Plotkowy dla porzuconych - część 4 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-17, 17:17   #1081
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

.........
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia

Edytowane przez Liwia26
Czas edycji: 2008-07-11 o 14:15
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 17:31   #1082
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Rodo a juz myslalam ze my tu ciotkami bedziemy
ehhh posprzatalam w domu zobaczymy na jak dlugo ide zaraz po zakupy bo nie mam co jesc:/
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 18:39   #1083
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez plina Pokaż wiadomość
NaÓki też mam dużo ... Aż mi się o tym nie chce myśleć No załamka
Jeszcze troche i wakacje

A co do B. to ja na Twoim miejscu chyba dałabym troche na wstrzymanie i zobaczyła czy w ogóle się zainteresuje... Jakiś taki niezdecydowany strasznie...

Liwia, śliiiiczne zdjecie
Aż się uśmiechnęłam do Ciebie

Zaraz zaczynam sie pakować i jadę w siną dal
Tak sobie pomyślałam, ze szkoda, że nie udało się jeszcze ustalić jakiegoś terminu. Poszłabym do kierownika i dogadałabym się z nim na miejscu... Jak już pisalam on przez telefon strasznie cięzko myśli no ale mam nadzieje, ze nie będzie później problemów.
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 18:43   #1084
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Martinko - zakraplacz ale ja na to szczepionka mowie bo tak to nazywa moj wet
a jak czesto zakraplacie? kiedys sie mowilo ze co 4 tyg, natomiast teraz, gdy jest tyle kleszczy zaleca sie co 3 tyg. i pomysl nad ta obroza


jezeli chodzi o termin spotkania mi pasuja cale wakacje oprocz dwoch ostatnich tyg w lipcu.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 18:53   #1085
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

A ja nie dostałam zdjęcia od Liwii Owszem dwie wiadomości PW ale bez załączników buu
U nas burza sie zaczęła, w planach mamy z Michem noc muzeów bo dzisiaj jest i imprezę w Opalenicy, troszkę padnięta jestem ale myślę ze dam rade
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 18:57   #1086
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Liwia.Ale masz oczy.Nie no padłam,Ty chyba rozkochujesz w sobie wszystkich facetów,którzy w nie spojrzą

Plina,ja na Twoim miejscu też bym dała na wstrzymanie tzn z tego co piszesz to wydaje się,że za czesto mu robisz jakies wymówki itp.To go może wystraszyć
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 19:05   #1087
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

niedaleko opalenicy jest hodowla z ktorej mam moja sunie...
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-17, 19:48   #1088
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Jestem lekko wpieniona.Cały dzień A. się nie odzywał, więc w końcu z czarnymi wizjami,ze jest gdzieś w szpitalu albo coś zadzwoniłam.I się okazało,że nie,a nie odezwał się,bo mu telefon szwankuje.Tylko,ze jak mu szwankuje to SMSy nie dochodzą,a tym razem miałam raporty od razu.Niby tak go boli noga i jest na lekach cały czas,nawet dobrze nie mogliśmy się dogadać,bo przerywało coś.
Nie wiem już co mam o tym myśleć.Przynajmniej zapytał o moje zdrowie.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 19:51   #1089
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Magda szczerze ? wydaje mi sie ze on zaczyna krecic i sie powoli wycofuje...
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 20:05   #1090
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Wrociłam do domu w koncu. Z nowym zapałem do zakupów, jutro atakuje Focusa, jak tam nic nie znajde to sie poddaje, przechodze na diete i cwiczenia
Mam juz praktycznie komplet materiałów do matury potrzebnych, wiec zaczynam sie przygotowywac Musze duzo nadrobic. No i musze tez wymyslec co kupic H. na 18 Bo nie mam pojecia, zastanawiałam sie czy jej nie kupic takich marszczonych spodni z satyny co tak ciagle za nimi lata i czarnych nie ma, no ale bym musiała je znalezc
Tak czy siak od jutra zaczynam cwiczyc na uda i na brzuch, chce je jakos wyrzezbic. Tylko musze poszukac jakies cwiczenia ktore mi ich nie powieksza jeszcze bardziej czasem
Jak mnie tu jutro ktoras o 18 zobaczy to pogonic mnie do cwiczen

