Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-31, 19:01   #5011
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
Hej
zainteresowałam się podkładem mineralnym ale z tego co wyczytałam u was na wątku nie ma stacjonarnego sklepu. A ja znalazłam taka stronke
http://everydayminerals.com.pl i tutaj można kupić i odebrać osobiście, jeśli ktoś jest z Krakowa. Tylko nie wiem czy to te same kosmetyki, które Wy zamawiacie?? bo ja troche nie ogarniam...

i drugie pytanie
Jeśli mam cerę problematyczną, przebarwienia i trądzik to który lepiej kupić, żeby krył, ale żeby też nie robił efektu maski ?
Firma, która założyła ten sklep to Home of Nature. Mają też taki sklep:
http://kosmetyki-mineralne.com/o-nas-g7.html
Zamawiałam kosmetyki właśnie z tego drugiego, nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń.
Przy takiej cerze najlepsza chyba będzie formuła IT - Intensive. Efekt maski zależy od ilości proszku, jaki nałożysz i po prostu od tego, czy dany podkład się z Twoją skórą polubi. Jak się nie polubi, to będzie widoczny w nieładny sposób.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 19:50   #5012
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Firma, która założyła ten sklep to Home of Nature. Mają też taki sklep:
http://kosmetyki-mineralne.com/o-nas-g7.html
Zamawiałam kosmetyki właśnie z tego drugiego, nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń.
Przy takiej cerze najlepsza chyba będzie formuła IT - Intensive. Efekt maski zależy od ilości proszku, jaki nałożysz i po prostu od tego, czy dany podkład się z Twoją skórą polubi. Jak się nie polubi, to będzie widoczny w nieładny sposób.
Bardzo dziękuje za odpowiedź zamówiłam właśnie IT najjaśniejszy plus pędzel zaczynam swoją bajke z minerałami jak nie ten to następny, zamówiłam tylko próbke więc spoko
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:00   #5013
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Czy ja wiem czy to wina pędzla? hmmm... myślę że nie bo skoro używasz pędzli do minerałów z EM, a jak piszą idealnie się do nich nadają. A jaki masz ich pędzel powiedz, bo ja do moich różów używam
Travel Line - 957T

i mimo że jest gęsty to właśnie lepiej i bardziej równomiernie rozprowadza róż?

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Chyba że to faktycznie wina przestawienia się z różu w kamieniu na sypkie, bo są one wyjątkowo inne w użytkowaniu
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:20   #5014
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Loczek24 Pokaż wiadomość
Czy ja wiem czy to wina pędzla? hmmm... myślę że nie bo skoro używasz pędzli do minerałów z EM, a jak piszą idealnie się do nich nadają. A jaki masz ich pędzel powiedz, bo ja do moich różów używam
Travel Line - 957T

i mimo że jest gęsty to właśnie lepiej i bardziej równomiernie rozprowadza róż?

