Focus T25 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-15, 18:45   #811
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Focus T25

Czesc

Zakonczylam Focus T25 miesiac temu.

Alfa: myslalam, ze jest ciezka, bo duzo bylo cardio jak dla mnie -nie raz konczylo sie zadyszka a po 2 tygodniach musialam cwiczyc po dwa zestawy by czuc ze cos dziala.

Beta: latwiejsza, gdyz wszystkie cwiczenia byly w obrebie brzucha ale pocilam sie bardziej niz w Alfie. Oczywiscie pod koniec robilam podwojne a czasem po trojne zestawy ( tym trzecim zawsze byl streach- inaczej bym nie dal rady !)

Gamma: najciezsza i najgorsza jak dla mnie- mam bardzo slabe rece! Ale dalam rady, najgorzej bylo z Speed 3,0- ledwo co nadazalam.

Ogolnie spadlam dwa rozmiary z ubran. Z rozmiaru 12 (40) spadlam do 8 (36) w gornej czesci ciala zas w dolnej z 14(42) do 10(38).

Jestem bardzo zadowolona z moich nog, pupy i rak (choc moglabym je bardziej wycwiczyc). Brzuch sie zmniejszyl ale nadal mam obsesje 3 oponki- plus: nie jest juz tak duza

Podsumowanie: WARTO ale trzeba pamietac o racjonalnym jedzeniu.
W czasie cwiczen jadlam regularnie sniadania (owesianka z owocami, ziarnami i dzemem na wodzie lub jajecznica, jajka sadzone itp). Pilnowalam sie by jesc jakie 4 do 5 posilkow dziennie. Odstawilam slodycze i napoje gazowane oraz fast food ale zdazaly mi sie dni kiedy sobie folgowalam. Ogolnie wiekszosc rzeczy przygotowywalam sama zaczynajac od chleba po makarony szynki itp.
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 13:09   #812
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Czesc

Zakonczylam Focus T25 miesiac temu.

Alfa: myslalam, ze jest ciezka, bo duzo bylo cardio jak dla mnie -nie raz konczylo sie zadyszka a po 2 tygodniach musialam cwiczyc po dwa zestawy by czuc ze cos dziala.

Beta: latwiejsza, gdyz wszystkie cwiczenia byly w obrebie brzucha ale pocilam sie bardziej niz w Alfie. Oczywiscie pod koniec robilam podwojne a czasem po trojne zestawy ( tym trzecim zawsze byl streach- inaczej bym nie dal rady !)

Gamma: najciezsza i najgorsza jak dla mnie- mam bardzo slabe rece! Ale dalam rady, najgorzej bylo z Speed 3,0- ledwo co nadazalam.

Ogolnie spadlam dwa rozmiary z ubran. Z rozmiaru 12 (40) spadlam do 8 (36) w gornej czesci ciala zas w dolnej z 14(42) do 10(38).

Jestem bardzo zadowolona z moich nog, pupy i rak (choc moglabym je bardziej wycwiczyc). Brzuch sie zmniejszyl ale nadal mam obsesje 3 oponki- plus: nie jest juz tak duza

Podsumowanie: WARTO ale trzeba pamietac o racjonalnym jedzeniu.
W czasie cwiczen jadlam regularnie sniadania (owesianka z owocami, ziarnami i dzemem na wodzie lub jajecznica, jajka sadzone itp). Pilnowalam sie by jesc jakie 4 do 5 posilkow dziennie. Odstawilam slodycze i napoje gazowane oraz fast food ale zdazaly mi sie dni kiedy sobie folgowalam. Ogolnie wiekszosc rzeczy przygotowywalam sama zaczynajac od chleba po makarony szynki itp.
Gratuluję wyników
__________________


Edytowane przez azzis
Czas edycji: 2023-05-10 o 06:50
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 16:32   #813
oxa_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Focus T25

Witam, ja chciałabym zacząć ćwiczyć, ale nie wiem skąd ściągnąć filmiki na laptopa? Może podać mi link skąd ściągnąć? Z góry dziękuję
oxa_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 16:37   #814
mickeymouse20
Raczkowanie
 
