Guerlain Meteorites - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-11, 18:54   #1
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890

Guerlain Meteorites


Noszę się z zamiarem zakupienia tych kuleczek. Zastanawiam się między Pink Fresh, a Beige Chic. I tutaj moje pytanie. Jakie meteoryty wybrać? Mam jasną cerę ze skłonnością do rozszerzonych naczynek i piegi. Włosy popielaty blond. Które wg. was są lepsze?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 19:22   #2
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Guerlain Meteorites

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
Noszę się z zamiarem zakupienia tych kuleczek. Zastanawiam się między Pink Fresh, a Beige Chic. I tutaj moje pytanie. Jakie meteoryty wybrać? Mam jasną cerę ze skłonnością do rozszerzonych naczynek i piegi. Włosy popielaty blond. Które wg. was są lepsze?
Pink Fresh mogą podkreślać skłonność do rumienia, typową dla naczynek, bo są dość różowe i wielu dziewczynom świetnie służą za róż, a Beige Chic mogą pomóc to ukryć, bo są w tonacji żółtej.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 14:29   #3
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Guerlain Meteorites


http://www.allegro.pl/item108503955_...w_kulkach.html
http://www.allegro.pl/item107993145_...puder_33g.html
A czy te meteoryty są oryginalne? Bardziej mnie interesują 33 g, ale na tej akucji nie ma Beige Chic
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 15:44   #4
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Guerlain Meteorites

Cytat:
Napisane przez Ines-ka

http://www.allegro.pl/item108503955_...w_kulkach.html
http://www.allegro.pl/item107993145_...puder_33g.html
A czy te meteoryty są oryginalne? Bardziej mnie interesują 33 g, ale na tej akucji nie ma Beige Chic

Z tego co ja wiem, to nie ma podrobek meteorytow Jedyny problem to data waznosci, ktorej producent nie podaje na opakowaniu.
Tez mam piegi i beige chic ich kolor poglebial - czego nie lubie.. przy tym mieni sie ten puderek troszke na zloto.. Ja np.nie uzywam bronzerow ze wzgledu na piegi, dlatego tez zerezygnowalam z tego koloru..
Wybralam wersje klasyczna.. jest neutralna.. lepiej przejdz się do perfumerii i przygladnij sie tym kulkom. Ja kupowalam na slepo.. i nie trafilam za pierwszym razem.. Warto widziec to co sie kupuje,szczegolnie ze wydasz na ten puder ok 200 zl

A tak cichaczem powiem.. ze nie sa tyle warte, na ile je wyceniono :P Tylko nie bijcie..
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 19:50   #5
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Guerlain Meteorites

Czytałam gdzieś Twój post o pudrze rozświetlającym Sephory. Ale niestety u mnie nie ma w całym województwie żadnej perfumerii Sephory A mi i tak zależy na czymś co by poprawiło ogólny wygląd i koloryt mojej twarzy Jeśli nie spodobają mi się to wymienię się na targowisku albo odsprzedam kuzynce
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 20:15   #6
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Guerlain Meteorites

Wybrałabym na pewno wersję klasyczną.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 20:40   #7
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Guerlain Meteorites

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
Czytałam gdzieś Twój post o pudrze rozświetlającym Sephory. Ale niestety u mnie nie ma w całym województwie żadnej perfumerii Sephory A mi i tak zależy na czymś co by poprawiło ogólny wygląd i koloryt mojej twarzy Jeśli nie spodobają mi się to wymienię się na targowisku albo odsprzedam kuzynce
Powiem prosto.. tez liczylam na poprawienie przez ten puderek kolorytu mojej skory. Jestem palaczem, przez co moja skora jest szara.. i jakas taka dziwna.. lecz mimo roznokolorowych kulek nic to nie dalo A wielkie nadzieje pokladalam w te kulki..
A przedewszystkim liczylam na to ze kupujac meteoryty, kupuje jednoczesnie rozswietlacz, ktorym bede mogla rozswietlic kosci policzkowe i w razie potrzeby wzmocnoc efekt rozswietlenia do makijazu wieczorowego.. z czym sie przeliczylam - nic z tych rzeczy
Ostatecznie zadawalam sie dobrze kryjacym podkladem i packam sie zaleznie od zapotrzebowania rozem i porzadnym rozswietlaczem by dodac wyrazu twarzy. Meteorytów używam żadko, poniewaz wzmagaja u mnie przetluszczanie sie skory. Powinne matowac, w koncu wersja klasyczna jest w 70% matowa. Poza tym, nie mam mozliwosci zabrania ich ze soba jak gdzies wychodze.. pudelko by sie zniszczylo. No a w "trasie" i tak po kilku h przykryje je matowym pudrem prasowanym..i tak odchodza w niepamiec.