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Chyba że to faktycznie wina przestawienia się z różu w kamieniu na sypkie, bo są one wyjątkowo inne w użytkowaniu
Mam taki aktualnie:
everyday-minerals-dome-blush-brush-pedzel-do-rozu.jpg
Wydaje mi się, że i forma samego różu jak i pędzel właśnie mają jednak znaczenie, bo ten ma zdecydowanie więcej włosia w stosunku do średnicy skuwki. Ale robię po prostu tak, że staram się nanosić możliwie jak najmniejsza ilość i rozcieram mocno albo jedynie muskam policzki; wtedy jest bardzo naturalnie i to mi się podoba
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 12:19   #5015
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej wypróbowała dziś próbkę tego matującego podkładu, kolor fair. Z kolorem trafiłam w 10
super kryje, fajnie się nakłada, zobaczymy jak długo efekt się bedzie utrzymywać
na ile styknie mi próbka 1 gram ??
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 12:40   #5016
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hmmm,
faktycznie Twój jest zdecydowanie inny, mimo że nie narzekam na mój bo wystarczy niewielka ilość różu i policzki są delikatnie podkreślone, to może jak fundusze mi pozwolą to zainwestuję choć tym razem wolałabym jakiś do cieni. masz jakiś sprawdzony?
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 14:43   #5017
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Pędzli mam ilości ogromne, a tych do cieni to już w ogóle... I jestem uzależniona od kupowania kulek :p W zasadzie nie mam jakiś, które by się nie sprawdziły, ale to, czego używam aktualnie i z czego jestem naprawdę zadowolona to:
revlon contour shadow brush
309971159053.jpg
elf crease brush
eye%20crease%20brush.jpg
osławiona już fioletowa kulka z essence
Essence-Smokey-Eyes-Brush.jpg
całkiem niepozorny pędzelek do cieni z h&m; jak dla mnie rewelacyjnie rozciera granice miedzy cieniami
pedzelek-do-cieni.jpg
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 17:05   #5018
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej, zaczęłam testować minerałyEDM i póki co jestem bardzo zadowolona Krycie nie jest idealne (pewnie muszę po prostu poćwiczyć), ale cera wygląda o niebo lepiej. Mam jednak mały problem z pędzlem. Kupiłam polecany Flat Top, jednak po pierwszym myciu (użyłam do tego szamponu bez sls dla dzieci) nie jest już taki mięciutki, jak na początku, kilka włosków zaczęło wystawać... W jaki sposób o niego dbać, my odzyskał miękkość??
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 20:14   #5019
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Hej, zaczęłam testować minerałyEDM i póki co jestem bardzo zadowolona Krycie nie jest idealne (pewnie muszę po prostu poćwiczyć), ale cera wygląda o niebo lepiej. Mam jednak mały problem z pędzlem. Kupiłam polecany Flat Top, jednak po pierwszym myciu (użyłam do tego szamponu bez sls dla dzieci) nie jest już taki mięciutki, jak na początku, kilka włosków zaczęło wystawać... W jaki sposób o niego dbać, my odzyskał miękkość??
Kiedyś gdzieś wyczytałam całkiem sensowną wypowiedź, że włosie pędzli powinnyśmy traktować jak własne włosy, aby służyło nam jak najdłużej, toteż wiele dziewczyn używa po myciu odżywki lub myje nią właśnie. Ja, szczerze powiedziawszy, nie praktykuję tego ale też moje pędzle miękkość tracą jedynie z biegiem czasu i przy intensywnym użytkowaniu. A z pewnością nie zdarzyła mi się sytuacja, żeby coś się działo po pierwszym myciu, zresztą mam taki 'fetysz', że zanim zacznę pędzel używać, najpierw robię 'pranie wstępne'
Myję natomiast w płynie do higieny intymnej [całkowicie randomowe, jakie akurat mam pod ręką], czasem zdarzy się także kremowym płynem do kąpieli z aloesem babydream. Jednak odnoszę wrażenie, że to ten pierwszy lepiej oczyszcza włosie, na czym mi głownie zależy.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 15:28   #5020
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

EbonyLuna dzięki wielkie, jutro wybieram sie na zakupy to poszukam poleconego
Kreskaaa mi też sie nigdy nie zdarzyło żeby po pierwszym myciu,coś się z nimi działo. Mam moje już trochę a nic się nie dzieje choć myje je tak naprawdę raz szamponem, raz żelem, może Ci się jakiś pechowy trafił
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 17:17   #5021
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Może to dlatego, że kupowałam na all?? Ale z samymi minerałami już nie mam problemów. Dziwne, ale dzięki za odpowiedzi.
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 18:19   #5022
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Proszę
Wiesz, nie wydaje mi się, czy to jest powodem, bo mój pierwszy pędzel pochodzi z ebaya za całe 3,5$ I działał, a nawet działa do tej pory u mojej mamy. Może to włosie jest słabo przyklejone do trzonka? Ja moje pędzle nie raz wycieram w ręcznik, co mogłoby je jeszcze bardziej 'zmaltretować', a nic się nie dzieje
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 20:37   #5023
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Mój też przeżył trochę i nic się nie dzieje, trafił ci sie po prostu jakiś felerny jeden na 100 :P
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 14:19   #5024
louboutinkaa
Raczkowanie
 
