Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-12, 17:13   #3421
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Nie spodziewałam sie, ze tak szybko to zrobię
Teraz sie modle zeby baza Armaniego mi nie podeszła, bo budzet mi peknie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 17:14   #3422
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 17:15   #3423
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry

No to postanowione w lipcu biorę olejek Czy na bazę rozswietlającą na noc z EL też ktoś się skusił? Testowałam również maseczkę 3 minutową detoksykującą, fajna ale bez super promocji nie kupię
W najbliższym czasie będę rzadko na wątku, zmiana pracy, brak możliwości siedzenia na internecie, może chociaż portfel odetchnie i w końcu się odwyk uda Trzeba zrobić miejsce na letnie warzywniaki

Tym samym miłego tygodnia wszystkim życzę, udanych zamówień, bezstresowych załatwień, samo spłacających się kart kredytowych i ME Polaków
Powodzenia w pracy

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;61646926]Treść usunięta[/QUOTE]

To biegnę w interesach na pw
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 17:16   #3424
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Przyszła wypłata, stypendium, wypłaciłam sobie z Allegro za perfum, wpłaciłam pieniądze za korki, przyszły przelewy za projekty Tak to ja mogę a już mi było smutno, jak zapłaciłam za wakacje

Ciepło się ubierzcie, wieczory nad morzem są zimne
Ale.Ci dobrze. Właśnie siedzimy na gorącej czekoladzie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 17:21   #3425
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Przyszła wypłata, stypendium, wypłaciłam sobie z Allegro za perfum, wpłaciłam pieniądze za korki, przyszły przelewy za projekty Tak to ja mogę a już mi było smutno, jak zapłaciłam za wakacje

Ciepło się ubierzcie, wieczory nad morzem są zimne
ale przypływ gotówki mi znajomy projektant właśnie zlecił "fuchę" do zrobienia wiec wpadnie mi kilka stówek będzie na wypadzik do S

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie spodziewałam sie, ze tak szybko to zrobię
Teraz sie modle zeby baza Armaniego mi nie podeszła, bo budzet mi peknie
czekam na recenzję bazy

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale.Ci dobrze. Właśnie siedzimy na gorącej czekoladzie
przeczytałam że "w" gorącej czekoladzie i sobie pomyślałam że to strasznie musi w tyłek grzać
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 17:22   #3426
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj byłam w S. i wzięłam próbkę tego podkładu Shiseido. Ale dopiero w połowie tygodnia będę mogła przetestować. Zastanawiałam się też nad tym kremem EL RS, który jest teraz przeceniony w katalogu - były jeszcze 2 sztuki - ale chyba bardziej opłaca się dorwać zestaw?

A poza tym mam we wtorek superważny i superstresujący dzień i już teraz tak się denerwuję, że prawie wymiotuję
Będziemy trzymać kciuki
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 17:25   #3427
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

[QUOTE=NeverGoodEnough18;6 1646721]
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość

A do ilu szukasz pokoju, w Białym?
300-400 zł, sporo jest w tej cenie, ale chcą mnie
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-12, 17:43   #3428
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Oj, czemu? Co robi to dzienne?
Jeszcze nie stosowałam żadnego, bo mam zapasy pielęgnacji chyba na rok =="

Bardzo przesusza, ogólnie jakieś złe wrażenia mam po nim. To na noc całkiem spoko, za to to weekendowe jest mega
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 17:52   #3429
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

[QUOTE=xxxescapismxxx;6164 7366]
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

300-400 zł, sporo jest w tej cenie, ale chcą mnie
Ale to chyba będzie ciężko, dla Was dwóch miesięczne media to pewnie koło 200, a pokój z odstępnym 100-200zł się chyba nie znajdzie raczej nie w warunkach do których można się z dzieckiem wprowadzać.
Zwłaszcza, że Białystok to całkiem spore miasto no i ma regularny dopływ studentów
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 17:56   #3430
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mama.. Wiecznie nie zadowolona, a sama tylko kuchnie sprząta..

Całą górę 3 pokoje, łazienka + kuchnie jak zdążę sprzątam ja.

Górę mi łatwo sprzątać bo mała się bawi a ja sprzątam więc jako tako zdążę ogarnąć, ale w kuchni mała nie chce siedzieć i koniec. I pretensje, że brudno.


Dziecko z ospą, marudne, nie chce dwóch minut w kuchni siedzieć, cud to kawę zrobić a tu jeszcze z każdej strony, że nie sprzątam w kuchni tylko na gorze. I weź przetłumacz..




