Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-14, 10:36   #1621
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Gretchen, Tobie by mógł tez chyba pasować kolor kredki - Fling, bo z opisu to jest Lekki, ciemnoszary, popielaty.
Też prawda. I co tu teraz wybrać?

Patrzcie, co znalazłam: KLIK
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2013-12-14 o 10:48
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 11:09   #1622
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Misianko na stopach i dloniach tez nie mam
I niemycie sie faktycznie pomaga
Ale jestem przyzwyczjona do codziennych prysznicy i takie wybiorcze mycie niestety bardzo mi psychicznie nie odpowiada. Coz z tego sie obmyje w miejscach strategicznych jak i tak czuje sie brudna Aczkolwiek staram sie brac prysznic co drugi dzien.
Ja sama tez myslam ze to alergia, bo czesto miewam. Ale ze bylam u dermatologa naczynka zamykac to jej pokazalam przy okazji. Moja sie skupila od razu, mimo ze mialam tylko po kilka zmian na ramionach na poczatku.

Bidulku latem to by mnie to chyba calkiem zalamało.
A czemu Cie tak mało ostatnio ?
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 11:51   #1623
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Myślę, że ta MACowa kredka w odcieniu Lingering byłaby dobra. Ja mam ciemniejszą, Stud, ale Lingering ma Corii i Kasiajka, która blondynką jest, więc wydaje mi się, że powinna być ok.
Też mam mysie a nawet nie pomyślałam o macu sprawdzę to bo teraz jest w Łodzi

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
Ja kiedyś byłam bardzo napalona na Aqua Brow MUFE ale już mi przeszło Ogólnie znalazłam dwie kredki idealne , Urban Decay i Catrice a jak mnie najdzie na formułę żelową to stosuję cień Color Tatoo pernament taupe lub eyeliner brąz rimmel Świetne zamienniki . Choć jeszcze zestaw Anastacia mnie kusi ale nie mogę go znaleźć w przystępnej cenie a na YT jest bardzo chwalony.
Carice muszę obadać
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 12:23   #1624
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Misianko na stopach i dloniach tez nie mam
I niemycie sie faktycznie pomaga
Ale jestem przyzwyczjona do codziennych prysznicy i takie wybiorcze mycie niestety bardzo mi psychicznie nie odpowiada. Coz z tego sie obmyje w miejscach strategicznych jak i tak czuje sie brudna Aczkolwiek staram sie brac prysznic co drugi dzien.
Ja sama tez myslam ze to alergia, bo czesto miewam. Ale ze bylam u dermatologa naczynka zamykac to jej pokazalam przy okazji. Moja sie skupila od razu, mimo ze mialam tylko po kilka zmian na ramionach na poczatku.

Bidulku latem to by mnie to chyba calkiem zalamało.
A czemu Cie tak mało ostatnio ?
Wiesz, na to można tzw. L4 dostać i wtedy jakoś zacisnąć zęby (wespół z domownikami) i przez kilka dni myć tylko się strategicznie i wyłącznie chusteczkami nawilżanymi, ja tak ostatecznie musiała zrobić, bo już było kiepsko - miałam nie gojące się rany (szczegółów oszczędzę, ale po jednej wiele lat było widać ubytek tkanki, taka blizna-nieblizna) i pomogło idealnie
I z tym słońcem/solarium to też prawda - potem parę razy poszłam, bo zaleciła mi też lekarka, po zagojeniu ran, na kilka minut dosłownie i wszystko piknie poznikało, ale został z kolei przesuszony jaszczur, aż się sypało ze mnie, więc dla odmiany, jeszcze przez jakieś dwa tygodnie myłam się jakimiś preparatami Oilatum (dobra pani doktor mi nawet sprezentowała), a smarowałam się zamiast balsamu jakąś maścią z apteki, na receptę robioną

no ale co użyłam, to moje, gdyby nie odkryta paszcza to bym jak jakaś Arabka wyglądała, tak chodziłam poowijana cała


ano mało mnie było, inne zajątka miałam no i jakoś ogólnie odcięłam się od wizażowania, włącznie z rezygnacją z zieloności
a ostatnio miałam jeszcze podwójną awarię techniczną, najperw wysiadł mi lapek (niby powstał teraz, ale na pół gwizdka i jeszcze go czeka operacja), a potem telefon mi padł. A zastępczy niedotrup, średnio mi się do netu nadawał, ale w sumie dobrze, że w ogóle był

poza tym wiesz, ja tam średnio jestem zakupowa, zwłaszcza górnopółkowo-kosmetycznie, to i na ogół niewiele mam do powiedzenia w temacie głównym
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-12-14 o 12:30
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 12:27   #1625
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