Avatar louboutinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

możecie polecić dobry pędzel do nakładania różu? mam Angled Kabuki z EDM (ten mały skośny) ale jakoś mi nie leży, włosie nie jest tak dobrze zbite i róż nierozciera się przez to idealnie, trzeba mocno przyciskać i trochę się namachać żeby to jakoś wyglądało

ps. sory pomyliłam wątek

Edytowane przez louboutinkaa
Czas edycji: 2013-03-02 o 14:21
louboutinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 17:50   #5025
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Zawiedziona AM wędruję dalej w poszukiwaniu minerałków (bo trzeba przyznać, że mimo bardzo nieestetycznego wyglądu podkładu z am, twarz po całym dniu była- oczywiście POD podkładem- była wyłagodzona i uspokojona), zamówiłam próbki EDM:
jojoba: alabaster, shell blanc, cream, bare, vanilla
nie-jojoba: ivory, fair neutral, sandry fair ( )

Mam nadzieję, że nie będą dla mnie za ciemne i uda mi się coś dobrać... w końcu. Byłabym bardzo zadowolona gdyby moja twarz polubiła się z tymi minerałkami i nieciemniała po 2 minutach.

Do tego zamówiłam róże- kolory na zdjęciach są zachwycające.

I zachęcona opiniami w kwc "przy okazji" flat top brush
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:12   #5026
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Po wielu latach szukania odpowiedniego koloru i jakości podkładu znalazłam podkłady mineralne i idealny odcień dla mojej bladej cery, a mianowicie Fair Neutral Matt. Mam jednak problem. Kiedy maluję się o 14 i wracam do domu o 20 w lustrze widzę zgrozę. W strefie T praktycznie w ogóle nie mam podkładu, a na policzkach wygląda okropnie - jakby spływał. Wiadomo, że to wszystko od tego, że mam cerę tłustą, przechodzę kurację kwasem pirogronowym, dodatkowo mam zmiany trądzikowe, które wyciąga kwas. Pod podkład używam krem z Clareny z kwasem hialuronowym. Czy któraś z Was miała coś takiego i uporała się z tym spływaniem i świeceniem. Nie chciałabym rezygnować z tego podkładu, bo przetestowałam masę podkładów i tylko w tej gamie kolorystycznej znalazłam idealny odcień.
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 00:03   #5027
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Girlar Pokaż wiadomość
Po wielu latach szukania odpowiedniego koloru i jakości podkładu znalazłam podkłady mineralne i idealny odcień dla mojej bladej cery, a mianowicie Fair Neutral Matt. Mam jednak problem. Kiedy maluję się o 14 i wracam do domu o 20 w lustrze widzę zgrozę. W strefie T praktycznie w ogóle nie mam podkładu, a na policzkach wygląda okropnie - jakby spływał. Wiadomo, że to wszystko od tego, że mam cerę tłustą, przechodzę kurację kwasem pirogronowym, dodatkowo mam zmiany trądzikowe, które wyciąga kwas. Pod podkład używam krem z Clareny z kwasem hialuronowym. Czy któraś z Was miała coś takiego i uporała się z tym spływaniem i świeceniem. Nie chciałabym rezygnować z tego podkładu, bo przetestowałam masę podkładów i tylko w tej gamie kolorystycznej znalazłam idealny odcień.
Nie strasząc, ja tak naprawdę nie znalazłam metody. Spróbuj nie używać kremu, spróbuj innych (u mnie ciut lepiej na Base Matt Cream Lefrosch, ewentualnie na kremach o żelowej, dobrze się wchłaniającej konsystencji), ale tak naprawdę wśród wielu marek podkładów w moim wypadku nie udało mi się odkryć takiego, który by się nie warzył, nie spływał i nie wyglądał brzydko. Spróbuj jeszcze jednego - kup jakiś dobry puder matujący (np. bambusowy, ryżowy, albo matujący puder z essence, ten transparentny, biały) i nakładaj go PUSZKIEM (nie pędzlem!), wciskając go w twarz i to dość obficie. Zobaczysz jakie są efekty. Ja się po ponad roku prób przestawiłam na kremy bb, te z Korei, chociaż nawet tu nie znalazłam ideału... a od EDM zaczynałam przygodę z minerałami, wyjąwszy chwilę z Bare Minerals, pamiętam że nigdy nie rozumiałam zachwytów innych dziewczyn... No nie służy mi to tak do końca. Czasem mam wrażenie, że minerały nie są dla wymagających cer. Ale to w sumie jak praktycznie wszystkie podkłady, te chemiczne też. Wszystko gra, dopóki ma się ładną i bezproblemową cerę. A jak się ma trądzik czy łojotok... no to katastrofa. :<
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 10:00   #5028
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
Nie strasząc, ja tak naprawdę nie znalazłam metody. Spróbuj nie używać kremu, spróbuj innych (u mnie ciut lepiej na Base Matt Cream Lefrosch, ewentualnie na kremach o żelowej, dobrze się wchłaniającej konsystencji), ale tak naprawdę wśród wielu marek podkładów w moim wypadku nie udało mi się odkryć takiego, który by się nie warzył, nie spływał i nie wyglądał brzydko. Spróbuj jeszcze jednego - kup jakiś dobry puder matujący (np. bambusowy, ryżowy, albo matujący puder z essence, ten transparentny, biały) i nakładaj go PUSZKIEM (nie pędzlem!), wciskając go w twarz i to dość obficie. Zobaczysz jakie są efekty. Ja się po ponad roku prób przestawiłam na kremy bb, te z Korei, chociaż nawet tu nie znalazłam ideału... a od EDM zaczynałam przygodę z minerałami, wyjąwszy chwilę z Bare Minerals, pamiętam że nigdy nie rozumiałam zachwytów innych dziewczyn... No nie służy mi to tak do końca. Czasem mam wrażenie, że minerały nie są dla wymagających cer. Ale to w sumie jak praktycznie wszystkie podkłady, te chemiczne też. Wszystko gra, dopóki ma się ładną i bezproblemową cerę. A jak się ma trądzik czy łojotok... no to katastrofa. :<
Puder mam z essence, ale nakładam go pędzlem. Wśród kremów BB niestety nie umiem znaleść swojego odcienia, a cerę mam naprawdę prawie białą, opalać się nie mogę, bo mam trądzik który po słońcu się pogarsza. I tak w kółko macieju, a wyleczyć mi tego nie potrafią. No nic. Dziękuję za odpowiedź. Pokombinuje jeszcze z innymi kremami
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 18:17   #5029
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Girlar Pokaż wiadomość
Puder mam z essence, ale nakładam go pędzlem. Wśród kremów BB niestety nie umiem znaleść swojego odcienia, a cerę mam naprawdę prawie białą, opalać się nie mogę, bo mam trądzik który po słońcu się pogarsza. I tak w kółko macieju, a wyleczyć mi tego nie potrafią. No nic. Dziękuję za odpowiedź. Pokombinuje jeszcze z innymi kremami
Próbowałaś BB Elemong?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 19:13   #5030
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

