Konkurs GARNIER Color Naturals - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-30, 06:51   #91
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Do mnie jedynym pasującym kolorem jest właśnie blond , jego ciepły odcień z chłodniejszymi refleksami. I to jest dziwne bo mimo, iż jestem naturalną szatynką, to tylko blond do mnie pasuje. Jestem zwolenniczką radykalnych metamorfoz (sama miałam już chyba każdy kolor włosów ), jednak od lat najlepiej czuję się jako delikatna blondynka .
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 07:15   #92
dodocia
Rozeznanie
 
Avatar dodocia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 743
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój ulubiony kolor włosów to rudy. "Ruda" jest dzika, namiętna, przebojowa, spontaniczna, pewna siebie, bezczelna, odważna, taka jaką ja zawsze chciałam być. Zamiast tego mam zwykły mysi kolor i ani grama ww cech
__________________
Zakochana w rodzinie
Uzależniona od Avon
Stęskniona za haftowaniem
dodocia@buziaczek.pl
dodocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 07:42   #93
roswell cors
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 138
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

jestem z natury rudzielcem ale od lat nieodlącznie farbuje wlosy farbą garnier i w ten sposób przeistaczam się w seksownego kociaka o czarnych hebanowych puklach.nigdy nie przechodzilam metamorfozy tak profesjonalnie-chocby mi sie to przydalo i to bardzo zebym odnalazla prawdziwe ja.chmm.na razie podkreślam piękno kosmetykami
roswell cors jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 07:45   #94
ewinka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Red face Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Odkąd pamiętam zawsze wydawało mi się że to co dostałam od natury jest dla mnie najlepsze i nie powinna w to za nic ingerować. Tkwiłam przy moim nieciekawym ciemnobrązowym kolorze i prsotej fryzurce. Do czasu... kiedy wzięłam udział w pokazie fryzjerskim gdzie zaproponowano mi wspaniały wiśniowy odcień i zupełną zmianę imidżu. W moich oczach pojawiło się przerażenie, ale jakiś diabełek siedział we mnie mówił: tak! tak! No i zgodziłam się. Metamorfoza przeszła moje najśmielsze oczekiwania - moje regularne rysy dotąd jakoś się ukrywały, a ognisty kolor podkreślił kolor oczu i wydobył usta. Od tej pory nie boję się eksperymentów, bo do odważnych świat należy, a jedna koloryzacja potrafiła znacznie zmienić moją pewność siebie
ewinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 08:45   #95
Vilemo1
Lilith
 
Avatar Vilemo1
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem jest czerń , więc i włosy w tym kolorze...........
Vilemo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 09:38   #96
myself0
Zadomowienie
 
Avatar myself0
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 435
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mimo, że jestem szatynką to uwielbiam rudości! Bardzo chciałabym się przefarbować i już niedługo to uczynię, mimo, że boję się troche tej zmiany. W rudych włosach jest coś klasycznego, niebanalnego co urzeka mnie od wielu lat. Kobieta wydaje się być bardziej uwodzicielska i tajemnicza - uwielbiam to! Nawet w filmach czy telewizji charaktery silne, pewne siebie, wiedzące czego chce grają kobiety rudowłose - jeśli nie wierzycie, obejrzyjcie film "Pachnidło". To wręcz gloryfikacja rudości! Miedzianowłose kobiety są tak przedstawione jako ucieleśnienie żeńskiej gracji i wdzięku.
Kobieta zmienną jest, dlatego ZDECYDOWANIE jestem zwolenniczką radykalnych zmian ;-) powinnyśmy zaskakiwać i urozmaicać swoje życie, a co nie pomoże w tym tak jak zmiana koloru włosów? Uwielbiam eksperymentować i zmieniać się. Przecież zawsze można wrócić do naturalnego koloru, a jeśli ten farbowany jest tym naszym prawdziwym kolorem, a matka natura się pomyliła krzywdząc nas mysimi włoskami, gdy nam pasują brązy? Dziewyczyny, odważcie się zmieniać i nie bójcie się tego!
myself0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 09:44   #97
evedallas2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

