zmienic cala siebie :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-29, 14:40   #1
joasia1755
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 34

zmienic cala siebie :(


Mam na imie joasia mam 25lat wychowuje 2 dzieci chciala bym zmienic swoja fryzure i makijaz poczuc sie znow piekna prosze o rade dodaje foto pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG178.jpg (35,8 KB, 1181 załadowań)
joasia1755 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 15:07   #2
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: zmienic cala siebie :(

Wiem,że może kiepsko to zabrzmi ale nie myślałaś o schudnięciu?Zdrowe odżywianie więcej ruchu i zaraz lepiej byś się poczuła
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 15:14   #3
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: zmienic cala siebie :(

Jesteś piękna! Tylko to urywasz Jeżeli chodzi o makijaż - tu przydałoby się zdjęcie twarzy, ale na odległość mogę Ci polecić korektor pod oczy ( ja lubię Rimmel Match Perfection i Maybelline pure cover mineral). Rozumiem, że na co dzień nie masz wiele czasu dla siebie, więc myślę, że ten korektor, tusz do rzęs i może jakaś czarna kreska miękką kredką, trochę roztarta (żeby zagęścić linię rzęs) zdecydowanie wystarczy. Kiedy czasu masz więcej, możesz też wykonturować twarz bronzerem (to i tak jest szybki zabieg ). Jeżeli chodzi o ubrania - tutaj znam się średnio ale widziałabym Cię w dłuższych bluzkach (może coś podobnego do tuniki). Na pewno nie rezygnuj z kolorów! Spodnie proponowałabym mniej dresowe, zrezygnuj też z takich prostych krojów. Najchętniej zobaczyłabym Cię w sukience

Pozdrawiam gorąco!!
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 15:39   #4
Blobby
Raczkowanie
 
Avatar Blobby
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Vancouver
Wiadomości: 385
Dot.: zmienic cala siebie :(

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Wiem,że może kiepsko to zabrzmi ale nie myślałaś o schudnięciu?Zdrowe odżywianie więcej ruchu i zaraz lepiej byś się poczuła
Po dwóch ciążach ciężko jest myśleć o sobie i zrzucić trochę kilogramów.
Większość kobiet zaniedbuje się-wiadomo dobro dzieci i wychowanie najważniejsze.

joasia1755 na pewno przydałby się korektor-widzę niezdrowe cienie pod oczami,przez co wyglądają na zmęczone i postarzają twarz,czynią ją szarą i smutną.Ja używam korektor do cery jasnej z Garniera,wysokie,chude opakowanie,na końcu jest kulka.
Na pewno delikatny makijaż nie zaszkodzi,podkreślenie oczu.Włosy masz długie,wydaje mi się,że ładne są,jeśli chciałabyś ufarbować,to zalecam wizyte u fryzjera.
Co do ubioru...uff...nie jestem ani miłośniczką mody i mam swój własny styl przede wszystkim kobiece ubrania,unikaj groszków,pasków.
Jakieś sweterki,ale nie smutne szare,tylko kolorowe,luźniejsze,tunik i,może swetry oversize byłyby dla ciebie idealne.
Blobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 15:39   #5
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: zmienic cala siebie :(

Zgadzam się co do makijażu - wystarczy tylko podkreślić oko korektorem, tuszem do rzęs i czarną kredką na górnej powiece. Lub eyelinerem. Ja mam z rossmanna za 8zł z Lovely i jest ok.
Na usta możesz nakładać kolorwą pomadkę z Nivea na przykład truskawkową. Daje fajny naturalny efekt.
Możesz podkreślić brwi brązowym cieniem. Na youtube jest dużo filmików jak robić makijaż.

Jeśli chodzi o obrania to widziałabym Cię w takich jesiennych kolorach typu Beże, brązy, ciemne zielenie, granaty. Wszystko w takich kolorach. I dla ożywienia np. jakaś kolorowa torba i pod szyję chusta z motywem kwiatowym. Możesz do tego poszukać butów na niedużym koturnie, idealne na taką pogodą jak teraz.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 15:40   #6
Blobby
Raczkowanie
 
Avatar Blobby
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Vancouver
Wiadomości: 385
Dot.: zmienic cala siebie :(

A co myślicie o tym gdyby sobie autorka fajne cięcie zrobiła i może grzywkę?
Blobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 15:45   #7
rudyrydz86
Raczkowanie
 
Avatar rudyrydz86
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 75
Dot.: zmienic cala siebie :(

