Może ktoś mi powie co mi jest ...(???) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-11, 07:34   #1
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123

Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)


Witam!
Mam specyficzny problem ...Od jakis 2 miesiecy pojawiłyy sie u mnie ogromne sińce pod oczami,do tego jestem maksymalnie blady(normalnie mam raczej cimniejsza karnacje)...i mam uczucie ciagłes suchosci ustach..Wysypiam sie normalnie..spie po 8 godzin..Bylem u 2 lekarzy..zrobili mi badania..wszytsko wyszło ok i otrzymałem porady w styly "dobrze sie odrzywiaj,uprawiaj sport itd"...Tylko ze ja wiem ze cos jest nie tak ze mną..i na pewno to nie jest hipohondria ...Nie mam juz pomysłu co to moze byc...i do jakiego lekarza isc..Sińce to ja mam potworne...a skóra jest tak blada ze az przezroczysta..kazdy sie mnie ostatnio pytam czy jesem niewsypany,chory bo "dziwnie wygladam"...Do tego mam tą ciagłą suchosc w buzi..Może ktos ma jakies pomysły ???
__________________
Bum..Bum...
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 08:10   #2
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

uwielbiam tego typu wątki. Teraz ja zadam Tobie pytanie: Czy myślisz że skoro lekarze powiedzieli Ci że jest ok to na wizażu ktoś przez swój rentgenowski monitor zdiagnozuje Cię lepiej? Skoro badania wyszły ok to może to być np nerwica, ale wcale nie musi bo tobie może się wydawać że to hipohondria nie jest ale zboku niestety tak to wygląda. Idż na solarium albo kup puder nie będziesz blady.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 08:17   #3
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Since pod oczami to czasami taka uroda;-)
A moze masz cukrzycę,może za mało pijesz wody a może palisz papierosy stąd ta suchośc w ustach;-)
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 08:41   #4
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

U jakich lekarzy byłeś, jakie badania robili? Badanie krwi i moczu wszystkiego nie wykryje, np. tasiemca

Odpowiedz sobie na parę pytań:
Jak się odżywiasz, czy uprawiasz sport, czy siedzisz za długo przed kompem? Jak bardzo jesteś narażony na stres? Czy schudłeś ostatnio, ile ważysz? Czy jest Ci stale zimno, jesteś osłabiony?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 08:43   #5
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Myślę, że autorowi chodzi o osoby, które być może miały podobne objawy do Niego. Nie widzę nic złego w takich wątkach, skoro chłopak był już u lekarzy.
Zapewne miałeś robione badanie krwi, moczu i konsultacje u kilku lekarzy.
Ja nie umiem Ci pomóc. Może to stres...
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 09:02   #6
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

byliczka...nie musisz na mnie od razu napadac bo form jest po to rozniez aby poprosic kogos o opinie..a mi chodzi wylacznie o to czy moze ktos mial podobne objawy i zdabnozowano u niego jakies schodzenie..
Generalnoe uprawiam sport...waze ile wazylem..nie siedze duzo przed komputer bo nie mam w sumie na to czasu...Bylem raz u lekarza rodzinnego (zrobiono mi badania krwi i moczu)..I to nie chodzi o bladość..ja jestm normalnie przezroczysty...i mam gigantyczne since pod oczami i kryje je korektorem bo wo wyglada jakby mi ktos oczy popodbijal(nawet pod korektorem je widac)...lekarz tez mi powiedział ze pewnie taka moja uroda..tylko ze ja przez 19 lat mojego zycia jakos sińców nie miałem...Potem byłem u nastepnego lekarza ogolnego ,a on zlecił wymaz z gardła i powiedzial ze generalnie nic tam nie ma..No kurcze przeciez musi byc jakas przyczyna..
__________________
Bum..Bum...
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 09:11   #7
mmm5
Raczkowanie
 
Avatar mmm5
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 322
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

chyba musisz kontynuowac badania u jakiegos dobrego lekarza, bo to moze byc sporo rzeczy. Zmiany hormonalne, pasozyty, alergia, niedobor witamin - w necie mozna znalezc duzo tych przyczyn, takze tutaj mozemy tylko spekulowac. A skoro sprawa Cie martwi, to koniecznie to wyjasnij
__________________

viva la vida
mmm5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 09:34   #8
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
U jakich lekarzy byłeś, jakie badania robili? Badanie krwi i moczu wszystkiego nie wykryje, np. tasiemca