Avatar mickeymouse20
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 174
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez oxa_86 Pokaż wiadomość
Witam, ja chciałabym zacząć ćwiczyć, ale nie wiem skąd ściągnąć filmiki na laptopa? Może podać mi link skąd ściągnąć? Z góry dziękuję
filmiki znajdziesz na chomiku
dziewczyny może mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak ćwiczyć focusa? w necie każdy pisze inaczej. Chodzi o to, że przez pierwsze 5 tyg odpalam alfe codziennie 5 dni w tyg, 6 dnia 2x a 7 odpoczywam? i za 5 tygodni to samo z betą? proszę wytłumaczcie mi jesli któras wie, najlepiej do ostatniego etapu, bo chce już zacząć cwiczyc
mickeymouse20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 19:55   #815
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez mickeymouse20 Pokaż wiadomość
filmiki znajdziesz na chomiku
dziewczyny może mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak ćwiczyć focusa? w necie każdy pisze inaczej. Chodzi o to, że przez pierwsze 5 tyg odpalam alfe codziennie 5 dni w tyg, 6 dnia 2x a 7 odpoczywam? i za 5 tygodni to samo z betą? proszę wytłumaczcie mi jesli któras wie, najlepiej do ostatniego etapu, bo chce już zacząć cwiczyc
Z tego co pamietam Alfa i Beta to od poniedzialku do czwartku sie robi po jednym zestawie. Piatki sa podwujne a w Sobote wolne jest. Niedziela to strech.
W gammie jest innaczej, bo nie masz podwojnych zestawow czyli od pon do pia pojedyncze, sobota wolne a niedziela rozciaganie.

Choc ja robilam po swojemu
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 12:46   #816
szalona3
Raczkowanie
 
Avatar szalona3
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 97
Dot.: Focus T25

Od wczoraj zaczęłam Ciekawe co z tego wyjdzie
__________________
Zapuszczam włooosy
szalona3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 07:37   #817
basia-aparatka
Raczkowanie
 
Avatar basia-aparatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 73
Dot.: Focus T25

aanetaa007 Gratuluje efektów. Bardzo fajne wyniki

Ja od wczoraj zaczełam przygode z T25
Insanity w sumie z 3 razy robiłam. Shaun jest najlepszy ale w tych ćwiczeniach tak dziwnie we włosach nie moge sie przyzwyczaić.
Program po pierwszym dniu bardzo mi sie podoba. Tylko 25 minut ale wycisk niezły. Nic zobaczymy jak dalej pójdzie.

Chciałam zapytać o Twoje żywienie czy liczyłaś kalorie i proporcje spożywanych posiłków. Bo w insanity było większe zapotrzebowanie kaloryczne i trzeba było utrzymać proporcje 40% białka 40% węglowodanów i 20% tłuszczu.
A o T25 znalazłam te 25 produktów no i 1200 albo 1600 kalorii

szalona3 zaczynamy razem tzn ja od wtorku ale w sb zrobie piątkowy trening i bedzie leciało normalnym trybem. Żebyśmy dotrwały do końca z pięknymi efektami
__________________
Insanity

Edytowane przez basia-aparatka
Czas edycji: 2014-08-27 o 07:38
basia-aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 08:35   #818
szalona3
Raczkowanie
 
Avatar szalona3
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 97
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez basia-aparatka Pokaż wiadomość

szalona3 zaczynamy razem tzn ja od wtorku ale w sb zrobie piątkowy trening i bedzie leciało normalnym trybem. Żebyśmy dotrwały do końca z pięknymi efektami
Mam nadzieję, że będziemy się wzajemnie motywować
__________________
Zapuszczam włooosy
szalona3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 20:19   #819
oxa_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Focus T25

A czy któraś z was ćwiczyła Focusa, nie ćwicząc wcześniej w ogóle? Bo ja nie ćwiczyłam od jakichś 2 lat i zastanawiam sie czy nie porywam się z motyką na słońce, może powinnam zacząć od czegoś lżejszego? Bardzo mi się ten Ft25 podoba, ponieważ mało czasu zajmuję, a dużo go nie mam. Tylko czy dam rade??
oxa_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 21:42   #820
MarrTu
Raczkowanie
 
Avatar MarrTu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 94
Dot.: Focus T25

U mnie dziś trzeci dzień z T25.
Jak dla kogoś z dość słabą kondycją to niezły wycisk Mam nadzieję, że z każdym treningiem będzie szło coraz sprawniej, a i ja będę zadowolona ze sposobu w jaki wykonuje ćwiczenia - bo czasem mam wrażenie, że wyglądam jak pokraka, a przecież technika jest ważna.