RUDY!!! Uwielbiam zmiany i ufam mojej fryzjerce we wszystkim. Jako moja przyjaciółka lubi na mnie eksperymentować, co mi wcale nie przeszkadza .
evedallas2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 10:04   #98
Izaleszno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 59
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój ulubiony kolor to naturalny brąz. Wolę podkreślić naturalny kolor niż radykalne zmiany. Z doświadczenia wiem, że kombinacje z kolorem nie zawsze wychodzą na dobre.
Izaleszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:38   #99
anetusia70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Czarny.Jestem brunetką i dobrze mi z tym.
Raz zaszalałam i przetworzyłam się w rudzielca.Masakra,nigdy więcej.Na wieki wieków brunetka
anetusia70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:55   #100
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój ulubiony kolor włosów to ciepły brąz czyli mój obecny, naturalny. W słońcu włosy mienią się iskrami złota. Prawda, przeszły wiele farbowań, prób na szamponetkach i balejage, ale ostatecznie na zawsze wróciłam do tego co dała mi Matka Natura!
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:59   #101
magic16girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 16
Smile Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jestem zwolenniczką i miłośniczką naturalnych kolorów dlatego moim numerem jednej jest NATURALNY BRĄZ. Uwielbiam jak włosy wyglądają tak prawdziwie i zdrowo tak by każdy mógł ich zazdrościć Oczywiście nie neguje kolorów bardziej rzucających się w oczy bo niektórym tylko takie pasują jednak ja preferuje odcienie brązów lub innych naturalnych kolorków Pasuje on na wszystkie pory roku, w lecie nie blednie, na wiosne ma piękny połysk, na jesień pasuje do spadajacych liści a na zime odcień jest rewelacyjny bo nie jest ani jasny ani ciemny Do tego pasuje on do każdego typu urody,cery,oczu itp. można nim eksperymentować nie bojąc się że wyjdzie jakiś kosmiczny zielony kolor ..
magic16girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 11:22   #102
twojamalablondi
Przyczajenie
 
Avatar twojamalablondi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 14
GG do twojamalablondi
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jestem zwolenniczką naturalności, sama mam swoje naturalnie blond włosy. I uwielbiam ten kolor BLOND GÓRĄ !!!!!
__________________
Too late, my time has come
Sends shivers down my spine
Body's aching all the time.
Good bye, everybody, I've got to go
Gotta leave you all behind and face the truth.

~Queen - Bohemian Rhapsody <3


twojamalablondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 11:26   #103
patihipi
Raczkowanie
 
Avatar patihipi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 458
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Ja jestem naturalna blondynka, ale kolor ten jest lekko nudny i "mysi" dlatego jestem zwolenniczka podkreslania urody. Mogę go lekko "poprawic" i wyglada tak jakby to były moje naturalne włosy a ja wiem, że jest jednak ładniejszy niz mój własny z drugiej strony uważam, że radykalne metamorfozy potrafią byc ciekawa odmianą stąd tez sama przez nawet dłuższy okres farbowałam włosy na bardzo ciemny brąz. I po roku odmiany znów chętnie wrócilam do włosów jasnych.
patihipi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 11:26   #104
ryfcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

jak to mawiał Jan Kiepura - "Brunetki, blondynki - ja wszystkie was dziewczynki Całować chcę"
każdy kolor ma w sobie coś urokliwego, dobrze dopasany do karnacji i charakteru kobiety podkreśla indywidualność jej posiadaczki
osobiście preferuje cieple brązy z odcieniem złota pomieszanie brązu z rudym w odpowiednim świetle, to idealny wybór dla kobiety niezdecydowanej na jeden kolor włosów
z reguły jestem zwolenniczką naturalnego piękna, choć czasem jak potrzebuje zmiany to jestem zdecydowana na radykalne zmiany koloru -raz się żyje
ryfcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 12:13   #105
zawilekm
Przyczajenie
 
