Jaki kolorek?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-05, 14:14   #1
aguuska
Raczkowanie
 
Avatar aguuska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 180

Jaki kolorek??


Hm w jakim kolorku byscie mnie widziały?? Na zdjeciu moj naturalny kolor..
__________________
bo ja i tak zawsze robie swoje...

Edytowane przez aguuska
Czas edycji: 2009-03-27 o 22:31
aguuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 15:00   #2
Cuki07
BAN stały
 
Avatar Cuki07
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 112
Red face Dot.: Jaki kolorek??

Myśle, że w tym kolorku jest Ci świetnie! /ale ładnej dziewczynie pasuje wszystko!/ zdaje się że to twój naturalny kolor włosów... Pasuje Ci do cery ale doskonale Cię rozumiem też chce zmieny kolorku mam taki ciemniejszy blond i cere różową... nie wiem czy je rozjaśniać?! Bardzo chce ale nie wiem czy mi się to opłaci, jeśli mam wyglądać gorzej! A czytałam w jakiejś gazecie "My Hair" nie wiem jak to sie pisze że powracają do mody naturalne kolory włosów!!!!! także najpierw się zastanów... Pozdrawiam
Cuki07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 15:31   #3
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Jaki kolorek??

aguuska-przeciez kilka dni temu zalozylas podobny watek i dostalas opinnie od dziewczyn,moglas chociaz odnowic swoj a nie zakladac nastepny
Co do koloru to mysle ze dodalabym kilka pasemek rozjasniaczem.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 15:38   #4
puma71
Raczkowanie
 
Avatar puma71
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Jaki kolorek??

Myślę,że możesz troche rozjaśnić np pasemkami,bo jak przyciemnisz to będziesz wyglądać bardzo poważnie
puma71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 21:22   #5
aguuska
Raczkowanie
 
Avatar aguuska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 180
Dot.: Jaki kolorek??

Cytat:
Napisane przez Cuki07
Myśle, że w tym kolorku jest Ci świetnie! /ale ładnej dziewczynie pasuje wszystko!/ zdaje się że to twój naturalny kolor włosów... Pasuje Ci do cery ale doskonale Cię rozumiem też chce zmieny kolorku mam taki ciemniejszy blond i cere różową... nie wiem czy je rozjaśniać?! Bardzo chce ale nie wiem czy mi się to opłaci, jeśli mam wyglądać gorzej! A czytałam w jakiejś gazecie "My Hair" nie wiem jak to sie pisze że powracają do mody naturalne kolory włosów!!!!! także najpierw się zastanów... Pozdrawiam
Dziekuje bardzo Cuki no dlatego własnie się zastanawiam.. tylko zebym pozniej nie zalowala.. ehh.. kobiety jesli masz różową cerę to mysle ze w jasniejszych pasemkach nie wygladalabys gorzej.. moze jakis popiel ?
__________________
bo ja i tak zawsze robie swoje...
aguuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 21:26   #6
aguuska
Raczkowanie
 
Avatar aguuska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 180
Dot.: Jaki kolorek??

Cytat:
Napisane przez kaska222
aguuska-przeciez kilka dni temu zalozylas podobny watek i dostalas opinnie od dziewczyn,moglas chociaz odnowic swoj a nie zakladac nastepny
Co do koloru to mysle ze dodalabym kilka pasemek rozjasniaczem.
Heh, no tak kaska222 ale.. tam mza bardzo pogmatwałam i chyba każdy się zamotał czytając tamten post i niewiedział o co tak naprawdę mi chodzi a było tylko coś z 2 opinie.., więc pomyslalam, ze zaloze nowy i wyloże 'czarno na bialym' o co mi chodzi
Pozdrawiam
__________________
bo ja i tak zawsze robie swoje...
aguuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 22:32   #7
Cuki07
BAN stały
 
Avatar Cuki07
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 112
Dot.: Jaki kolorek??

Cytat:
Napisane przez aguuska
Dziekuje bardzo Cuki no dlatego własnie się zastanawiam.. tylko zebym pozniej nie zalowala.. ehh.. kobiety jesli masz różową cerę to mysle ze w jasniejszych pasemkach nie wygladalabys gorzej.. moze jakis popiel ?
No musisz wiedziec jak się czujesz... nie możesz żałować bo to by oznaczało że jednak się wachasz i chcesz coś zmienić... najlepiej udaj się do fryzjerki ona doradzi ci jaki kolorek wybrać ale nie farbuj włosów jednym kolorkiem zrób sobie jaśniejsze i ciemniejsze pasemeczka balejaż?! Pozdrawiam
Cuki07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 22:47   #8
viconiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 146
Smile Dot.: Jaki kolorek??

mnie się wydaje, że tak Ci ładnie, ale jak już to widziałabym Cie w jakimś odcieniu brązu, jakis czekoladowy kolor?
viconiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 06:21   #9
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Jaki kolorek??

w pasemkach lub balejażu było by ci bardzo ładnie Ciemny kolor to dość ryzkowna sprawa lepiej podkreślić swój naturalny, wtedy nie ma dużego porblemu z odrostami Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.