Odpowiedz sobie na parę pytań:
Jak się odżywiasz, czy uprawiasz sport, czy siedzisz za długo przed kompem? Jak bardzo jesteś narażony na stres? Czy schudłeś ostatnio, ile ważysz? Czy jest Ci stale zimno, jesteś osłabiony?
jeśli jeden lekarz Ci nie pomógł może warto pójść do innego? tak jak fryzjer fryzjerowi nierówny, tak lekarze bywają lepsi, gorsi ;-) Ja nigdy podobnych objawów nie miałam więc w tej kwestii Ci pomóc nie mogę, ale poczekaj, może na wizażu ktoś się znajdzie. Tak czy siak, lepiej dowiedzieć się co jest nie tak niż bagatelizować, może porozmawiaj z rodzicami (jeśli z nimi mieszkasz), bo Oni najlepiej Ciebie znają i jeśli Oni też zauważyli różnicę to może jakoś Ci doradzą, bo takie wirtualne leczenie to hmmm... czasami może szkody narobić.
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 09:35   #9
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Więc ja jestem blada, i mam sińce pod oczami jak by mi ktoś je podbił. Krew dobra, mocz w porządku, pomijając momenty w których mi z nich złazi piasek, wysypiam się, uprawiam sporty, czasem mam migreny. Tyle. Też mi mówią ze blada jestem, co mam zrobić taka karnacja.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 09:38   #10
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

tylko ja ci mowie całyt czas ze ja nigdy tak nie miałem...no nigy nie byłem taki baldy(przezroczysty dosłownie)...ja mam naturalnie ciemna karnacje...i sincy tez nie miałem...i w buzi tez mi sucho jakos nie bylo...zbieg okololicznosci ze te objawy mi jednoczersnie wystapily..pojde do innegto lekarza i zbadam sie w atkim razie na obecnosc pasozytów
__________________
Bum..Bum...
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 09:41   #11
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Słyszałeś o czymś takiem jak wywoływanie chorób? Jeśli nie czujesz się osłabiony, obłożnie chory to zamiast się przejmować że jesteś blady i masz sucho w ustach to znajdź sobie jakieś zajęcie. Ludzie na nowotwory umierają a ty jesteś zaledwie PRZEZROCZYSTY i będziesz sobie chorób szukać. Jeśli OB masz w normie to znaczy że złego nic się nie dzieje.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 09:45   #12
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Ej nie wiem dlaczego tak na mnie napadasz..ja tylko sie zapytałem o opinie (za które dziekue bardzo )..a ty od razu robisz mi wyzuty ze sobie chorby szukam..wychodząc z takiego załozenia to po co np.leczyc zapalenie migdałków...ludzie przeciez na nowotwry umieraja,po co sie migdałtaki przejmowac...Jak masz mi robic wyzuty i to jest celem twojej dysusji to nie pisz na tym wątku...
__________________
Bum..Bum...
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 09:49   #13
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Pierwsza sprawa: forum publiczne, mogę pisać jak zapewne wiesz w każdym wątku.
Po 2 nie napadam na Ciebie tylko odpowiadam Ci to co odpowiedział by każdy rozsądny człowiek: Na wizażu niestety nie diagnozuje się chorób.
Po 3: mówię że sobie chorób szukasz bo skoro badania wyszły dobrze, dwóch lekarzy nic nie stwierdziło, nie czujesz się źle, oprócz tego że jesteś blady, to dla mnie jest to szukanie sobie chorób na siłę.
Tyle.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 10:10   #14
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Pierwsza sprawa: forum publiczne, mogę pisać jak zapewne wiesz w każdym wątku.
Po 2 nie napadam na Ciebie tylko odpowiadam Ci to co odpowiedział by każdy rozsądny człowiek: Na wizażu niestety nie diagnozuje się chorób.
Po 3: mówię że sobie chorób szukasz bo skoro badania wyszły dobrze, dwóch lekarzy nic nie stwierdziło, nie czujesz się źle, oprócz tego że jesteś blady, to dla mnie jest to szukanie sobie chorób na siłę.
Tyle.
to, że badania są dobre nie znaczy, że wszystko w porządku... moja mama miała dobre badaniai wszystko było ok według lekarzy ale ona nie dała za wygraną.. i całe szczęście bo okazało się że ma nowotwór złośliwy, objawów nie miała takich jak hateme4 od razu mówię żeby się chłopak nie zestresował, ale jednak czuła że coś jest nie w porządku a badania tego nie wychwyciły, także udaj się jeszcze do innych lekarzy powtórz badania żeby mieć pewność
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 10:12   #15
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Pierwsza sprawa: forum publiczne, mogę pisać jak zapewne wiesz w każdym wątku.
Po 2 nie napadam na Ciebie tylko odpowiadam Ci to co odpowiedział by każdy rozsądny człowiek: Na wizażu niestety nie diagnozuje się chorób.
Po 3: mówię że sobie chorób szukasz bo skoro badania wyszły dobrze, dwóch lekarzy nic nie stwierdziło, nie czujesz się źle, oprócz tego że jesteś blady, to dla mnie jest to szukanie sobie chorób na siłę.
Tyle.

