Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-25, 15:50   #4501
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny czy ktorys pudrow kaolin powder sunlight, sunlight finishing dust albo bamboo face powder yellow powstrzyma cere od rumienia ?? czy ten zolty pigment to raczej taki lekki i nic nie daje? a i czy one matuja miala ktoras z Was i sie wypowie?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 18:36   #4502
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktorys pudrow kaolin powder sunlight, sunlight finishing dust albo bamboo face powder yellow powstrzyma cere od rumienia ?? czy ten zolty pigment to raczej taki lekki i nic nie daje? a i czy one matuja miala ktoras z Was i sie wypowie?
Co do powstrzymania rumienia się nie wypowiem, bo nie mam takich problemów, ale wydaje mi się że ten żółty pigment jest taki lekki.
Co do matowienia, miałam kaolin powder sunlight i bamboo face powder i żaden za bardzo mnie nie matował
Znaczy mat może i był, ale tylko na początku i przez bardzo krótki okres czasu.
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 07:38   #4503
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

a na rumień nie powinien być zielony?
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 08:30   #4504
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Zielony tez ale zielony to raczej w korektorach punktowo, clinique ma taki zolty puder i czytalam duzo fajnych opini i pomyslalam ze moze te edmowskie zoltki tez sa fajne
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 20:08   #4505
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ja używam zielonego na całe policzki, ale rzadszym pędzlem i ładnie niweluje rumieńce bez efektu zielonych plam.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 11:45   #4506
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Witam Zdecydowałam się zapytać o rade, bo swoją przygode z minerałami dopiero zaczełam, ale kompletnie nie wiem w co celować... Wkleje fotki mojej skóry. Druga z lampą błyskową(przyciemniło mi ją) a na pierwszym bez lampy wyszłam jakoś nieco bladziej, bo jak się przyglądam sobie to troszeczke coś od żółci dostrzegam tam gdzie jaśniejsza skóra). Teraz testowałam linen i light. Linen wydaje mi sie zbyt trupi, light chyba lepiej wygląda, ale w sumie wielkiej różnicy nie widze. Chciałabym przy kolejnym zamówieniu lepiej trafić, więc prosze o rady w co celować. Mam skłonności do zaczerwienień jak widać... Szyja zdecydowanie coś od żółci posiada...

Dodam, że doszłam do wniosku, że light zbyt ciemny... Myśle teraz nad FL Neutral, light neutral, olive fair.

Jeśli Linen jest trupi, to spróbuj Buff Light Neutral. Jest ciut ciemniejszy a przede wszystkim jest to jasny, ciepły biszkopcik, a nie taka szara kreda jak Linen.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 12:22   #4507
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Jeśli Linen jest trupi, to spróbuj Buff Light Neutral. Jest ciut ciemniejszy a przede wszystkim jest to jasny, ciepły biszkopcik, a nie taka szara kreda jak Linen.
Dziękuje za odpowiedź! Dzisiaj mam linen na twarzy i odcina się nieco od szyji- nie bardzo, ale jednak. Kombinuje mieszjać linen z lightem żeby jednak wykorzystać te minerałki. W końcu i tak są o niebo lepsze od zwykłych podkładów czy fluidów, w których również miałam problem z kolorkami
Wypróbuje ten Light neutral, bo własnie myślałam nad nim lub FL neutral. Ciężko się tak wybiera przez internet nie mogąc zobaczyć na skórze... Ale mam wielka nadzieje, że uda mi się chociażw dobrą kolorystyke w końcu trafić
Próbuje się dopasować do szyji chociaż troche, bo bardzo mi się ten efekt na zdjęciach innych wizazanek podoba!

