?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-09-19, 16:11   #61
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Cytat:
Napisane przez Morfinistka Pokaż wiadomość
właśnie, zawsze intrygował mnie fenomen mycia dredów; szczególnie takich do pasa..
Podobno takie grube schną parę dni Ja sobie w ogóle nie wyobrażam mieć dredy
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 16:28   #62
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Ludzie często dredy myją samą wodą.
Ja sporadycznie jak chcę tylko szybko odświeżyć włosy to traktuję je tylko zimnym prysznicem, ale raczej nie wyobrażam sobie nie myć włosów szamponem czy chociaż mydłem

Miałam parę lat temu dredy, znam ludzi z dredami i nikt ich nie myje samą wodą. Ich pielęgnacja jest inna niż "normalnych" włosów, ale nie ogranicza się do samej wody.
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 16:46   #63
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Cytat:
Napisane przez Lady_Mosquito Pokaż wiadomość

Miałam parę lat temu dredy, znam ludzi z dredami i nikt ich nie myje samą wodą. Ich pielęgnacja jest inna niż "normalnych" włosów, ale nie ogranicza się do samej wody.
Ja znam co najmniej dwoje, którzy myją samą wodą, o dziwo nie śmierdzą, ogólnie to zadbani ludzie.
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 16:56   #64
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Ja znam co najmniej dwoje, którzy myją samą wodą, o dziwo nie śmierdzą, ogólnie to zadbani ludzie.
Nawet raz na jakiś czas ich nie myją ich szamponem/mydłem/etc.? A stosują jakieś ziołowe płukanki? Do tej pory myślałam, że mycie dredów samą wodą to urban legend.
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 17:22   #65
sandina95
Przyczajenie
 
Avatar sandina95
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Gierałtowice
Wiadomości: 14
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Czy mi się wydaje czy wszystko już zaczyna sprowadzać się do średniowiecza? Najpierw człowiek wymyśla szampon, żeby go rzucić i myć włosy samą wodą...O ironio losu. I bądź tu mądrym i pisz wiersze. Jak dla mnie to mogę się nie kąpać i cały tydzień, ale włosy muszę mieć czyste! Przecież przy jakimś remoncie, plewieniu w ogródku wszystko wpada we włosy, które najzwyczajniej w świecie robią się szorstkie jak po tonie lakieru, a do tego często siwe przez pyłki, przecież tego nie da się samą wodą wyczyścić. A jeśli ktoś wyczyści to niech da mi znać, bo takiego człowieka jeszcze nie poznałam. Najwyraźniej ta blogerka nic innego nie robi tylko siedzi z dupą przed komputerem i martwi się czy jej włosy oby na pewno nie potrzebują szamponu.

Ps. A po tych zdjęciach to naprawdę tak widać, że są w dobrej kondycji te włosy, że naprawdę...

Pozdrawiam i przepraszam za mój słowotok, ale czasem bez nerwów tego przyjąć nie da się.


Sandra Wieczorek

----------------------------

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-09-26 o 13:37 Powód: link
sandina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 17:45   #66
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Cytat:
Napisane przez Lady_Mosquito Pokaż wiadomość
Nawet raz na jakiś czas ich nie myją ich szamponem/mydłem/etc.? A stosują jakieś ziołowe płukanki? Do tej pory myślałam, że mycie dredów samą wodą to urban legend.
Z tego co zrozumiałam, samą wodą. Końcówki traktowane woskiem. Płukanki - nie wiem, mogę dopytać.
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 21:19   #67
miv
Przyczajenie
 
Avatar miv
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 16
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Za niedługo ktoś ogłosi, że nie używa mydła do mycia ciała i myje się samą wodą, bez przesady, w dniu dzisiejszym w ofercie szamponów czy odżywek znajdziemy perełki bez konserwantów, sztucznych barwników, bez sls-ów a za to z naturalnymi spieniaczami, ziołami i innymi cudeńkami. Rozsądek przede wszystkim.
miv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-19, 23:15   #68
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Cytat:
Napisane przez Lady_Mosquito Pokaż wiadomość

Miałam parę lat temu dredy, znam ludzi z dredami i nikt ich nie myje samą wodą. Ich pielęgnacja jest inna niż "normalnych" włosów, ale nie ogranicza się do samej wody.

