Amylan na przebarwienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-25, 16:45   #1
Italia100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 9

Amylan na przebarwienia


Witam, chciałabym sie dowiedzieć czegos na temat zabiegu Amelan Meostatic na przebrwienia. Pytałam na forum kosmetycznym, ale bez odpowiedzi. Prawie zdecydowałam sie na ten zabieg, ale wczesniej chciałabym dowiedziec sie mozliwie dużo na ten temat. Czy jest skuteczny, czy zmiany są trwałe, jaki jest całkowity koszt kuracji? Bedę bardzo wdzieczna za wszelkie opienie. Pozdrawiam,
anika
Italia100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 12:58   #2
magziem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 2
Dot.: Amylan na przebarwienia

Zabieg zmienił nazwę na COSMELAN i też zastanawiam sie czy się na niego zdecydować. Usuwa przebawienia, ale nie wiem czy jeżeli zacznę się opalać (oczywiście po zagojeniu twarzy) znowu nie wystąpią przebarwienia. Zabieg kosztuje 1500 zł.
magziem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 22:23   #3
Agnieszka Osiecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Amylan na przebarwienia

Cytat:
Napisane przez tymczasowa Pokaż wiadomość
Chciałam też dodać, że zabieg nie zmienił nazwy, to są dwa zabiegi/środki o tej samej recepturze tylko występujące pod inną nazwą (Amelan M i R oraz Cosmelan 1 i 2).
Informacje na temat zabiegu można znaleźć na wielu stronach anglojęzycznych, między innymi tu: www.totalderm.com/pages/cosmelan.html
Kiedy pierwszy raz stosowałam ten zabieg, kosztował on w Polsce 2500zł, ja zapłaciłam za zestaw kremów wtedy jakies 350zł.
Oczywiście lepiej wykonać zabieg pod opieką dermatologa, ale taniej jest skonsultować z dermatologiem i jak nie widzi przeciwskazań do zabiegu to zamówić sobie kremy i wykonać niezależnie, no ale oczywiscie to już na swoją odpowiedzialność. Ja położyłam maskę (Cosmelan 1) na 6 godzin (jak ktoś ma wrażliwą jasną cerę to lepiej na nie więcej niż 3-4). Potem stosowałam Cosmelan 2 trzy razy dziennie przez tydzień pierwszy, dwa razy dziennie w drugim tygodniu i potem raz dziennie przez jakieś 2-3 miesiące. W ciągu zabiegu (15 minut po zastosowaniu Cosmelan 2) coś mocno nawilżającego. Latem wysoki filtr na twarz. I to tyle
Witam!
Mam przebarwienia na twarzy i chcę sie ich pozbyć, jestem już prawie zdecydowana na jakiś głęboki pilling, ale bardzo zaintrygowała mnie Pani wiadomość na temat amylanu. Czy to jest bezpieczne w warunkach domowych(jest jakieś ryzyko stosowania?) i czy jest do kremu dołączona dokładna instrukcja jak to nakładać? Mam rodzinę w Niemczech i mogłabym poprosić o zakupienie go. Czy Pani stosowała go sama czy z pomocą dermatologa i ewenualnie gdzie można go zamówić? Jak duże miała Pani przebarwienia i czy całkiem się ich Pani pozbyła? Bardzo proszę o odpowiedź, chciałabym zacząć kurację jak najszybciej. Dziękuję Agnieszka
Agnieszka Osiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 22:45   #4
Agnieszka Osiecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Amylan na przebarwienia

Mam jeszcze kilka pytań. Czy ten Cosmelan 2 stosujemy już zaraz w tym dniu po zmyciu maski cosmelan 1 ? Bardzo proszę o więcej informacji, czy miałaś jakieś skutki uboczne(jakie w ogóle mogą wystąpić?) jak wygląda skóra, czy jest zaczerwieniona, czy się złuszcza a jak tak to jak długo, no i czy robiłaś to zupełnie sama czy jednak pod okiem dermatologa. Jestem prawie zdecydowana, choć powiem że trochę się boję ( aby nie zrobić jeszcze czegoś gorszego z moją i tak już nieładną buzią).Mam też pytanie, jakie kremy z filtrami stosujesz, i czy choć trochę opalałaś buzię po tych zabiegach. Proszę o wszystkie możliwe szczegóły, walczę z przebarwieniami już parę lat, głównie stosowaniem kremów wybielających niestety z marnym skutkiem. Dziękuję Agnieszka
Agnieszka Osiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 22:59   #5
Agnieszka Osiecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Amylan na przebarwienia

