Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-16, 09:58   #1261
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
czy któras zakupila juz to mleczko do wlosów?? jak wrazenia?
http://www.biochemiaurody.com/sklep/milk-silk.html
Ja miałam to mleczko, nie powiem jaki ma odżywczy/naprawczy wpływ na włosy, bo stosowałam je tylko kilka dni ze względu na wpływ na fryzurę.
Powiedziałabym, że włosy po mleczku były zbyt lekkie, niezdyscyplinowane; oddałam tacie, który po 3 dniach odmówił jego stosowania ze względu na fakt, że włosy "latały mu we wszystkie strony" ;-)
Mleczko ma w składzie proteiny, których moje włosy nie lubią (uwaga na efekt przekarmienia: napuszone, wyglądające na suche włosy), ale niektórym proteiny bardzo służą.
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 14:40   #1262
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Z łuszczeniem - tak. To słabiutki tonik sprawa, może nie być mocniejsze.
Co do innych reakcji - oczyszczanie albo coś Twojej skórze nie pasuje.
Czyli bez obaw mogę dorzucić jeszcze Effaclar i maseczkę aspirynową?
Nie zmieniałam wiele w pielęnacji (filtr, ale na lżejszy, bezzapachowy)-dołożyłam Flavo C tylko, zmywam makijaż żelem do higieny intymnej więc nie wiem skąd te zakórniki.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:04   #1263
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

czy sądzicie, że ten nowy żel hialuronowo-peptydowy powinno sie stosowa do dojrzałej cery (tak jak napisane na BU, od 35 r.ż.) czy można też do młodszej, ale bardzo suchej skóry?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:41   #1264
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Czyli bez obaw mogę dorzucić jeszcze Effaclar i maseczkę aspirynową?
Nie zmieniałam wiele w pielęnacji (filtr, ale na lżejszy, bezzapachowy)-dołożyłam Flavo C tylko, zmywam makijaż żelem do higieny intymnej więc nie wiem skąd te zakórniki.
A może to Flavo Cię zapycha? Sama go nie używałam, ale czytałam opinie, że niektórych zapycha.
Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
czy sądzicie, że ten nowy żel hialuronowo-peptydowy powinno sie stosowa do dojrzałej cery (tak jak napisane na BU, od 35 r.ż.) czy można też do młodszej, ale bardzo suchej skóry?
ja zakupiłam i używam od dwóch dni, chociaż mam 24 lata. Wydaje mi się, że (zgodnie z tym co wyczytałam na wizażu) nie da się nim skóry rozleniwić, a może działanie będzie lepsze .
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:57   #1265
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
A co robić ze złuszczającą się skórą po toniku 10 %? ścierać peelingiem mechanicznym ?
peeling enzymatyczny z bromelainą
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 17:13   #1266
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez krycha? Pokaż wiadomość
A może to Flavo Cię zapycha? Sama go nie używałam, ale czytałam opinie, że niektórych zapycha.
.
Powiem szczerze, że jakoś nie wierzę żeby Flavo mogło zapychać, niby czym? silikonem jedynie, a tego używałam wcześniej już.

Czyli wysyp zaskórników nie jest na pewno wynikiem początkowego działania kwasu?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:06   #1267
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja używałam flavo-C przez tydzień jak na razie
bez żadnych kwasów
i niestety zapycha
pełno zaskórników mi się pojawiło
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 18:23   #1268
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, chciałam zamówić na Bu puder perłowy, jest szansa dogadania się z właścicielem żeby wysłał mi go jako list polecony (opłata 5 zł...)a nie paczką?

Ja przecież zbankrutuje przez te koszty wysyłki sklepów internetowych
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 19:22   #1269
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez deneb3 Pokaż wiadomość
ja używałam flavo-C przez tydzień jak na razie
bez żadnych kwasów
i niestety zapycha
pełno zaskórników mi się pojawiło
też tak miałam, doszłam do wniosku że to przez silikon i musiałam odstawić
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 19:24   #1270
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Tweet
też tak miałam, doszłam do wniosku że to przez silikon i musiałam odstawić
hmmm możliwe
też miałam dodany kompleks silikonowy
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 19:32   #1271
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