Nie z moją mamą. uważa, że jak nie miałam kiedy w tygodniu to dziś mam to zrobić, bo ona w domu z małą posiedzi. A ja wolę jutro, co za różnica. Mała w żłobku będzie, więc lepiej się sprząta.

Na razie nie znalazłam żadnego dobrego pokoju. Albo studenci imprezujacy albo nie chcą matki z dzieckiem.

Testowałam te kosmetyki z beeyes i mam uczulenie, więc szkoda
Nie chcą matki z dzieckiem, bo taką ciężko wyrzucić jak nie płaci czynszu, chyba że będziesz miała podpisaną umowę najmu okazjonalnego.

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Mogłabym Cię namówić żebyś w wolnej chwili zerknęła do TBS i S?
Ja mogę zerknąć, ale dopiero w środę po południu. W ogóle, dziewczyny, które nie mają TBS u siebie- mogę zgarnąć coś dla Was przy okazji. Tylko wiecie, asortyment różni się w zalezności od sklepu, ale w moim bywają na wyprzedaży fajne rzeczy
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 18:21   #3431
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Halo!!! wieki Cię nie było

Jest teraz duża wyprzedaż w The Body Shop, szykujemy się na sezon przecenowy w ciuchach, jutro ma się zacząć w H&M

Użwasz pryzm? Jak Ci się sprawdzają
Jeszcze nie uzywam pryzm, bo ciagle jeszcze Guerlain Les Violettes jest dzisiaj wywalilam stare cienie z Diora, mysle nad wywaleniem z Lancome no i trzeba bedzie jakies kupic
Gratuluje wszystkim zakupow ja dzisiaj 5 bluzek kupilam, bo wakacyjne tylko jakies starocie mam, a w srode wylot
Na lotnisku we Frankfurcie kusily mnie male meteorki, nastepnym razem chyba nie odpuszcze
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-12, 18:24   #3432
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie uzywam pryzm, bo ciagle jeszcze Guerlain Les Violettes jest dzisiaj wywalilam stare cienie z Diora, mysle nad wywaleniem z Lancome no i trzeba bedzie jakies kupic
Gratuluje wszystkim zakupow ja dzisiaj 5 bluzek kupilam, bo wakacyjne tylko jakies starocie mam, a w srode wylot
Na lotnisku we Frankfurcie kusily mnie male meteorki, nastepnym razem chyba nie odpuszcze
A po ile te małe meteorki były?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 18:42   #3433
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, słuchajcie, chyba (w końcu) opłacę swoją lunę... Zrobię sobie prezent na dzień dziecka i moje urodziny Tylko powiedzcie mi, jak długo księgują przelew w D.? Bo teraz nie wiem, czy nie za późno się obudziłam.. Mam czas do 15.06 i nie wiem, czy do tego czasu im dojdzie, jak przelew dziś im wyślę?
No i jeszcze w próbkach mam wybrane te perfumy Hilfiger Woman Pear Blossom, które tak tu chwalicie
Ja kiedyś chciałam opłacić zamówienie w dniu, w którym miało się anulować. To z rana napisałam do BOKu i w załączniki wrzuciłam zrzutkę przelewu w pdfie i od razu zmienili mi status na - w realizacji To polecam do nich po prostu napisać i wrzucić im skan przelewu

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Aaa.. Byłam na dermokosnsultacjach sylveco. Polecam

Spotkałam miłą panią. Za zakupy od 50 zł był krem do twarzy lub płyn micelarny odżywczy vianek. Wzięłam płyn a dodatkowo masę próbek chyba 11-12 i jedną sloiczkową, cały słoiczek

Już wiem, że zapasy sylveco będę robić na takich konsultacjach

Aa i udało mi się złapać na doz mgiełke vianek i mleczko do demakijażu po 9 zł / szt, żałuję że wcześniej nie widziałam o tym.
A gdzie robią takie dermokonsultacje i jak i za ile $ się zapisać?

W ogóle miałam dziś fatalne zakupy w swojej jak dotąd ulubionej S. Co prawda brałam tylko płatki, no ale pokaźną ilość, więc zapłaciłam sporo i dostałam tylko próbkę odżywczego masła syforowego No ale oczywiście nie to jest najgorsze...

Chciałam przetestować sobie kilka rzeczy z zamiarem zakupu na VIPach w tej samej S., na co pani (jedna z dwóch ślamazar, które niechętnie podchodziły - byłam jedyna w sklepie!) stwierdziła, że nie mają ani fiolek ani opakowań na próbki. Potem poprosiłam, żeby pomogła mi dobrać bronzery, na co ona - że tylko trio ze Smashboxa mi będzie odpowiadać. Mazia mnie tym po dłoni, patrzę - odcienie same chłodne, kiedy od razu na 1 rzut oka widać, że jestem ciepłym typem urody i sądziło babsko, że mi to wciśnie. A i jeszcze pakując mi te płatki w torby najpierw zapakowała w duże firmowe, po czym stwierdziła chyba, że za dużo mi dała i kur... już po zakupie i spakowaniu przepakowała mi w mniejsze torby mówiąc, że tamte były za duże... Szczyt chamstwa!