Spróbuj zacząć od fryzjera Wiadomo, że poprawia nie tylko fryzurę, ale też stan ducha Masz piękne długie i zdrowe włoski, wystarczy troche cieniowania przy twarzy i jakieś słoneczne refleksy...twarz od razu nabierze światła
rudyrydz86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 15:46   #8
joasia1755
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 34
Dot.: zmienic cala siebie :(

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Wiem,że może kiepsko to zabrzmi ale nie myślałaś o schudnięciu?Zdrowe odżywianie więcej ruchu i zaraz lepiej byś się poczuła
Jesli chodzi o odchudzanie to mam to w planie to znaczy cwiczenia na dobry poczatek jestem 3,5mies po drugiej cesarce a cwiczenia zaczne po 4 mies bo nie chce,wczesniej zeby cos sie z blizna stalo a jesli chodzi o diete to na razie odpada bo karmie piersia.
joasia1755 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 15:48   #9
rudyrydz86
Raczkowanie
 
Avatar rudyrydz86
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 75
Dot.: zmienic cala siebie :(

Cytat:
Napisane przez Blobby Pokaż wiadomość
A co myślicie o tym gdyby sobie autorka fajne cięcie zrobiła i może grzywkę?

Zgadzam się.. grzywka i cieniowanie
rudyrydz86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 15:52   #10
joasia1755
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 34
Dot.: zmienic cala siebie :(

Cytat:
Napisane przez rudyrydz86 Pokaż wiadomość
Zgadzam się.. grzywka i cieniowanie
Strasznie wypadaja mi wlosy i musiala bym je przyciac ,co byscie mi zaproponowaly?
joasia1755 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 15:59   #11
rudyrydz86
Raczkowanie
 
Avatar rudyrydz86
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 75
Dot.: zmienic cala siebie :(

Cytat:
Napisane przez joasia1755 Pokaż wiadomość
Strasznie wypadaja mi wlosy i musiala bym je przyciac ,co byscie mi zaproponowaly?
Jeśli chodzi o wypadanie włosów, to skrócenie nic na to nie poradzi.
Bardzo dobrym sposobem na wzmocnienie cebulek jest picie skrzypu i pokrzywy, ale nie wiem czy to jest możliwe przy karmieniu piersią..musiała byś spytać lekarza albo położnej. Również polecam wcieranie w skórę głowy preparatu Jantar firmy Farmona oraz jakiś dobry ziołowy szampon i odżywkę
A co do ścinania, to myślę, że korzystnie byś wyglądała z prostą grzywką, sięgającą do brwi i lekko wycieniowanymi przy twarzy włoskami. Masz jasną cerą, więc dobrze byś wyglądała we włoskach w odcieniu blondu, albo z jakimiś pasemkami delikatnymi
rudyrydz86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 16:05   #12
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: zmienic cala siebie :(

Cytat:
Napisane przez rudyrydz86 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wypadanie włosów, to skrócenie nic na to nie poradzi.
Bardzo dobrym sposobem na wzmocnienie cebulek jest picie skrzypu i pokrzywy, ale nie wiem czy to jest możliwe przy karmieniu piersią..musiała byś spytać lekarza albo położnej. Również polecam wcieranie w skórę głowy preparatu Jantar firmy Farmona oraz jakiś dobry ziołowy szampon i odżywkę
A co do ścinania, to myślę, że korzystnie byś wyglądała z prostą grzywką, sięgającą do brwi i lekko wycieniowanymi przy twarzy włoskami. Masz jasną cerą, więc dobrze byś wyglądała we włoskach w odcieniu blondu, albo z jakimiś pasemkami delikatnymi

Zgadzam się. I też bardzo polecam wcierkę Jantar.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 16:10   #13
joasia1755
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 34
Cytat:
Napisane przez Nyappy Pokaż wiadomość
Zgadzam się. I też bardzo polecam wcierkę Jantar.
bardzo dziekuje za opinie napewno z nich skorzystam

A co powiecie o takiej fryzurce?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fryzura-krotka1.jpg (21,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,2 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-10-30 o 13:19 Powód: post pod postem
joasia1755 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 16:32   #14
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: zmienic cala siebie :(

Ojej przepraszam nie wiedziałam,że tak mało czasu upłynęło od cesarki,niech się dzieciaczki zdrowo chowają ;* Z tego co mi wiadomo pierwsze ćwiczenia po ciąży można zacząć nie wcześniej niż po 4-5 miesiącach,będe rzymać za Cb kciuki.A za jantarem sama latam już dobry tydzień :/ Fajnie,że chcesz o siebie zadbać

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Nie chodziło mi o diete w sensie np.dukana tylko zmianie sposobu odżywiania na taki ,który dostarczy niezbędnych składników.Bez słodyczy,przetworzonego jedzenia i wielu innych zapychaczy.
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 16:42   #15
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: zmienic cala siebie :(

Cytat:
Napisane przez joasia1755 Pokaż wiadomość
A co powiecie o takiej fryzurce?

