Miłość do studenta...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-20, 17:04   #1
seksialeksbdsm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 3
Unhappy

Miłość do studenta...?


Nie jestem pewien, czy piszę do dobrym dziale, jednocześnie zdaję sobie sprawę, że jest to forum skierowane głównie do kobiet - niemniej jednak, nie wiem, gdzie indziej mogę się zwrócić.

Myślę, że zakochałem się w jednym z moich studentów. Jestem wykładowcą akademickim - do tej pory w moim życiu nie było miejsca na takie bzdury. Mam własne mieszkanie, większość czasu spędzam na dokształcaniu się i realizowaniu swoich pasji. Tego chłopaka poznałem na pierwszych zajęciach z literatury, które prowadzę - momentalnie wpadł mi w oko, miał coś, co wyróżniało go od innych. Okazało się, że on podziela moje uczucia - łączy nas wiele rzeczy, między innymi podobna przeszłość. On jednak żyje już w szczęśliwym związku, którego nie powinienem niszczyć. Jestem dziesięć lat starszy - wiem, że jemu odpowiada ta różnica wieku, ja również nie mam nic przeciwko niej.

Pomocy, wizażanki, co robić? Boję się, że się zakochałem. I nie wiem, co dalej. Zerwać kontakt, kontynuować to? Staram się nie okazywać mu swoich uczuć na uczelni, ale wszyscy dobrze wiemy, że takie sprawy prędzej czy później wychodzą na jaw. Bardzo się tego boję, ponieważ nie mieszkam w Polsce, a tu, gdzie pracuję, jest to karane prawnie. Bardzo proszę o pomoc i radę.

Pozdrawiam.
seksialeksbdsm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 17:58   #2
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Miłość do studenta...?

fajna bajeczka jak to niby ustaliłeś, że on odwzajemnia uczucia?



a jeśli to prawdziwa opowieść, to im prędzej się otrząśniesz i wrócisz na ziemię tym będzie lepiej dla Ciebie
nie dość, że Twój uczeń, to jeszcze ewentualne konsekwencje prawne? nie masz w życiu problemów i szukasz ich na siłę?
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 18:02   #3
seksialeksbdsm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 3
Dot.: Miłość do studenta...?

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;86146892]fajna bajeczka jak to niby ustaliłeś, że on odwzajemnia uczucia?



a jeśli to prawdziwa opowieść, to im prędzej się otrząśniesz i wrócisz na ziemię tym będzie lepiej dla Ciebie
nie dość, że Twój uczeń, to jeszcze ewentualne konsekwencje prawne? nie masz w życiu problemów i szukasz ich na siłę?[/QUOTE]
Zaryzykowałem i zwyczajnie mu to wyznałem. Od tamtej pory się spotykamy.
seksialeksbdsm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 18:08   #4
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Miłość do studenta...?

Sorry, ale dla mnie to wygląda jak troll.
A jak jakimś cudem nie to to zakończ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 19:20   #5
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Miłość do studenta...?

Cytat:
Napisane przez seksialeksbdsm Pokaż wiadomość
Zaryzykowałem i zwyczajnie mu to wyznałem. Od tamtej pory się spotykamy.

jasne, już sobie wyobrażam jak to się niby odbyło złapałeś go na korytarzu, albo zaprosiłeś na dyżur i wyznałeś miłość, a chłopakowi kolana się ugięły i padliście sobie w ramiona



grubymi nićmi szyta ta opowiastka
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 20:38   #6
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Miłość do studenta...?

Nie wierzę, że wykładowca akademicki mógłby być taki.. żeby nie obrazić.. podniesiony uczuciowo

A jeśli to prawda to nie nadajesz się an wykładowcę. Wykładowców obowiązują jakieś normy etyczne (jak widać w Twoim kraju też prawne)
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 21:01   #7
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Miłość do studenta...?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-21, 10:55   #8
Mehlay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 12
Dot.: Miłość do studenta...?

Dziewczyny ... troszkę współczucia. Przecież takie rzeczy się zdarzają.
Autorze, zakochałeś się w swoim studencie. Jak długo będziesz go uczył? Semestr? Jeśli tylko semestr, to nie ma o czym mówić, musisz po prostu poczekać do momentu, kiedy nie będziesz go uczył.
Mehlay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 11:02   #9
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Miłość do studenta...?