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2014-09-20 o 13:35
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 23:31   #69
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Cytat:
Napisane przez sandina95 Pokaż wiadomość
Czy mi się wydaje czy wszystko już zaczyna sprowadzać się do średniowiecza? Najpierw człowiek wymyśla szampon, żeby go rzucić i myć włosy samą wodą...O ironio losu. I bądź tu mądrym i pisz wiersze. Jak dla mnie to mogę się nie kąpać i cały tydzień, ale włosy muszę mieć czyste! Przecież przy jakimś remoncie, plewieniu w ogródku wszystko wpada we włosy, które najzwyczajniej w świecie robią się szorstkie jak po tonie lakieru, a do tego często siwe przez pyłki, przecież tego nie da się samą wodą wyczyścić. A jeśli ktoś wyczyści to niech da mi znać, bo takiego człowieka jeszcze nie poznałam. Najwyraźniej ta blogerka nic innego nie robi tylko siedzi z dupą przed komputerem i martwi się czy jej włosy oby na pewno nie potrzebują szamponu.

Ps. A po tych zdjęciach to naprawdę tak widać, że są w dobrej kondycji te włosy, że naprawdę...

Pozdrawiam i przepraszam za mój słowotok, ale czasem bez nerwów tego przyjąć nie da się.


Sandra Wieczorek

----------------------------
https://sandina95.blogspot.com
Naprawdę, nie wiem, co gorsze. Ktoś, kto śmierdzi, czy ktoś, kto ma nieumyte włosy...

Przesadą dla mnie jest takie emocjonawanie się czyimiś włosami.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 23:40   #70
Morfinistka
Raczkowanie
 
Avatar Morfinistka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: łódzkie (P.T./Ł.)
Wiadomości: 120
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Naprawdę, nie wiem, co gorsze. Ktoś, kto śmierdzi, czy ktoś, kto ma nieumyte włosy...
Morfinistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 05:35   #71
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

też nie używam szamponu od 2 lat i żyję
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-20, 11:18   #72
czuujna
Przyczajenie
 
Avatar czuujna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Nie rozumiem tych nerwów

Skoro ona dobrze się z tym czuje, jej włosy są czyste i nie śmierdzą to czemu tak się niektórzy tu awanturują?
Przecież nikt nie karze robić wam tak samo .
Na pewno to zależy od człowieka. Jednym przetłuszczają się włosy codziennie innym raz na 4 dni. Jedni mówią, że im włosy śmierdzą, innym nie. Proste, każdy jest inny, a niektórzy wypowiadają się tutaj tak jakby nie mogli zrozumieć, że to że im się włosy szybko przetłuszczają i śmierdzą to nie znaczy, że innym też .
Mi osobiście włosy przetłuszczają się dopiero na 3 dzień od umycia i to też nie jakoś mocno. I nie zauważyłam, żeby śmierdziały a nawet wciąż mają zapach na końcówkach od kosmetyków (szampon/odżywka).
Myślę , że pomysł tej pani jest bardzo ciekawy, jednak musi się człowiek przestawić na taki tryb pielęgnacji, a nie każdemu by się chciało.
czuujna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 13:34   #73
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Nie rozumiem tych nerwów

Cytat:
Napisane przez czuujna Pokaż wiadomość
Skoro ona dobrze się z tym czuje, jej włosy są czyste i nie śmierdzą to czemu tak się niektórzy tu awanturują?
Przecież nikt nie karze robić wam tak samo .
Na pewno to zależy od człowieka. Jednym przetłuszczają się włosy codziennie innym raz na 4 dni. Jedni mówią, że im włosy śmierdzą, innym nie. Proste, każdy jest inny, a niektórzy wypowiadają się tutaj tak jakby nie mogli zrozumieć, że to że im się włosy szybko przetłuszczają i śmierdzą to nie znaczy, że innym też .
Mi osobiście włosy przetłuszczają się dopiero na 3 dzień od umycia i to też nie jakoś mocno. I nie zauważyłam, żeby śmierdziały a nawet wciąż mają zapach na końcówkach od kosmetyków (szampon/odżywka).
Myślę , że pomysł tej pani jest bardzo ciekawy, jednak musi się człowiek przestawić na taki tryb pielęgnacji, a nie każdemu by się chciało.
Każda z nas wyraża tu swoje zdanie i swój punkt widzenia. Większość (na szczęście wg mnie) mycie włosów uznaje za podstawę dbania o higienę. I to, że dana osoba nie czuje nieprzyjemnego zapachu od siebie, nie oznacza, że inni go nie czują. Skąd wiesz, że włosy są czyste i pachnące (niemyte od kilku lat)? Właśnie racjonalnie rzecz ujmując są brudne od potu, tłuszczu, kurzu, dymu, zrogowaciałego naskórka itd. Nic przyjemnego do noszenia na codzień i nie zmywania z siebie Myslę, że dla własnego zdrowia przede wszystkim warto jest je jednak umyć, ponieważ wymienione przeze mnie środowisko to dobre miejsce do rozwoju drobnoustrojów (które w najlepszym przypadku bedą odpowiedzialne za zapach). I wiadomo, ze sama woda tłuszczu nie zmyje dobrze- to są podstawy z chemii.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez eklerka Pokaż wiadomość
też nie używam szamponu od 2 lat i żyję
Myjesz włosy samą wodą?