Chciałabym jeszcze zapytać czy do cery mieszanej będzie lepsza formuła matte czy semi-matte? Podobnie kryją?
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2011-11-27 o 12:58
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 13:56   #4508
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Zielony tez ale zielony to raczej w korektorach punktowo, clinique ma taki zolty puder i czytalam duzo fajnych opini i pomyslalam ze moze te edmowskie zoltki tez sa fajne
Jak już ten żółty tak Ci sie spodobał to wiesz może zmieszaj żółty i zielony mineralny i razem nałóż. Próbowałaś tak?
Ja mam żółty EDMu, małą próbkę i niestety forma sypka mi nie odpowiada, a nakładałam tylko pod oczy. Myślę by kiedyś samodzielnie ukręcić sobie korektor w kremie.
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 21:44   #4509
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Jak już ten żółty tak Ci sie spodobał to wiesz może zmieszaj żółty i zielony mineralny i razem nałóż. Próbowałaś tak?
Ja mam żółty EDMu, małą próbkę i niestety forma sypka mi nie odpowiada, a nakładałam tylko pod oczy. Myślę by kiedyś samodzielnie ukręcić sobie korektor w kremie.
Ale mi nie chodzi o korektor tylko wlasnie taki puder wykonczeniowy o zoltym zabarwieniu ktoryby neutralizowal lub powstrzymywal rumien, bo ja tak mam ze normalnie to rumiencow nie mam ale jak np. jak zmarzne, lub sie czyms zawstydze albo z mrozu wejde do nagrzanego pomieszczenia to zebym miala kilo tapety na twarzy to od razu robi mi sie burak na twarzy i podobno zolte pudry choc troche moga to zneutralizowac i myslalam ze te edm sobie z tym radza
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 23:06   #4510
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ale mi nie chodzi o korektor tylko wlasnie taki puder wykonczeniowy o zoltym zabarwieniu ktoryby neutralizowal lub powstrzymywal rumien, bo ja tak mam ze normalnie to rumiencow nie mam ale jak np. jak zmarzne, lub sie czyms zawstydze albo z mrozu wejde do nagrzanego pomieszczenia to zebym miala kilo tapety na twarzy to od razu robi mi sie burak na twarzy i podobno zolte pudry choc troche moga to zneutralizowac i myslalam ze te edm sobie z tym radza
zawsze można spróbować wymieszać trochę pigmentu zielonego do podkładu.. albo korektora właśnie
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:22   #4511
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

po weekendowych testach it- podklad mi bardzo przypomina cos pomiedzy semi-matte a matte ( o ile dobrze pamietam ich kosystencje:P) napewno trudno go nazwac extra kryjacym ani nawet bardzo kryjacym. wciaz bardziej mi kryje intensive trzyma sie caly dzien, jest naturalny nie da sie nim maski zrobic. mialam na twarzy az 5 warstw ( przy edm int. i lumiere ff ten sam efekt dawalo max 2 warstwy) co wydaje mi sie jakos malo ekonomiczne na lato dobry kiedy chcemy lekkiego poltransparentnego make upu
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 18:33   #4512
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
po weekendowych testach it- podklad mi bardzo przypomina cos pomiedzy semi-matte a matte ( o ile dobrze pamietam ich kosystencje:P) napewno trudno go nazwac extra kryjacym ani nawet bardzo kryjacym. wciaz bardziej mi kryje intensive trzyma sie caly dzien, jest naturalny nie da sie nim maski zrobic. mialam na twarzy az 5 warstw ( przy edm int. i lumiere ff ten sam efekt dawalo max 2 warstwy) co wydaje mi sie jakos malo ekonomiczne na lato dobry kiedy chcemy lekkiego poltransparentnego make upu
Fajnie, że piszesz o tym semi-matte i matte. Wiesz, ja nawet u siebie nie widzę różnicy w tych dwóch formułach, więć IT w ogóle chyba niewiele zdziała...

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ale mi nie chodzi o korektor tylko wlasnie taki puder wykonczeniowy o zoltym zabarwieniu ktoryby neutralizowal lub powstrzymywal rumien, bo ja tak mam ze normalnie to rumiencow nie mam ale jak np. jak zmarzne, lub sie czyms zawstydze albo z mrozu wejde do nagrzanego pomieszczenia to zebym miala kilo tapety na twarzy to od razu robi mi sie burak na twarzy i podobno zolte pudry choc troche moga to zneutralizowac i myslalam ze te edm sobie z tym radza
Źle zrouzmiałam, wybacz.

Wiesz teraz czaje o jaki typ rumieńca Ci chodzi. Ksenka ja mam to samo, też policzki mi sie czerwienią przy zmianie pomieszczenia zimne-ciepłe, ale ja ztym jakoś nie walczę za bardzo.

Teraz kurczę myslę, że może byc naprawdę ciężko coś wymyślić, bo nie masz na stałe tej zmiany, więc nawet zielonego za dużo nie dasz, bo jak nie masz rumieńców to głupio to by wyglądało, jak topielec..

A co do różu Bollywood, miałaś próbkę, czy w ciemno go wzięłaś teraz? był w fajnej promocji, ale bałam się, że będzie podobny do Clementine z Lily Lolo....darowałam sobie go...
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 20:39   #4513
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Myszka76 Pokaż wiadomość
Może Pearl Mint Everyday Minerals????
ale on jest chyba taki perlowo rozswietlajacy??
Cytat:
Napisane przez bierdonka Pokaż wiadomość
zawsze można spróbować wymieszać trochę pigmentu zielonego do podkładu.. albo korektora właśnie
a jak sie to wymiesza z podkladem to podklad nie zmieni sie w zielony i nie bedzie to glupio wygladac??
Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość

Źle zrouzmiałam, wybacz.