W salonie NYX w blue -20% na wszystko.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 12:42   #1626
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Zauważylam, że kolor stracilas jak na Ciebie wlazlam bo kiedys polski podkład rozświetlajacy polecalas, a ja nie pamietalam który wiec szukałam. I znalazlam, eriska to była, ale nie kupiłam bo mnie te drobinki zniechęcily. Jeszcze sie nad dermika zastanawialam ale w końcu wzielam clarinsa extra comfort. Chociaz zdecydowanie wolałabym cos ze sredniej półki, wiec nie bądź taka skromna
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 12:46   #1627
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44153741]Kiedys o tym slyszalam wlasnie, ze mozna popsuc swoje brwi i "dorodne" juz nie beda. Ja sie obawiam, ze swoje moglam w latach mlodosci popsuc.

Patrzylam na odzywki do brwi, ale za wiele nie ma. Moze na jakas do rzes sie skusze. Revitalasha naturalnie na rzesy nie zaaplikuje, ale moze na brwi akurat by pomoglo .[/QUOTE]

James, przeciez jest specjalny Revitalash do brwi też , zreszta na pewno wiesz Chociaz ponoć ta na rzesy tez działa na brwi

Owszem, wiec ja swoje zepsułam z dzika premedytacją
Ponoc najłatwiej je uszkodzić wyrywając od góry i tak zrobiłam, chociaż ryzykowałam, bo ponoc można i naruszyć cos tam i wyjśc na tym jak zabłocki na mydle
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 12:48   #1628
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Zauważylam, że kolor stracilas jak na Ciebie wlazlam bo kiedys polski podkład rozświetlajacy polecalas, a ja nie pamietalam który wiec szukałam. I znalazlam, eriska to była, ale nie kupiłam bo mnie te drobinki zniechęcily. Jeszcze sie nad dermika zastanawialam ale w końcu wzielam clarinsa extra comfort. Chociaz zdecydowanie wolałabym cos ze sredniej półki, wiec nie bądź taka skromna
ten nowy clarins w słoiczku?
właśnie czytałam reckę, interesujący, choć nie na moją kieszeń obecnie

a drobinki w Eris testowałaś na skórze, czy tylko czytałaś o nich? bo one naprawdę nie są widoczne w taki drobinkowy sposób, jesli mnie rozumiesz
bo jakby co mam reszteczkę, kolor 01, baaardzo jasny, neutralny beżyk i mogę Ci podesłać

a moje wybory kosmetyczne, to nie skromność czy negowanie takich bardziej luksusowych, tylko aktualne możliwości, ale za to mogę sobie o Waszych zakupach poczytać i też mnie to i cieszy i dokształca
choc faktem jest że nawet kiedy nie musiałam zanadto liczyć kasy, to miałam produkty wszystkich półek, po prostu takie jak mi pasowały i tyle
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-12-14 o 12:53
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 13:19   #1629
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ten w sloiczku drogi niestety
Tylko czytalam w twojej recenzji o drobinkach
Wezme sobie przy okazji probke w Dauglasie, ale bardzo Ci dziekuje
E no cos Ty, ja tam tez nie neguję ani luksowych ani drogeryjnych. Chociaz zdecywanie wolalabym wydawac mniej za ten sam efekt.
I zycze szybkiego powrotu tlustych lat
Sobie zresza tez samych tlustych i Wam wszystkim
Ide sprzatac
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-12-14 o 13:22
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 13:33   #1630
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Misian, jakoś bardziej mi sie podobałaś zielonkawa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 14:18   #1631
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
James, przeciez jest specjalny Revitalash do brwi też , zreszta na pewno wiesz Chociaz ponoć ta na rzesy tez działa na brwi
Widziałam dziś w Rosmannie odżywki do rzęs i brwi z tym składnikiem "na b" (którego nazwa zawsze wypada mi z głowy), kosztowały niecałe 70 zł. Myślę, że też powinny być skuteczne - czy tak samo jak Revi nie wiem, ale jeśli ktoś chce wypróbować czy mu podpasuje działanie, to chyba dobra alternatywa.

Odżywki miały bardzo podobny (lub wręcz identyczny) skład, ale inne aplikatory. Tą do brwi chyba sobie sprawię, choć na wielki cud z moimi wyjściowymi rzadkimi "myszkami" nie liczę
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 14:21   #1632
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Widziałam dziś w Rosmannie odżywki do rzęs i brwi z tym składnikiem "na b" (którego nazwa zawsze wypada mi z głowy), kosztowały niecałe 70 zł. Myślę, że też powinny być skuteczne - czy tak samo jak Revi nie wiem, ale jeśli ktoś chce wypróbować czy mu podpasuje działanie, to chyba dobra alternatywa.