[quote=tymczasowa;3387945]Ja miałam spore przebarwienia na czole i policzkach, ta kuracja działa po prostu jak .. .sen, a wierz mi próbowałam wszystkiego (też drogich głębokich pilingów u dermatologa). Ja to stosowałam sama, zgodnei z instrukcjami oraz tym co wyczytałam na zachodnich forach (uwagi innych użytkowniczek). W sklepie tego nie kupisz nawet w Niemczech, ale można kupić przez Internet, sam Cosmelan 2 od Amelii z Expovala - amelia@expovala.com (koszt ok 100 Euro). Płacisz kartą kredytową. Ewentualnie cały zestaw od firmy zajmującej się dystrybucją w Niemczech: www.stores.ebay.pl/Kosmetik-Versand-Hude-Shop (Cosmelan 1 i 2 ok. 1200zł). Cosmelan 1 to maska, nakładasz ją na 4-6 godzin w zależności od fototypu skóry, im skóra jaśniejsza i wrażliwsza tym krócej. Zmywasz. Potem stosujesz Cosmelan 2 przez tydzień 3 x dziennie, drugi tydzień 2 x dziennie i potem raz dziennie zapobiegawczo aż do wykończenia kremu. Efekty są już widoczne po pierwszym tygodniu. Powodzenia!Agnieszka OsieckaMam jeszcze kilka pytań. Czy ten Cosmelan 2 stosujemy już zaraz w tym dniu po zmyciu maski cosmelan 1 ? Bardzo proszę o więcej informacji, czy miałaś jakieś skutki uboczne(jakie w ogóle mogą wystąpić?) jak wygląda skóra, czy jest zaczerwieniona, czy się złuszcza a jak tak to jak długo, no i czy robiłaś to zupełnie sama czy jednak pod okiem dermatologa. Jestem prawie zdecydowana, choć powiem że trochę się boję ( aby nie zrobić jeszcze czegoś gorszego z moją i tak już nieładną buzią).Mam też pytanie, jakie kremy z filtrami stosujesz, i czy choć trochę opalałaś buzię po tych zabiegach. Proszę o wszystkie możliwe szczegóły, walczę z przebarwieniami już parę lat, głównie stosowaniem kremów wybielających niestety z marnym skutkiem. Dziękuję Agnieszka
Agnieszka Osiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 09:21   #6
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Amylan na przebarwienia

Cześc . Mam Naimię Agnieszka I Też Należe Do Osób Walczących Z Przebarwieniami. Jakies Dwa Lata Temu Poddałam Się Zabiegowi Amelan (to Pierwsza Wersja Tej Maski). Wykorzystałam Tylko Połowe Kremu , Resztę Zostawiłam Na Wszelki Wypadek , Gdyby Koszmar Wrócił.
Musze Powiedzieć , że Efekty Były Oszałamiające. Po Roku Walki , Nareszcie Pokonałam Plamy. Byłam Szczęsliwa. Wyrzuciłam Wszystkie Korektory, Podkłady I Byłam Wolna Od Makijażu Z Piękną , Gładką - Bardzo Gładka Buzią . Po Jakims Czasie Stosowania Amelan 2 Moja Buzia Zaczęła Sie Coraz Mocniej Czerwienić I łuszczyć A Ja Zaczęłam Panikować (nigdy nie używałam REMU HYDRA-VITAL FAKTOR K) , Poniewaz Wydawało Mi Sie , że Plamy Wracają. Postanowiłam Powtórzyć Zabieg ( ZROBIŁAM TO W LETNIE WAKACJE). TERAZ MOJA BUZIA JEST całkiem , całkiem. Jednak CAŁY TEN CZAS MĘCZĘ SIĘ Z ŁUSZCZENIEM I ZACZERWIENIENIEM. STOSUJĘ TERAZ COSMELAN 2 TAK CO 4-5 DNI. CHCIAŁABYM SIĘ DOWIEDZIEĆ CZY GDYBYM UŻYWAŁA KREMU HYDRA-VITAL FAKTOR K TO TWARZ BYŁABY ŁADNIEJSZA. PYTAM O TO PONIEWAŻ MÓJ LEKARZ ZAPOMNIAŁ LUB CHCIAŁ ZAPOMNIEĆ MI GO DAĆ , A WIEM (TERAZ WIEM), ŻE BYŁ W KOMPLECIE. DZIĘKI ZA INFORMACJĘ . POZDRAWIAM I GŁOWA DO GÓRY.
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 10:06   #7
samirati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 34
Dot.: Amylan na przebarwienia