Cytat:
Napisane przez seksialeksbdsm Pokaż wiadomość
Bardzo się tego boję, ponieważ nie mieszkam w Polsce, a tu, gdzie pracuję, jest to karane prawnie.
Cytat:
Napisane przez seksialeksbdsm Pokaż wiadomość
Zaryzykowałem i zwyczajnie mu to wyznałem. Od tamtej pory się spotykamy.
No to pójdziesz do więzienia
Jednego trolla będzie mniej.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 11:11   #10
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Miłość do studenta...?

Ta, chłopak w szczęśliwym związku, którego nie chcesz mu rozwalać, ale wystarczyło słowo i się spotykacie... Nie wierzę w tą opowieść, a jeżeli jakimś cudem jest prawdziwa, to cóż: powiedziałeś A, to powiedz B. Ten związek już jest rozwalony zdradą, tylko jeszcze ten nieszczęsny chłopak Twojego młodego kochanka o tym nie wie.

Niby jaki to kraj?

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-11-21 o 11:12
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 11:19   #11
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Miłość do studenta...?

Cytat:
Napisane przez seksialeksbdsm Pokaż wiadomość

Myślę, że zakochałem się w jednym z moich studentów. Jestem wykładowcą akademickim - do tej pory w moim życiu nie było miejsca na takie bzdury. Mam własne mieszkanie, większość czasu spędzam na dokształcaniu się i realizowaniu swoich pasji.

Pozdrawiam.
Chyba nigdy nie zrozumiem, dlaczego posiadanie mieszkania jest bardzo często na pierwszym miejscu w liście swoich cech, opisie siebie,
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-21, 21:19   #12
seksialeksbdsm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 3
Dot.: Miłość do studenta...?

Cytat:
Napisane przez Mehlay Pokaż wiadomość
Dziewczyny ... troszkę współczucia. Przecież takie rzeczy się zdarzają.
Autorze, zakochałeś się w swoim studencie. Jak długo będziesz go uczył? Semestr? Jeśli tylko semestr, to nie ma o czym mówić, musisz po prostu poczekać do momentu, kiedy nie będziesz go uczył.
Dziękuję bardzo za wsparcie - zdaję sobie sprawę, że moja historia może wydawać się nieprawdopodobna, jednak przyszedłem tutaj po radę od osób, które w nią uwierzą. Nasze zajęcia będą trwać przez dwa semestry - to krótko, zdaję sobie z tego sprawę, niemniej jednak nigdy nie czułem czegoś tak intensywnego; boję się, że do tego czasu sprawa się wyda. Postaram się jednak, by tak się nie wydarzyło. Rozmawialiśmy dzisiaj - wiem, że jest on gotowy, by porzucić swoje obecne życie. Ale ja sam nie wiem, czy powinienem mu na to pozwolić.
seksialeksbdsm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 10:05   #13
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Miłość do studenta...?

Cytat:
Napisane przez seksialeksbdsm Pokaż wiadomość
Zaryzykowałem i zwyczajnie mu to wyznałem. Od tamtej pory się spotykamy.

Spotykacie sie a podobno on zyje w udanym zwiazku. To sie kupy nie trzyma.
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 16:42   #14
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Miłość do studenta...?

Zaczekaj do momentu aż nie będziesz już jego wykładowcą (mniej niż rok?), zawieś na ten czas wasze spotkania. Jeśli do tego czasu Tobie nie przejdzie, a on w dalszym ciągu będzie gotowy zmienić dla Ciebie swoje życie, to będzie znaczyło, że to coś naprawdę poważnego a nie zwykłe zauroczenie, do tego nielegalne.
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 16:02   #15
Ninina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 20
Dot.: Miłość do studenta...?

Cytat:
Napisane przez triss_k Pokaż wiadomość
Zaczekaj do momentu aż nie będziesz już jego wykładowcą (mniej niż rok?), zawieś na ten czas wasze spotkania. Jeśli do tego czasu Tobie nie przejdzie, a on w dalszym ciągu będzie gotowy zmienić dla Ciebie swoje życie, to będzie znaczyło, że to coś naprawdę poważnego a nie zwykłe zauroczenie, do tego nielegalne.
Też bym była w tej sytuacji bardziej rozsądna, przecież Ty możesz stracić pracę.
Ninina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-23 17:02:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.