45   #756
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Jakoś tak z NK mnie tknęło dziś dopiero
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 11:00   #757
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosia zdrowia, zdrowia ci kobito zycze

Sniezynka oj pocwiczylam sobie teraz fajnie sie z rana cwiczy, ale mojego dzidka nie ma i tz -ta wiec moglam. Z dzidkiem to nie nada.

A ja wyczailam haslo mojego brata na NK . Nic mu nie mowie bo sobie z przyczaji bede lukac od czasu do czasu
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 13:58   #758
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

magda dzięki za zaproszenie na NK.
A garaż chcę mieć w piwnicy, bo nasza działka jest na spadzie i ta piwnica i tak w jakiejś tam części "wyjdzie" sama. to też nie będzie taka piwnica normalna, ale będzie na wierzchu
Nie wiem jak to napisać, więc napisze tak, że na 10 metrach szerokości jest 1,7metra spadku. I dlatego chcemy to wykorzystać, a nie zasypywać ziemią dołu.

Mi też podobają się parterówki, ale trza mieć płaską działkę po pierwsze i najważniejsze.

djamelka domek ma 105 m2 powierzchni użytkowej. Te 62metry to sam parter

monka chyba raczej tylko kotłownia i garaż w piwnicy, ale się nie zarzekam, to się okaże, bo w sumie takich dodatkowych pomieszczeń nigdy za wiele. Jakaś spiżarka by się zdała też, no i pomieszczenie na rowery, kosiarkę Tylko to wszystko koszty. Zobaczy się.

Jak już się wybudujemy za te 5lat to zapraszam wszystkie
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 19:46   #759
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ogladalam wczoraj swoje sadlo na brzuchu , a moj dzidek mowi
-guba jestes , niepodoba, chowaj

( czyli gruba jeste i nie podoba mu sie i mam schowac) , dobrze ze przynajmniej moj tz jest mily i mowi "LADNA" DUPA sciemniane , ale ladnie brzmi

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-05-08 o 19:48
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 21:03   #760
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No dalam fotki brzusia do albumku!!!!
Monka no to ladnie ci dowalil Kartal

Edycia a no to fajny ten domek jak ma tyle metrow,bo na poczatku myslalam ze 67-a jak na dom to za malo,ale ponad 100 to juz sparyPewnie ze za 5 lat cie odwiedzimy a co

gosia no zula tak jak pisalas Kevin wyciagnal z lozka,a teraz juz przy browarku nie siedzi tylko popija jogurcik
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 10:08   #761
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Amelka to nie jest smieszne taka gruba beka, swinia, baleron , wieprz, spaslak jestem , ze patrzec na siebie nie moge, przez te rzucanie faj wiecej jem i nie wyrabiam tyje i tyje. Kuwa wroce chyba do fajek bo za tydzien dwa juz spodni na dupe nie wsune, jeju .Aj nie zlukalam na twoja fotke brzuszka , JUZ SMIGAM PATRZEC

Edycia ja tez przyjelam zakodowalam zaprosiny , co i jak takze sie pisze na nie .

Amelka NIE MA FOTEK, w ktorym albumie one sa??????????????????????? ?????????????

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-05-09 o 10:10
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 10:37   #762
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka ani się waż wracać do fajek
Wszystko ładnie spalisz i będzie ok, tylko teraz początek najgorszy, żeby się przestawić i nie poddać. Wrzucaj do jakiejś puszki kasę którą byś wydawała na fajki i po miesiącu jak otworzysz to się uzbiera co nieco

djamelka zdjęcia super, ale wydaje mi się, że już byś wolała mieć tego trzeciego skarba na rękach a nie w brzuchu. A poza tym to w ogóle nie widać, żebyś coś przybrała poza brzuchem. Macie już imię? Nie wiem czy pisałaś.


Fajnie, że przyjedziecie do nas


Zosia śpi, a ja sobie zrobiłąm kawę, bo też bym padła, jakaś dziś pogoda u nas niewyraźna
Czekam na sygnał od tż i będę rozpalać grilla


monka musisz wysłać djamelce prośbę o zaprzyjaźnienie Bo album pewnie prywatny i widzą go tylko przyjaciele

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2009-05-09 o 10:39
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 11:01   #763
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edytcia, ja jestem najbliżej Będę pierwsza No i co???? @ przyleciała????