to, że dwóch lekarzy choroby nie znalazło nie znaczy, że Jej nie ma, może coś przeoczyli. Ja byłam u lekarza, bo słabo się czułam, miałam ostrą sesję i obronę pracy mgr i poprosiłam o skierowanie na badania krwi, powiedziano mi:"LIMIT SIĘ WYCZERPAŁ!" nie robiłam awantury, bo badania krwi u Nas w przychodni to 6zł, no i proszę:
wyszło mi za duże ASPAT, ALAT i potas, a za mało żelaza. Wyleczyłam to, że tak powiem "sama", bo gdybym nie wyczytała na forach i portalach co pomaga na ASPAT i ALAT, jak zadbać o dobry poziom potasu i żelaza, to od mojego lekarza bym się tego nie dowiedziała, bo zapewne i on twierdzi, że ludzie na nowotwory umierają, a nie na wysoki ASPAT czy za niskie żelazo. Skoro badania krwi wyszły dobrze, powtórz je dla pewności


edit: ashiva - zgadzam się! BTW: mam nadzieję, że z Mamusią lepiej...

Edytowane przez lookbook
Czas edycji: 2008-12-11 o 10:15
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 10:17   #16
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Jeśli OB masz w normie to znaczy że złego nic się nie dzieje.
Bzdura.
Moja babcia miała OB i wszystkie wyniki w normie, ba, lepsze od moich, a umierała na raka z przerzutami
-----
Miałeś robione badania na cukier? Moja znajome ma koszmarne sińce pod oczami, jakby miała limo i to dlatego, ze ma coś z cukrem [ale nie cukrzycę].
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 10:21   #17
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Moja koleżanka miała takie objawy przy anemii, ale wydaje mi się że z krwi powinna wyjść. Jak sypiasz? Często sińce są oznaką niewysypiania się dostatecznie, suchość w ustach może być spowodowana papierosami, albo chorobami ślinianek czy też cukrzycą... ale też chorobami zębów, migdałkow albo oskrzeli....

Ja byłam u 5 lekarzy na badaniach kolana, które od czasu do czasu mnie pobolewa, żaden nic nie znalazł, prześwietlenie i USG nic nie pokazało... a pobolewa dalej...

I sytuacja z tego miesiąca, kumpla ogromnie boli ucho i szczęka, był u 3 (internista, laryngolog, neurolog) lekarzy i wszyscy mu powiedzieli że jest zdrowy i nic nie powinno go boleć... a ten siedzi i praktycznie wyje momentami
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 10:36   #18
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość

I sytuacja z tego miesiąca, kumpla ogromnie boli ucho i szczęka, był u 3 (internista, laryngolog, neurolog) lekarzy i wszyscy mu powiedzieli że jest zdrowy i nic nie powinno go boleć... a ten siedzi i praktycznie wyje momentami
ja tak miałam jak dentystka mi "zje....ała" ząb i potem musiałam mieć kanałowe leczenie - które pomogło! Ale słyszałam, że podobne są objawy jak rośnie ósemka, znaczy jak próbuje się wydostać ale haczy o siódemkę, albo wrasta pod siódemkę! Może prześwietlenie pomoże? mi pokazało na prześwietleniu, że ósemka wchodzi pod siódemkę i jak tylko się obudzi, by "wyjść" to będę miała problem! :/ czyli chirurgiczne wydłubywanie.
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 10:46   #19
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

O, wątek żeby sobie ponarzekać na zdrowie
Mam stale nawracające zapalenia przy usuniętym korzeniu zęba, wiecznie smarkam, mam fioletowe palce, problemy z hormonami, kłujące korzonki, a czasem tak mnie boli brzuch, że nie mogę się ruszać. Wyniki badań u różnych specjalistów: książkowe.