Liwia A mogłabym tez prosic o zdjecie??
Magda Mi tez sie wydaje ze cos kreci...
Rodo No to kamień z serca Tylko zeby mi sie nie spozniał

A co do tych kleszczy to dzisiaj na Izuni jeden wedrował, a D. na jednym z kotow dosc czesto znajduje i musi je wyciagac Paskudne stworzonka.
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 20:24   #1091
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Wiecie,jakby to było bardziej "czyste' kręcenie to luz,kop w tyłek i po spraiwe.Ale jak jest tak,ze mi mówi,ze jak fajnie,ze dzwonie i może usłyszeć mój głos,albo że tak bardzo bardzo tęskni i tak by chciał spędzać ze mną dużo czasu...No to ja już nie wiem.No bo wycofujący się koleś chyba by tak nie gadał,bo i po co
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 20:39   #1092
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

shewo gratuluje mobilizacji do cwiczen

Magda.... wiesz z czym mi sie to skojarzylo co napisalas? z tym jak dziewczyny na wizazu pisza - "nie to niemozliwe ze moj chlopak mnie zdradza, przeciez mowi ze kocha..." itp... a co sie potem okazuje - facet mial inna...
tzn. nie chce zebys mnie zle zrozumiala, bo mam nadzieje ze to tylko nieszczesliwy zbieg okolicznosci ze tak wam sie nie udalo ostatnio spotykac.
dla mnie takie dziwne sytuacje, to krotka pilka, podejrzewam ze nawet chora pojechalabym bym do niego niespodziewanie, sprawdzic czy na prawde ma problemy z noga...
ale ja to juz mam chora psychike i jestem na maxa podejrzliwa, nie jestem w stanie zaufac facetowi
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 20:53   #1093
plina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: El Maresme
Wiadomości: 1 063
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
jezeli chodzi o termin spotkania mi pasuja cale wakacje oprocz dwoch ostatnich tyg w lipcu.
Mnie też ostatnie dwa tygodnie lipca nie pasują... Już ładnie zaczęłam o tym rozmawiać z mamuśką i jakoś ją urabiam.

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
A co do B. to ja na Twoim miejscu chyba dałabym troche na wstrzymanie i zobaczyła czy w ogóle się zainteresuje... Jakiś taki niezdecydowany strasznie...
Tak, tak... Może i dobrze, że wczoraj nie poleciałam do niego jak na skrzydłach... Muszę dać mu czas zatęsknić...Albo i nie.
Wiecie co najlepsze jest? Że ja niedługo uznam, że to koniec i może zaczne się przyzwyczajać do tej myśli, a jego olśni. Chyba kocham tego drania. Chyba go kocham, ale on jest do dupy w miłości.

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Zaraz zaczynam sie pakować i jadę w siną dal
Fajnieeeeee Ci


Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
U nas burza sie zaczęła, w planach mamy z Michem noc muzeów bo dzisiaj jest i imprezę w Opalenicy, troszkę padnięta jestem ale myślę ze dam rade
Ciekawie

Nocne maratony filmowe to norma już... ale w muzeum


Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Liwia.Ale masz oczy.Nie no padłam,Ty chyba rozkochujesz w sobie wszystkich facetów,którzy w nie spojrzą
To samo pomyślałam... Śliczne ma Liwia te oczęta
Liwia - pożycz mi ajjjjj

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Plina,ja na Twoim miejscu też bym dała na wstrzymanie tzn z tego co piszesz to wydaje się,że za czesto mu robisz jakies wymówki itp.To go może wystraszyć
Wiem... jak nie czepiałam się o nic to nagle zaczynam... Ale dużo wynika z tego, że się martwię o niego... O jego przyszłość