Monka, nie wracaj do fajek. Dasz radę to spalić, robiłaś to wiele razy. Faje nie są fajne

Djamelka, ja brzusio widziałam tylko na NK. Nie widzę albumu niestety. Wczoraj chyba wysyłałam Ci prosbę o zaprzyjaźnienie, jakbyś mogła to zaakceptuj

Doridee, Jupi jest u na w Poczekalni na lipcowo-sierpniowych? Patrzyłam, ale nie zauważyłam jej niestety.
Coś za długo Cię nie ma, żeby to był zwykły PMS


Śnieżynka, i jak było w przedszkolu???


Aspiryna mi dzis życie uratowała. Przbudzilam się przed 9.00 i myślałam, że umrę. Gardło mnie taaaaak bolało Najpierw zjadłam trochę Amolu z cukrem, potem wyssałam tantum verde a na koniec zapodałam Aspirynę i ona pomogła. Mam nadzieję, że dzięki mojemu odkryciu uda mi się przetrwać to bezantybiotykowo
A wszystko przez lody
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 11:22   #764
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosia nie ma problemu
A @ jest i owszem, dobrze, ze teraz to bezboleśnie przechodzę.


Zosia wstała, idziemy na balkon grilla rozpalać, bo tż wraca.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 11:55   #765
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Wiem wiem fajki sa fe i chce rzucic, tz juz tyle nie pali wiec mi sie uda, cene place za to , ale mysle ze na poczatku jest ze nadrabiam to jedzeniem a potem jakos to wroci, tylko wkurza mnie to ze juz mi sie ciasno w spodniach zrobilo i z ledwoscia je zapinam, juz nie mowie o bokach ktore mi sie wylewaja . Jade na zakupy w tyg ale nie ma bata zebym kupila wiekszy rozmiar bo to bedzie cofanie .

Gosia hmmm przez jakiego loda hehe oby to nie byla swinska bo nam jeszcze zaczniesz tutaj kwiczec

Edycia a co grilujecie? Pytalas sie mnie o zeba? jest git, juz mam korone na poczatku bylo dziwnie bo przez jakis czas byla tam szpara mialam uczucie czegos miedzy zebami, ale juz minelo.

daje kompa do naprawy w nastepnym tyg bo juz ciezko z nim, zajechany jakis sie zrobil, kreska niebieska mi przez ekran idzie , swoje biedaczwek przeszedl moze mi dadza nowego
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 12:23   #766
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka, zbereźnico czekoladowego, hehe. Najadłam się lodów (wtedy co miałam kryzys, cały tydzień lody jadłam kilka razy dziennie No i pod koniec nawaliło mi gardło, ale nie bolało tak bardzo więc myślałam jakoś się rozejdzie. A tu po 5 dniach jak mnie siekło! Miłe złego początki

Edytcia, teraz mi się przypomniało, że Ty plastry nosisz hehe. A pytając czy @ nadeszła, cały czas mi się nie mieściło w głowie jakim cudem u Was (u Ciebie i Doridee) miesiączki są takie punktualne, bo wiesz jak u mnie jest.
Ja jak brałam bigułki to @ dostawałam zawsze w piątek o 9.00 Fajnie tak było echhhhh.
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 14:45   #767
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiu ale ja nic o Jupi nie wspominałam Gosia (Gosiek1500) udziela sie na forum.
@ mam ale weny nadal brak
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 16:15   #768
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Gosiu ale ja nic o Jupi nie wspominałam Gosia (Gosiek1500) udziela sie na forum.
@ mam ale weny nadal brak
O rajuśku, pomyliłam się Byłam przekonana, że pisałaś o Jupi, jakoś tak mi po głowie ona czasem chodzi, może dlatego

Edytowane przez Gosia_Szymonek
Czas edycji: 2009-05-09 o 16:17
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 20:03   #769
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosia tak tak ja myslalam o czekoladowych ale nie bylam pewna hehe

Doridee ciocia przejdzie to sie lepiej poczujesz

Bylam na zakupach , ale ze szmat tylko spodnie z dresu kupilam, w koncu trafilam na material ktory lubie Kupilam tez krem z chanel do twarzy i oczu , mam nadzieje ze sie nie zawiode beaute initiale. Zalozylam sobie karte , limit 1000f moj tz juz sie boji nie wiem czemu . Malemu zakupilam bokseri ale fane takie male, zaraz sie wykapie to mu ubiore zobacze jak wyglada. A dali mi prubki perfum , emrorioarmani- diamonds, gucci flora , thierry mugler alien sunessence, prada infusion d iris.