4 dni temu mialam zrobina maske,dzisiaj skora mi schodzi,ale jak!!!!!!!Hydra-Vital Faktor K lagodzi zaczerwienienie,ale nie na dlugo.Napisz jak dlugo Tobie skora schodzila.
samirati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 10:19   #8
samirati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 34
Dot.: Amylan na przebarwienia

Amelan jest troche mocniejszy i nadaje sie dla osob o b.ciemnej karnacji.´Za cosmelan zaplacilam 250 Euro,czy dziala to sie okaze.
samirati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 10:03   #9
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Amylan na przebarwienia

PYTANIE DO "TYMCZASOWEJ" Chciałabym Sie Dowiedzieć Czy Stosowała Pani Ten Zabieg Więcej Niz Jeden Raz I Czy Przebarwienia Wróciły, Jesli Tak To Po Jakim Czasie. Aga
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 10:59   #10
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Amylan na przebarwienia

Niestety Taki Nasz Los, Ale Chyba Same Sobie Zapracowałyśmy Na Te Plamy. Za Dużo Słońca I Proszę. Teraz Jak Sobie Pomyślę, że Mogłam Całe Dnie Leżeć Na Plaży To Aż Mnie Trzęsie, Gdybym Mogła Cofnąć Czas. Mi Też Słoiczek Starcza Na Dwa Razy, Więc Nie Jest Tak Tragicznie Ale Za Tą Kasę Można Sobie Cos Fajnego Kupić Lub Spędzić Miło Czas Na Wakacjach. Krem Z Filtrem Urzywam Przez Cały Rok. Oczywiście Tak Jak Juz Pisałam Plamy Są O Wiele Mniejsze I Chyba Po Tym Drugim Zabiegu Buzia Jest ładniejsza Niż Za Pierwszym Razaem , Więc Może Po 10 Masce Znikną Zupełnie Męczy Mnie Tylko To łuszczenie I Zaczerwienienie Po Cosmelanie 2 Pomimo Tego , że Używam Dobrych Kremów I Tak Momentami Jestem Czerona Jak Indor. Pozdrawiam
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 12:28   #11
ewamly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Amylan na przebarwienia

Agnieszko, czy zdecydowałaś się na cosmelan? Jesli tak napisz czy jesteś zadowolona z efektu. Ja wybieram sie w czwartek 12.04.07. cena , jak dla mnie, wysoka więc przed ostateczna decyzja chciałabym poznac Twoją opinię.
ewamly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-02, 12:30   #12
ewamly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Amylan na przebarwienia

Czy robiłaś zabieg sama czy pod okiem lub przez dermatologa?

CZy Twoje plany były przed zabiegiem rozległe czy raczej małe ale np. liczne?
ewamly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 13:15   #13
bimba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Amylan na przebarwienia

Ja zrobiłam sobie cosmelan 1 10 dni temu i chcę ostrzec wszystkie zainteresowane tym zabiegiem osoby, żeby przez pierwsze dwa tygodnie (okres intensywnego złuszczania skóry) uważały na wszystkie środki chemiczne, z którymi się stykają. Ja miałam naskórek tak cienki, że wystarczyło, że raz się poperfumowałam (oczywiście nie na twarzy), i w efekcie dostałam egzemy. Teraz wyglądam jak krokodyl, ale lekarka mówi, że to przejdzie. Dodatkowa informacja: wszelkie kremy stosowane razem z cosmelanem2 osłabiają jego działanie wybielające. Dowiedziałam się też, że nie jest to zabieg dla oszczędnych, bo cosmelanu2 nalezy używać już zawsze - po jakimś czasie od odstawienia plamy wracają!
bimba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 21:17   #14
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Amylan na przebarwienia

Ja Jestem Bardzo Zadowolnona Z Efektów Tego Zabiegu, Naprawde Polecam Go Wszystkim. Po Masce Stosowałam Różne Kosmetyki. Siódmego Dnia Już Nakładałam Lekki Podkład, Oczywiście To Powodowało, Ze Czerwieniłam Się Troszkę Mocniej. Widocznie Masz Bardzo Wrażliwą Skórę . Jestem Może Troszkę Przewrazliwiona I Zbyt Często Zaglądam Do Lusterka - Wypatrzyłam . Ze Coś Tam Mi Się Pojawia Ale Znajomi Nic Nie Widzą. Ostatecznie Z Całą Stanowcząścią Stwierdzam , że Wygrałam "bitwę" Z Plamami. Nic Nie Jest Tak Skuteczne Jak Maska A Ja Coś Na Ten Temat Wiem. Bardzo Długo I Bardzo Wieloma Sposobami (kremy Wybielające, Pilingi Chem, Kwasy ) Starałam Się Ich Pozbyć. Naprawdę Warto To Zrobić.
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 07:53   #15
ewamly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Amylan na przebarwienia