dziś wypróbowałam podkład z jojobą Alabaster- za ciemny czyli wszystkie próbki podkładów z jojobą już odpadają. Do tego spróbowałam różu rapsody in peach- w słoiczku strasznie się błyszczy, na twarzy minimalnie się mieni w słońcu jest dość ciemny (text message mnie zwaliło z nóg, jest bordowy )
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 23:14   #5031
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Próbowałaś BB Elemong?
Nie. Ale po zdjęciach widzę, że jest dość jasny więc może wypróbuje. Dziękuję za podpowiedź

Na miejsca tłuste nakładam krem Clareny matt i w sumie jest trochę lepiej.
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, czy na tej aukcji http://allegro.pl/everyday-minerals-...088875658.html naprawdę kupię kolor Fair Neutral w wersji intensive? Na stronach polskich dystrybutorów nie widzę tego koloru w tej formule.
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 16:05   #5032
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

dziewczyny moze wiecie gdzie dostane korektor fresh???? szukam po naszych sklepach i nie moge go nigdzie znalezc;/
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 20:47   #5033
Ania9301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cześć!
Zachęcona pozytywnymi opiniami o EM, skusiłam się na wypróbowanie próbki z It Base. Mam cerę tłustą z drobnymi wypryskami o średnim odcieniu i szukam podkładu naturalnego, matowego i kryjącego, ponieważ korektor nie ze wszystkimi śladami sobie radzi. Czytałam tutaj, że zaszła jakaś zmiana w konsystencji tej serii i podobno nie sprawdza się już tak super. Na mojej twarzy wygląda to tak, że matuje się na 2 godziny, później wszystko ścieka a i tak wyglądam, jak posypana mąką... Wiem że to może być spowodowane zbyt dużą ilością nałożonego podkładu, ale zależy mi też na kryciu, co w przypadku tego podkładu It Base, nie jest zadowalające... Co byście mi doradziły? Na stronie http://everydaycosmetics.pl/podklady.html nie widzę formuły Intensive, która była podobno dobrze kryjąca, a czy Matte Base jest bardziej kryjąca od It? Jeśli tak, to już wolę zrezygnować z matowienia podkładem na rzecz krycia i ew. przypruszyć się jakimś pudrem matującym (chociaż nie jestem fanką używania zbyt wielu kosmetyków ze względu na zabiegany tryb życia i "zapychanie" porów). Bardzo proszę o pomoc
Ania9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 09:07   #5034
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
dziewczyny moze wiecie gdzie dostane korektor fresh???? szukam po naszych sklepach i nie moge go nigdzie znalezc;/
uuppppp