I tutaj pytanie do tych osób, co polecały S. w Bydgoszczy. Jakie jest tam podejście do klienta - czy jak nakupi płatków za 200 zeta to też jest traktowany jak szmata, bo liczy się tylko zakup kremów od 500 zeta, czy każdy klient, nawet taki co wyda poniżej 100 dostanie dobre próbki i torbę, w której zdoła coś unieść? A jeśli są w tej S. tak mili, to której konsultantki najlepiej szukać (proszę o szczegółowe info)? Bo już dostałam dziś takiego wnerwa, że jestem w stanie przejechać nawet 300km do S., w której obsłużą mnie jak CZŁOWIEKA
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 18:46   #3434
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja kiedyś chciałam opłacić zamówienie w dniu, w którym miało się anulować. To z rana napisałam do BOKu i w załączniki wrzuciłam zrzutkę przelewu w pdfie i od razu zmienili mi status na - w realizacji To polecam do nich po prostu napisać i wrzucić im skan przelewu


A gdzie robią takie dermokonsultacje i jak i za ile $ się zapisać?

W ogóle miałam dziś fatalne zakupy w swojej jak dotąd ulubionej S. Co prawda brałam tylko płatki, no ale pokaźną ilość, więc zapłaciłam sporo i dostałam tylko próbkę odżywczego masła syforowego No ale oczywiście nie to jest najgorsze...

Chciałam przetestować sobie kilka rzeczy z zamiarem zakupu na VIPach w tej samej S., na co pani (jedna z dwóch ślamazar, które niechętnie podchodziły - byłam jedyna w sklepie!) stwierdziła, że nie mają ani fiolek ani opakowań na próbki. Potem poprosiłam, żeby pomogła mi dobrać bronzery, na co ona - że tylko trio ze Smashboxa mi będzie odpowiadać. Mazia mnie tym po dłoni, patrzę - odcienie same chłodne, kiedy od razu na 1 rzut oka widać, że jestem ciepłym typem urody i sądziło babsko, że mi to wciśnie. A i jeszcze pakując mi te płatki w torby najpierw zapakowała w duże firmowe, po czym stwierdziła chyba, że za dużo mi dała i kur... już po zakupie i spakowaniu przepakowała mi w mniejsze torby mówiąc, że tamte były za duże... Szczyt chamstwa!

I tutaj pytanie do tych osób, co polecały S. w Bydgoszczy. Jakie jest tam podejście do klienta - czy jak nakupi płatków za 200 zeta to też jest traktowany jak szmata, bo liczy się tylko zakup kremów od 500 zeta, czy każdy klient, nawet taki co wyda poniżej 100 dostanie dobre próbki i torbę, w której zdoła coś unieść? A jeśli są w tej S. tak mili, to której konsultantki najlepiej szukać (proszę o szczegółowe info)? Bo już dostałam dziś takiego wnerwa, że jestem w stanie przejechać nawet 300km do S., w której obsłużą mnie jak CZŁOWIEKA
Na stronie sylveco aktualności są napisane gdzie i kiedy, są za darmo i od 50 zł są prezenty
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 18:48   #3435
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja kiedyś chciałam opłacić zamówienie w dniu, w którym miało się anulować. To z rana napisałam do BOKu i w załączniki wrzuciłam zrzutkę przelewu w pdfie i od razu zmienili mi status na - w realizacji To polecam do nich po prostu napisać i wrzucić im skan przelewu


A gdzie robią takie dermokonsultacje i jak i za ile $ się zapisać?

W ogóle miałam dziś fatalne zakupy w swojej jak dotąd ulubionej S. Co prawda brałam tylko płatki, no ale pokaźną ilość, więc zapłaciłam sporo i dostałam tylko próbkę odżywczego masła syforowego No ale oczywiście nie to jest najgorsze...