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Jestem lekko wpieniona.Cały dzień A. się nie odzywał, więc w końcu z czarnymi wizjami,ze jest gdzieś w szpitalu albo coś zadzwoniłam.I się okazało,że nie,a nie odezwał się,bo mu telefon szwankuje.Tylko,ze jak mu szwankuje to SMSy nie dochodzą,a tym razem miałam raporty od razu.Niby tak go boli noga i jest na lekach cały czas,nawet dobrze nie mogliśmy się dogadać,bo przerywało coś.
Nie wiem już co mam o tym myśleć.Przynajmniej zapytał o moje zdrowie.
Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
Magda szczerze ? wydaje mi sie ze on zaczyna krecic i sie powoli wycofuje...
Też mi się to nie podoba... Teraz też myślę, że należałoby poczekać na wyraźny krok w przód z jego strony
plina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 21:05   #1094
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Martinka nie jestem typem laski,która jest ślepa i naiwna i wiele razy to ja pisałam zaślepionym wizażankom żeby przestały wierzyć i przejrzały na oczy.Tylko,ze to było w sytuacjach gdy czarno na białym było widac,że koleś se w kulki leci i oszukuje,a one mówiły wtedy takie rzeczy jak tu podajesz za przykład.Nie sądze aby tu była tak jasna sytuacja.Ja jestem ostrożna,ale nie wiem do końca co się dzieje i zastanawiam się,rozważam że moge być oszukiwana,ale moze też być tak,ze koleś skręcił noge,boli go więc nałykał się prochów na ból i spał cały dzień.Nie bede sprawdzac chłopaka,z którym spotykam się około 3 tygodni i nachodzić go u niego żeby zobaczyć czy nie kłamie.Wg mnie to by było desperacke i straszliwie żałosne.Może jakbym była z kimś kilka miesięcy to ok,mogłabym odwalic taki numer żeby z kaszlem,katarem i gorączką jechac go skontrolowac.
Dla mnie wszystko i tak wyjdzie,to czy kłamał czy nie,myślę że powinno się okazać w ciągu tygodnia czy dwóch.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 21:13   #1095
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Magda, wiem ze nie jestes, bo wiele razy czytalam co pisalas innym. Jestes tez inteligenta kobieta, takze napewno zdajesz sobie sprawe, ze uczucia to bardzo grzaski grunt i co zauroczenie potrafi zrobic z logicznym mysleniem
ale jezeli chce sie wycofac, czy klamie to masz racje, na pewno w najblizszym czasie sie to okaze.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 21:51   #1096
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

ok.Moje 3 randki
Kiedys na naszej klasie napisal do mnie taki polak z Bostonu.Splawilam go mowiac ze juz sie z pl chlopakami nie umawiam,pytal czemu i takie tam ale skutecznie go odniecheciam.
Po paru dniach napisal mi wiadomosc,ze dostal list do xoxoxoxox-do mnie z moim imeniem i adresem przez pomylke,i czy to oznacza ze jestesmy sasiadami.Sluchajcie okzalao sie ze koles mieszka zaraz obok i widze go z mojego okna oddal mi ten list i jakos tak sobie pisalismy czasem.Napisalam mu msg na nk ze go dzis widzialam.Odp zebym byla dobra sasiadka i powiedziala czesc i zebym wpadla na herbatke na drugi dzien go znowu widzialam i napisalam kiedy ta herbatka odp mi ze swoim r tel i pisxalismy przez chwile pare smsow no i zadzwonil.Z gadki spoko i umowilismy sie na piwo na nastpny wieczor.Poszlismydo takiej fajnej restauracji,i w szoku dalej jestem bo zobaczylam tam mojego dawnego kolege ze szkoly,jest tam kelnerem a nie widzielismy sie ok 4 lat dobra w kazdym badz razie ,ten chlopak Andrzej(tez ) ma w tej reatauracj kolege ktory jest wlascicielem,no i dosiadl sie do nas razem ze swoim znajomym.Ten caly znajomy po prostu tak mnie podywal ze bylo mi az glupio,nie wiedzialam jak sie zachowac,Andzej wydawal sie nie zauwazac bo przeciez nie opi****y goscia prz wszystkich. Siedzielismy sobie wiec tak popijajac drinki az w koncu sie zczailam ze PAN WLASCICIEL wlepia we mnie oczy
potem poszlismy do innego baru,a na koncu ja i Andrzej pojechalismy do wloskiej knajpy gdzie na dole bylo lokum do palenia fajki wodnej wiec bylo fajnie
chlopak w sumie fajny,nie w moim typie ale za zapach i ubiorma mnie dwa plusy tylko ze duzo starszy.../
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 21:58   #1097
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Magda Podoba mi sie to twoje myslenie Masz racje ze takie sprawdzanie to jednak mimo wszystko za wczesnie. No i prawda jest taka ze po takim czasie to w kazdej sytuacji, u kazdej pary moze byc tak ze ktoras strona oszukuje, tak naprawde to nic powaznego jeszcze. Zazwyczaj okazuje sie to troche pozniej. Wiec ja ci zycze zeby sie okazało jak najszybciej czy to cos powaznego czy on ma to wszystko gdzieś.

