Lumpeksy Gdańsk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-25, 07:44   #1
littlefrankie
Raczkowanie
 
Avatar littlefrankie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Przymorze
Wiadomości: 141

Lumpeksy Gdańsk


Witajcie

Od niedawna mieszkam w Gdańsku i jako wielka fanka lumpeksów szukam tych wartych odwiedzenia. Możecie coś polecić? Dzielnica obojętna, dla dobrego lumpa jestem w stanie przejechać kilometry
Nie będę ukrywać, że wolę lumpeksy z wagą, ale dobra wycena też nie jest zła!

Wiem, że podobne wątki już były, ale zostały otwarte wiele lat temu, niektóre lumpeksy albo zmieniły adres, albo zostały zlikwidowane...

Pozdrawiam
littlefrankie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 11:54   #2
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Lumpeksy Gdańsk

Ja polecam lumpy "FUKS".
Jest na Dmowskiego w Gdańsku Wrzeszczu, przy ETC na Zaspie. Jest jeszcze jeden na Żabiance (Gdyńska 3) i jeszcze jeden na Morenie ale nigdy tam nie zajechałam.
Każdy lump ma inne dni dostawy. Potem -10, kolejny dzień -20%, -50% potem za 5zł, potem za 3zł a zdarza się że i po 2zł.
Ale jak pisałam każdy lump ma inny system sprzedaży (w różne dni mają dostawy) i nie jestem w stanie napisać ci kiedy który ma po 3zł a kiedy po 2zł.

Ogólnie nie chodze w dni dostawy bo mają drogo (25-32zł sztuka). Ale warto iść już na 50% a bajka jest gdy są fajne ciuchy za 2-3zł
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 11:26   #3
onaona11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Lumpeksy Gdańsk

Ja osobiście mogę polecic taki nowy lumpek na przymorzu Opolska chyba 3 schodkami do góry koło Biedronki,DYSKONT ODZIEŻOWY, niby między blokami, ale na nowy towar walą tłumy, babki się obłowią, a później handlują na rynkach ale pomimo tego jeszcze jest w czym przebierać, są przeceny za 50% i za 1zł , wtorek, środa -nowy towar polecam dziecięce ciuszki-maaasa
onaona11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-12 12:26:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.