Wiesz teraz czaje o jaki typ rumieńca Ci chodzi. Ksenka ja mam to samo, też policzki mi sie czerwienią przy zmianie pomieszczenia zimne-ciepłe, ale ja ztym jakoś nie walczę za bardzo.

Teraz kurczę myslę, że może byc naprawdę ciężko coś wymyślić, bo nie masz na stałe tej zmiany, więc nawet zielonego za dużo nie dasz, bo jak nie masz rumieńców to głupio to by wyglądało, jak topielec..

A co do różu Bollywood, miałaś próbkę, czy w ciemno go wzięłaś teraz? był w fajnej promocji, ale bałam się, że będzie podobny do Clementine z Lily Lolo....darowałam sobie go...
Dzieki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi ale nie chodzilo mi zeby mieszac korektory z podkladem itp tylko czy faktycznie te zolte pudry neutralizuja rumien lub czerwone plamki np. po syfkach na twarzy...

a roz wzielam w ciemno bo mialam brac ten mini ale ze wlasnie byla promocja i big by drozszy tylko o prawie 2$ to wzielam duzego najwyzej jakby mi nie podpasowal to wystawie gdzies ale mam nadzieje ze bedzie fajny
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 21:08   #4514
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
ale on jest chyba taki perlowo rozswietlajacy??

a jak sie to wymiesza z podkladem to podklad nie zmieni sie w zielony i nie bedzie to glupio wygladac??


Dzieki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi ale nie chodzilo mi zeby mieszac korektory z podkladem itp tylko czy faktycznie te zolte pudry neutralizuja rumien lub czerwone plamki np. po syfkach na twarzy...

a roz wzielam w ciemno bo mialam brac ten mini ale ze wlasnie byla promocja i big by drozszy tylko o prawie 2$ to wzielam duzego najwyzej jakby mi nie podpasowal to wystawie gdzies ale mam nadzieje ze bedzie fajny
Zdarzają mi się czerwone plamki po syfkach niestety puder sobie z nimi nie poradził i nie sądzę żeby jakikolwiek puder sobie z tym poradził , od tego jest podkład i korektor.
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 19:32   #4515
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
Zdarzają mi się czerwone plamki po syfkach niestety puder sobie z nimi nie poradził i nie sądzę żeby jakikolwiek puder sobie z tym poradził , od tego jest podkład i korektor.
Na czerwone ślady, zaróżowienia, popękane naczynka świetnie działa korektor Mint i potrzeba go bardzo niewiele.
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 21:09   #4516
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Czyli zostaja korektory a pudry to pic na wode
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 12:09   #4517
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Czyli zostaja korektory a pudry to pic na wode
A spróbuj wybełtać mineralny pdkład/puder z korektorem.
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 18:00   #4518
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Czy któraś z Was mogłaby porównać cienie On the Phone i Jane Eyre, może jakiś swatch?
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 18:58   #4519
monikacem
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

A ja dostałam niesamowitych pryszczy po tym pudrze z tym nowym dziadostwem Zanim zorientowałam się, że zmienili formułę to niestety się smarowałam i tylko patrzałam z rozpaczą co się dzieje z moją twarzą Jestem wściekła, już nigdy nie wezmę nawet do ręki ich kosmetyków.
monikacem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 09:13   #4520
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
A spróbuj wybełtać mineralny pdkład/puder z korektorem.
Oj ale wtedy podklad sie rozjasni bo ten sunlight co uzywam pod oczy to rozjasnia, kiedys jak pokrywalam cienie pod oczami to maznelam se pedzelkiem tak po policzkach i po nosie od razu heh myslalam ze sobie zakamufluje tu i tam a wygladalam jak gejsza, musialam wszystko zmywac , teraz wrocilam do tradycyjnych podkladow i myslalam ze moze przypudrowanie takim zoltym pudrem ladnie wyrowna cere i nie bedzie sie rumienic ale jak nie polecacie to bede musiala jakis drogeryjny korektor poszukac i poprostu przed nalozeniem podkladu pokryc nos i policzki zeby na mrozie nie miec swinki piggy... bo teraz mineralkow nie uzywam wiec korektora z podkladem tez nie wymieszam
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 10:41   #4521
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Czy ktoras z was stosowala cienie do brwi EDM?
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 19:21   #4522
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Oj ale wtedy podklad sie rozjasni bo ten sunlight co uzywam pod oczy to rozjasnia, kiedys jak pokrywalam cienie pod oczami to maznelam se pedzelkiem tak po policzkach i po nosie od razu heh myslalam ze sobie zakamufluje tu i tam a wygladalam jak gejsza, musialam wszystko zmywac , teraz wrocilam do tradycyjnych podkladow i myslalam ze moze przypudrowanie takim zoltym pudrem ladnie wyrowna cere i nie bedzie sie rumienic ale jak nie polecacie to bede musiala jakis drogeryjny korektor poszukac i poprostu przed nalozeniem podkladu pokryc nos i policzki zeby na mrozie nie miec swinki piggy... bo teraz mineralkow nie uzywam wiec korektora z podkladem tez nie wymieszam
To ja już nie mam pomysłu na poradę. A nałóż tak jak korektor a potem podkład...

