Czerwona i świecąca twarz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-25, 15:07   #1
fuccki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 3
Question

Czerwona i świecąca twarz


Witam!
Dziś przychodzę do Was z problemem czerwonej i świecącej twarzy. Mam cerę trądzikową, ale od kilku miesięcy używam kremów, dzięki którym moja cera jest teraz (dla mnie) wręcz cudowna i jestem bardzo z tego zadowolona. Od czasu do czasu pojawi się jakaś krostka, ale nie jest to tak częste, jak było kiedyś. Wracając do tematu... Moja twarz jest zaczerwieniona na policzkach, pod nosem, troszkę na brodzie i czole i w szczególności na nosie! Staram się to ukryć, nakładając korektor, aczkolwiek i tak to widać. Nie wiem jak sobie z tym poradzić, a szukałam już wiele na ten temat. Pewnie doradzicie mi wizytę u dermatologa - byłam już i nic mi z tym nie pomógł. Może Wy macie jakieś sposoby na zlikwidowanie zaczerwienienia?:confused :
Moim drugim problemem jest świecąca cera. Jestem matowa tylko przez jakąś godzinę po nałożeniu pudru. Potem święcę się, jakbym dosłownie przed chwilą oblała twarz wodą. Jest to baaardzo uciążliwe. Macie jakąś radę na te moje dwa problemy? Pomóżcie mi się ich pozbyć
fuccki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-25 16:07:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.