Suknia ślubna ! Co radzicie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-03, 16:07   #1
Margaretka178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1

Suknia ślubna ! Co radzicie ?


Hejka Za kilka miesięcy ślub, chce aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, niestety mam problem z decyzją o sukni ślubnej, nie mam czasu żeby jeździć gdzieś daleko, jestem z Warszawy, szukam jakiegoś fajnego salonu, który zaoferuje mi duży wybór w przystępnej cenie ! Bądźcie tak miłe i podajcie mi jakieś propozycje, jakieś sprawdzone salony lub ciekawe kreacje.
Mile widziane linki lub fotki lub też adresy

Z góry dziękuję za pomoc
Margaretka178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 10:33   #2
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Suknia ślubna ! Co radzicie ?

Twoj post jest bardzo ogolnikowy. Trudno zaproponowac Ci suknie slubna skoro jak mowisz, nie wiesz sama czego chcesz, nie podajesz nawet jaka masz sylwetke, najlepiej bedzie jesli pojdziesz do salonu i zobaczysz jak wygladasz w roznych fasonach. Wiele dziewczyn pisalo, ze finalnie wybraly sukienki, ktore z poczatku im sie nie podobaly, ale jak zalozyly to okazalo sie ze wygladaja rewelacyjnie. Ja z Wa-wy nie jestem więc nie pomoge, ale wiesz przystepna cena to dla niektorych 1200zł, a dla niektorych 3000 zł. Zawsze tez mozna szukac sukien uzywanych, wtedy dostaniejsz drozsze modele za nizsza cene.
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 10:41   #3
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Suknia ślubna ! Co radzicie ?

Jednym słowem mamy wszystko poszukać za Ciebie a internet aż kipi od propozycji. . Jaki Ciebie styl interesuje? Kolor? Jaką masz sylwetkę?Wzrost, figurę?
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 22:45   #4
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Suknia ślubna ! Co radzicie ?

Cytat:
Napisane przez Margaretka178 Pokaż wiadomość
Hejka Za kilka miesięcy ślub, chce aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, niestety mam problem z decyzją o sukni ślubnej, nie mam czasu żeby jeździć gdzieś daleko, jestem z Warszawy, szukam jakiegoś fajnego salonu, który zaoferuje mi duży wybór w przystępnej cenie ! Bądźcie tak miłe i podajcie mi jakieś propozycje, jakieś sprawdzone salony lub ciekawe kreacje.
Mile widziane linki lub fotki lub też adresy

Z góry dziękuję za pomoc
dziewczyno nie stresuj się!
i tak przez internet nikt Ci sukni nie wybierze. Nie trać czasu na forum tylko wyszukaj salony w swojej okolicy i pojedź na przymiarkę. Suknia nie tylko musi być ładna, przede wszystkim masz się w niej dobrze czuć i fason ma pasować do Twojej figury.
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 23:45:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.