Praca w UK(rozmowa itp) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-02, 11:59   #1
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110

Praca w UK(rozmowa itp)


Witam was dziewczyny mam kilka pytan na temat "dostawania" pracy...
Mam 15 lat hymm ale za 3tyg. 16
W sobote bylam pierwszy raz w pracy jako kelnerka niby mialam zastapic kolezanke na 3 soboty i 3 niedziele ale oni mi odrazu zaproponowali pracowac dla siebie i pozniej jak kolezanka wroci moge pracowac dalej ciesze sie ale sa pewne minusyk 15 mil od mojego miasta...praca wieczorna od 18.00 do 23.30 nie mialam zadnej przerwy ciagle na nogach i kregoslup mnie do dzis boli ale rozumiem cos kosztem czegos i teraz zdaje sobie sprawe jak ciezka jest praca...

Ja chce pracowac w weekendy bo jeszcze szkoly nie skonczylam i wogole we wrzesniu ide na college wiec praca na weekendy mi tylko zostaje zawsze jakis tam grosz w rece i nie musialabym od rodzicow ciagle kasy brac...

No wiec teraz napisze o co mi konkretnie chodzi...
Bylam zapytac o prace w jednym ze sklepow BHS i ku mojemu zaskoczeniu mam rozmowe o prace w czwartek ciesze sie bo praca na miejscu,i potrzebuja ludzi do pracy w Soboty i niedziele, wiadomo oczywiscie ze praca w sklepie= praca najpozniej do 18.00 (chyba jest roznica niz do 24.00) wiec to jest dodatkowy plus...

tylko teraz moje pytanie:
O czym powinnam mowic na rozmowie o prace? jak sie ubrac? i wogole jak mozna przekonac ich ze to wlasnie ja sie nadaje?
Zapewne mialyscie za soba takie rozmowy...prosilabym o jakiekolwiek rady


P.S To moja pierwsza rozmowa i chcialabym wypasc jak najlepiej



Pozdrawiam
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 13:47   #2
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Praca w UK(rozmowa itp)

up
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 14:42   #3
dominikinha
Raczkowanie
 
Avatar dominikinha
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
GG do dominikinha
Dot.: Praca w UK(rozmowa itp)

hej
praca w sklepie wiec praca nastawiona na klienta. a wiadomo jak jest w uk z customer service. wiec podkreslaj ile wlezie ze klient najwazniejszy, praca w grupie tez chyba jest dla nich wazna, hard working oczywiscie no i przede wszystkim szeroki usmiech mam wrazenie ze wiele takich rozmow mozna wlasnie usmiechem zalatwic. w koncu jaki pracodawca zatrudni kogos kto sie nie usmiecha do customer service i ze jeszcze jestes reliable. generelnie sciemniaj ile wlezie, na tym to polega
co do ubrania ja bym sie ubrala w jakies spodnie na kant i do tego moze koszula. w koncu to sklep nie biuro wiec chyba nie trzeba az tak formalnie. spodnie ciemne.
powodzenia
dominikinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 15:23   #4
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Praca w UK(rozmowa itp)

Cytat:
Napisane przez dominikinha Pokaż wiadomość
hej
praca w sklepie wiec praca nastawiona na klienta. a wiadomo jak jest w uk z customer service. wiec podkreslaj ile wlezie ze klient najwazniejszy, praca w grupie tez chyba jest dla nich wazna, hard working oczywiscie no i przede wszystkim szeroki usmiech mam wrazenie ze wiele takich rozmow mozna wlasnie usmiechem zalatwic. w koncu jaki pracodawca zatrudni kogos kto sie nie usmiecha do customer service i ze jeszcze jestes reliable. generelnie sciemniaj ile wlezie, na tym to polega
co do ubrania ja bym sie ubrala w jakies spodnie na kant i do tego moze koszula. w koncu to sklep nie biuro wiec chyba nie trzeba az tak formalnie. spodnie ciemne.
powodzenia

no tak mysle ze usmiechac sie to najlepiej mi wychodzi hehehhe
poslucham ciebie i bede wlasnie gadac duzo i sciemniac troszku
pewnie ubiore czarne spodnie w kant i golfik czarny chyba bedzie ok
dzieki
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 16:32   #5
mothership
Przyczajenie
 
Avatar mothership
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Praca w UK(rozmowa itp)

Witam. Planuję ponowny wyjazd do UK jakoś w styczniu. Najważniejsze dla mnie, to żeby była jakakolwiek praca na początku, ale zależy mi na pracy w NEXT. Do tej pory siedziałam 10 miesięcy w Anglii i pracowałam na produkcji kosmetyków oraz w TESCO na wykładaniu towarów, wszystko przez agencje.
Czy ktoś orientuje się, czy w styczniu w NEXT będzie praca? Czy jakaś inna agencja niż FLAME zatrudnia tam? Czy jest szansa, żeby wysłać swoje CV tam i od razu dostać kontrakt, czy jest to raczej nierealne?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
mothership jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 14:52   #6
AnnaXO
Raczkowanie
 
Avatar AnnaXO
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 57
Dot.: Praca w UK(rozmowa itp)

Cytat:
Napisane przez mothership Pokaż wiadomość
Witam. Planuję ponowny wyjazd do UK jakoś w styczniu. Najważniejsze dla mnie, to żeby była jakakolwiek praca na początku, ale zależy mi na pracy w NEXT. Do tej pory siedziałam 10 miesięcy w Anglii i pracowałam na produkcji kosmetyków oraz w TESCO na wykładaniu towarów, wszystko przez agencje.
Czy ktoś orientuje się, czy w styczniu w NEXT będzie praca? Czy jakaś inna agencja niż FLAME zatrudnia tam? Czy jest szansa, żeby wysłać swoje CV tam i od razu dostać kontrakt, czy jest to raczej nierealne?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
aplikuj to się przekonasz

http://careers.next.co.uk/retail/ret....aspx#link=rmb
AnnaXO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 13:17   #7
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Praca w UK(rozmowa itp)

Ja wlasnie w sobotę mam interview w next tylko nie wiem jak ja to połącze z praca w Tesco, ktora coraz mniej mi sie podoba bo atmosfera jest okropna.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-05 14:17:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.