Plina Bo faceci to w wiekszosci sa do dupy w miłości
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 00:46   #1098
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
Magda, wiem ze nie jestes, bo wiele razy czytalam co pisalas innym. Jestes tez inteligenta kobieta, takze napewno zdajesz sobie sprawe, ze uczucia to bardzo grzaski grunt i co zauroczenie potrafi zrobic z logicznym mysleniem
ale jezeli chce sie wycofac, czy klamie to masz racje, na pewno w najblizszym czasie sie to okaze.
Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Magda Podoba mi sie to twoje myslenie Masz racje ze takie sprawdzanie to jednak mimo wszystko za wczesnie. No i prawda jest taka ze po takim czasie to w kazdej sytuacji, u kazdej pary moze byc tak ze ktoras strona oszukuje, tak naprawde to nic powaznego jeszcze. Zazwyczaj okazuje sie to troche pozniej. Wiec ja ci zycze zeby sie okazało jak najszybciej czy to cos powaznego czy on ma to wszystko gdzieś.

Hehe,ja wiem jak to człowiek zaczyna myśleć po debilowsku jak jest zakochany.No,ale póki co nie jestem,choć zależy mi...Ale jestem ostrożna i czujna.
Rozmawiałam z nim na msn i twierdzi,że spał prawie cały dzień i że dostał moje SMSy dopiero ok 22,nie robiłam mu pretensji,ale wspomniałam,ze się martwiłam bardzo o niego i prosił o wybaczenie.Mówił wiele miłych rzeczy więc jakby to miał być jego sposób na wycofywanie sie to marny jakiś


Julka,ale czemu spławiłas go?Tzn naprawde się z pl facetami nie umawiasz czy jak
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 05:28   #1099
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

no raczej nie chce
aha i poszlam dzis do roboty i mnie SASIAD odebral,pojechalismy potem na piwo i wyladowalismy na imprezie u mojej kolezanki-wlasnie wrocilam do domu
a i ten znajomy tego wlasciciela byl amerykaninem,wlasciciel tez
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 08:27   #1100
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

.....
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia

Edytowane przez Liwia26
Czas edycji: 2008-07-11 o 14:16
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 09:17   #1101
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Magda no to teraz tylko czekac az obydwoje bedziecie zdrowi i sie spotkacie...



Liwia a na ktora jestescie umowieni? I powiedz cos wiecej o nim...
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 09:24   #1102
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

.......
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia

Edytowane przez Liwia26
Czas edycji: 2008-07-11 o 14:16
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 09:30   #1103
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Liwia i dobrze robisz nawet jezeli nie zakochasz sie w nim na zaboj to wyjdziesz, rozerwiesz sie troszke, odwrocisz mysli od eksa !
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 09:45   #1104
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

A ja jestem chora Obudziłam sie rano i z nosa dosłownie wodospad Sama woda Akurat teraz jak to jest ostatni tydzien kiedy D. jest w kraju to ja sie musiałam rozchorowac

Magda Jak tak mowisz to tak musi byc Poza tym wg. mnie jakby sie wycofywał to by wogole nie wspominał o tych sms'ach, wogóle mało co by sie odzywał...

Liwia Też mysle ze dobrze robisz. Nie ma co siedziec w domu, jak mozna wyjsc i sie rozerwac
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 09:47   #1105
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

......
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia

Edytowane przez Liwia26
Czas edycji: 2008-07-11 o 14:16
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 09:48   #1106
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Ja już zaraz wyjeżdżam
Miłego tygodnia życzę

Liwia, dzisiaj bede przejeżdżać przez ,,Ciebie":P Tzn przez Twoje miasto
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 09:52   #1107
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

.........
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia

Edytowane przez Liwia26
Czas edycji: 2008-07-11 o 14:16
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 09:53   #1108
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Veiovis baw sie dobrze


Liwia a skad jestes ?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 09:53   #1109
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

O 13:02, pociągiem

Martinka, dziękuje
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 09:56   #1110
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

shewo zdrowka a na ile D w koncu jedzie? na 3 mc tak? jak sie z tym czujesz na razie?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.