Problemy z prezentami ślubnymi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 11:48   #1
Wporzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1

Problemy z prezentami ślubnymi


Witajcie. Jak mogę powiedzieć swoim znajomym, gościom weselnym ipt., że chcielibyśmy otrzymać od nich w prezencie ślubnym np. mikser a nie 3 zastawy stołowe? Macie jakieś pomysły w tym temacie?
Wporzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 12:41   #2
mka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 193
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

a kiedy macie slub?? bo jeśli jesteście jeszcze przed zamówieniem zaproszeń to ostatnio praktykuje się specjalne wierszyki, które sugerują gościom co powinni dac w prezencie slubnym np. pieniądze....a jak dostaniesz pieniądze to sama będziesz wiedziałą czego Wam trzeba...i na pewno nie będziesz miec 3 kompletów takich samych prezentów.

ja co prawda tak nie zrobiłam ale mam nadzieje, ze moi goscie nie beda nas obdarowywac prezentami w postaci sztucców, zastawy itp rzeczy, poniewaz mieszkamy z Tztem juz kilka lat i pewnych rzeczy się juz "dorobiliśmy"

a oto wierszyki, o których wczesniej mówiłąm:

Pragnac przełamac tradycje stare,
By nie miec na przykład żelazek pare
I zaoszczedzic przemiłym gosciom
Łamania głów nad prezentów mnogoscia
Podpowiadamy: mile widziany i bardzo wygodny
Bedzie bilecik ze znakiem wodnym
Narzeczeni


Wiec sie nasi mili stawcie,
o prezenty sie nie martwcie,
by nie stawiac ich na stercie,
niechaj zmieszcza sie w kopercie.
Narzeczeni


By uchronic drogich gosci od wyboru słusznej złosci,
gdy prezenty sie dubluja Panstwo Młodzi informuja:
"tuż po slubie niezawodny na papierze znaczek wodny"!
__________________



Edytowane przez mka1987
Czas edycji: 2009-06-17 o 12:43
mka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 12:51   #3
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

Cytat:
Napisane przez Wporzo Pokaż wiadomość
Witajcie. Jak mogę powiedzieć swoim znajomym, gościom weselnym ipt., że chcielibyśmy otrzymać od nich w prezencie ślubnym np. mikser a nie 3 zastawy stołowe? Macie jakieś pomysły w tym temacie?
Założyć stronkę ślubną np. tu: http://www.weselny.pl
Tam jest zakladka Prezenty i mozna w niej wpisac wszystko co chcialoby sie dostac, a druzbowie moga zajmowac sie dogadywaniem w tej kwestii z goscmi, czyli gosc wybiera sobie z listy np. zestaw stołowy, informuje druzbe o wyborze, a druzba wowczas go wykresla, itd... az lista sie skurczy
Inna opcja jest proszenie wylacznie o pieniadze (np umieszczenie takiej prosby na zaproszeniach), i kupienie sobie za nie miksera

Edytowane przez iz0lek
Czas edycji: 2009-06-17 o 12:52
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 12:55   #4
farbowana
Raczkowanie
 
Avatar farbowana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 331
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

Moze napisac na zaproszeniach, że mile widziane sprzęty AGD bądź jakieś elektroniczne?

Ostatnio moja mama dostała zaproszenie gdzie młodzi napisali krótko, ze zamiast kwiatów goście proszeni sa o przyniesienie maskotek, zabawek, przyborów szkolnych dla dzieci z domu dziecka Uważam, ze piękny gest i jak najwięcej takich powinno być

a co do Twojego problemu myślę, ze lepiej prosić o pieniądze (wierszykiem) a potem sami możecie sobie kupić to, co uważacie za potzrebne
__________________
powiedzmy, że jest fajnie
farbowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 13:04   #5
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

Cytat:
Napisane przez farbowana Pokaż wiadomość
Ostatnio moja mama dostała zaproszenie gdzie młodzi napisali krótko, ze zamiast kwiatów goście proszeni sa o przyniesienie maskotek, zabawek, przyborów szkolnych dla dzieci z domu dziecka
Też tak robimy, już dawno postanowione spodobalo mi sie to od pierwszego przeczytania ale myslalam o samych maskotkach, choc inne rzeczy to tez dobra mysl
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 13:17   #6
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

My na pewno do zaproszeniem dodamy bileciki z prosba o pieniazki
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 13:25   #7
farbowana
Raczkowanie
 