Witam,
niestety z tego co czytam z waszych wypowiedzi czeka mnie dalsza walka z przebarwieniami bo ostatnio mój ( kolejny juz) dermatolog, przy okazji zabiegu laserowego stwierdził, że jego zdaniem mam wrodzone skłonności do plam. Nikt nie wie jaka jest ich przyczyna ( hormony, słońce, itp) czyli muszę stale uzywac cosmelanu 2. Ale czy po tej "2" można wychodzic na słońce? Idą wakacje więc uniknięcie słońca jest chyba niemozliwe a przy nałożonym makijażu aplikacja blokera raczej nie wchodzi w grę.
ewamly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 08:16   #16
bimba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Amylan na przebarwienia

Do ewamly:
stosując cosmelan 2 możesz spokojnie korzystać ze słońca (no, może z wyjątkiem smażenia się!) bo ten krem zawiera skuteczne filtry. W okresie, kiedy używasz go na noc - w dzień musisz smarować się blokerem. Z tego co wiem fajną właściwością cosmelanu jest to, że - przy rygorystycznym stosowaniu kremu - plamy nie wracają. Wiem coś o tym, bo też używałam wielu bardzo drogich kremów wybielających, miałam mikrodermabrazję i easy peel; wszystko to było skuteczne do wiosny (w zimie moja skóra i tak blednie i plamy robią się mniej wyraźne). Po pierwszym wyjćiu na słońce - a zawsze używam filtrów o wysokim faktorze i od 14 lat się nie opalam - plamy wracały ze zdwojoną siłą. Bardzo liczę, że cosmelan ten stan rzeczy zmien. Trudno, jeśli będzie to skuteczne, mam zamiar stosować ten krem nawet do końca życia, mimo że jest drogi.
bimba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 07:29   #17
ewamly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Amylan na przebarwienia

Do tych Dziewczyn, które same robiły zabieg.

Sorry, jesli pytam o to co było podane wczesniej. Zdecydowałam się zrobic zabieg w domu. Bardzo proszę Was dziewczyny o podanie gdzie i za ile kupiłyście cały zestaw Cosmelan 1, 2 i ( chyba jeszcze cos jest w zestawie). Agnieszka wspominała o niemieckim dystrybutorze.
Chciałabym uniknąc ewentualnych podróbek.
ewamly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 11:55   #18
ewamly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Amylan na przebarwienia

Do: tymczasowa

Podałas adres strony ww. stores.ebay.pl. Chyba nie bardzo radze sobie ze znalezieniem tam cosmelanu. Czy pod taką właśnie nazwa był tam sprzedawany? Chciałabym go tam kupić, ale go nie widzę... Czy kupując zestaw korzystałaś z tej właśnie strony?
ewamly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 12:03   #19
ewamly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Amylan na przebarwienia

Znalazłam na www.stores.ebay.pl: NEW Melasma Cosmelan Pack Brown Spots / Acne Treatment Cena początkowa 1003,43 zł ( US $349,00 ).


CZy to właśnie to?
ewamly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-05, 20:21   #20
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Amylan na przebarwienia

http://cgi.ebay.pl/NEW-Melasma-Cosme...QQcmdZViewItem TO JEST TO ! POWODZENIA!
JA W WAKACJĘ TEŻ CHYBA ZROBIĘ SOBIE MASKĘ.
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 21:53   #21
samirati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 34
Dot.: Amylan na przebarwienia

KURDE!!!!16 dni jak zrobilam maske i co? Skora mi z geby nadal schodzi,cos mi sie wydaje,ze cosmelan 2 powoduje ,ze sie luszcze.Plamy zeszly i moje kochane piegi tez
samirati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 13:54   #22
bimba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Amylan na przebarwienia

Cześć dziewczyny,
uff, nareszcie minęły 2 tygodnie od maski i dziś przeszłam na cosmelan2 tylko raz dziennie (na noc). Jeszcze trochę się łuszczę, skóra sterczy mi w płatkach zwłaszcza w okolicy ust i brody i oczywiście porobiłam sobie kilka mikroranek odrywając te zwisające skórki... Ale co tam! Mam nadzieję, że po świętach zacznę przypominać dawną siebie, z tym, że bez plam. Już teraz widzę poprawę, chociaż staram się być realistką - pełny efekt po miesiącu kuracji! Twarz mam jeszcze zaczerwienioną, wszyscy mnie pytają czy się spaliłam w solarium (ja nie pamiętam jak wygląda solarium! Moje życie było totalnie pozbawione opalania! czy to nie ironia?). W czwartek pytałam moją dermatolog jak to jest z powtarzaniem cosmelanu1 i dowiedziałąm się, że stosując regularnie cosmelan 2 nie muszę robić więcej maski. Chyba że przerwę (np. na okres ciąży) - wtedy plamy pewnie wrócą. Trzymam kciuki za te z Was, które podobnie jak ja czekają na końcowy efekt. No i - Wesołych Świąt!
bimba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 07:18   #23
ewamly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Amylan na przebarwienia