Wyczailam fajne butki z all saints, ale puki nie zrzuce balastu nie kupuje bo ich nie ubire te http://www.allsaints.com/product/?pa...269&position=3 i te http://www.allsaints.com/product/?pa...344&position=5

Polozylam malego teraz spac u niego w pokoju, wczoraj ryczal strasznie przed wczoraj to samo, ale nie daje sie . Czytam bajki i wychodze, wchodze czasem jak za bardzo jeczy, podeszlam teraz dalam buziaka a on do mnie MAMO IDZ HICIĆ IDZ HICIĆ ( czyt. mamo idz cwiczyc) . Az tak ze mne zle ze mnie 3 latek goni do cwiczen . Aha i nie placze . No to ide

Swietne to bokserki

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-05-09 o 21:58
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 16:08   #770
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka Buty-zajefane,super!Ja w takich wysokich niestety niemoge chodzic bo wygladalabym jak czaplaAle bardzo mi sie podobaja mi sie.
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 21:37   #771
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Amelka chodzi ci ze CO? za wysoka do takich butów jestes? ja mam 170 i chodze w takich butach haha czyli vanilli czapla jestem Uwielbiam ten sklep.

Moj maly przyjety zostal do przedszkola, nie wiedzialam wczesniej a juz gadalam jakby byl, no ale teraz wiem na 100%. W wakacje ma podejsc sasiadka i da mi jakis formularz do wypelnienia.

Gosia jake filmy ostatnio ogladalas? cos do polecenia?

Sniezynka a tobie co? orbiterek sie wyrwal i pofrunelas na karaiby ze cie nie ma? czy postanowienie weekendowe, zero neta? a moze jakis wirus ? Ja jutro kompa daje do naprawy, ale moj brat od jutra z nami mieszka takze na jego bede fungowac

Ide cwiczyc bo zgrzeszylam dzis poltora eklerkiem i 2 lodami

jak zwykle tylko ja, jak ten pazdzioch nie myty siedze i akacja okupacja wizazu ehhh zamiast wziasc sie do roboty hehe

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-05-10 o 21:39
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 01:08   #772
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka, aż 2 ????? To TŻ pewnie zadowolony
Jakoś ostatnio się zapuściliśmy i nie oglądaliśmy nic. Musimy nadrobić W tym tygodniu na tapecie będzie Vicky Christina Barcelona, bo tak jak Parapet wielbię Allena
Aaaaa, "Nawiedzoną Narzeczoną" widziliśmy niedawno, z Evą Longorią i Paulem Ruddem, ale nic specjalnego, dlatego nie polecam.
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 07:49   #773
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Heyka dziolszki

Jakos nie mialam czasu w weekend na neta.

W przedszkolu bylo przedstawienie, ale moja Olivia nie grala zadnej roli tylko spiewala z cala grupa ( za mala jest ) W pewnym momencie wszystkie mamy mialy zamknac oczy i liczyc glosno do 10 i otworzyc, tak tez zrobilam... patrze przede mna nie ma nic a przed wszystkimi innymi mamami staly ich dzieci z prezentem a moja Olivia sobie usiadla na krzeselku, bo byla zmeczona Ogolnie bylo fajnie, moj pierwszy dzien matki Poza tym dostalam od moich corek kwiatka w doniczce z marcepanu i 6 bluzek i legginsy Aaaa i w przedszkolu Olivia zrobila serce przymocowane do kamienia i jakis wierszyk

Tak wogole to cos jej oczy ropieja juz 3 dzien Jak jej nie przejdzie do jutra to pojde z nia do lekarza Nie wiecie moze co pomaga na to ?? Robilam jej oklady z rumianku, ale nie pomagaja

Monka tez mi sie takie buty podobaja i tez lubie wysokie obcasy, mimo ze mam 171 cm, ale do TZeta w sam raz, bo on ma 189 cm.

Djamelka piekny masz brzusio Juz powoli zbliza sie Twoja pora

Edytcia ja rowniez czuje sie zaproszona na parapetowe

Doridee i jak samopoczucie, lepiej ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 09:32   #774
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka ja niby niewiele wyzsza jestem od Ciebie ,ale za to mojego tz bozia nie obdarzyla wzrostem,wiec niezbyt czesto pozwalam sobie na wysokie butki.Twoj tz musi byc wielki (ile ma wzrostu?)bo na zdieciu na slubie wygladasz taka malenka kolo niego
Ale niepowiem ze nie lubie wysokich butkow-przeciwnie uwielbiam

Sniezynka ano tuz tuz do porodu.Lekarz powiedzial ze urodze predzej-ale cos watpie bo narazie czuje sie jak nowonarodzona!
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 09:59   #775
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka grillowaliśmy na szybkiego, tylko kiełbachę zwykłą i białą.
Buty śliczne, ale na szczupłą nogę, czyli nie moją.
A obronę kiedy masz?