Trzymam kciuki za Was
__________________
Nie płacz, że coś się skończyło, tylko ciesz się, że Ci się to przytrafiło !

1)Schodzimy do magicznej granicy : 59,9
2) Zobaczyć dwie piątki na wadze
3) Rozstanie z czekoladą zacząć czas

164 cm....74,3-70,9-59,9-55
MarrTu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 21:54   #821
szalona3
Raczkowanie
 
Avatar szalona3
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 97
Dot.: Focus T25

Ja ćwiczę już dosyć długo i po tych ćwiczeniach mam spore zakwasy.. dziś robiłam total body circuit i stwierdziłam, że mam baaaardzo słabe ręce - jak były ćwiczenia to połowę dawałam radę przy reszcie wymiękałam, bo dłużej nie były w stanie się utrzymać :/ ale będzie już tylko lepiej mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła zrobić cały zestaw już się cieszę na poprawę kondycji i lepszą figurkę oby nie opuszczała mnie motywacja
Myślę, że możesz spróbować - jak nie będziesz umiała wytrzymać zacznij robić tą prostszą wersję

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez MarrTu Pokaż wiadomość
U mnie dziś trzeci dzień z T25.
Jak dla kogoś z dość słabą kondycją to niezły wycisk Mam nadzieję, że z każdym treningiem będzie szło coraz sprawniej, a i ja będę zadowolona ze sposobu w jaki wykonuje ćwiczenia - bo czasem mam wrażenie, że wyglądam jak pokraka, a przecież technika jest ważna.

Trzymam kciuki za Was
Widzę, że równo zaczęłyśmy
zas porównamy wyniki ciężkiej pracy
__________________
Zapuszczam włooosy
szalona3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 23:54   #822
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Wink Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez basia-aparatka Pokaż wiadomość
Chciałam zapytać o Twoje żywienie czy liczyłaś kalorie i proporcje spożywanych posiłków. Bo w insanity było większe zapotrzebowanie kaloryczne i trzeba było utrzymać proporcje 40% białka 40% węglowodanów i 20% tłuszczu.
A o T25 znalazłam te 25 produktów no i 1200 albo 1600 kalorii

Przyznam sie bez bicia, ze ja jakos specjalnie diety nie trzymalam. Ale u mnie w domu jest zasada, ze wszystko robimy sami, A wiec nie kupujemy ziemniakow, szynki, chleba, makaranow (chyba ze mam duzo na glowie). Szynke robie sama chleb tez ale bez drozdzy- ja robie sodowy (szybki i trzyma sie okolo 3 tyg). Co do makaronu to robie do rosolu albo taki dluzszy z dodatkiem pietruszki. Nawet robie wlasna kostke warzywna, ktora w tej chwili jest niezastapionym dotatkiem do rissota, rosolu wszelakich zup czy sosow.
Sniadania to zawsze owsianka ( dodatki: nasion lnu i sloczenika, pestek dyni, sezamu, migdalow, orzechow, owocow albo dzemu albo czekolady) na zmiane z jajkie ( jajecznica, jajko sadzone z dodatkiem pomidorow albo ogorka, salaty, sera, cebuli).
II sniadanie: wrapy z miesem i warzywamy czasem ryzem jak burito, saltki z nasionami.
Obiad: duzo warzyw, ryzu, slatek wszelkiego rodzaju, mieso pieczone albo grilowane.
Kolacja: ser bialy z warzywami( czasem)

Staralam sie jesc okolo 5 posilkow dziennie. Ale nie zawsze mialam ochote i oczywiscie pilnowalam by przed trenningiem zjesc lekko odczekac okolo 1- 1,5 godziny i po treningu weglawodany z bialkiem.

