Narzutka...z czym łączyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-16, 20:56   #1
Wiosenka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 34

Narzutka...z czym łączyć?


Kupiłam ją dziś A teraz zastanawiam się z czym łączyć bo zupełnie nie mam pomysłu co pod nią założyć zdjęcie nie oddaje tak koloru ale jak widać te paski ma ze złotą nitką i nie wiem jaka bluzka będzie odpowienia.Mam też zdjęcie z rurkami kolor kremowy chciałam zapytać czy pasują?Z jeden strony zestaw spokojny tylko ta bluzka a raczej jej brak z drgiej strony mam też rurki granatowe i czerwone...byłby kontrast wydaje mi się, że z tym złotym nawet mogłoby być...jezu doraźcie co do niej dopasować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg narzutka.jpg (125,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg narzutka2.jpg (202,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg narzutka3.jpg (70,0 KB, 21 załadowań)
Wiosenka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 11:04   #2
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Narzutka...z czym łączyć?

Cytat:
Napisane przez Wiosenka1990 Pokaż wiadomość
Kupiłam ją dziś A teraz zastanawiam się z czym łączyć bo zupełnie nie mam pomysłu co pod nią założyć zdjęcie nie oddaje tak koloru ale jak widać te paski ma ze złotą nitką i nie wiem jaka bluzka będzie odpowienia.Mam też zdjęcie z rurkami kolor kremowy chciałam zapytać czy pasują?Z jeden strony zestaw spokojny tylko ta bluzka a raczej jej brak z drgiej strony mam też rurki granatowe i czerwone...byłby kontrast wydaje mi się, że z tym złotym nawet mogłoby być...jezu doraźcie co do niej dopasować
bluzka pod spód może być np kremowa, beżowa lub popielata w połączeniu ze spodniami na zdjęcia wygląda fajnie z granatem też myślę że będzie fajnie wyglądać
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 13:22   #3
nagiko
Raczkowanie
 
Avatar nagiko
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Narzutka...z czym łączyć?

super kolory! z tymi jasnymi spodniami pasują, ale też super będą z granatowymi. Te kolory plus granat/niebieski+ czekoladowy brąz =super modnie. z czerwonymi tak nie czuję, jak już to z burgundem, czyli ze wszystkim co zahacza o brąz, beż. czarny kolor trochę może ją zadusić, nadać ciężkości.
__________________
Niech Kolor mnie UBIERA! http://stylishlook.pl/blog/
nagiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 20:16   #4
Wiosenka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 34
Dot.: Narzutka...z czym łączyć?

Dziękuje za odp Faktycznie ten czerwony nie bardzo ale próbowałam z granatowymi rurkami i też nieźle.Dodam,że mam brązowe botki także myślę,że nic się nie gryzie.Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły głównie co do bluzki?
Wiosenka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 15:16   #5
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 313
Dot.: Narzutka...z czym łączyć?

Cytat:
Napisane przez Wiosenka1990 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odp Faktycznie ten czerwony nie bardzo ale próbowałam z granatowymi rurkami i też nieźle.Dodam,że mam brązowe botki także myślę,że nic się nie gryzie.Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły głównie co do bluzki?
Bluzka w kolorach jak jasny beż, beżowa, takie delikatne kolory które nie będą się gryzły
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.