Śnieżynka nie ma problemu. Śmieszna akcja z tym dniem matki, że Olivka sobie odpoczywała - no w sumie dla niej to też przeżycie i pierwszy występ.
Pewnie ma alergię na jakieś pyłki - lepiej przemywaj solą fizjologiczną, bo ponoć rumianek przy alergiach tylko zaostrzyć objawy może. A najlepiej to idźcie do lekarza.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 10:26   #776
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka tez slyszalam ze rumianek jest zły. Idz do lekarza lepiej , chocby dzis o ile mozesz. Ty ciotka a robilas jakies fotki z przedstawienia? pochwal sie .

Gosia a no dwa .Nawiedzona nawiedzona to o tej pannie mlodej ktora umiera? jak tak to widzialam.Fajne prezenty dostalas , uwielbiam marcepan

Edycia ooo biala kielbasa, zjadla bym . Ja juz sie obrnilam, 28 kwietnia w ten sam dzien co przylecialam do Angli. Takze jak zwykle na wariata , jeszcze w ten dzien u fryzjera bylam haha .

Amelka aaaa no to przekichane jak twojego tz wzrost nie pozwala ci ubrac szpilek , tez bym sie zle czula, wiesz nic sie nie martw teraz z 3 dzieci to raczej nie w glowie ci beda szpilki a a adidaski i sru za jednym albo drugiem . Moj tz ma cos wzrostu jak tz Sniezynki nie wiem jak wstanie to sie go spytam

aha my jakies 20 min temu dopiero wstalismy , ale wczoraj dzidka obudzilam w nocy , przez przypadek potem z godzine zasypialsmy bo malego przesluchiwalsmy czy nasz kocha i przekupywalismy zeby nas po plecach drapal i tak w trojke kazdy nawijal o drapaniu pleców , taka nikt sie nie dal namowic az w koncu zasnelismy.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 09:34   #777
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej Widzę znowu pustki na naszym wątku to ja sie zmobilizuję i coś skrobnę. Mam ostatnio doła giganta... Wczoraj przeryczałam cały dzień i chyba troche mi to pomogło bo dziś jest deko lepiej

Poruszałyście ostatnio temat dodatkowych zajęć, nie miałam okazji sie wypowiedzieć wtedy to teraz napisze co ja o tym myślę. Według mnie należy organizować czas dzieciom, ale w miarę ich możliwości i potrzeb Nie uwierzę że 2,5 latek potrafi zdyscyplinować sie na zajęciach ze sztuk walki Chodzę z Alą na tańce i widzę co sie dzieje. Wiele 3-latków uważa za najlepszą zabawę gonitwę po sali i szeroko rozumiane wygłupy. Ala na szczęście pilnuje sie pani prowadzącej i ładnie wszystko powtarza, sprawia jej to dużą radość. Ale kolega z tego samego dnia co ona jeszcze nigdy nic nie powtórzył, biega tylko po całej sali, włazi na parapety, otwiera drzwi i wybiega z sali - koleżanka przestała z nim przychodzić bo mijało sie to z celem. To samo w przedszkolu, większość dzieci łądnie uczestniczy w zabawach zorganizowanych (typu kółeczko), ale są też takie, które robią w tym czasie coś innego.
Na pewno nie bez powodu pewne zajecia są dla starszych dzieci.
Monka wydaje mi sie, że Kartal najbardziej odnalazłby sie w takim centrum zabaw, ze zjeżdżalniami, kulkami, torem przeszkód itp. A na sztuki walki macie jeszcze czas

Jutro w przedszkolu ma być pani psycholog. Wiele oczekuję po tym spotkaniu, mam nadzieję ze mnie jakoś ukierunkuje w działaniu bo czasu coraz mniej.

Monka to gratuluję dyplomu Czemu sie nie chwaliłaś? To jaki masz tytuł??
Pytałaś ostatnio o galaretki Chanela i Diora, używałam próbki, fajne ale nie dałabym takiej kasy za nie

Śnieżynko pytałaś o targi. Byłam tylko raz na targach. Fajna sprawa, można obejrzeć wiele firm Ceny zazwyczaj troche niższe, fachowa porada. Często próbki dają, ale to zależy od firmy A co to za targi? Tylko kosmetyczne? Kiedy otwierasz salonik? Pochwal sie swoimi pracami

Gosiu mam kontakt tylko z Anchela Natali przyszła na świat 28 marca i jest prześliczna Alunia bardzo urosła i też piękna z niej dziewczynka. Anchela modelka jak zawsze Szkoda, ze dziewczyny już nie piszą na forum Bardzo lubiłam je czytać..