Moim zdaniem nie bardzo.. włosy będą się wydawać nieco przyklapnięte. Wybrałabym raczej fryzurę która sprawi, że będą wyglądały na gęstsze.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 18:49   #16
annuszka901
Raczkowanie
 
Avatar annuszka901
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: okolice Gubina
Wiadomości: 49
Dot.: zmienic cala siebie :(

też właśnie nad tym myślałam. Blond pasuje do twarzy,ale trochę jaśniejszy,miodowy może? Nie wiem,tak mi się przynajmniej wydaje.
Też bym je pocieniowała,bo są proste z natury i raczej skręcać się,czy też-wykręcać-nie powinny,i takie cieniowanie ładnie by wyglądało.
Co do ubioru,to myślę,że fajnie by było podkreślić w jakiś subtelny sposób dekolt.Bo TAKI dekolt to tylko do pozazdroszczenia
__________________
Wybieram grupę Black!

annuszka901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 18:54   #17
joasia1755
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 34
Dot.: zmienic cala siebie :(

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Ojej przepraszam nie wiedziałam,że tak mało czasu upłynęło od cesarki,niech się dzieciaczki zdrowo chowają ;* Z tego co mi wiadomo pierwsze ćwiczenia po ciąży można zacząć nie wcześniej niż po 4-5 miesiącach,będe rzymać za Cb kciuki.A za jantarem sama latam już dobry tydzień :/ Fajnie,że chcesz o siebie zadbać

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Nie chodziło mi o diete w sensie np.dukana tylko zmianie sposobu odżywiania na taki ,który dostarczy niezbędnych składników.Bez słodyczy,przetworzonego jedzenia i wielu innych zapychaczy.
ok nic sie nie stalo i dziekuje
A co do jedzenia to jem malo tylko tak,zeby byl pokarm, no i zdrowo,zeby maly kolek nie mial.Nawet trochu spadlam juz z wagi przed ciaza wazylam 68kg a podbilam do 85kg no 10kg juz spadlam i walcze z waga dalej.
joasia1755 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 19:35   #18
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: zmienic cala siebie :(

Jak zaczniesz za miesiąc czy dwa ćwiczyć to będziesz mogła jeść więcej żeby rozkręcić metabolizm. za zdrowe podejście
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 20:11   #19
ewiczkasa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 23
Dot.: zmienic cala siebie :(

grzywkę
włosy najkrótsze do ramion żeby można było związać i nie leciały na oczy - praktyczne
koloru bym nie zmieniała
natomiast zamiast czarnej kredki beż, brąz lub grafit w zależności czy ciepła czy zimna blondi
czarna będzie zbyt ostra a uroda delikatna
ewiczkasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 07:08   #20
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: zmienic cala siebie :(

kolor jest bardzo OK ścięłabym za ucho grzyweczkę na bok ewiczkasa dobrze pisze o kredce
a bierzesz jakieś suplementy? do mycia włosów mnie zawsze pomagał czerwony dercos Vichy, i skrzyp
Ubrania na razie zdecydowałabym się na odcinane pod biustem lub rozkloszowane bluzki, tuniki ale nie za mocno - nadal bardzo modne i grube legginsy np ala bryczesy z pionowym przeszyciem (klik) (wyrzuć te dresy zabijają kobiecość!)
będzie dobrze! ja po cesarce nie ćwiczyłam rok
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 14:46   #21
joasia1755
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 34
Dot.: zmienic cala siebie :(