Avatar farbowana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 331
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

Cytat:
Napisane przez iz0lek Pokaż wiadomość
Też tak robimy, już dawno postanowione spodobalo mi sie to od pierwszego przeczytania ale myslalam o samych maskotkach, choc inne rzeczy to tez dobra mysl
Oni chcą pomóc Domu Dziecka i to piękne a że wesele w sierpniu to pomysł z przyborami szkolnymi, które się przydadzą we wrześniu
Myślę, że nie tylko Tobie, ale i wszystkim się taki pomysł podoba, bo ten dzień nie będzie szczęśliwy tylko dla Was, ale i równiez dla dzieci, bo dostaną coś, co będzie dla nich Ważne, zeby szczęściem się dzielić
__________________
powiedzmy, że jest fajnie
farbowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 13:27   #8
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

albo zróbcie listę prezentów. To teraz w Polsce bardzo modne się staje bo na Zachodzie od dawna już tak jest.
mehja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 13:32   #9
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

Cytat:
Napisane przez farbowana Pokaż wiadomość
Myślę, że nie tylko Tobie, ale i wszystkim się taki pomysł podoba, bo ten dzień nie będzie szczęśliwy tylko dla Was, ale i równiez dla dzieci, bo dostaną coś, co będzie dla nich Ważne, zeby szczęściem się dzielić
Chyba nie wszystkim ... widziałam na stronkach slubnych informacje dla gości typu: kwiaty szybko wiedna dlatego prosimy o ksiazki.
My mamy slub w maju, wiec poprosimy o zabawki i slodycze (teraz wymyslilam)
A z kwiatami jest tylko problem, potem jak juz zwiedna, zaczynaja sie sypac i lodygi zaczynaja gnic, fuj dlatego fajnie polaczyc przyjemne z pozytecznym i uniknac gromadzenia kwiatow
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 14:05   #10
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

wykonać listę rzeczy jakie chcecie i powierzyć ją w pieczę świadkowi, on będzie odpowiedzialny za fakt byście nie dostali 3 mikserów
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 14:20   #11
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

Według mnie taka lista prezentów to jednak bezsensowny pomysł. To już lepiej prosić o kasę i samemu kupować, co będzie potrzebne.
Bo i co z tego, że będzie lista, jak ktoś może nie mieć ochoty kupować zastawy obiadowej na 12 osób za 999 złotych?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 14:27   #12
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

Dlatego nalezy umiescic prezenty w roznych przedzialach cenowych. A taki zestaw mozna podzielic na filizanki, talerze obiadowe, deserowe, glebokie, kubki, itd, jak kogos stac zeby kupic calosc, to kupi, a jak nie stac to kupi np same talerze
Grunt to dobra ogranizacja
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 14:32   #13
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

jeśli chcecie prosić gości o coś dla dzieci z domów dziecka to zdecydowanie już nie maskotki. moja koleżanka pracuje w takim miejscu i mówi że maskotek to jest całe mnóstwo u nich w placówce - bo bardzo dużo par młodych miało taki pomysł i tygodniowo potrafiło przyjechać 5-6 par - każda po ok 60 maskotek i po kilku takich wizytach maskotki przestawały cieszyć dzieciaki i walały się wszędzie po placówce. mówila że zdecydowanie bardziej przydatne dla dzieciaków byłyby artykuły szkolne - kredki, bloki, flamastry, zeszyty, długopisy, kolorowanki, ksiażeczki itp. ale i tak każdy zrobi tak jak uważa
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 14:55   #14
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

Dzieki za radę jodie Podsunęłas mi pomysł - można wybrac sobie jakiś Dom Dziecka, i zadzwonić tam przed wysylaniem zaproszen i zapytac co najbardziej przyda sie dzieciom
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 17:05   #15
zoskaktoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

już gdzieś tu był taki temat

Lista prezentów to dobry pomysł. Można podać nawet z jakiego sklepu chcecie prezent jeśli oczywiście nie wolicie pieniążków.