wit.E może też powodowac zapychanie w tym serum. dodatkowo duża zawartośc glikolu może drażnic skórę. miałam serum C w wersji z amlą i nie dałam rady stosowac go na twarz, bo drażniło i zapychało. wymęczyłam je jakoś na dekolcie, bo tam mnie mało co zapycha i ogólnie mniej drażni niż na twarzy
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 10:32   #1272
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez deneb3 Pokaż wiadomość
ja używałam flavo-C przez tydzień jak na razie
bez żadnych kwasów
i niestety zapycha
pełno zaskórników mi się pojawiło
Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
też tak miałam, doszłam do wniosku że to przez silikon i musiałam odstawić
Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
wit.E może też powodowac zapychanie w tym serum. dodatkowo duża zawartośc glikolu może drażnic skórę. miałam serum C w wersji z amlą i nie dałam rady stosowac go na twarz, bo drażniło i zapychało. wymęczyłam je jakoś na dekolcie, bo tam mnie mało co zapycha i ogólnie mniej drażni niż na twarzy
mialam to samo, zaskórniki to jeszcze nic, ale mialam całą twarz w takich bolących gulach. bleee dodam ze nigdy w zyciu nie mialam problemów z zapychaniem, stosowałam rózne drogeryjne specyfiki i nie narzekalam
teraz zamowilam serum-olejek z wit C i mam nadzieje ze bedzie ok, bo wit C to
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:38   #1273
kirkewrozka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 26
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Najlepiej pytać u źródła.
Ten puder jest w takim okrągłym słoiczku, nie wiem, czy wejdzie do koperty...
Mniej więcej takim: http://www.apteka-centrum.pl/images/...95c7b8a223da4f
kirkewrozka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 16:21   #1274
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
mialam to samo, zaskórniki to jeszcze nic, ale mialam całą twarz w takich bolących gulach. bleee dodam ze nigdy w zyciu nie mialam problemów z zapychaniem, stosowałam rózne drogeryjne specyfiki i nie narzekalam
teraz zamowilam serum-olejek z wit C i mam nadzieje ze bedzie ok, bo wit C to
No właśnie dziś mam kolejny wysyp gul Dobra chyba na próbę odstawię Flavo. A czym się serum-olejek różni od tamtego serum? bo wnioskuję że zapychania się już nie obawiasz.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 09:06   #1275
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
Ja miałam to mleczko, nie powiem jaki ma odżywczy/naprawczy wpływ na włosy, bo stosowałam je tylko kilka dni ze względu na wpływ na fryzurę.
Powiedziałabym, że włosy po mleczku były zbyt lekkie, niezdyscyplinowane; oddałam tacie, który po 3 dniach odmówił jego stosowania ze względu na fakt, że włosy "latały mu we wszystkie strony" ;-)
Mleczko ma w składzie proteiny, których moje włosy nie lubią (uwaga na efekt przekarmienia: napuszone, wyglądające na suche włosy), ale niektórym proteiny bardzo służą.
jak uzywalas tego mleczka? zakupilam i oczywiscie zapomnialam zamówic butelke z atomizerem, można normalnie nakladac?

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
No właśnie dziś mam kolejny wysyp gul Dobra chyba na próbę odstawię Flavo. A czym się serum-olejek różni od tamtego serum? bo wnioskuję że zapychania się już nie obawiasz.
wiesz, serum-olejek ma mniejsze stezenie witC, poza tym piszą ze jest dla wrazliwców i tych którzy nie tolerują kwasowej formy wit C, nie ma silikonu i alkoholu, czyli ogolnie wyglada bardzo ok
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 09:10   #1276
jumaatt
Rozeznanie
 
Avatar jumaatt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław/NRW
Wiadomości: 702
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
czy sądzicie, że ten nowy żel hialuronowo-peptydowy powinno sie stosowa do dojrzałej cery (tak jak napisane na BU, od 35 r.ż.) czy można też do młodszej, ale bardzo suchej skóry?
Ponoć kosmetyki należy dobierać do stanu skóry, a nie do wieku, ale tak naprawdę nikt nie zna odpowiedzi na pytanie, czy stosowania silnych kosmetyków w młodym wieku "rozleniwi" skórę. Opinia na ten temat krążąca po wizażu (czyli że nie rozleniwi jest tylko jedną z wielu.
Kiedyś pytałam się osobę prowadzącą inny sklep z półproduktami i zdecydowanie odradziła mi stosowanie peptydów w moim wieku (jestem blisko 30-tki).
Zapewne również nie bez powodu na BU jest zalecenie stosowania do cery dojrzałej.
Może najlepiej zapytaj właśnie u źródła, panie z BU chętnie doradzają i może podpowiedzą Ci coś bardziej odpowiedniego albo rozwieją Twoje wątpliwości
jumaatt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 09:42   #1277
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
jak uzywalas tego mleczka? zakupilam i oczywiscie zapomnialam zamówic butelke z atomizerem, można normalnie nakladac?
Za pomocą buteleczki z atomizerem, ale można nakładać też za pomocą dłoni.

Edytowane przez syrenka
Czas edycji: 2009-11-18 o 09:43
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 09:53   #1278
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A teraz mamy jeszcze jeden HA do wyboru:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/...icgelnutr.html
Hmmm... Mam z Mazideł próbkę kompleksu ceramidowego i niacyniamid - chyba sobie wypróbuję coś podobnego

i jeszcze: http://www.biochemiaurody.com/sklep/butter-tucuma.html
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 09:57   #1279
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
czy sądzicie, że ten nowy żel hialuronowo-peptydowy powinno sie stosowa do dojrzałej cery (tak jak napisane na BU, od 35 r.ż.) czy można też do młodszej, ale bardzo suchej skóry?
Ten żel akurat ma działanie przeciwzmarszczkowe i wg mnie nie będzie nawilżał bardziej niż zwykły HA, więc ja bym go nie stosowała do młodej skóry (chyba że młodej ze zmarszczkami ). Jeśli masz bardzo suchą skórę wypróbuj żel HA z kompleksem liposomowym (nowość na BU ): http://www.biochemiaurody.com/sklep/...icgelnutr.html
Myślę, że w kwestii nawilżenia jeszcze lepiej by się sprawdził niż peptydowy.