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
kolor jest bardzo OK ścięłabym za ucho grzyweczkę na bok ewiczkasa dobrze pisze o kredce
a bierzesz jakieś suplementy? do mycia włosów mnie zawsze pomagał czerwony dercos Vichy, i skrzyp
Ubrania na razie zdecydowałabym się na odcinane pod biustem lub rozkloszowane bluzki, tuniki ale nie za mocno - nadal bardzo modne i grube legginsy np ala bryczesy z pionowym przeszyciem (klik) (wyrzuć te dresy zabijają kobiecość!)
będzie dobrze! ja po cesarce nie ćwiczyłam rok
szukam takiej fryzurki gdzie nie trzeba odslaniac uszu bo mam kompleksy ,sumplementow jeszcze nie biore ale zaczne a to byl moj ubior po domu . Jak bede miec mozliwosc to zrobie swieze zdiecie
joasia1755 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 19:10   #22
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: zmienic cala siebie :(

Moja propozycja to radykalne skrócenie włosów, nawet bardzo. Unikaj cieniowanych fryzur. Jeśli się zdecydujesz to również nowy kolor. Najlepiej nieco jaśniejszy przy twojej jasnej cerze.
Odświeży twarz i nada wyrazistości.
Nie będę sie powtarzała o makijazu bo dziewczyny wyżej podały już wiele cennych rad
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 18:08   #23
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: zmienic cala siebie :(

Krótka fryzura będzie wygodniejsza na zimę, bo szybko schnie i można szybko coś ułożyć, a to cenne dla młodej mamy.
Koleżanka wyżej napisała, żebyś unikała czarnej kredki do oczu - jestem za, ponieważ może ciężkawo wyglądać jeśli nie zrobisz pełnego makijażu czyli podkład, róż, szminka, itede. Zainwestuj w brązową kredkę, którą podkreślisz oko i brwi, bo te drugie słabo widać.
Dres niefajny jes...
Życzę powodzenia w transformacji
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 18:22   #24
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: zmienic cala siebie :(

Ja dodam do makijażu delikatne podkreślenie brwi, na zdjęciu je bardzo słabo widać, podkreślą spojrzenie i twarz stanie się bardziej wyraźna od razu. Możesz zafarbować henną, podkreślać jasnobrązowym/popielatym cieniem albo żelem brązowym z Celii(jest bardzo bardzo delikatny)

Ja bym nie schodziła dużo z długości tylko wycieniowała je lekko zeby się ładnie układały i nie były przyklapnięte grzywka dłuższa na bok to też dobry pomysł(tylko nie cięta po skosie na całe czoło ) raczej wystarczy po cieniowaniu zrobić przedziałek z boku głowy zamiast po środku.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 14:37   #25
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: zmienic cala siebie :(

Nie ze wszystkimi powyższymi radami się zgadzam
Grzywka - raczej nie rób sobie prostej - jeśli zasłonisz całe czoło, twoja twarz będzie się wydawać okrągła - łatwo to zobaczyć na twoim zdjęciu, zasłaniając czoło choćby palcem. Myślę, że ładnie wyglądałabyś z przedziałkiem z boku i włosami zaczesanymi po skosie - taka grzywka na skos, długa, do linii brody. Włosy możesz wycieniować, ale tylko delikatnie. Szczerze mówiąc, mnie podobasz się w dłuższych, ale jeżeli masz potrzebę zmiany, to doradziłabym cięcie najkrócej do ramion. Krótka i przylizana fryzura nie będzie Ci pasować. Co do koloru włosów, to proponuję jedynie pogłębienie obecnego koloru i zadbanie, żeby włosy były błyszczące i dobrze ułożone.

Trudno coś doradzić w kwestii makijażu, bo zdjęcie jest zbyt małe i dosyć niewyraźne. Warto na pewno postarać się o lekkie rozświetlenie i ożywienie cery, korektor pod oczy, może odrobinę różu. Więcej będę mogła doradzić, jeśli wrzucisz wyraźniejsze zdjęcie buzi.

Co do ubioru - to po pierwsze, czy jesteś pewna, że nosisz prawidłowy rozmiar stanika? Miseczki biustonosza ciągną czubki twoich piersi w dół - a to często jest oznaką tego, że są zbyt małe. Jeżeli nie jesteś pewna, albo masz czasami wrażenie, że z twoim stanikiem jest coś nie tak- zapraszam do wyszukania sobie w google i odwiedzenia lobby biuściastych - tam dziewczyny doradzą jakiego rozmiaru i kroju możesz szukać. Mam wrażenie, że twoja sylwetka mogłaby na tym zyskać.
Nie kupuj swetrów oversize - myślę, że pasują tylko wysokim dziewczynom, Tobie dodadzą kilogramów i odejmą wzrostu. Najważniejsze jest skupienie się na optycznym wydłużeniu sylwetki. Dekolty w trójkąt, dopasowane spodnie i obcasy/koturny mogą dużo zdziałać. Ciemniejszy pas pod biustem poprawi proporcje sylwetki