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was mogłaby porównać cienie On the Phone i Jane Eyre, może jakiś swatch?
Jane Eyre: http://gone2rehabbrb.blogspot.com/20...-swatches.html
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 11:31   #4523
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej, ostatnio po naczytaniu się o minerałach i BB kremach stwierdziłam,że nadszedł czas na zmiany i chciałabym spróbować ( szczególnie minerałów). Niestety, u siebie w drogeriach natknęłam się tylko na Bare Minerals, które zresztą odstraszyły mnie ceną W wątku o BB kremach zostałam olana, więc chciałabym najpierw spróbować minerałów Mam bardzo jasną karnację,na codzień używam podkładu Astor Mattitude Ivory,cerę mieszaną,raczej żółtą niż różową,która często mi się przesusza,z rozszerzonymi porami i problemami z wypryskami na brodzie Wczoraj znalazłam dwa zestawy i zastanawiam się które odcienie będą dla mnie lepsze:

Zestaw startowy Ivory dla bardzo jasnej cery:
W zestawie znajdują się następujące kolory:

Linen – neutralny odcień kości słoniowej do jasnej karnacji
Sandy Fair – jasny, różowo-złoty odcień przeznaczony do jasnej karnacji
Fawn – kość słoniowa z nutką żółtego do jasnej karnacji
Ivory – beżowy odcień do bardzo jasnej i jasnej karnacji
Sun-kissed Fair – różowo-żółty odcień do bardzo jasnej i jasnej karnacji

Zestaw startowy Fair dla jasnej i bardzo jasnej cery:
W zestawie znajdują się następujące kolory:

Fair – chłodny z nutą różowego do bardzo jasnej porcelanowej karnacji
Fairly Light - odcień kości słoniowej z nutą różowego do jasnej karnacji
Fairly Light Neutral - jasny neutralny beż do jasnej karnacji
Golden Fair – złoto-żółty odcień do bardzo jasnej karnacji
Fair Neutral – neutralny porcelanowy do bardzo jasnej karnacji

Będę wdzięczna za pomoc,bo musiałabym coś kupić juz w tym tygodniu,a może polecićie mi coś innego?
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 11:55   #4524
louboutinkaa
Raczkowanie
 
Avatar louboutinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez monikacem Pokaż wiadomość
A ja dostałam niesamowitych pryszczy po tym pudrze z tym nowym dziadostwem Zanim zorientowałam się, że zmienili formułę to niestety się smarowałam i tylko patrzałam z rozpaczą co się dzieje z moją twarzą Jestem wściekła, już nigdy nie wezmę nawet do ręki ich kosmetyków.

jaki nowy składnik masz na myśli?
louboutinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 18:31   #4525
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Hej, ostatnio po naczytaniu się o minerałach i BB kremach stwierdziłam,że nadszedł czas na zmiany i chciałabym spróbować ( szczególnie minerałów). Niestety, u siebie w drogeriach natknęłam się tylko na Bare Minerals, które zresztą odstraszyły mnie ceną W wątku o BB kremach zostałam olana, więc chciałabym najpierw spróbować minerałów Mam bardzo jasną karnację,na codzień używam podkładu Astor Mattitude Ivory,cerę mieszaną,raczej żółtą niż różową,która często mi się przesusza,z rozszerzonymi porami i problemami z wypryskami na brodzie Wczoraj znalazłam dwa zestawy i zastanawiam się które odcienie będą dla mnie lepsze:

Zestaw startowy Ivory dla bardzo jasnej cery:
W zestawie znajdują się następujące kolory:

Linen – neutralny odcień kości słoniowej do jasnej karnacji
Sandy Fair – jasny, różowo-złoty odcień przeznaczony do jasnej karnacji
Fawn – kość słoniowa z nutką żółtego do jasnej karnacji
Ivory – beżowy odcień do bardzo jasnej i jasnej karnacji
Sun-kissed Fair – różowo-żółty odcień do bardzo jasnej i jasnej karnacji

