policyjno-prawnie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-01, 20:47   #61
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: policyjno-prawnie

Cytat:
Napisane przez chiante Pokaż wiadomość
A od czego są policjanci?
Policjanci w mojej miejscowości są do "ozdoby", dla faktu, że są. Wiem co mówię, nikt mi głupot nie naopowiadał. Jeśli naprawdę wierzysz, że policjanci robią to, co do nich należy, to Tobie współczuję. Albo zazdroszczę takiej przykładnej policji, jaką najwyraźniej u siebie masz.
A sposobu na "parkingowych" cwaniaczków nadal nikt mi nie podsunął
__________________
W świni siła! W świni moc!



Edytowane przez Świniaczek
Czas edycji: 2009-11-01 o 20:49
Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 21:01   #62
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: policyjno-prawnie

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Policjanci w mojej miejscowości są do "ozdoby", dla faktu, że są. Wiem co mówię, nikt mi głupot nie naopowiadał. Jeśli naprawdę wierzysz, że policjanci robią to, co do nich należy, to Tobie współczuję. Albo zazdroszczę takiej przykładnej policji, jaką najwyraźniej u siebie masz.
A sposobu na "parkingowych" cwaniaczków nadal nikt mi nie podsunął
tylko uważaj na coraz częstsze i wszędobylskie kamery nie tylko parkingowe które wyłapują więcej niż byśmy chcieli a poza tym czasem zdarzają się policjanci, których obecność nie jest dla ozdoby - wiem co mówię, nikt mi głupot nie naopowiadał
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 09:12   #63
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: policyjno-prawnie

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Policjanci w mojej miejscowości są do "ozdoby", dla faktu, że są. Wiem co mówię, nikt mi głupot nie naopowiadał. Jeśli naprawdę wierzysz, że policjanci robią to, co do nich należy, to Tobie współczuję. Albo zazdroszczę takiej przykładnej policji, jaką najwyraźniej u siebie masz.
A sposobu na "parkingowych" cwaniaczków nadal nikt mi nie podsunął
To nie kwestia wiary, ale znajomości swoich praw i domagania się ich przestrzegania. Policja i obywatele wszędzie ma takie same prawa, nakazy, obowiązki i przepisy. Jak boisz się domagać o swoje i przytakujesz główką na coś co się nie zgadzasz to wyłącznie Twój problem.
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 12:26   #64
deesire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 42
Dot.: policyjno-prawnie

Co do tych kamer to nie byłabym taka pewna. Moja koleżanka jakiś czas temu zaparkowała w centrum miasta - Wrocław, gdy wróciła miała wgnieciony cały przód! nie to , że obrysowany, lekko pukniety, ale właśnie wgnieciony! Jej ojciec nawet nie chciał uwierzyć, że takie coś się jej na parkingu stać mogło, był wręcz przekonany, że miała stłuczkę i to z jej winy....Samochód nie był jej ,a właśnie ojca. Tak czy inaczej koleżanka poszła do wydziału miasta bodajże , aby przejrzeć nagrania z kamer - jednak się rozczarowała, Pan ją bardzo uprzejmie poinformował, że niestety ,ale obrazu z kamery nie da rady powiększyć, by zobaczyć numer rejestracyjny, aczkolwiek widac było, że samochód ją uderzył. Więc właśnie, po co są owe kamery, skoro są nieprzydatne do niczego?
Samochód musiała, a raczej jej ojciec musiał naprawiac, na własny koszt, bo ubezpieczalnia nie wypłaci nic, jesli nie ma sprawcy.
A co do świniaczka i policjantów:
A jeśli będziesz miała bardziej poważną usterkę, niż tylko obrysowane drzwi, też nie zadzwonisz, tylko będziesz tak pobłażać? Gratuluję podejścia. Może i Ty taki masz stosunek, że wychodzisz z założenia, że nie ma sensu, ale jeśli Ty bys komuś obrysowała auto to ten ktoś nie musi zachować się wcale tak jak Ty i bedziesz musiała płacić, a raczej ubezpieczalnia Twoja. Bynajmniej ja bym nie zostawiła tego tak.
deesire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 15:59   #65
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: policyjno-prawnie

Wyraźnie nie możemy się zrozumieć
I nadal szczerze zazdroszczę policji, która wypełnia swoje obowiązki
Z mojej EOT, bo i tak się nie dogadamy
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.