hateme4 - może jesteś po prostu odwodniony, spróbuj pić codziennie soki marchwiowe, pomidorowe i wielowarzywne.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 10:50   #20
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Cytat:
Napisane przez lookbook Pokaż wiadomość
ja tak miałam jak dentystka mi "zje....ała" ząb i potem musiałam mieć kanałowe leczenie - które pomogło! Ale słyszałam, że podobne są objawy jak rośnie ósemka, znaczy jak próbuje się wydostać ale haczy o siódemkę, albo wrasta pod siódemkę! Może prześwietlenie pomoże? mi pokazało na prześwietleniu, że ósemka wchodzi pod siódemkę i jak tylko się obudzi, by "wyjść" to będę miała problem! :/ czyli chirurgiczne wydłubywanie.
To mu muszę powiedzieć, i zapytać czy już mu 8 powyrastały dzięki

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
O, wątek żeby sobie ponarzekać na zdrowie
Mam stale nawracające zapalenia przy usuniętym korzeniu zęba, wiecznie smarkam, mam fioletowe palce, problemy z hormonami, kłujące korzonki, a czasem tak mnie boli brzuch, że nie mogę się ruszać. Wyniki badań u różnych specjalistów: książkowe.

hateme4 - może jesteś po prostu odwodniony, spróbuj pić codziennie soki marchwiowe, pomidorowe i wielowarzywne.
Malla, wątek w sam raz dla moherków, a co Kto tak jak my umie na choroby narzekac i o nich rozmawiać, no ktoo?
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 11:03   #21
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
To mu muszę powiedzieć, i zapytać czy już mu 8 powyrastały dzięki
może być też tak, że wyrosły, ale się psują i bolą ;-) bo te niedobre ósemki to podobno najbardziej psujne są, czasami już popsute wyrastają <--- tak mi rzekła Dentystka jak Ją męczyłam o moją 8.
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 11:13   #22
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
byliczka...nie musisz na mnie od razu napadac bo form jest po to rozniez aby poprosic kogos o opinie..a mi chodzi wylacznie o to czy moze ktos mial podobne objawy i zdabnozowano u niego jakies schodzenie..
Generalnoe uprawiam sport...waze ile wazylem..nie siedze duzo przed komputer bo nie mam w sumie na to czasu...Bylem raz u lekarza rodzinnego (zrobiono mi badania krwi i moczu)..I to nie chodzi o bladość..ja jestm normalnie przezroczysty...i mam gigantyczne since pod oczami i kryje je korektorem bo wo wyglada jakby mi ktos oczy popodbijal(nawet pod korektorem je widac)...lekarz tez mi powiedział ze pewnie taka moja uroda..tylko ze ja przez 19 lat mojego zycia jakos sińców nie miałem...Potem byłem u nastepnego lekarza ogolnego ,a on zlecił wymaz z gardła i powiedzial ze generalnie nic tam nie ma..No kurcze przeciez musi byc jakas przyczyna..
moim laickim zdaniem to zrobili ci raczej niewyszukane badania lekarze....jak a ztaki zamiany nastapily to jest rzecza normlana ze sie martwisz...moim zdaniem udaj sie do specjalistow , na poczatek moze do endoktrynologa, moja kolezanak miala kiedys problemy z tarczyca, ogolnie byla bardzo blada, ciagle zmeczona, mega cienie do tego schudla... hormony jak nie sa w normie wiele moga namieszac
mysle ze nie zaszkodzi sie udac do tego lekarza

swoja droga co to za lekarz ogolny ze powiedzial ci "taka Twoja uroda" i odpuscil...szok niestety dobry lekarz to rzadkosc, mam wieleele przykladow na to, moglabym pisac i pisac ale po co?



byliczka, jednak napadasz na autora, ma prawo martwic sie sie swoim zdrowiem skoro zauwazyl takie zmiany a to ze 2 lekarze zrobili mu badanie krwi i moczu i odeslali do domu....to swiadczy tylko o ich profesjonalizmie,

nie wiem czemu az tak sie unosisz?

autorze, szukaj do oporu, moze znasz jeszcze jakiegos innego interniste , ktory spojrzalby na Twoj problem szerzej?
powodzenia

Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2008-12-11 o 11:19
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 11:17   #23
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Słyszałeś o czymś takiem jak wywoływanie chorób? Jeśli nie czujesz się osłabiony, obłożnie chory to zamiast się przejmować że jesteś blady i masz sucho w ustach to znajdź sobie jakieś zajęcie. Ludzie na nowotwory umierają a ty jesteś zaledwie PRZEZROCZYSTY i będziesz sobie chorób szukać. Jeśli OB masz w normie to znaczy że złego nic się nie dzieje.
nie wiem czy to takie zaledwie... może być sporo groźnych chorób! jednak my tego nie zdiagnozujemy (chyba że jest tutaj jakaś lekarka dobra ) spróbuj z tym lepszym odżywianiem i sportem, może jakiś suplement diety ale najpierw zrób szybko pozostałe badania. możliwe że to ten tasiemiec bo on wyżera witaminy z organizmu także sprawdz to!

powodzenia!
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 11:21   #24
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Cytat:
Napisane przez nenowka152900 Pokaż wiadomość
chyba że jest tutaj jakaś lekarka dobra
Nawet najlepszy lekarz nie będzie diagnozował przez internet.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 11:44   #25
joanna1978
Raczkowanie
 
Avatar joanna1978
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 300
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

byliczka piszesz troche nie fajnie.
ja jak byłam młodsza a około 16 raku zycia to było zaczełam cierpiec na straszne bóle głowy co poszłam do lekarza to silniejsze leki dawał.potem doszły bóle kręgosłupa-mówi ze to od pracy stojącej.potem potworny ból nóg od kolan w dól to też niby od pracy tym razem siedzacej. poprostu byłam młoda i lekarz nie szukał u mnie niczego.potem do tego doszlo to ze 2000 prawie cały czas chorowałm-grypa, 4 miesiace zapalenie uszu na zmiane , mononukleoza (moze zle pisze niepamietam dobrze) przy tej chorobie myslałam ze umieram w wieku 20 lat .i cały czas przy uszach i przy tym wierisie lekarze mnie leczyli ale w sumie to niewiedzieli jak.zeby wyleczyc uszy po 4 miechach stwiedzili ze moze by tak wymazł z ucha wziasc to beda wiedziec jaka bakteria tam siedzi zeby w koncu dobrac antybiotyki.przy tej mononukleozie gdy mysłam ze po mnie po 3 dniach pobrali mi krew i moja mama musiała sam z ta krwia isc do badania zapłacic za nie i wtedy było wiadomo ze to wirus.

potem zas po tych uszach lekarz mnie zbadał i mówi wytniemy migdałki -ok .wszystkie trzy poszły przy czym trzecii na żywca mi wyrwali.wielkie dzieki .dwa tygodnie wyciete z zyciorysu-ani jesc ani gadac normalnie.czopki w tyłek to mogłam cokolwoek zjesc. a mówili mi ze to taki mały zabieg.hahahahah!!!!!!!!! !1
kontrola a laryngologa - stwierdza ze coś z tarczyca nie halo.ok.badanie krwi potwierdza nadczynnosc. i co smieszne ide do rodzinnego -to ten co mi dawał prochy na głowe i ciagle tłumaczył sie mojimi bólami od pracy stwierdza ja nic tu niewidze.wogóle nieweim jak ten chłop mógł lekarzem zostać bo gdy przepisywał wyniki do karty mówi "ojejku faktycznie nadczynność".załamanie
i gdyby ten sam lekarz posłuchał mojej sugesti ze moje migdałki sa niefajne moze miałam bym je do dziś ,uniknełabym bólu nóg-poprostu miałam jakis stan zapalny.musiałam mocno zachorowac w końcu zeby było wiadomo o co kaman.także lepeij isc do lekarzy kilku ja byłam za młoda i wielu rzeczy nieweidziałam.teraz gdy jaki mnie wnerwi ide do innego-zazwyczaj sa to lekarze dentysci i ginekolodzy
także hateme4 biegnij szukac lekarza bo jeżeli zrobiłeś sie biały jak sciana to niech ci potwierdza z krwi żelazo i wirusy, pasożyty .
a since tez mam moze bedziesz miec taka urode albo przez to żes zbladł.
pozdrawiam.i nieprzejmuj sie wypowedziami którzy atakuja-bo oni zawsze mówie że nie atakują a ty sie w nerwisz i dostaniesz upomnienie.poprostu mnie poniosło.ja tak miłam miesiąc temy
joanna1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 11:54   #26
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Wiem że nie można generalizować, bo każdy człowiek ma inny organizm który inaczej reaguje itp. Ale mam w rodzinie kilka osób które mają z tym styczność i mówią że podstawą do jakichkolwiek dalszych badań jest Morfologia oraz OB:
Opadanie krwinek czerwonych (odczyn Biernackiego) OB

OB, czyli opad (opadanie krwinek czerwonych, odczyn Biernackiego, ESR - erythrocyte sedimentation rate). Na podstawie OB lekarz nie może postawić konkretnej diagnozy. Jest to jedynie sygnał, że w organizmie toczy się proces zapalny, który trzeba zlokalizować.

