Opadnięte powieki lub brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-07, 21:48   #1
LukS092
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2

Opadnięte powieki lub brwi


Witam, od dzieciństwa borykam się z tym problemem. Mam 20 lat i z tego powodu mnóstwo kompleksów. Proszę o jakąś poradę i co najlepiej w tej sytuacji zrobić. Rodzina mówi żebym się nie poddawał operacji, ale co mam poradzić kiedy obca osoba mówi do mnie że mam skośne oczy..



Zdjęcie poniżej, to mój normalny wyraz twarzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0094.jpg (88,7 KB, 114 załadowań)
LukS092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 12:37   #2
warszawskismak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 12
Dot.: Opadnięte powieki lub brwi

jak masz kase to zrob operacje ;p toc ty musisz dobrze czuc sie albo jedz do chin tam tez maja skosne oczy wtopisz sie w tlum (zarcik) pozdrawiam
warszawskismak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 12:46   #3
LukS092
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Opadnięte powieki lub brwi

Takie żarty mnie nie bawią. Borykam się z tym od dzieciństwa. Chciałbym wiedzieć czy gdziekolwiek mogą to zrobić za darmo albo za niższą cenę. Może to jest wada wrodzona. Dokładnie widać, że skóra pod brwiami opada i zasłania pół oka.

Chciałbym wiedzieć na co mogę liczyć...

Edytowane przez LukS092
Czas edycji: 2013-01-09 o 12:49
LukS092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 14:49   #4
anne001
Raczkowanie
 
Avatar anne001
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
Dot.: Opadnięte powieki lub brwi

a nie lepiej iść do lekarza plastyka i po prostu zapytać?? mi osobiście nie przeszkadza taki kształt oka... Naprawdę.
__________________
jakby jutra miało nie być.... /12.06.2012 K.P. Warszawa. anatom 330cc
anne001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 12:10   #5
EwaWalc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 291
Dot.: Opadnięte powieki lub brwi

Masz szansę na refundację z kasy chorych. Moja mama (mocno starsza osoba) miała w ub. roku operację usunięcia opadajacej powieki i miala to zrobione na kasę chorych. Ale ja szczerze mówiac wolałabym pójść do renomowanego chirurga plastyka.
__________________

EwaWalc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 21:12   #6
Matii94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Opadająca powieka.

Witam, mam 19 lat i problem z opadającą prawą powieką. Defekt ten sprawia mi dość duży dyskomfort psychiczny, w sensie fizycznym nie sprawia mi to żadnego problemu.
Chciałbym się dowiedzieć jaki zabieg mógłby mi pomóc i jakie są średnie jego koszty. Oto zdjęcie moich oczów.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...387449109.html
Matii94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 11:59   #7
mietuska333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
Dot.: Opadająca powieka.

Cytat:
Napisane przez Matii94 Pokaż wiadomość
Witam, mam 19 lat i problem z opadającą prawą powieką. Defekt ten sprawia mi dość duży dyskomfort psychiczny, w sensie fizycznym nie sprawia mi to żadnego problemu.
Chciałbym się dowiedzieć jaki zabieg mógłby mi pomóc i jakie są średnie jego koszty. Oto zdjęcie moich oczów.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...387449109.html

Idź do dr Molskiej (Centrum Malia), ona jest specjalistką od powiek. Moja mama i jej koleżanki tam sobie robiły powieki. Co prawda one poprawiały powieki ze względu na wiek, nie wiem czy w twoim przypadku to taki sam zabieg będzie, ale dr Molska podobno robi to najlepiej w Warszawie i pewnie coś ci poradzi. Wbrew pozorom to nie jest taki prościutki zabieg, co każdy umie zrobić. Z tego co pamiętam konsultacja kosztuje 150 zł. Moja mama jest zadowolona. Ja z resztą też bo sama korzystałam z usług tej kliniki
mietuska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 20:42   #8
Matii94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Opadająca powieka.

Cytat:
Napisane przez mietuska333 Pokaż wiadomość
Idź do dr Molskiej (Centrum Malia), ona jest specjalistką od powiek. Moja mama i jej koleżanki tam sobie robiły powieki. Co prawda one poprawiały powieki ze względu na wiek, nie wiem czy w twoim przypadku to taki sam zabieg będzie, ale dr Molska podobno robi to najlepiej w Warszawie i pewnie coś ci poradzi. Wbrew pozorom to nie jest taki prościutki zabieg, co każdy umie zrobić. Z tego co pamiętam konsultacja kosztuje 150 zł. Moja mama jest zadowolona. Ja z resztą też bo sama korzystałam z usług tej kliniki
Dzięki za radę, jednak że mieszkam w Zachodniopomorskim, prosił bym o namiar w okręgu tego województwa. Najlepiej okolice Szczecina
Matii94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 16:32   #9
Matii94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Opadająca powieka.

Cytat:
Napisane przez Matii94 Pokaż wiadomość
Dzięki za radę, jednak że mieszkam w Zachodniopomorskim, prosił bym o namiar w okręgu tego województwa. Najlepiej okolice Szczecina
Nawet nie koniecznie chodzi o podniesienie tej powieki, tylko o to żeby były takie same, poprostu zeby ta druga też opadła. Znacie jakieś sposoby na to?
Matii94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 21:20   #10
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Opadnięte powieki lub brwi

jesli chodzi o refundacje to marne szanse.. musiałbys udowodnic ze masz przez opadajacą powieke zmiejszone pole widzenia
a z tego co widze to u ciebie- nie tyle powieka opada co masz taki ksztalt oka
gdybys był dziewczyną poradziłabym regulacje brwi bo sa zbyt szerokie.. (nadanie odpowiedniego kształtu optycznie powieksza oko)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.