Odżywki miały bardzo podobny (lub wręcz identyczny) skład, ale inne aplikatory. Tą do brwi chyba sobie sprawię, choć na wielki cud z moimi wyjściowymi rzadkimi "myszkami" nie liczę
Pamietasz nazwe tej odzywki?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 14:44   #1633
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

ta Rossmanowa nazywa się 4 long lashes. Zastanawia mnie jak jest różnica między tą, a tą z Sephory za 179 pln (czy jakoś tak). Firma ta sama, skład bardzo podobny....ktoś ma porównanie?
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 14:53   #1634
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
ta Rossmanowa nazywa się 4 long lashes. Zastanawia mnie jak jest różnica między tą, a tą z Sephory za 179 pln (czy jakoś tak). Firma ta sama, skład bardzo podobny....ktoś ma porównanie?
Firma ta sama? Mnie sie wydaje, ze te odzywki nie maja tego samego producenta.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 15:17   #1635
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Wydaje mi się, że jedną i drugą odżywkę produkuje Oceanic (co tłumaczyłoby prawie identyczne opakowania) - tyle, że jedną z nich robi 'pod' Sephorą. Miałam ulotkę tego serum z Sephory i chyba tam to było 'odnotowne'. Szkoda, że wyrzuciłam :/
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 15:17   #1636
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Misian, jakoś bardziej mi sie podobałaś zielonkawa
co robić?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 15:32   #1637
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Misianku trzymaj się dzielnie - niech Ci lapek i telefon przestaną strajkować, no i niech już dalej tylko "tłusto" będzie, jak Beatka pisze .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 15:34   #1638
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
co robić?
No nic, ja się będę musiała przestawić na "Misiania zwykłego"
Ale na szczęście Ty zwykła nigdy nie będziesz mimo braku zielonego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 15:55   #1639
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cześć Kochane
Nie wiem, czy już było - dziś w toruńskiej Plaz(m)ie Noc Rabatów od 19:00 do 23:00. Może komuś się przyda info Lista zniżek na stronie centrum - tu.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 16:08   #1640
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jedną i drugą odżywkę produkuje Oceanic (co tłumaczyłoby prawie identyczne opakowania) - tyle, że jedną z nich robi 'pod' Sephorą. Miałam ulotkę tego serum z Sephory i chyba tam to było 'odnotowne'. Szkoda, że wyrzuciłam :/
No proszę, tej sephorowej nie widziałam więc nie miałam pojęcia, że mogą mieć tego samego producenta.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 16:17   #1641
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Misianku trzymaj się dzielnie - niech Ci lapek i telefon przestaną strajkować, no i niech już dalej tylko "tłusto" będzie, jak Beatka pisze .



telefonik dostałam nówkę, bo staruch się nie dał naprawić, ale fajnie, bo może tym razem posłuży

gorzej z lapkiem, ale to raczej kwestia czasu, znaczy jest mi coś potrzebne, ale muszę poczekac i mam nadzieję, że i lapek wytrzyma do tego czasu
ale powiem Ci, że dziwnie bez netu, nawet kilka dni, nagle okazuje się jak się człek do szukania tam różnych info przyzwyczaił

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No nic, ja się będę musiała przestawić na "Misiania zwykłego"
Ale na szczęście Ty zwykła nigdy nie będziesz mimo braku zielonego

wiesz Corii, mi tak znacznie lepiej, zupełnie mi inaczej jako cywilowi i bardzo mi się ten stan podoba
to naprawdę była przemyślana decyzja, zresztą pisałam Ci mniej więcej o co chodzi i wszak mnie rozumiesz, prawda?