Avatar zawilekm
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 9
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem włosów jest ciemny brąz. Jestem zwolenniczką pogłębiania naturalnego koloru o nie więcej niż dwa tony
zawilekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 12:45   #106
malwiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 137
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój ulubiony kolor włosów to kasztanowy ożywiony pięknie jesiennymi refleksami. Moje włosy były już rude, blond a nawet prawie całe czarne zmieniałam je jak kameleon skórę.Teraz nie wyobrażam siebie w innym kolorze włosów. Jestem bardzo zadowolona z niego. Kasztanowe włosy z jesiennymi refleksami dodały mi blasku dzięki nim moja twarz stała się bardziej wyrazista. A co najważniejsze nie muszę się przejmować odrostami, które w przypadku jasnych włosów miałam bardzo szybko. Myślę że ten kolor na moje czuprynie pozostanie na bardzo długo.
malwiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 12:57   #107
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój naturalny kolor to sredni popielaty brąz jednak juz niepamietam kiedy ostatnio mialam z nim do czynienia. Obecni mam ciemny brąz ale bardzo lubie eksperymantować wiec niewiem jak długo kolor ten utrzyma sie na mojej głowie. Ulubiony kolor to chyba jednak rudy, ognisto rudy podchodzący pod czerwień.Uwielbiam zmiany kolorów na moich włosach więc rudy tez był i wyglądało to bardzo korzystnie. Tak jestem zwolenniczką naturalnej metamorfozy
Na mojej głowie juz było wszystko od blondu, przez rudy i fiolet do czerni
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 12:59   #108
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem jest czekolady brąz. Uważam, że jeżeli kobieta dobrze czuje się ze sobą, nie powinna przechodzić radykalnych zmian np. pod modę Czasem wystarczy dobry - acz lekki makijaż, nowe uczesanie, a można stać się "nowym człowiekiem". Oczywiście zmiana koloru włosów, nowa fryzura mogą poprawić humor, często takie zmiany pomagają, gdy kobieta próbuje wyleczyć się ze swojej przeszłości, ale nie zawsze są potrzebne.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 13:04   #109
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

A ja obecnie jestem ruda. Przeszłam wszystkie kolory na mojej głowie: blond, czerń, kasztan, oberżyna i wszelakie odcienie brązów, gdyż naturalnie jestem szatynką. Teraz znalazłam idealny odcień ciemnego rudego i póki co zamierzam zostać z nim na dłużej
Ps. farbując włosy niezależnie od koloru starałam się, by uzyskany kolorek wyglądał naturalnie czyli jak blond to złocisty, naturalny a nie platyna; jak rudy to wpadający w brąz a nie wściekła marchewka( choć marchewka tez była ale nie zamierzona)- w takich kolorach czuję się po prostu dobrze.
latinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 13:32   #110
wiewiorczak4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

A ja uwielbiam rudy odcienie od jasnego lekko podkrelonego po mocne odcienie tego koloru ,one odzywiaja moja twarz sa wyraziste i pełne blasku daja mi swoja osobowosc a że mam całe ciało w piegach to ze mnie taki typowy rudzielec jak pipi czy ania z zielonego wzgórza ,więc moje włosy podkreslam lekkimi tonacjami w tch włsnie odcieniach a ,że mam długie i kręone włosy az do pasa to efekt jest po prostu za,,,,,.a przeciez rudy to kolor tej jesieni ,
wiewiorczak4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 13:37   #111
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Zdecydowanie moim ulubionym kolorem są głębokie odcienie brązu, czekolady... Jeśli już malowałam włosy, to trzymałam się tych kolorów, bo po pierwsze nie odbiegają bardzo od mojego naturalnego odcienia, a jednak pozwalają mi poczuć się bardziej pociągająco i seksownie. Jestem zwolenniczka naturalności a więc staram podkreślić się to co już posiadam, wydobywając przy tym jakąś iskrę Mimo iż z natury jestem nieco szalona, to w wyglądzie od zawsze ceniłam naturalność... Radykalne metamorfozy w koloryzacji nie są moim przeznaczeniem. A więc według mnie wygrywają brązy, które potrafią wydobyć ze mnie to coś, dzięki czemu czuję się naprawdę wyjątkowa! Pozdrawiam
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 14:02   #112
kwiatuszeek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Najbardziej lubię odcienie ciemnego brązu wpada jace w czerń. Kolor powinien być jednolity bez żadnych pasemek itp.Cenie sobie naturalne piękno bez żadnych wymysłów. Szalone metamorfozy zdecydowanie nie są dla mnie.
kwiatuszeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 14:24   #113
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?