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2014-09-20 o 13:33
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 14:44   #74
paolka2509
Przyczajenie
 
Avatar paolka2509
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

szczerze to gratuluję odwagi... ja chyba bym się na to nie zdecydowała. chociaż nie mówię, że nie zrobię tego nigdy :P
paolka2509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-21, 09:25   #75
weganka711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 48
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

wrossmanie isana szampon z mocznikiem- urea 5%
weganka711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-21, 09:56   #76
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Ja myję co drugi dzień włosy do talii, inaczej jestem chora Ale inną kwestią jest czym się myje włosy? Bo od kilku lat już całe zastępy curly girl używają wyłącznie odżywek do mycia (odżywka emulguje tłuszcz) i można powiedzieć, że szamponu nie używają Mnie niestety nigdy to nie służyło, ale rozumiem idee i widzę jakie to daje dobre rezultaty. Sama używam szamponów ekologicznych bez siarczanów, silikonów.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-21, 10:51   #77
Katazinek
Raczkowanie
 
Avatar Katazinek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 32
GG do Katazinek
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

dodam tylko tyle ze zdjecia przeklamuja ... jak sie dobrze wlosy ulozy to wygladaja na fotach na mega geste i zdrowe;]
Katazinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-21, 11:19   #78
EllisMeddle
Raczkowanie
 
Avatar EllisMeddle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

kiedyś przez pomyłkę umyłam włosy samą wodą, zorientowałam się po fakcie, ale myślę sobie że włosy powinny wyglądać choć trochę lepiej niż przed myciem więc normalnie czekałam aż wyschną. A muszę dodać, że przed myciem włosy były tylko lekko tłuste u nasady. Niestety po wyschnięciu na głowie miałam jeden wielki dramat, włosy wyglądały na niemyte od tygodnia.. nigdy więcej nie powtórzę.
EllisMeddle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-21, 14:41   #79
Enzii25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Jeżeli ktoś lubi eksperymentować, to niech to robi, dlaczego mamy zabraniać kobiecie nieużywania szamponu?

Moja prababcia myła zęby solą i sodą oczyszczoną, po 80 miała wszystkie zęby, na dodatek o bardzo sensownej barwie.
Używałam wszystkich możliwych past wybielających i nie osiągnęłam żadnego efektu, nic a nic. Po soli coś zaczęło znikać, aczkolwiek sól nie pozbywa się brzydkiego zapachu... Natura nie dała nam wszystkiego.
Enzii25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-21, 20:41   #80
Blond_Witch
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Witch
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 233
GG do Blond_Witch
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Niech sobie robi co chce jej prawo, ale te włosy to żaden efekt wow moim zdaniem. Wiele włosomaniaczek ma duużo ładniejsze włosy mimo tego, że myją je "strasznymi" szamponami
Blond_Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 06:20   #81
Morfinistka
Raczkowanie
 
Avatar Morfinistka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: łódzkie (P.T./Ł.)
Wiadomości: 120
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Cytat:
Napisane przez Enzii25 Pokaż wiadomość
Używałam wszystkich możliwych past wybielających i nie osiągnęłam żadnego efektu, nic a nic. Po soli coś zaczęło znikać, aczkolwiek sól nie pozbywa się brzydkiego zapachu... Natura nie dała nam wszystkiego.
Bo tzw. pasty wybielające to fikcja...
Każdy dentysta Ci to powie.
Morfinistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 08:04   #82
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Cytat:
Napisane przez Enzii25 Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś lubi eksperymentować, to niech to robi, dlaczego mamy zabraniać kobiecie nieużywania szamponu?