..tyle ze nie potrafie sie z nimi rozstac.. uzaleznil mnie ten zapach Pieknie pachna

Miewam podobnie jak Ty Ciekawosc gora.. wiec sprobuj i ocen
Sądze ze zakup meteorytów na allegro jest bezpieczny, kolezanka moja tez kupowala swoje na allegro i transakcja byla udana Tyle ze pros koniecznie o wysylke za pobraniem.. poniewaz watpie by poczta przyznala Ci odszkodowanie w wysokosci 150 zl za zagubiona paczuszke..
a paczki gubia sie co raz to czesciej

Na allegro dorwiesz i rozswietlacz sephory. Jednak trzeba z nim uwazac podczas rozswietlania calej twarzy- daje bardzi intensywny efekt rozswietlenia, taki idealny na kosci policzkowe.. czy nawet ku zaakcentowaniu dekoltu. Ja bym sie nie podniewala gdyby sephora wprowadzila w swoj asortyment ten sam rozswietlacz ale w wersji sypkiej Mozna by bylo samemu sporzadzic sobie baze pod podklad z ulubionym kremem nawilzajacym, badz rozswietlic podklad.. ale to pozostaje marzeniem Prawdopodobnie kupie drugie opakowanie i posiekam je na kawalki

hm.. nie powienien się gryzc ten puder z kremem nawilzajacym.. co nie ?
Dozwolone takie mieszanki?
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 20:56   #8
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Guerlain Meteorites

Hmm no to chyba jednak kupię 8g klasyczne.. Jak mi podpasują to zaopatrzę się w większe.
A jeśli krem nawilżający całkowicie się wchłonie to nie powinnien się gryźć z żadnymi pudrami. Chociaż rano często w pośpiechu tak robię, na krem odrazu kładę podkład i robią mi się takie wałeczki które muszę zmywać...
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 14:32   #9
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Guerlain Meteorites

http://allegro.pl/item110043288_mete...summer_06.html

zdjecie z MUA ..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000861.jpg (91,2 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2006-06-13 o 14:57
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 16:03   #10
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Guerlain Meteorites

Dziękukę za zdjątko. Szkoda że nie ma wersji 8 g... Bo niestety na 33 g narazie mnie nie stać No ale sama na siebie nie zarabiam jeszcze Dobra motywacja żeby zacząć oszczędzać
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 16:19   #11
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Guerlain Meteorites

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
Dziękukę za zdjątko. Szkoda że nie ma wersji 8 g... Bo niestety na 33 g narazie mnie nie stać No ale sama na siebie nie zarabiam jeszcze Dobra motywacja żeby zacząć oszczędzać
dziewczyny na MUT pisaly ze ta wersja nie wszedzie bedzie dostepna.. dorwa ja tylko wybrani..
Jest to wersja limitowana (znowu) dlatego tez miniaturek nie bedzie

Ale pomyśl... nie lepiej juz dolozyc te 70zl na allegro i kupic pelnowymiarowe opakowanie 33g a nie 8g ? Mialam miniaturke.. nawet pedzelm do pudru w tym opakowaniu nie poszurasz Jest niej ok 11 kuleczek.. z tego 4 mi wypadly do umywlaki i zniknely - opakowanie jest wyjatkowo niepratyczne.
Jesli juz chcesz kupic te meteoryty, to bierz pelnowymiarowa...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 16:48   #12
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Guerlain Meteorites

No w sumie to bardziej się opłaca kupić większe Tylko będę musiała szybciutko kasę wytrzasnąć i meteoryty są moje
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 17:08   #13
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Guerlain Meteorites

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
No w sumie to bardziej się opłaca kupić większe Tylko będę musiała szybciutko kasę wytrzasnąć i meteoryty są moje

przepraszam ze tak zamieszalam
Ale faktycznie bardziej Ci sie oplaci... ewentualnie polowe opakowania wymienisz potem na targowisku za cos fajnego 33g w porownaniu do tych 8g to mega duzo... Miniaturki na allegro typo pozornie wygladaja na duze
srednica takiego pudelka to cos ok. 5cm, wiec zastanow sie konkretnie
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.