...lepsza jest jedna tańsza zastawa stołowa niż 3 droższe (co zobić z 2 pozostałymi)

Stronki na których można założyć listę prezentów to np:

Notatnik ślubny www.notatnik.wyjdzzamnie. pl
Tutaj później goście się logują www.prezenty.wyjdzzamnie. pl/

Lista osobista www.lista-osobista.pl
Sklep internetowy z prezentami logowanie http://www.mojalista.pl/give/find

www.Weselny.pl
Trzeba założyć swoją stronkę i wpisać prezenty

Moja lista www.mojalista.pl
Calvado www.calvado.pl
Sklep internetowy

Nie wiem jak pozostałe dwa bo nie próbowałam ale na wyjdzzamnie.pl oraz weselny.pl można wstawić dowolne produkty wraz z opisem w tych pozostałych prawdopodobnie tylko te ze sklepu więc jest pewne ograniczenie
zoskaktoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 00:34   #16
zoskaktoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

Ja myślałam że to poważny temat ale jak widać to reklama iWish.pl

Identyczny temat został założony na kilku innych forach
przykład:
http://forum.wyjdzzamnie.pl/a-ja-wie...hlight=#271018

oj nie ładnie, nie ładnie
zoskaktoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 08:49   #17
lukasz78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

Złapany na gorącym uczynku . Faktycznie , założyłem ten temat na jeszcze innych forach... i nie ukrywam, że chodziło mi o promowanie iWisha - proszę pokornie o wybaczenie... ale popatrzcie na to z innej strony

Jak widać z tych forów - wszystkie Pary Młode mają problem z prezentami ślubnymi - to znaczy nie wiadomo jak powiedzieć gościom weselnym że chcielibyśmy dostawać pieniądze, albo jakieś inne konkretne przedmioty. Tak więc sądzę, że portale które pozwalają tworzyć listy prezentów... są po prostu funkcjonalne...

Wracając do rozpoczętego tutaj przeze mnie tematu... chyba byłem naiwny myśląc, że uda mi się "przemycić" promocję iWish'a. Proszę więc łagodny wymiar kary
lukasz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 20:52   #18
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

Ja założyłam konto na iWish ale nie podoba mi się ten portal Ustawilam ważną datę, a wyświetla mi się całkiem inna nie wiedzieć czemu, nie widze gdzie mogę zmienić dane tak by widoczne byly informacje o partnerze. Na razie nie zamierzam wiecej sie tam logowac Nie polecam!

Edytowane przez iz0lek
Czas edycji: 2009-06-19 o 20:59
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 14:37   #19
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

my na zaproszeniach wpisaliśmy - "prosimy - żadnych prezentów, telegramów, kwiatów - liczy się tylko Wasza obecność", ale czy zadziała
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 14:14   #20
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
my na zaproszeniach wpisaliśmy - "prosimy - żadnych prezentów, telegramów, kwiatów - liczy się tylko Wasza obecność", ale czy zadziała
A co chcieliście tym osiągnąć?
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 16:10   #21
karolciag335
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

a ja mam pytanie, co sadzicie o prezentach od świadków.Czy organizacja wieczoru panienskiego pokrycie kosztów rezerwacji klubu, preznty, własnoreczny tort, dyplomy, tabliczki drewniane z życzeniami własnej roboty, gażety na wieczór smieszne welony, uszy kroliczka itp oraz ustrojenie samochodu, przypinki(kotyliony\=podu szeczka,podwiazka, cukierki, poduszka pod obraczki oraz ksiega gości lub duzy album ślubny koszt ok 500zł moze byc prezentem, tzn czy mozna powiedziec młodym ze naszym prezentem byla organizacja wiczorow pokrycie kosztow "obowiazkow" swiadkow-( bo dostalismy przydział) wystarczy??? bo mi sie wydaje ze to i sama nasza obecnsc pomoc w przygotowaniach to juz w swoim znaczeniu prezent czy wypadałoby jeszcze dać koperte czy cos dokupic? co wy o tym myslicie
karolciag335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:13   #22
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

Cytat:
Napisane przez iz0lek Pokaż wiadomość
A co chcieliście tym osiągnąć?

Dziwne pytanie
niczego nie chcieliśmy "osiągnąć" (???)
to co napisałam...
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:16   #23
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

