Wpływ leków już po miesiącu ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-06, 15:44   #1
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92

Wpływ leków już po miesiącu ?


Niedokrwistość z niedoboru żelaza (syderopeniczna)- to właśnie jest mój problem. I właśnie nie wiem czy lek na tą własnie niedokr. (po prostu silniejsza dawka zelaza - hemofer) już mógł mi pomóc-stosowałam tak jak pani lekarza zaleciła ładnie systematuycznie PO MIESIĄCU?. Zauważyłam że o wiele mniej śpie-lub w ogóle w czasie dnia sen mi nie jest potrzebny,a gdy nie brałam leków mogłam spać całymi dniam - albo nie szłam do szkoły i spałam albo jak już do niej szłam pierwsze co zrobiłam to przebrałam się i łóżko na kilka dobrych godzin! Moja miesiączka styczniowa była normalna okey-taka bardziej obfitsza. Do tego bardzo się wtedy przestraszyłam bo była sytuacja w której mogła by być w ciązy-ale raczej to była bardzoo mało ryzykowna sytuacja-no ale jednak bałam się. Jednak dostałam okresu tak jak powinno być-miałam owulacje i rozwiałam wszelkie wątpliwości. A teraz gdy zaczełam brać te leki(już po styczniowej miesiączce) moja lutowa miesiączka przyszła troszeczke za wczesnie ale to tylko 2 dni więc to jest w normie Ale jej obfitość już była mniejsza,były skrzepy a obfitośc powiekszyla się w nocy z 1/2 dnia miesiączki i w 2 też krwy było więcej. W pierwszym dniu bolało mnie podbrzusze ale tak troszkę-tak jak zawsze. OCZYWIŚCIE NIE BYŁY TO PLAMIENIA MOJA MIESIĄCZKA TRWA JUŻ 5 DZIEŃ więc nie mam wątpliwości co do ciąży. Ale jestem ciekawa czy po miesiącu stosowania mogą być już takie efekty? Podkreslam że leki własnie dostałam na okres miesiąca bo już mam ich tylko z 5 . A biorę 2x na dzień.
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.