Kosmetyki mineralne SILKNATURALS - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-14, 13:06   #811
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Bogula Pokaż wiadomość
Chciałabym zrobić zamówienie z SN, czy mogłybyście mi coś polecić, co waszym zdaniem jest godne uwagi, a co nie?
W wielu postach przewija się Climax blush i pewnie go wypróbuję tak samo jak Foxxy.
Na pewno warto zwrócić uwagę na błyszczyki, balsamy do ust, róże, bronzery, cienie do powiek itd. ... Są świetnej jakości, z reguły dobrze się trzymają i mają przepiękne odcienie. Popularne są też perfecting powders (osobiście bardzo polubiłam Love Lure).

Trudno jednak polecać coś konkretniejszego nie znając Twoich upodobań kolorystycznych. Na przykład ja z róży lubię Embrace, Desert Plum i Pretty Plum, a Climax i Foxxy akurat mi nie odpowiadają.

Sporo osób chwali sobie również kosmetyki pielęgnacyjne z SN.
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 18:21   #812
Bogula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 27
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Dziękuję serdecznie arat i cappucino na pewno skorzystam z waszych rad !
Bogula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 13:41   #813
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

jest i gumbals nowe! aczkolwiek mnie produkty do paznokci nie interesuja za bardzo... ale moze ktoras z Was sie skusi

http://host.silknaturals.com/creb/index.php?cPath=113
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 17:02   #814
wurpdaborbuko
Raczkowanie
 
Avatar wurpdaborbuko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Umerdałam sobie podkład- medium coverage plus próbki olive, ebony, deep ebony i peach.
Odezwał się mój wewnętrzny głupek, gdyż zrobiłam to wieczorem, wiedzona niecierpliwością- efekt jest taki, że wyszedł trochę za ciemny i zbyt pomarańczowy, czyli za dużo brzoskwini.
Ostatecznie plus jest taki, że widzę, że próbki pigmentów zupełnie wystarczą mi do ukręcenia pełnowymiarowego podkładu.
Jeśli chodzi o ogólne wrażenia, to podoba mi się bardzo- ładnie kryje, bez żadnej maski, jest łatwy do nałożenia, fajnie wygładza buzię.
Nie miałam okazji przetestować go jeszcze w trudniejszych warunkach, ale na razie widzę, że nie muszę się tak często pudrować, jak zwykle.
Nie maskuje za bardzo moich rozszerzonych porów przy nosie, ale wykończony pudrem bambusowym daje radę.

Róże:
Climax- ładny, teraz jako rozświetlacz raczej, bo jestem opalona. Okazało się, że genialnie sprawdza się w roli cienia na całą powiekę, którego szukałam
Stardust- śliczny do wersji 'na słodko' Bardzo mi się podoba, pójdzie w ruch. Podejrzewam, że super będzie wyglądał też, jak zblednę.
Carnal- bardzo fajny przy tej opaleniźnie, ładnie modeluje policzki.
Embrace- ładny, ale niczym szczególnym się nie wyróżnia, nie wiem, czy go będę potrzebowała.

Korektory:
Sleep in a jar- jest ok, chociaż chyba zbyt żółty jednak. Krycie średnie, chociaż przy tej żółci nie byłoby pewnie wskazane większe. Do stosowania solo dla mnie nie wystarczy, przynajmniej nie wtedy, kiedy ma być idealnie. Może go wymieszam z innym.
Extra light peach w wersji kremowej- bardzo fajny, przyjemna konsystencja, niestety na teraz zdecydowanie zbyt jasny. Ale coś mi sie wydaje, że zamówię pełnowymiarowy, tylko ciemniejszy- ta formuła lepiej się sprawdza na moje suche powieki.

Błyszczyk Modern Poet- piękny i naturalny. Zapach średni- przydałby się może w formule jakiś ładniej pachnący olej.

Tak naprawdę nie moge się doczekać kolejnego zamówienia
wurpdaborbuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 09:10   #815
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Nowa kolekcja: http://host.silknaturals.com/creb/index.php?cPath=39

Niestety nic dla mnie ... a taką miałam nadzieję na jasnoróżowy błyszczyk bez drobinek (w stylu Innocent, ale w sztyfcie). Chociaż ... może przy okazji uzupełniania zapasów skuszę się na próbkę różu Phoenix :)
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 13:09   #816
monika.m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 155
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Dziewczyny czy któras z Was miała przyjemność wypróbowania bazy pod cienie z SN?
Mam na myśli to http://host.silknaturals.com/creb/pr...roducts_id=579
Warto się skusić?
monika.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 11:21   #817
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Mialam nie pisac... poki nie bede pewna :P
ale nie wytrzymalam, bo musze pochwalic korektor Sleep In a Jar- extra light peach. kolor idealny, nie wysusza, trzyma sie caly dzien. co prawda przeznaczenie ma pod oczy ale ja daje na cala twarz i jest extra. intensive fair(ten wysusza troche-mnie to nie przeszkadza) poszedl w odstawke(a byl najlepszy i mam biga w dodatku wrr).