Edycia gratuluję ziemi Fajnie, ze Zosia śpi już w swoim pokoiku Ale dlaczego wcześniej jej nie przenieśliście?? Myślałam, ze macie do dyspozycji tylko ten jeden pokój

Ala mi jazgocze żebym przestała pisać, właśnie sie rozryczała. Właśnie to jej zachowanie najbardziej mnie dobija. Ciągle jęczy, chce mieć mnie tylko dla siebie. Ja oczywiście oponuję i jest ciągły ryk i jazgot a mi głowa pęka.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 10:41   #778
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee dobrze ze jestes, bo juz myslalam ze korzenie zapuszczasz, fajnie , ze juz z ciebie to zeszlo, nie ma jak to poryczec .
Jestem teraz pani inzynierka hehe specjalizacja prasowanie majciorów i jazda na mopie . Wiesz bylismy w takim centrum zabaw, kulki, trampolina, tory przeszkód itd, ale malemu sie to nie podobalo, a raczej sie bal Bawil sie oczami , ale jak przyszlo co do czego . Widzisz tak ci sie wydalwalo , mi tez, ale jak sprobowalismy to okazuje sie ze to nie dla malego. Zauwazylam ze dzieci 5, 6 letnie mialy swietna zabawe, a takie szkrabki bawily sie autkami popychaczami albo takim malutkim domkiem plastykowym, ogrodowym. To samo tyczy sie wszystkiego, puki nie sprobujemy nie dowiemy sie trzeba probowac , tak samo nie moge byc pewna tego ze malemu zajecia typu karate, pilka nozna itp nie spodobaja sie albo spodobaja, rozumiesz o co mi chodzi . Kazde dziecko jest inne i przewaznie zajecia dla 3 latkow sa dostosowane do ich umiejetnosci i dyscypliny , musza byc jakos zatwierdzane , zeby dostosowac zajecia do tego co mozemy od nich wymagac i zeby im krzywdy nie zrobic. Wklejajac linka kiedys chcialam pokazac ze jednak mozna i takie zajecia nie wydaja sie jakos strasznie nad wyrost , dla 3 latków .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 11:41   #779
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee fajnie, ze jestes spowrotem Ja ostatnio tez mialam taka zwalke, jak nie Olivia plakala i marudzila to Sarah i tak na zmiane. Mnie sie wydaje, ze placz pomaga ilekroc mi zle, to poplacze i odrazu lepiej.
Salonik chce otworzyc w listopadzie, bo do tego czasu dostaje pieniadze na Sarenke i nie moge pracowac. W sumie to wczesniej i tak bysmy sie nie wyrobili z robota. Na tych targach beda firmy kosmetyczne i wszystko do stylizacji paznokci. Zdjecia paznokci, ktore zrobilam mam gdzies na plytce, bo robilismy nowy system, jak znajde to powklejam Dzisiaj mam nastepna klientke na paznokcie a w przyszlym tyg. babke na makijaz ona ma cere naczynkowa i chce zebym ja tak pomalowala, zeby nic nie bylo widac, nie wiem jak to zrobie, ale bede probowac

Dzisiaj w nocy sie obudzilam, bo bylo mi cholernie zimno i mialam dreszcze, normalnie nie moglam sie uspokoic po godzinie znowu bylo mi goraco, nie wiem co sie dzieje do tego gardlo i glowa mnie boli. Czyzby jakas grypa
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 12:09   #780
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka no to troche mnie zaskoczyłaś, ze Kartal nie chciał szaleć w takim centrum rozrywki. Ala mimo, że jest dosyć nieśmiała i w miarę spokojna uwielbia te zjeżdżalnie, kulki, labirynty. Ale fakt faktem ze to też raczej dla starszych dzieci, tak od ok. 4 lat, ci to mają używanie Pewnie, ze trzeba wszystkiego spróbować i samo w praniu wyjdzie co sie dzieciom podoba a co nie. Czytałam ten program, który wkleiłaś dla 3-4 latków i o ile 4-latka jakos sobie wyobrażam to 3-latków nie Niby rok a różnica w rozwoju jest jednak duża. Ale pewnie ten program jest odpowiednio dostosowany do tego wieku skoro juz 3-latki mogą tam chodzic.
No to gratulacje pani inżynier Rozgladasz sie juz za pracą??
Ja powoli już szukam, tzn. czytam ogłoszenia ale dupa blada Nie ma nic ciekawego
Miała któraś do czynienia z produktami Herbalife lub sprzedażą?

Śnieżynko na naczynka zastosuj zielony korektor albo zielony kamuflaż (Artdeco ma fajny )Wklep delikatnie, tak zeby pokryć czerwone plamki a na to podkład.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.