Bimba, czy cosmelan 1 nakładał Ci dermatolog czy robiłas to sama?
Ja ciągle sie waham czy płacic 1600 w gabinecie czy kupic samej w necie i nałożyc w domu.
ewamly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 14:54   #24
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Amylan na przebarwienia

Sorki , że Sie Wtrącam. Ja Miałam Nakładaną Maskę Przez Lekarza. Tym Razem Jednak Kupię Sobie Przez Internet I Nałoze Sama. Pozdrawiam.
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 07:42   #25
bimba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Amylan na przebarwienia

Cześć,
cosmelan1 miałam nakładany w gabinecie przez dermatologa i aż do jego zmycia (3 h) byłam pod kontrolą. Być może samodzielne nałożenie maski byłoby tańsze, ale przecież nigdy nie wiadomo jak skóra zareaguje. Ja bym się bała robić to sama (przynajmniej za pierwszym razem). Poza tym - w razie (odpukać!) komplikacji - zawsze można zgłosić się do kontroli u ososby która zna temat. Nie sądzę, żeby każdy dermatolog był zaznajomiony z działaniem cosmelanu.
bimba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 07:44   #26
ewamly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Amylan na przebarwienia

CZeść Agnieszka00,
Ja tez sie zdecydowałam na samodzielny zabieg ale po ostatnich wypowiedziach Dziewczyn tak sobie myslę , że bez urlopu lub zwolnienia mi sie nie uda. Moja praca polega na kontakcie z ludźmi więc jeżeli płaty skóry schodza z twarzy to klienci będą uciekac na mój widok z dzikim wrzaskiem.

No ale mysle, że efekt końcowy zrekompensuje to...
ewamly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 08:35   #27
bimba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Amylan na przebarwienia

...raczej nie będą uciekać, ale przygotuj się na pełne troski uważne spojrzenia i pytania w stylku: przesadziłaś w solarium? co ci się stało? boli?
Najgorszy jest drugi tydzieć - nakładanie cosmelanu 2 na mocno łuszczącą się twarz jest bolesne, a skóra wygląda jak w "Nocy żywych trupów". Na szczeście po dwóch tygodniach zaczynasz wierzyć, że znowu zobaczysz siebie gładką i piękną. Ja jestem 19 dni po masce i jestem w szoku, bo wyglądam bosko (nie licząc małych miejsc, gdzie jeszcze troche się łuszczę). Buzia zrobiła mi sie jakaś taka... promienna! Dzięki temu, że jest cały czas lekko zaróżowiona nie widać nawet cieni pod oczami! Taki efekt uboczny to ja rozumiem!
bimba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 08:02   #28
bimba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Amylan na przebarwienia

do Samitari:
no i jak tam? skóra nadal schodzi?
bimba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 10:55   #29
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Amylan na przebarwienia

łuszczenie Jest I To Spore , Także Kilka Dni Urlopu Się Przyda. Bedziesz Czuła Się Bardziej Komfaotowa W Domu. Po Co Narażać Się Na Uwagi Ludzi. Za To Faktycznie Po Kilkunastu Dniach Będziesz Piękna :d I Bedziesz Chciała Pokazywać Innym Swoja Piękną Buźke. Powodzenia.
P.s. A Moze Ktoś Jest Zainteresowany I Chciałby Kupić Cosmelan Na Pół?
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 12:12   #30
samirati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 34
Dot.: Amylan na przebarwienia

Cytat:
Napisane przez bimba Pokaż wiadomość
do Samitari:
no i jak tam? skóra nadal schodzi?
Czesc bimba! Schodzi mi jeszcze w okolicach ust,niektore brazowe plamy zrobily sie czerwone! Mam nadzieje,ze i te zejda.Uzywam filtrow 40,ale kupie chyba mocniejsze.Boje sie teraz slonca,a tu TAAAKA piekna pogoda!!!!!!Trzymam za wszystkie PLAMIASTE kciuki,pa
samirati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.