Ale ten sam korektor tylko w kremie , niestety beznadziejny dla mnie, wazy sie pod oczami a na buzi nie kryje jak trzeba. pod oczy bezowy z pixie juz jest lepszy

to tyle narazie bo mam sie ochote rozpisac :P
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 11:40   #818
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Ja też raz przetestowałam próbkę tego kremowego i niestety moich mega sińców nie kryje. Jak dałam go więcej to brzydko wyglądał, nie wiem, jak będzie wyglądał u kogoś mającego malutkie cienie lub osób potrzebujących rozświetlenia- myślę, że się sprawdzi. Dodam, że korektor jest baaaardzo gęsty i twardy jak skała Trzeba trochę po nim "pojeździć" palcem, żeby się rozgrzał odrobinę i smarować. Być może tylko próbka taka jest, nie wiem.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 11:22   #819
wurpdaborbuko
Raczkowanie
 
Avatar wurpdaborbuko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Zweryfikowałam moje zdanie o climaxie- nie widzi mi się. Mam wrażenie, że z czasem robi się na twarzy bardziej pomarańczowy, generalnie tworzy na moim policzku niezidentyfikowaną plamę.
Poczekam i zobaczę jeszcze, jak się będzie sprawował, kiedy zblednę.
Nie jest to też na pewno idealny odpowiednik Narsa- pierwowzór ma większe złote drobinki i jest bardziej 'łał'. Climax jest taki, że kładę go na policzek i zastanawiam się, gdzie on właściwie jest.
wurpdaborbuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 12:26   #820
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

a ja nadal sie zachwycam sllep in a jar extra light peach- korektor, jest swietny, wtapia sie i ochy achy jak wyzej pisalam.

testuje tez dwa sera- oil control i green tea and aloe i musze powiedziec ze sa swietne(no co ja zrobie ze tak mi pasuje tyle rzeczy:P), nie zapychaja, sa lekkie.

green tea jakby wogole nie bylo po nalozeniu(moja mam tez jest zachwycona), lagodzi podraznienia, buzia gladziutka i taka swieza

oil control tez lubie, bardzo fajnie nawilza nie zapychajac, troszke mniej sie swiece ale nie widze jakis spektakularnych efektow, mozliwe ze to zasluga primera SN, bo teraz odstawilam bambusowy i diamentowy puder i uzywam tylko tego primera jako primer i finisher i jest bardzo zadowolona, bardziej niz z poprzedniego rozwiazania, a im mniej tego tym lepiej
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 15:23   #821
lieselotte
Raczkowanie
 
Avatar lieselotte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 109
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez wurpdaborbuko Pokaż wiadomość
Zweryfikowałam moje zdanie o climaxie- nie widzi mi się. Mam wrażenie, że z czasem robi się na twarzy bardziej pomarańczowy, generalnie tworzy na moim policzku niezidentyfikowaną plamę.
Poczekam i zobaczę jeszcze, jak się będzie sprawował, kiedy zblednę.
Nie jest to też na pewno idealny odpowiednik Narsa- pierwowzór ma większe złote drobinki i jest bardziej 'łał'. Climax jest taki, że kładę go na policzek i zastanawiam się, gdzie on właściwie jest.
Climax jest delikatny, ale świetnie się sprawdza w przypadku jasnej cery, ładnie wydobywa kości policzkowe. Na jakimś amerykańskim forum widziałam swatche z porównaniem kilku nawiązujących do Narsa róży - akurat odcień z SN niespecjalnie podobny do oryginału, chyba najbliżej był Tart z Sassy Minerals.
lieselotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 18:12   #822
xena2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Dziewczyny, pomóżcie!
Mam problem z zalogowanie, tzn właściwie zarejestrowaniem się na stronie Silk Naturals. Nazbierałam ja sobie produktów do koszyka, przeszłam na stronę rejestracji, wpisałam wszystko ładnie, a tu wyskakuje mi błąd: Nieprawidłowa data urodzenia. Wpisuję już chyba 10ty raz, wg schematu podanego na stronie, tj. " Np. 21/05/1970", a więc 19/01/1980 i znów bład i znów. O co może chodzić?
PS. aby wykluczyć, iż to MOJA data miałaby być nieprawidłowa, wpisałam też inną i to samo...
xena2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 19:21   #823
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez xena2012 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie!
Mam problem z zalogowanie, tzn właściwie zarejestrowaniem się na stronie Silk Naturals. Nazbierałam ja sobie produktów do koszyka, przeszłam na stronę rejestracji, wpisałam wszystko ładnie, a tu wyskakuje mi błąd: Nieprawidłowa data urodzenia. Wpisuję już chyba 10ty raz, wg schematu podanego na stronie, tj. " Np. 21/05/1970", a więc 19/01/1980 i znów bład i znów. O co może chodzić?
PS. aby wykluczyć, iż to MOJA data miałaby być nieprawidłowa, wpisałam też inną i to samo...
U nich się podaje najpierw miesiąc, potem dzień i rok urodzin. Ty wpisujesz odwrotnie i stąd błąd
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 19:46   #824
xena2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Ha, faktycznie. Dziękuję
xena2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 13:21   #825
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Zapytam sobie na wątku Silkowym.