Mnie strasznie posmakowal ryz z warzywami albo chinczyzna wlasnego przepisu- zajadalam sie nimi jak glupia.
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15

Edytowane przez aanetaa007
Czas edycji: 2014-08-27 o 23:56
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 22:01   #823
MarrTu
Raczkowanie
 
Avatar MarrTu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 94
Dot.: Focus T25

Pierwszy tydzień focusa za mną. Jestem zadowolona i pełna wiary w dalsze powodzenie Mam nadzieję, że z treningu na trening będzie coraz lepiej z moją kondycją i przyjdzie taki dzień, że przećwiczę całe 25 minut, bez przerw na oddech :P Byle się nie poddać

Brakuje mi jeszcze wprowadzenia odpowiedniego stylu odżywiania. Postaram się i nad tym popracować, bo jak wiadomo, dieta to 70% sukcesu.
__________________
Nie płacz, że coś się skończyło, tylko ciesz się, że Ci się to przytrafiło !

1)Schodzimy do magicznej granicy : 59,9
2) Zobaczyć dwie piątki na wadze
3) Rozstanie z czekoladą zacząć czas

164 cm....74,3-70,9-59,9-55
MarrTu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 17:19   #824
szalona3
Raczkowanie
 
Avatar szalona3
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 97
Dot.: Focus T25

I jak tam dziewczyny ćwiczycie ? Jak wam idzie?
__________________
Zapuszczam włooosy
szalona3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 21:17   #825
michalina911
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 43
Dot.: Focus T25

czytam wasze wpisy i gratuluje wszystkim wyniku! Na razie przyglądam się temu z boku i dojrzewam do decyzji i podjęcia wyzwania. Trzymajcie kciuki!
michalina911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 19:03   #826
annain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 133
Dot.: Focus T25

witam!
Męczę się z Focusem 3 tydzień, na razie ani waga, ani centymetry w dół nie lecą, nawet mam o 0,5 cm w udzie więcej... jem stosunkowo racjonalnie. Kiedy zaczęła wam spadać waga? powinnam się bardziej jedzeniowo ograniczać? Mam wrażenie, że organizm zaczął nabierać wody, zwlaszcza, że podczas treningow straszliwie sie wypacam, dosłownie cieknie strumieniami...
annain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 20:07   #827
szalona3
Raczkowanie
 
Avatar szalona3
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 97
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez annain Pokaż wiadomość
witam!
Męczę się z Focusem 3 tydzień, na razie ani waga, ani centymetry w dół nie lecą, nawet mam o 0,5 cm w udzie więcej... jem stosunkowo racjonalnie. Kiedy zaczęła wam spadać waga? powinnam się bardziej jedzeniowo ograniczać? Mam wrażenie, że organizm zaczął nabierać wody, zwlaszcza, że podczas treningow straszliwie sie wypacam, dosłownie cieknie strumieniami...
A już myślałam, że to ja robię coś źle.. mam tak samo, w łydce przybył mi 1 cm ale myślę, że to takie początki i będzie juz tylko lepiej
__________________
Zapuszczam włooosy
szalona3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 17:43   #828
annain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 133
Dot.: Focus T25

3 tydzień skończony, naddatek odpuścił, mam 0,7kg mniej na wadze... tyłka mi nie urywa, ale to już lepiej, niż gorzej, czekam i ćwiczę zgodnie z rozpiską... pocę się jak wieprzek nieustannie )
annain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 15:49   #829
annain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 133
Dot.: Focus T25

to znowu ja, za kilka dni kończę alpha. muszę powiedzieć, że bardzo ladnie mi się sylwetka kształtuje, tyłek powędrowal do góry, uda stwardniały, wnętrze ud stało się sprężyste, na brzuchu ślad kaloryferka. Zmotywowalam się bardzo przez betą ))) na wadze dopiero 1 kg mnie, ale ja nie mam nadwagi i ciężko mi się zrzuca.
annain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 06:43   #830
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez annain Pokaż wiadomość
to znowu ja, za kilka dni kończę alpha. muszę powiedzieć, że bardzo ladnie mi się sylwetka kształtuje, tyłek powędrowal do góry, uda stwardniały, wnętrze ud stało się sprężyste, na brzuchu ślad kaloryferka. Zmotywowalam się bardzo przez betą ))) na wadze dopiero 1 kg mnie, ale ja nie mam nadwagi i ciężko mi się zrzuca.
gratuluję i życzę wytrwałości. Wiem jak to jest ciężko zrzucić u osoby z wagą w normie... strasznie dużo pracy i wysiłku trzeba to włożyć. I cierpliwości, oczywiście, a to chyba jest najważniejsze.
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 12:04   #831
Evela7723
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: Focus T25