* Norma (po 1 godzinie): kobiety 6–11 mm, po 50 roku życia do 30 mm; mężczyźni 3–8 mm, po 50 roku życia – do 20 mm.

Wartości podwyższone spotyka się w ciąży i po porodzie (wtedy nie świadczą o chorobie).Występują też w chorobach reumatycznych, procesach zapalnych, gruźlicy, niektórych chorobach wątroby, w zawale serca. Bardzo podwyższone OB bywa w białaczkach i innych postaciach raka, niektórych chorobach nerek (zespół nerczycowy). Wartości obniżone zdarzają się rzadko, świadczą o nadkrwistości np. w czerwienicy prawdziwej.

Wiem jak lekarze diagnozują bo ja przez pół roku chodziłam od lekarza do lekarza z masakrycznym bólem żołądka i mdłościami. Gastroskopie chcieli mi zrobić wszystkie próby watrobowe trzustkowe, helicobactery i inne sprawy były robione, aż trafiłam do kliniki w Krakowie gdzie znajmomy mojej cioci stwierdził że mam chore nerki z których ból promieniuje do żołądka i wywołuje dolegliwości żołądkowe. Ale to są przykłady w których człowiek się źle czuje, a autor wątku nie napisał nic na temat tego jakoby się źle czuł.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 12:03   #27
joanna1978
Raczkowanie
 
Avatar joanna1978
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 300
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

ale jeżeli robi sie blady jak sciana nagle niewiadomo skąd to cos nie halo sie dzieje.
joanna1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 12:14   #28
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam specyficzny problem ...Od jakis 2 miesiecy pojawiłyy sie u mnie ogromne sińce pod oczami,do tego jestem maksymalnie blady(normalnie mam raczej cimniejsza karnacje)...i mam uczucie ciagłes suchosci ustach..Wysypiam sie normalnie..spie po 8 godzin..Bylem u 2 lekarzy..zrobili mi badania..wszytsko wyszło ok i otrzymałem porady w styly "dobrze sie odrzywiaj,uprawiaj sport itd"...Tylko ze ja wiem ze cos jest nie tak ze mną..i na pewno to nie jest hipohondria ...Nie mam juz pomysłu co to moze byc...i do jakiego lekarza isc..Sińce to ja mam potworne...a skóra jest tak blada ze az przezroczysta..kazdy sie mnie ostatnio pytam czy jesem niewsypany,chory bo "dziwnie wygladam"...Do tego mam tą ciagłą suchosc w buzi..Może ktos ma jakies pomysły ???
iść do kolejnych lekarzy - na początek dręczyć rodzinnego

prawdopodobne są jakieś pasożyty - pamiętam z dzieciństwa panią pediatrę, która wszystkim dzieciom z sińcami kazała robić badania na owsiki
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 13:20   #29
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam specyficzny problem ...Od jakis 2 miesiecy pojawiłyy sie u mnie ogromne sińce pod oczami,do tego jestem maksymalnie blady(normalnie mam raczej cimniejsza karnacje)...i mam uczucie ciagłes suchosci ustach..Wysypiam sie normalnie..spie po 8 godzin..Bylem u 2 lekarzy..zrobili mi badania..wszytsko wyszło ok i otrzymałem porady w styly "dobrze sie odrzywiaj,uprawiaj sport itd"...Tylko ze ja wiem ze cos jest nie tak ze mną..i na pewno to nie jest hipohondria ...Nie mam juz pomysłu co to moze byc...i do jakiego lekarza isc..Sińce to ja mam potworne...a skóra jest tak blada ze az przezroczysta..kazdy sie mnie ostatnio pytam czy jesem niewsypany,chory bo "dziwnie wygladam"...Do tego mam tą ciagłą suchosc w buzi..Może ktos ma jakies pomysły ???
A może to niedokrwitość? Poczytaj objawy: http://pl.wikipedia.org/wiki/Niedokrwistość

Generalnie taki człowiek jest ospały, bardziej zmęczony, apatyczny, mogą boleć stawy, itp. Idź na morfologię i żelazo.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 13:24   #30
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Może ktoś mi powie co mi jest ...(???)

Tak,ktoś Ci powie,co Ci jest - LEKARZ
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.