Czy ktoś posiada może próbki:

-różu Flare
-różu Lovelace
-Vitamin C peptide serum
-jojoba moisturizer
-różu Stardust
-różu Afterglow
-różu Climax

?

W zamian mam to co w wątku, z Silk Naturals mogę zaoferować:

-próbkę Pure Silk powder
-próbkę Rose Serum
-próbkę kremowego korektora Extra Light Peach
-próbkę bronzera Beach Bunny
-próbkę bronzera Tahiti sweetie
-próbkę Oatmeal hydrating serum
-kisser slicker "Bloom"


Szczegółowe informacje w wątku wymiankowym.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 08:35   #826
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Jesienna kolekcja: http://host.silknaturals.com/creb/ne...ucts-c-39.html

I w sekcji "gumballs" próbka nowej formuły podkładu: http://host.silknaturals.com/creb/gu...on-p-1158.html

Kolekcja ciekawa, ale znowu nie moje kolory ... :(
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 13:59   #827
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Za to ja znalazłam parę rzeczy, które bym chciała (najbardziej sztyft do ust Chai - moje nuty )
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 18:38   #828
wurpdaborbuko
Raczkowanie
 
Avatar wurpdaborbuko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

o rany, czekam trzeci tydzień na paczkę, zaczynam się bać, że zaginęła.... do wawy chyba powinna szybciej przyjść? a takie fajne rzeczy w niej idą.
wurpdaborbuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 13:33   #829
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Nie mogę się doczekać kolejnego zamówienia.
Kuszą mnie niesamowicie lipsticki

http://host.silknaturals.com/creb/fashionista-nude-wine-shimmer-vegan-lipstick-p-948.html
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 18:52   #830
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Czy pudry do brwi liczą się jako cienie?
ponieważ... Plus for each $30 you spend you get the free eye shadow of your choice : http://host.silknaturals.com/creb/si...cials-a-4.html

zastanawiam się czy mogłabym wziąć puder...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 19:05   #831
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Jaką pojemność mają sample cieni?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 23:04   #832
wurpdaborbuko
Raczkowanie
 
Avatar wurpdaborbuko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

nie ma sampli cieni.. gdzie moja paczkaaaaaaa? :[
wurpdaborbuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 09:03   #833
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Echhhhh, a mnie uczula ich serum DMAE z vit.c. Nosz kurczę mam wysyp na czole. I to na pewno od tego . Próbka mnie nie uczulała a big tak. A poza tym coś tam się wytrąca bo nieraz mi takie mikro grudki wylatują. Miała któraś z Was taki przypadek?
I jeszcze HolyCrow, który robi nic .
Natomiast jestem absolutnie uzalezniona od Ultimate Luxury Powder.
Uwielbiam go pod podkład.
Chyba zostanę przy jednym produkcie, bo już nie mam serca męczyć skóry i walczyć ciągle z krostami, gulami i kaszką...
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 13:43   #834
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez bociek1709 Pokaż wiadomość
Echhhhh, a mnie uczula ich serum DMAE z vit.c. Nosz kurczę mam wysyp na czole. I to na pewno od tego . Próbka mnie nie uczulała a big tak. A poza tym coś tam się wytrąca bo nieraz mi takie mikro grudki wylatują. Miała któraś z Was taki przypadek?
I jeszcze HolyCrow, który robi nic .
Natomiast jestem absolutnie uzalezniona od Ultimate Luxury Powder.
Uwielbiam go pod podkład.
Chyba zostanę przy jednym produkcie, bo już nie mam serca męczyć skóry i walczyć ciągle z krostami, gulami i kaszką...
moje serum oil control jest rownie dobre jak probka
moze trafilas na jakiegos felera..

tez jestem uzalezniona od ULP, opisalam go ze szczegolami na primerowym, uwielbiam

sprobuj korektor extra light peach (to chyba Ty pisalas ze nie umiesz sie nimi posugiwac), jest delikatny, ladnie kryje, ciezko nim sobie krzywde zrobic. ale przy mega wysypie nie daje rady..