W tych spodniach trudno poznać, czy masz zgrabne nogi - ale pokombinuj też z zestawem obcasy + spódnica/sukienka
W załączniku wizualizacja Dosztukowałam Ci kawałek nóg, mam nadzieję, że się nie obrazisz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG178.jpg (41,6 KB, 285 załadowań)
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 18:25   #26
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: zmienic cala siebie :(

A ja uwazam ze zmiany zaczynaja sie w glowie.
Tak na poczatek moze zmobilizuje cie http://www.facebook.com/chodakowskaewa?ref=ts&fref=ts popatrz sobie na zdjecia dziewczyn, ktore moga stac sie mobilizacja.
Druga sprawa kwestia wlosow, wypadanie wlosow to bardzo problemowa sprawa ktora na poczatku sie bagatelizuje. Sprawa lezy w odzywianiu sie, braku witamin - w zwiazku z tym proponuje udac sie do dietetyka, nie po to by sie dac naciagnac na drogie kuracje, ale po to by nakierowac i pomoc.
Trzecia sprawa kwestia fryzury.
rudyrydz86 zdecydowanie ma racje ze fryzura zmienia stan ducha.
Ja proponowalabym zachowanie mniej wiecej odcienia wlosow jednak zagrac refleksami i blondami na roznych odcieniach. To zdecydowanie praca juz do wykonana przez fryzjera. Stworzyc na wlosow trojwymiar po przez ruch wlosow. Zachowaj mniej wiecej swoja dlugosc bo zdecydowanie jest korzystan poniewaz wydluza Ci szyje oraz pomniejsza ramiona. Grzywka? moze i tak ale pod warunkiem ze bedzie podkreslone oko bo w innym wypadku grzywka zleje sie z twarza.. Bezpieczniejsze jest przesuniece przedzialka, lekkie wycieniowanie i zrobienie grzywki dlugiej na bok. To tyle ile moglam doradzic sugerujac sie tylko jednyym zdjeciem. )

Powodzenia i wytrwalosci!
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 08:08   #27
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: zmienic cala siebie :(

Talentea super propozycje fryzur
wredna baba sukienka idealna
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 14:11   #28
joasia1755
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 34
Dot.: zmienic cala siebie :(

Wlosy bede chciala skrocic do ramion i wycieniowac do wiosny napewno odrosna ,napewno przedzialek bede robic z boku i koloru wlosow nie zmienie a powiedzcie mi jak bede chciala uzyc jakis podklad czy fluid to jaki kolor najlepiej kupic i jakich cieni uzywac ? mam zielone oczy pozdrawiam i dziekuje za pomoc
joasia1755 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 14:48   #29
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: zmienic cala siebie :(

Cytat:
Napisane przez joasia1755 Pokaż wiadomość
Wlosy bede chciala skrocic do ramion i wycieniowac do wiosny napewno odrosna ,napewno przedzialek bede robic z boku i koloru wlosow nie zmienie a powiedzcie mi jak bede chciala uzyc jakis podklad czy fluid to jaki kolor najlepiej kupic i jakich cieni uzywac ? mam zielone oczy pozdrawiam i dziekuje za pomoc
Podkład sprawdź zawsze testerem odrobinę na linii żuchwy. Jeśli po roztarciu się nie odcina od skóry bierz nie kupuj na ślepo i raczej nie sprawdzaj na nadgarstku. Skórę masz jasną wiec celuj w podkłady jaśniejsze
Możesz zamieścić zbliżenie twarzy? Ja bym celowała w naturalne odcienie bo masz delikatną urodę i wystarczy ją podkreślić , kolory brzoskwiniowe, łososiowe, złote, itp. delikatne makijaże Ale to zależy tez czy jesteś typem ciepłym czy zimnym, czy skora ci się łatwo zaróżowia czy oczy są czysto zielone czy np zielono szare itp
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 11:04   #30
joasia1755
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 34
Dot.: zmienic cala siebie :(

To moje zdiecia jeszcze nic soba nie zrobilam dzis moze podejde do fryzjera
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG520.jpg (10,3 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG522.jpg (10,6 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG524.jpg (15,0 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG525.jpg (14,5 KB, 193 załadowań)
joasia1755 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.