Zestaw startowy Fair dla jasnej i bardzo jasnej cery:
W zestawie znajdują się następujące kolory:

Fair – chłodny z nutą różowego do bardzo jasnej porcelanowej karnacji
Fairly Light - odcień kości słoniowej z nutą różowego do jasnej karnacji
Fairly Light Neutral - jasny neutralny beż do jasnej karnacji
Golden Fair – złoto-żółty odcień do bardzo jasnej karnacji
Fair Neutral – neutralny porcelanowy do bardzo jasnej karnacji

Będę wdzięczna za pomoc,bo musiałabym coś kupić juz w tym tygodniu,a może polecićie mi coś innego?
Astora nie znam, nie wiem jaki to odcień. Ale mogę Ci powiedzeć, o tych dwóch odcieniach Fairly. Mam cerę raczej chłodną, a te odcienie ładnie podbijają kolor w ciepłe tony, bardziej na żółto.
Jeśli masz żółtawy koloryt musisz szukać czegoś w różach. Pomyśl anwet o Allegro, tam próbki dostaniesz na sztuki, nie w zestawach i nieco taniej to wychodzi.

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez louboutinkaa Pokaż wiadomość
jaki nowy składnik masz na myśli?
na pewno chodzi o słynny LL.."Lauroyl Lysine - kombinacja naturalnego kokosowego kwasu tłuszczowego (oleju kokosowego) i kwasu aminowego (oleju roślinnego)".

źródło: http://lilinatura.pl/shop/skladniki%20a-l.html
"
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 18:59   #4526
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dzięki za odpowiedź,rzeczywiście znalazłam próbki na allegro Mam pytanie, bo napisałaś,że jeżeli mam odcień skóry zółty to powinnam szukać czegoś w różu,a nie na odwrót? Bardzo dużo jest do wyboru odcieni i w sumie dalej nie wiem na co się zdecydować,pewnie zamówie z 6 albo 7,tylko które
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 19:05   #4527
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź,rzeczywiście znalazłam próbki na allegro Mam pytanie, bo napisałaś,że jeżeli mam odcień skóry zółty to powinnam szukać czegoś w różu,a nie na odwrót? Bardzo dużo jest do wyboru odcieni i w sumie dalej nie wiem na co się zdecydować,pewnie zamówie z 6 albo 7,tylko które
Jeśli chodzi okolory zawsze szuka się przeciwieństwa, popatrz jak masz żółty odcień i dodasz do tego odcień żółci to nieciekawie wyjdzie, a kolor różowy ładnie zrównoważy koloryt i wydobędzie cały urok.
Z tymi kolorami to ja też narazie jadę na próbkach... bo nie jestem przyzwyczajowan do takiej ilosci kolorków do wyboru. Wiesz wpisz w google edm podkład i pooglądaj swatche koloró i tak na oko na chybił trafił weź te 6-7.
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 19:10   #4528
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

ok,dzięki ja również nie jestem przyzwycajona do takiego wyboru kolorów,zwykle większość najjaśniejszych podkładów jest dla mnie za ciemna,dlatego trzymam się tego Astora bo akurat udało mi sie trafić w odcień akurat dla mnie,a tutaj taki wybór że nie wiadomo co brać

Edytowane przez soleil1985
Czas edycji: 2011-12-03 o 19:14
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 19:17   #4529
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
ok,dzięki ja również nie jestem przyzwycajona do takiego wyboru kolorów,zwykle większość najjaśniejszych podkładów jest dla mnie za ciemna,dlatego trzymam się tego Astora bo akurat udało mi sie trafić w odcień akurat dla mnie,a tutaj taki wybór że nie wiadomo co brać
Ja przede wszystkim pooglądałam masę zdjęć, na twarzy, na ręku i tak pi razy drzwi wziełam chyba 10 odcieni, z tego 6 okazało się ok, ale już po dokłądnym testowaniu tylko te 2.
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 19:45   #4530
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi okolory zawsze szuka się przeciwieństwa, popatrz jak masz żółty odcień i dodasz do tego odcień żółci to nieciekawie wyjdzie, a kolor różowy ładnie zrównoważy koloryt i wydobędzie cały urok.
Ja jestem żółta, tzn mam żółtą twarz i szyję i w podkładach szukam żółci, a nie różu, tak żeby twarz nie odcinała mi się od szyi. Trafiłam kiedyś na podkład z różowymi tonami i była duża różnica kolorystyczna między twarzą a szyją, okropnie to wyglądało.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.