Kolor, który zawsze robił na mnie niesamowite wrażenie to czekoladowy, słodki brąz... w zasadzie nie jestem pewna co do trafności nazwy, ale właścicielką takiego odcieniu brązu jest m.in. Eva Mendes albo Eva Longoria (ah te Evy ) Niestety jeszcze nigdy nie osiągnęłam takiego koloru, choć ciągle próbuję... Jestem niekwestionowaną amatorką zmian w poszukiwaniu ulubionego koloru przeszłam liczne metamorfozy... od granatowej czerni do platynowego blondu poprzez całą gamę rudości, brązów i innych bliżej nieokreślonych. Dlatego śmiało mogę stwierdzić, że radykalna metamorfoza nie jest mi straszna i popieram ją całym sercem, w końcu "kobieta zmienną jest!" A jako włosomaniaczka nie zapominam o porządnej pielęgnacji, co wszystkim dziewczynom serdecznie polecam
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 14:32   #114
siwunia_
Zadomowienie
 
Avatar siwunia_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 085
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jestem zwolenniczką metamorfoz o czym świadczy moja częsta zmiana koloru wlosów. Moim ulubionym odcieniem jest midowy blond, który aktualnie posiadam jednak myślę nad znacznym przyciemnieniem koloru
__________________

Mam wrażenie, że chcesz podarować mi niebo!


POMÓŻ!
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

siwunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 14:55   #115
inna iska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: znad morza :)
Wiadomości: 102
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jestem zwariowanym typem kobiety, która uwielbia eksperymenty, więc każdy z kolorów chyba już miałam, obecnie jestem na etapie świetlistych blondów przetykanych ciemnym brązem... Byłam już ruda, czerwona, brązowa i chwilkę czarna, ale to jednak nie był mój kolor
inna iska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 14:58   #116
monique 90
Raczkowanie
 
Avatar monique 90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 261
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem włosków jest Brąz Czekoladka mniam! Najlepiej naturalne - takie mam.
Metamorfoz z reguły się boję, ale od dłuższego czasu nic nie robiłam z moimi włosami i już mi się znudziły.
Potrzebuję ogroomnego kopniaka, żeby w końcu pomaszerować do fryzjera
monique 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 15:18   #117
chudzinka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 135
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Podobają mi się wszystkie kolory włosów, byle był w miarę naturalny: nie żadne różowe, zielone, czy niebieskie. Dla mnie ważne jest, aby włosy były zdrowe i zadbane oraz aby pasowały do urody właścicielki (właściciela). Mój ulubiony kolor włosów dla mnie - naturalnej szatynki z cechami urody pośrednimi między wiosną a jesienią - to brąz z rudymi refleksami, inaczej mówiąc chyba kasztan. Jestem zwolenniczką radykalnych zmian, pod warunkiem, że wychodzą one właścicielce na dobre. Ja już próbowałam zarówno czerni, w której wyglądałam niezdrowo, jak i blondu, który u mnie był żółty i którego nikt poza mną nie zobaczył (od razu zafarbowałam brązem), tak więc na razie "radykalnie" zapuszczam moje włosy, które utrzymuję w kolorze ciepłego brązu, póki mi znów coś nie strzeli do głowy .
chudzinka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 15:43   #118
olgus1514
Raczkowanie
 
Avatar olgus1514
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 30
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

moje ulubione kolory włosów to jasny blond i ognista rudość Jak najbardziej jestem zwolenniczą metamorfoz
olgus1514 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 16:22   #119
aaleksnadra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój ulubiony kolor włosów to czekolada.
Jestem zwolenniczką radykalnych metamorfoz. Myślę, że całkowita zmiana koloru włosów może pomóc pożegnać chandrę, może wspomóc pewność siebie albo tylko poprawić humor
aaleksnadra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 16:24   #120
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
Uwielbiam odcienie blondu -od tych platynowych aż do odcienie złociste. Uwielbiam je! Sama również dążę do stania się blondynką -niestety natura nie dała mi tego wspaniałego odcienia

Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?
Po troszku i jedno i drugie. Nie mam nic przeciwko radykalnym metamorfozom związanym z kolorem włosów -pod warunkiem, że kolory są naturalne i współgrają z typem urody. Sama rozjaśniam włosy ale jeżeli chodzi na przykład o makijaż to zdecydowanie jestem zwolenniczką podkreślania naturalności -nie trzeba kryć się pod grubą warstwą kosmetyków, aby być piękną, bo do tego wystarczy o siebie dbać
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.