a diamentowy z BU mialas? mnie nie robi krzywdy
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 14:17   #835
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Ja wzięłam na szczęście Peptide serum z Vit C. Za to po tym z owsa miałam takie małe krosteczki w niektórych miejscach. Zmienili trochę stronę (dodali np zdjęcia przy pielęgnacji i poszerzyli niektóre opisy)- no i okazało się, że tam jest coś z morza... A moja skóra po algach właśnie była wzbogacona o takie krostki . Widocznie nie toleruje nic z morza po prostu.
Ja też lubię jako primer ten puder Zrobiłam sobie zapas próbek Pure Silk Powder, a jak zamówiłam (przypadkiem) ULP, to odstawiłam PSP. Po ULP mam mniej matową skórę

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-10-13 o 14:20
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 17:10   #836
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;22645224]Ja wzięłam na szczęście Peptide serum z Vit C. Za to po tym z owsa miałam takie małe krosteczki w niektórych miejscach. Zmienili trochę stronę (dodali np zdjęcia przy pielęgnacji i poszerzyli niektóre opisy)- no i okazało się, że tam jest coś z morza... A moja skóra po algach właśnie była wzbogacona o takie krostki . Widocznie nie toleruje nic z morza po prostu.
Ja też lubię jako primer ten puder Zrobiłam sobie zapas próbek Pure Silk Powder, a jak zamówiłam (przypadkiem) ULP, to odstawiłam PSP. Po ULP mam mniej matową skórę[/QUOTE]

mnie tez wysypuje po algach, omijam je szerokim lukiem..

wlasnie widzialam na zbiorowych jak szalenczo zamawialas PSP
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 12:49   #837
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Dziewczyny tak chwalicie ten primer Ultimate Luxury Powder , czytałam Twoją recenzję AliMa na wątku o primerach , napisałaś,że masz skórę tłustą, ja mam suchą i tak się zastanawiam czy sprawdził by się przy takiej cerze, czy ten primer mocno matuje? podobnie jak puder bambusowy z BU? bo jeżeli tak to raczej muszę go sobie odpuścić
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 12:57   #838
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość

wlasnie widzialam na zbiorowych jak szalenczo zamawialas PSP

Nie chciałam całego pudła, więc zamawiałam próbki (uzbierało się chyba 4) i wsypałam do swojego pojemniczka

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak chwalicie ten primer Ultimate Luxury Powder , czytałam Twoją recenzję AliMa na wątku o primerach , napisałaś,że masz skórę tłustą, ja mam suchą i tak się zastanawiam czy sprawdził by się przy takiej cerze, czy ten primer mocno matuje? podobnie jak puder bambusowy z BU? bo jeżeli tak to raczej muszę go sobie odpuścić
Ja nie AliMa, ale napiszę.
Ja mam mieszaną, suche policzki, nos też się łatwo przesusza, na dodatek naczynkową. U mnie nie daje mocnego matu, dlatego go lubię. No i nie śmierdzi jak Pure Silk Powder. Nie wiem, czy to też nie zależy od kremu, bo ja daję z SPF30, a on jest dość tłusty. Pudru bambusowego nie próbowałam.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 13:00   #839
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

mnie mocno matuje. ale nie wysusza, bo mialam wrazenie ze bambusowy po jakims czasie zaczal wysuszac(myslalam ze to niemozliwe :P)
po ULP mam taka miekka, zmatowiona ale nie wysuszona skore, natomiast po babusowym byla zdecydowanie sucha, a po paru godzinach i tak sie swiecilam
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 13:22   #840
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;22663838]
Ja nie AliMa, ale napiszę.
Ja mam mieszaną, suche policzki, nos też się łatwo przesusza, na dodatek naczynkową. U mnie nie daje mocnego matu, dlatego go lubię. No i nie śmierdzi jak Pure Silk Powder. Nie wiem, czy to też nie zależy od kremu, bo ja daję z SPF30, a on jest dość tłusty. Pudru bambusowego nie próbowałam.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
mnie mocno matuje. ale nie wysusza, bo mialam wrazenie ze bambusowy po jakims czasie zaczal wysuszac(myslalam ze to niemozliwe :P)
po ULP mam taka miekka, zmatowiona ale nie wysuszona skore, natomiast po babusowym byla zdecydowanie sucha, a po paru godzinach i tak sie swiecilam
Dzięki dziewczyny kusicie tym primerem, skoro nie wysusza skóry muszę się nad nim poważnie zastanowić
mnie też bambusowy wysuszył na wiór, mimo,że przed nakładałam na twarz niezłego tłusciocha-masło cupuacu..a ja myślałam,że to lumiere vv mnie tak załatwiło, teraz nie używam bambusa i skóra po intensywnym nawilżaniu w końcu doszła jako tako do siebie
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-14 06:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.