Witam. Skąd sciągnąć cały program focus T25. Z chomika mam problem wszystko sciągnąć. Prosze o jakieś informacje.
Evela7723 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 15:45   #832
Atid8
Raczkowanie
 
Avatar Atid8
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tel Aviv
Wiadomości: 88
Dot.: Focus T25

Hej dziewczyny!
Przepraszam za mały off-topic, ale czytając ten wątek bardzo zainteresowało mnie Insanity Obecnie mam nieco więcej czasu i chce ćwiczyć dłuższe programy. Czy moze mi ktoś wytłumaczyć jak dokładnie sie to rozplanowuje? Rozumiem,ze to jest 60 dniowy program 6dni/tyg. Na chomiku jest ok kilkanaście filmików z tej serii. Czyli mam zacząć od dnia 1 i codziennie kolejny program? Czy można przez kilka dni robić jeden zestaw? Nie ma chyba dostępnych nigdzie wszystkich 60 części jak sie domyślam...?
Dzięki za pomoc


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
73kg--->71kg--->66kg--->65kg--->63kg
Atid8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 16:49   #833
Evela7723
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: Focus T25

Prosze link do rozpiski programu. Tez się nad nim zastanawiałam ale podobno lepiej zacząć od. Focusa.
https://www.google.pl/#q=insanity+pr...%3B1236%3B1600
Evela7723 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 20:02   #834
Atid8
Raczkowanie
 
Avatar Atid8
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tel Aviv
Wiadomości: 88
Dot.: Focus T25

Dzieki Evela!
Atid8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 21:45   #835
Evela7723
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: Focus T25

A prosze bardzo.
Evela7723 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 13:43   #836
malenka92_
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka92_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Tam i tu, tu i tam. Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 279
Dot.: Focus T25

heeej
Czy jest tu ktoś kto dalej ćwiczy focusa?
Ja zaczęłam trochę inaczej bo w środę... ale mam zamiar nadrobić aby od poniedziałku już normalnie drugi tydzień robić.
Jeszcze nie udało mi się nigdy dojść do końca z jakimiś ćwiczeniami, więc może jak tu będę pisać to się uda
malenka92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 11:50   #837
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Focus T25

Cytat:
Napisane przez malenka92_ Pokaż wiadomość
heeej
Czy jest tu ktoś kto dalej ćwiczy focusa?
Ja zaczęłam trochę inaczej bo w środę... ale mam zamiar nadrobić aby od poniedziałku już normalnie drugi tydzień robić.
Jeszcze nie udało mi się nigdy dojść do końca z jakimiś ćwiczeniami, więc może jak tu będę pisać to się uda

Chwilowa przerwa, bo zaczelam 3 miesiac ciazy ale napewno powroce
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 21:27   #838
fendi25
Raczkowanie
 
Avatar fendi25
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 108
Dot.: Focus T25

hej
Ja zaczęłam 3 listopada alfę, więc już 2 tydzień prawie za mną. Jak na razie jestem zadowolona z treningów, idzie się zmęczyć ale nie jest aż tak źle. Insanity bardziej dawało mi w kość, ale i efekty były super (10 kg mniej). Mam nadzieję, że po focusie będzie podobnie.
__________________
moje makijaże
https://www.facebook.com/pages/Atqa-...77477705598341
fendi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 05:24   #839
malenka92_
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka92_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Tam i tu, tu i tam. Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 279
Dot.: Focus T25

gratki
ja przez weekend nie ćwiczyłam i znowu sie rozjechało. ale od pon mam zamair zacząć od nowa
malenka92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 19:16   #840
Evela7723
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: Focus T25

Dziewczyny skąd ściągacie program? Mi z chomika w połowie przerywa i jest kicha....a chciałabym już zacząć .
Evela7723 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-13 14:59:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.