Poza tym druga nowość - Masło Tucuma: http://www.biochemiaurody.com/sklep/butter-tucuma.html

EDIT: O Asa była szybsza
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 12:54   #1280
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Ten żel akurat ma działanie przeciwzmarszczkowe i wg mnie nie będzie nawilżał bardziej niż zwykły HA, więc ja bym go nie stosowała do młodej skóry (chyba że młodej ze zmarszczkami ). Jeśli masz bardzo suchą skórę wypróbuj żel HA z kompleksem liposomowym (nowość na BU ): http://www.biochemiaurody.com/sklep/...icgelnutr.html
Myślę, że w kwestii nawilżenia jeszcze lepiej by się sprawdził niż peptydowy.

Poza tym druga nowość - Masło Tucuma: http://www.biochemiaurody.com/sklep/butter-tucuma.html

EDIT: O Asa była szybsza
fajnie, że jest taki żel, tylko że ja wysłałam już zamówienie i zdecydowałam się jednak na taki jak poprzednio żel - małocząsteczkowy z wielkocząsteczkowym. nie mam zmarszczek, więc - tak jak mówicie - nie ma sensu wydawać pieniędzy na coś, co jeszcze nie jest nam potrzebne (mam 22lata). ale następnym razem wypróbuję liposomowy
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 17:58   #1281
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny bardzo prosze o pomoc, bo nie mogę się zdecydować .... mam pełno czarnych zaskórników i nie wiem który tonik wybrać czy ten z BHA 2% czy AHA/BHA 10%. Proszę o radę
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 19:32   #1282
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ciekawie wyglada ten nowy zel Ha jak ktos uzyje to prosze o opinie

Dziewczyny uzywala ktoras peelingu bursztynowego?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 19:36   #1283
jumaatt
Rozeznanie
 
Avatar jumaatt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław/NRW
Wiadomości: 702
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Jagoda90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo prosze o pomoc, bo nie mogę się zdecydować .... mam pełno czarnych zaskórników i nie wiem który tonik wybrać czy ten z BHA 2% czy AHA/BHA 10%. Proszę o radę
Na oczyszczenie porów i zaskórniki zdecydowanie poleca się kwas salicylowy, czyli BHA
jumaatt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 21:00   #1284
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczęta, ja wiem, że opakowanie air-less jest w BU od niedawna, ale czy któraś z was już je zamówiła? Bo chętnie bym przygarnęła taki pojemniczek, a ten na mazidłach ma niezbyt dobre opinie...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 21:11   #1285
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez jumaatt Pokaż wiadomość
Na oczyszczenie porów i zaskórniki zdecydowanie poleca się kwas salicylowy, czyli BHA
tak czytałam, ale myślałam, że 2% nie da nic ( w porównaniu z tym 10% )
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 21:21   #1286
jumaatt
Rozeznanie
 
Avatar jumaatt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław/NRW
Wiadomości: 702
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Jagoda90 Pokaż wiadomość
tak czytałam, ale myślałam, że 2% nie da nic ( w porównaniu z tym 10% )
Ale to są dwa zupełnie różne rodzaje kwasów i nie można tak porównywać ich stężeń. W przypadku AHA 2% to rzeczywiście by było mało, ale dla kwasu BHA to absolutnie wystarczające stężenie, aby skutecznie zadziałać.
Oczywiście tonik 10% AHA na pewno też przyczyni się do oczyszczenia porów, no ale to BHA jest ze względu na swoje właściwości przenikania przez warstwę sebum klasykiem w tej materii
jumaatt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 08:11   #1287
Siwaaa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 82
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a co w takim razie daja kwasy PHA ?
zamówiłam tonik z kwasami PHA 6%, a teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam
Siwaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 09:49   #1288
jumaatt
Rozeznanie
 
Avatar jumaatt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław/NRW
Wiadomości: 702
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

PHA mają te same właściwości co AHA, ale nie posiadają ich właściwości drażniących i są przez to łagodniejsze/polecane do cer wrażliwych i naczynkowych.
Jeśli takową posiadasz, PHA to dobry wybór.
jumaatt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 10:49   #1289
Siwaaa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 82
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ufff posiadam naczynkową ale też mam problem z zaskórnikami
Siwaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 11:50   #1290
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie
 
Avatar dorotka z krainy ozz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd inąd, czyli zróżnąd
Wiadomości: 116
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczęta, ja wiem, że opakowanie air-less jest w BU od niedawna, ale czy któraś z was już je zamówiła? Bo chętnie bym przygarnęła taki pojemniczek, a ten na mazidłach ma niezbyt dobre opinie...
Dwie buteleczki air-less dorzuciłam do zamówienia, które złożyłam na początku tygodnia, więc gdy tylko paczka do mnie dotrze zdam relację
dorotka z krainy ozz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.