jaki kolor wyjdzie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-22, 12:04   #1
forget me not 91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1

jaki kolor wyjdzie?


3dni temu uzylam szamponetki garniera (zwymajacej sie teoretycznie po 28myciach) kolor jasny blond, ale wyszedl ciemniejszy niz na opakowaniu. jesli rozjasnie je teraz szamponetka w kolorze bardzo jasny blond, to zlapie mi ten kolor czy musze odczekac az zmyje mi sie ten jasny blond? Dodam, ze mialam naturalnie blond wlosy (ale chcialam je rozjasnic,a teraz wlasciwie nie widze wiekszej roznicy po tej szamponetce)
forget me not 91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 20:31   #2
divasatanica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Sława
Wiadomości: 11
Dot.: jaki kolor wyjdzie?

Szamponetka NIE ROZJAŚNI ci włosów - możesz nią jedynie przyciemnić włosy, ewentualnie nadać refleks w danym kolorze. Farbowanie szamponetką nie da Ci takiego samego koloru, jak na opakowaniu, chyba, że masz bardzo jasne włosy.
divasatanica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 21:24   #3
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: jaki kolor wyjdzie?

Cytat:
Napisane przez forget me not 91 Pokaż wiadomość
3dni temu uzylam szamponetki garniera (zwymajacej sie teoretycznie po 28myciach) kolor jasny blond, ale wyszedl ciemniejszy niz na opakowaniu. jesli rozjasnie je teraz szamponetka w kolorze bardzo jasny blond, to zlapie mi ten kolor czy musze odczekac az zmyje mi sie ten jasny blond? Dodam, ze mialam naturalnie blond wlosy (ale chcialam je rozjasnic,a teraz wlasciwie nie widze wiekszej roznicy po tej szamponetce)
Szamponetką nie rozjaśnisz włosów.
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 14:56   #4
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: jaki kolor wyjdzie?

wszystko zostało już napisane...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 15:56   #5
monika030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 65
Dot.: jaki kolor wyjdzie?

Szamponetka zawsze szybciej spłynie niż jest napisane na opakowaniu więc nie warto rozjaśniać ! zmyje sie
monika030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 21:28   #6
leeemonka2
Raczkowanie
 
Avatar leeemonka2
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 68
Dot.: jaki kolor wyjdzie?

Nie warto niczym rozjaśniać a żadna farba tym bardziej nie sprawi, że kolor będzie jaśniejszy. Wystarczy poczekać, myć, dbać - kolor sam zejdzie. Nie warto niszczyć włosy ponownym malowaniem
__________________


leeemonka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 09:33   #7
lena__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9
Dot.: jaki kolor wyjdzie?

to ja również mam pytanie, mam włosy średni brąz, czy jeśli zrobie sobie farbą wellaton 8/0 to rozjaśnią mi sie troche? wiem, że farba nie rozjaśnia, ale teoretycznie na opakowaniu jest napisane, że pofarbowane włosy brąz wychodzą ciemny blond. ktoś coś o tym wie i mógłby mi podpowiedzieć?
lena__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 16:32   #8
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325
Dot.: jaki kolor wyjdzie?

Cytat:
Napisane przez lena__ Pokaż wiadomość
to ja również mam pytanie, mam włosy średni brąz, czy jeśli zrobie sobie farbą wellaton 8/0 to rozjaśnią mi sie troche? wiem, że farba nie rozjaśnia, ale teoretycznie na opakowaniu jest napisane, że pofarbowane włosy brąz wychodzą ciemny blond. ktoś coś o tym wie i mógłby mi podpowiedzieć?
farba nie rozjaśni Ci wlosów , musisz użyć rozjaśnaicza , po za tym nie patrz na kolor farby na opakowaniu tylko na próbkach włosów , bo kolor który prezentuje modelka zawsze jest jaśniejszy niż w rzeczywistości ten który wyjdzie
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 09:14   #9
leeemonka2
Raczkowanie
 
Avatar leeemonka2
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 68
Dot.: jaki kolor wyjdzie?

Nawet użycie blondu nie rozjaśni włosów, takie farby działają przy pierwszym użyciu, na niemalowanych włosach, wtedy będzie widać, że włosy są jaśniejsze. Jednak nakładanie farby na włosy już po zabiegu farbowania, nie rozjaśni koloru, nawet blond przyciemni - wiem z doświadczenia: na swoje pomalowane na brąz wcześniej włosy, dobrych kilka lat temu, nałożyłam farbę blond, chciałam mieć je jaśniejsze i okazało się, że włosy mam bardziej brązowe niż miałam
__________________


leeemonka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.