Moja prababcia myła zęby solą i sodą oczyszczoną, po 80 miała wszystkie zęby, na dodatek o bardzo sensownej barwie.
Używałam wszystkich możliwych past wybielających i nie osiągnęłam żadnego efektu, nic a nic. Po soli coś zaczęło znikać, aczkolwiek sól nie pozbywa się brzydkiego zapachu... Natura nie dała nam wszystkiego.
Nikt jej nie zabrania Wszyscy tu obecni wyrażają tylko swoja opinię na ten temat.
Szkliwo masz całe od mycia zębów naturalnymi specyfikami?
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 12:27   #83
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Jeśli robi to dla urody włosów, to rzeczywiście efektu wow nie ma.
Jeśli robi to dla zdrowia, to musiałaby również: przeprowadzić się na wieś (miasto=spaliny), jeść tylko żywność z upraw ekologicznych, nie palić, nie pić alkoholu, kawy itp, itd. Może i szampony to chemia, ale bez przesady. Nie jesteśmy Amiszami. Postęp jest od tego, żeby z niego korzystać
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 13:25   #84
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Cytat:
Napisane przez Morfinistka Pokaż wiadomość
Bo tzw. pasty wybielające to fikcja...
Każdy dentysta Ci to powie.
Dobre pasty wybielające ładnie polerują tylko zęby, więc coś dają. Optyczne wybielenie jest, oczywiscie nie takie jak reklamują
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 14:50   #85
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Boże! Jakie farmazony, aż śmiać mi się chce. Kobita nie myje włosów od 5 lat???!!! Ludzie- może niech spróbuje się jeszcze nie kąpać przez 5 lat. Jedyny plus z tego będzie taki, że zaoszczędzi kupe kasy na rachunkach za wodę. Ja mam włosy bardzo mocno przetłuszczające się i nie wyobrażam nie myć ich wogóle , albo w samej wodzie ( spróbujcie umyć tłuste naczynia w samej wodzie). Założe sie, że na starośc będzie łysa jak kolano.
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 15:33   #86
Kasia 40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Rety , nie wyobrażam sobie abym nie myła włosów 2- 3 dni a co dopiero tak długi czas , dla mnie to niewiarygodna historia . Jestem ciekawa czy z tak tłustymi i brudnymi włosami ( początki jej ''buntu'' ) wychodziła normalnie na zakupy , spacer itp . Ja to bym sie pod ziemię zapadła gdybym miała sie gdzieś wybrać z taką głowa .....hm..nie mnie oceniać ale ja mam włosy mocno przetłuszczające sie i mycie włosów co 2 dzień to naprawde maks ...


Jestem ciekawa czy było od niej czuć zapach brudnych włosów ..blee
Kasia 40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 19:25   #87
Izuch33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Przecież pisze wyraźnie:" od 5 lat nie myje włosów szamponem tylko wodą"....trzeba dokładnie czytać)))
Izuch33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 19:59   #88
Shesadda
Raczkowanie
 
Avatar Shesadda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 116
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Tak, ja w to wierzę, to jest możliwe i przynosi doskonałe efekty.
Mam znajomą która również od kilku lat juz nie stosuje szamponów, z początku uzywała orzechów myjących, potem okazało sie że one nie są az tak potrzebne, mozna myć włosy sama woda, to jest prawda.
Ale rzeczywiście trzeba przetrwac pierwszy po -chemiczny okres.
Ja sama stosuję narazie szampon bez slsow, i tak powolutku przemyśliwam nad tym czy nie przejść tez na taka metodę.Bo włosy mojej znajomej wygladają doskonale, wzmocniły się, są piękne i geste
choć wczesniej wypadały garściami.Także naprawde warto
Shesadda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-22, 22:10   #89
mmiszker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Question Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Wszystko super nie napisała jednak co ze swędzeniem skóry głowy przez ten pierwszy okres? Przecież głowa po 2-3 dniach niemycia poprostu zaczyna swędzieć i już! I nie jest to tylko dyskomfort estetyczny. Czy się mylę?
mmiszker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 06:42   #90
Morfinistka
Raczkowanie
 
Avatar Morfinistka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: łódzkie (P.T./Ł.)
Wiadomości: 120
Dot.: ?Nie myję włosów szamponem!? ? czy to naprawdę działa?

Cytat:
Napisane przez mmiszker Pokaż wiadomość
Wszystko super nie napisała jednak co ze swędzeniem skóry głowy przez ten pierwszy okres? Przecież głowa po 2-3 dniach niemycia poprostu zaczyna swędzieć i już! I nie jest to tylko dyskomfort estetyczny. Czy się mylę?
Ja myję co 3-4 dni i nic mnie nie swędzi.
Chyba, że użyję jakiegoś dziadoskiego szamponu...
__________________
Y O L O ...
Morfinistka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-22 09:42:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.