-------------------

a po kreseczkach, do tematu, jednego z ostatnich - ja się może powtarzam, ale do brwi polecałabym paletkę E.L.F. - dla mnie KWC brwiowe (choć podkreślam, że ja nigdy nie radziłam sobie z kredkami, żadnymi, więc mam zawężone pole porównawcze)
paletka ma żel i cień
ja używam najciemniejszej, kupując taką wersję wyszłam po prostu z załozenia (w praktyce okazało się słusznego), że wprawdzie jestem blondi, ale farbowana na ciemny brąz, a karnacja badzo chłodna, a ciemna paletka jest właśnie i chłodna
no i używam samego żelu,bardzo minimalnie, a czasem, latem zwłaszcza, jak mi się paszcza opali i mam fazę na cierpliwość, to i cieniem machnę

efekt znakomity - brwi uczesane, nabłyszczone, kolorystycznie idealne, ciemne, ale nie czarne, a łatwość aplikacji niesamowita

kosztuje grosze, jak to E.L.F., a jakość bdb
mam ją jakieś dwa lata, pewnie po terminie już jest, a do dna żelu jeszcze się nie dobrałam, właściwości te same cały czas

no i pochwalę się, ze kto kupił za moim poleceniem nie tylko nie narzekał, ale wręcz przeciwnie , więc za takie pieniądze może warto potestować

a! i przesiadłam się nań z żeli, w których byłam zakochana, a teraz uważam, ze paletka lepsiejsza

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ten w sloiczku drogi niestety
Tylko czytalam w twojej recenzji o drobinkach
Wezme sobie przy okazji probke w Dauglasie, ale bardzo Ci dziekuje
E no cos Ty, ja tam tez nie neguję ani luksowych ani drogeryjnych. Chociaz zdecywanie wolalabym wydawac mniej za ten sam efekt.
I zycze szybkiego powrotu tlustych lat
Sobie zresza tez samych tlustych i Wam wszystkim
Ide sprzatac
dziękuję

gdyby mi jeszcze Królowa z zaświatów wróciła ..., ech, chyba chcę zbyt wiele
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 16:20   #1642
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

wiesz Corii, mi tak znacznie lepiej, zupełnie mi inaczej jako cywilowi i bardzo mi się ten stan podoba
to naprawdę była przemyślana decyzja, zresztą pisałam Ci mniej więcej o co chodzi i wszak mnie rozumiesz, prawda?
Jak najbardziej rozumiem i w pełni doceniam Twoje motywy działania Decyzja wielce słuszna
Tylko tak se marudzę, ze zielony napis Misian bardziej mi po oku jeździł i tyle
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 16:45   #1643
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dzięki za odpowiedzi!
Juz sie wszystko wyjasnilo: od samego poczatku mialam zapisany zly numer komorki!! Poniewaz od 10 lat nie zmienialam numeru telefonu, bląd musial powstac przy rejestracji mojej skromnej osoby na karcie Sephora - na pewno nie robilam tego w necie, tylko przy stoisku, i musiala babka zle zapisac.. Ale kiedy to bylo, laaata temu...(a rozne znizki korespondeyjnie dochodzily zawsze).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak, rabat co do zasady jest dla tych, którzy dostali SMS lub kartkę (czasem taką laurkę rabatową wysyłają pocztą), choć słuchy chodziły, że posiadaczkom karty, które SMS'a czy kartki nie dostały, co bardziej uprzejme sephorzanki rabat nabijały.
Czemu teraz jest tak, że nie każdy posiadacz karty prawo do zniżek dostaje, tego nie wiem. Można dopytać u źródła, czyli dzwoniąc na infolinię. Ponoć już od jakiegoś czasu rabaty przychodzą losowo, choć przyznam, że dotąd w żadnych VIP'ach nie zostałam pominięta. Być może to kwestia tego, jak dużo i często dany posiadacz karty robi zakupy w S.
Juz niestety zaleglego smsa nie dostane, ale babka na infolinii powiedziala wlasnie to samo: niektore panie za okazaniem karty S nabijaja znizkę.
Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Jeśli masz po drodze to przejdź się może do Sephory, podaj kartę i zapytaj czy przysługuje Ci zniżka. Może mimo braku smsa zniżka na karcie i tak jest?

Sprawdzał to ktoś kiedyś? Mnie też raczej nie pomijają w VIPach więc nie wiem, ale na pewno warto spróbować.
Ktos przez kilak dobrych lat dostawal smsy zamiast mnie, bo byla jedna cyfra zle zapisana w numerze komorki
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a podałaś prawidłowy (aktualny) numer telefonu przy rejestracji?
Bingo, w tym byl caly problem
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 17:01   #1644
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

a dziś znów przypomniałam sobie, dlaczego nie chodzę do Marionnaud
poszłam celem obmacania porównawczego Cabana Boy The Balm ze Smoldering Plum Clinique, bo na słoczach wydawały mi się nader podobne, ale co badanie na żywo, to na żywo (zresztą faktycznie okazało się, ze są prawie identyczne kolorystycznie, ale The Balm ma połysk i kto wie, czy mi bardziej się to nie podoba)