a dziewczynki powiedzcie mi czy fresh od aussie perk me up bardzo sie roznia????? bo jak fresha nie dostane to zostanie mi aussie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 17:42   #5035
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
uuppppp

a dziewczynki powiedzcie mi czy fresh od aussie perk me up bardzo sie roznia????? bo jak fresha nie dostane to zostanie mi aussie
Miałam do czynienia tylko z Aussie Perk Me Up i w sumie to jedyny produkt EDM, którego jestem w stanie używać, chociaż ma jedną wadę: jest dość mocno rozświetlający, mieni się perłowym połyskiem. Niekoniecznie o to mi chodziło, ale drugi mój mineralny korektor (Blondie LL) robi koszmarne, białe placki, więc z dwojga złego wolę Aussie. Dla mnie on jest bardzo jasny, ale nie wyłazi mi spod podkładu (China Doll LL, Beige Fair Annabelle Minerals).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 19:08   #5036
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Miałam do czynienia tylko z Aussie Perk Me Up i w sumie to jedyny produkt EDM, którego jestem w stanie używać, chociaż ma jedną wadę: jest dość mocno rozświetlający, mieni się perłowym połyskiem. Niekoniecznie o to mi chodziło, ale drugi mój mineralny korektor (Blondie LL) robi koszmarne, białe placki, więc z dwojga złego wolę Aussie. Dla mnie on jest bardzo jasny, ale nie wyłazi mi spod podkładu (China Doll LL, Beige Fair Annabelle Minerals).
ja go mam zamiar uzywac troche inaczej: pierw korektor plynny bb i omiesc tym rozswietlajacym korektorem minimalnie dla utrwalenia .. niestety matowe korektory uwidaczniaja mi zmarszczki o ktorych nawet nie mialam pojecia:/ do tej pory uzywalam w tym celu podkladu z yver rocher ktory tez daje taki rozswietlajacy bezdrobinkowy efekt. baaardzo podpasowal mi bo daje wrazenie nagiej skory. z tym ze potrzebuje teraz czegos bardziej zlotego ktos chce sie pozbyc aussie?????
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 23:25   #5037
kangurrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 88
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

zastanawiam się, czy nie przerzucić się z podkładów EDM na coś innego... Tylko coś, co można dostać na allegro i w podobnej cenie. Mission impossible?
Pixie, czy celować w coś lepszego? Meow, lucy?
kangurrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 08:35   #5038
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

ja szukalam i zostalam juz z lumiere . jakos nie znalazlam noc co by mnie bardziej zachwycilo. chyba ze pixie ale cena jest absurdalna.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 21:04   #5039
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ja też głównie Lumiere
Z EDM zostało mi kilka próbek podkładów ale w kolorach które nadają się najwyżej do mieszanek i tak tez je zużywam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 06:05   #5040
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kangurrr Pokaż wiadomość
zastanawiam się, czy nie przerzucić się z podkładów EDM na coś innego... Tylko coś, co można dostać na allegro i w podobnej cenie. Mission impossible?
Pixie, czy celować w coś lepszego? Meow, lucy?
Jeśli to tylko kwestia chęci zmiany, to chyba nie ma co szukać po innych firmach Minerały lubią być kapryśne, a jeśli EDM dobrze na Tobie leży, może warto przy nim zostać. Choć możesz rozglądać się za próbkami
W cenie podobnej trudno będzie coś znaleźć, jeśli bierzesz pod uwagę allegro. Watro więc zainteresować się zbiorowymi zamówieniami.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.