Cytat:
Napisane przez karolciag335 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie, co sadzicie o prezentach od świadków.Czy organizacja wieczoru panienskiego pokrycie kosztów rezerwacji klubu, preznty, własnoreczny tort, dyplomy, tabliczki drewniane z życzeniami własnej roboty, gażety na wieczór smieszne welony, uszy kroliczka itp oraz ustrojenie samochodu, przypinki(kotyliony\=podu szeczka,podwiazka, cukierki, poduszka pod obraczki oraz ksiega gości lub duzy album ślubny koszt ok 500zł moze byc prezentem, tzn czy mozna powiedziec młodym ze naszym prezentem byla organizacja wiczorow pokrycie kosztow "obowiazkow" swiadkow-( bo dostalismy przydział) wystarczy??? bo mi sie wydaje ze to i sama nasza obecnsc pomoc w przygotowaniach to juz w swoim znaczeniu prezent czy wypadałoby jeszcze dać koperte czy cos dokupic? co wy o tym myslicie
A kupilas to wszystko??? Jeśli tak, to lepiej nie mów nic, Młodzi sami powinni wiedziec, że juz duzo prezentów im zrobiłas. Wydaje mi się głupie tłumaczenie "Wiesz, nic wam nie dam, bo kupiłam ....(i tu cała lista)" Zresztą nigdzie nie jest powiedziane ze goście weselni mają obowiązek dawać jakies prezenty. Tak sie przyjęło, tak wypada, ale nie jest to warunek konieczny.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Dziwne pytanie
niczego nie chcieliśmy "osiągnąć" (???)
to co napisałam...
Ale nie rozumiem waszego myslenia, i o to pytam. Chcieliście żeby wszyscy przyszli, nawet ci którzy nie mają pieniędzy? Czy chcieliście tym sposobem uniknąć 3 takich samych zestawów obiadowych?

Edytowane przez iz0lek
Czas edycji: 2009-06-24 o 19:19
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:24   #24
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

chcemy, żeby nasi najbliżsi byli tego dnia z nami - bez prezentów, kopert, zestawów obiadowych, kołder. Tylko tyle
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 19:58   #25
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
chcemy, żeby nasi najbliżsi byli tego dnia z nami - bez prezentów, kopert, zestawów obiadowych, kołder. Tylko tyle
Pierwszy raz się z tym spotykam A jak ktos cos kupi??? Jestem pewna ze kupią Mam nadzieję że już po, napiszesz czy dużo prezentow dostalicie
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:04   #26
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

izolek

Ty mi tu nie czarnowidz!!!!

mam nadzieję, że się dopasują i wszystko będzie tak jakbyśmy chcieli, czego Wam wszystkim życzę
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 21:27   #27
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
izolek

Ty mi tu nie czarnowidz!!!!
Gdyby ktos mi napisal ze nie chce prezentow ani kwiatow to bym pomyslala ze to tylko taki chwyt i i tak bym kupila, bo nie wypada przysc z pustymi rekami
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 00:08   #28
mka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 193
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

a mnie ostatnio rodzinka i znajomi wypytują co chcielibysmy dostac....prezent czy pieniądze....czuję sie taka zakłopotana tym ze szok....no co ja mam im powiedziec..."no to dajcie kase"?? wiem, ze to normalne i nikt z pustą reką nie przyjdzie ale jednak te pytania są krępujące...
__________________


mka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 04:57   #29
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

Cytat:
Napisane przez iz0lek Pokaż wiadomość
Gdyby ktos mi napisal ze nie chce prezentow ani kwiatow to bym pomyslala ze to tylko taki chwyt i i tak bym kupila, bo nie wypada przysc z pustymi rekami
izolek myślę, że gdyby była to bardzo bliska Ci osoba i w zaproszeniu byłoby napisane kawa na ławe co i jak - dopasowałabys się
ja teraz mam liczne telekonferencje - tłumacze, tłumacza, tłumacze i chyba będzie ok
jestem pewna, że to bedzie super dzień bez dodatkowych asortymentów
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 08:49   #30
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Problemy z prezentami ślubnymi

My, nie chcą wrócić z wesela z pięcioma żelazkami, zrobiliśmy listę prezentów w sklepie (nie wiem czy mogę podać nazwę, bo może być to potraktowane jako reklama) posiadającym elementy do kuchni i jadalni. Sklep, a właściwie cała sieć, oferuje i prowadzi taką listę i sami skreślają, to co już zostało zakupione. Dzięki temu prezenty się nie dublują.

Goście nas pytali co chcemy dostać. Sugerowaliśmy, że najchętniej to pieniążki, ale jak ktoś bardzo chciał kupić prezent, to podawaliśmy namiar na sklep. Dzięki temu dostaliśmy wiele rzeczy, które sami wcześniej wybraliśmy i które są nam potrzebne i nam się podobają (patelnie, sztućce, zastawę stołową, kieliszki do wszelkiego rodzaju trunków i wiele innych rzeczy).
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.