no i najpierw pani mnie poczęstowała mini kabuki do użycia różu, ufajdanym zresztą jak i całe stoisko The Balm straszliwie

na mój protest, przyniosła pędzel do różu, w stanie rozczapirzono-agonalnym, po którego użyciu wyglądałam jak ruska lalka, taki był ostry

pani była przy tym nader ważna i obrażona zarazem, a na pytanie, czy nie ma innego do różu (płaskiego, skośnego i/lub w lepszym stanie), az sapnęła z oburzenia i usiłowała (bo była mniejsza sporo ode mnie) spojrzeć na mnie z góry/pogarliwie

no i mam i kare (bo jakoś myślałam, zeby zabrać swój pędzel, ale zaponiałam ) i repetytorium, dlaczego nie należy tam zaglądać, chyba że po podniesienie ciśnienia

i naprawdę nie należę o osób, które mają problemy z obsługą w innych sklepach, wręcz przeciwnie, ale panie z M. to jakiś inny gatunek chyba
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 17:17   #1645
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jedną i drugą odżywkę produkuje Oceanic (co tłumaczyłoby prawie identyczne opakowania) - tyle, że jedną z nich robi 'pod' Sephorą. Miałam ulotkę tego serum z Sephory i chyba tam to było 'odnotowne'. Szkoda, że wyrzuciłam :/
Szczena mi opadła. Przejrzałam ulotkę i jak byk OCEANIC S.A.

One skład mają identyczny? No to nieźle przepłaciłam

edit: no, ale może ma więcej bimatoprostu niż ta z rossmanna? Ilościowo tu nic nie jest podane...

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Sephorowska: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Pathenol, Allantoin, Hydrolyzed Hyaluronate, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Alcohol, Methylparaben.

Rossmannowska: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Patenol, Allantoin, Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

Pierwsze spisane z mojej ulotki, drugie ze zdjecia ulotki z internetu.

No nieźle.

A, Sephorowska ma 4ml, Rossmannowska 3ml.
__________________
2+2

Edytowane przez Nicole`_
Czas edycji: 2013-12-14 o 17:07
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 17:42   #1646
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
(...)

Sephorowska: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Pathenol, Allantoin, Hydrolyzed Hyaluronate, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Alcohol, Methylparaben.

Rossmannowska: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Patenol, Allantoin, Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

Pierwsze spisane z mojej ulotki, drugie ze zdjecia ulotki z internetu.

No nieźle.

A, Sephorowska ma 4ml, Rossmannowska 3ml.
skład to lepszy nawet ma ta rossmanowska wprawdzie sephorowa ma nieco wyżej pantenol i allantoinę, ale za to bardzo podejrzany składnik Triethanolamine ma dalej w składzie (czyli mniejsza ilość); także mniej parabenu a więcej alkoholu - oba składniki konserwujące, jednak alko bardziej naturalny (żeby nie powiedzieć: zjadliwy
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 18:10   #1647
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jedną i drugą odżywkę produkuje Oceanic (co tłumaczyłoby prawie identyczne opakowania) - tyle, że jedną z nich robi 'pod' Sephorą. Miałam ulotkę tego serum z Sephory i chyba tam to było 'odnotowne'. Szkoda, że wyrzuciłam :/
Dziwne, ze Sephora sie do tego nie przyznaje. Na stronie tez widnieje info, ze kto inny jest producentem Nie ogarniam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 18:40   #1648
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44160480]Dziwne, ze Sephora sie do tego nie przyznaje. Na stronie tez widnieje info, ze kto inny jest producentem Nie ogarniam.[/QUOTE]

Mnie tknęło jak zobaczyłam opakowanie tej z Rossmana. Chyba tylko na ulotce jest informacja o "prawdziwym" producencie. W broszurce reklamowej nigdzie "Oceanica" nie widziałam.
Zastanawiam się czy w tej z Sephory nie ma więcej bimatoprostu (bo chyba za to głównie płacimy :P). W obu jest na tym samym miejscu w składzie, ale nie mam zielonego pojęcia jak wyglądają proporcje składników itp.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 20:27   #1649
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Hisoka, też mnie to zastanawia, ale niestety nie ma jak tego sprawdzić.

Używam tej odżywki dopiero od kilku dni więc nawet nie wypowiem się o efektach.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 21:17   #1650
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Też mam mysie a nawet nie pomyślałam o macu sprawdzę to bo teraz jest w Łodzi

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Carice muszę obadać
Ja z catrice polecam paletkę cieni do brwi - bardzo ładne "chłodne" kolory. Tej z ELF nie miałam, ale podobno jest bardzo dobra.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.