Chciałam przetestować sobie kilka rzeczy z zamiarem zakupu na VIPach w tej samej S., na co pani (jedna z dwóch ślamazar, które niechętnie podchodziły - byłam jedyna w sklepie!) stwierdziła, że nie mają ani fiolek ani opakowań na próbki. Potem poprosiłam, żeby pomogła mi dobrać bronzery, na co ona - że tylko trio ze Smashboxa mi będzie odpowiadać. Mazia mnie tym po dłoni, patrzę - odcienie same chłodne, kiedy od razu na 1 rzut oka widać, że jestem ciepłym typem urody i sądziło babsko, że mi to wciśnie. A i jeszcze pakując mi te płatki w torby najpierw zapakowała w duże firmowe, po czym stwierdziła chyba, że za dużo mi dała i kur... już po zakupie i spakowaniu przepakowała mi w mniejsze torby mówiąc, że tamte były za duże... Szczyt chamstwa!

I tutaj pytanie do tych osób, co polecały S. w Bydgoszczy. Jakie jest tam podejście do klienta - czy jak nakupi płatków za 200 zeta to też jest traktowany jak szmata, bo liczy się tylko zakup kremów od 500 zeta, czy każdy klient, nawet taki co wyda poniżej 100 dostanie dobre próbki i torbę, w której zdoła coś unieść? A jeśli są w tej S. tak mili, to której konsultantki najlepiej szukać (proszę o szczegółowe info)? Bo już dostałam dziś takiego wnerwa, że jestem w stanie przejechać nawet 300km do S., w której obsłużą mnie jak CZŁOWIEKA
W dniu, którym mają anulować to trochę późno Zazwyczaj maile o anulowaniu dostaję kilka minut po północy.

Nie wiem jak w Bydgoszczy, ale w Warszawie to często do zakupów do 500zł potrafią nie dać nic, a jak się bierze 2 rzeczy to nie chcą pakować A brak słoiczków i fiolek jest nagminny, choć mi to zazwyczaj nie przeszkadza, bo testery i tak są puste
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 18:52   #3436
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 18:54   #3437
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie wiem jak w Bydgoszczy, ale w Warszawie to często do zakupów do 500zł potrafią nie dać nic, a jak się bierze 2 rzeczy to nie chcą pakować A brak słoiczków i fiolek jest nagminny, choć mi to zazwyczaj nie przeszkadza, bo testery i tak są puste
No ja właśnie nie kupowałam w Wawie, tylko w mniej uczęszczanej S. Brałam z kilkadziesiąt opakowań płatków (cała rodzina z nich korzysta), więc te większe torby naprawdę byłyby lepsze do wzięcia A co do fiolek to już bym to przebolała, gdyby nie to, że dostrzegłam takie fiolki w szufladzie, z której mi wyjmowała tę 1 próbkę Nie lubię po prostu chamstwa i oszustwa. A że akurat mój TŻ źle się czuł i się czymś struł to już nie miałam siły się z nimi użerać.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;61650611]Treść usunięta[/QUOTE]
Tak? A ja obstawiałam 2:1 nie dla nas i że potem się upijemy piwkiem z kibicami Irlandii i pokażemy, że jesteśmy dobrymi kibicami, co się nie tłuką na mieście
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 18:59   #3438
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 19:05   #3439
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Po dwóch dniach niespodziewanego odcięcia od netu powracam

Witam wieczorową porą po zwycięstwie naszych w pierwszym meczu i grzecznie dopytuję czy coś mnie ominęło ?

Dostałam smsa, że jutro DHL przewiduje doreczyć moje douglasowe zamówienie
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-12, 19:07   #3440
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;61650611]Treść usunięta[/QUOTE]

Już widzę
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 19:08   #3441
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;61650801]Treść usunięta[/QUOTE]
U mnie płatki hurtowo, bo i dziadkowie i rodzice i ja z TŻem, a jeszcze jakaś ciotka czy sąsiadka babci/rodziców się trafi - no takie osoby co albo nie wyjeżdżają z miasta małego, albo nie czają, że są promo 3za2, vipy i inne takie A ja to duuuża ilość płatków, bo nie robię hybryd, tylko często lakiery na paznokietkach zmieniam, bo lubię mieć pod kolor ubioru, makijażu, poza tym lubię wymyślać na nich wzorki różne A z hybrydami to by mi było szkoda tak robić Można powiedzieć, że na te płatki dostaję zlecenia niczym Juruś Kiler
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 19:14   #3442
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A po ile te małe meteorki były?
Kolo 50 euro - dwie male puszki i pedzelek w komplecie i drugi zestaw to byl roz, prasowane meteoryty w takim ladnym pudeleczku za ok. 70 euro. Zwyiezyl rozsadek, ale podejrzewam, ze pewnie kupie jak je nastepnym razem zobacze poszukam zdjecia na necie to wam pokaze o jakie meteorki chodzi
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 19:15   #3443
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
U mnie płatki hurtowo, bo i dziadkowie i rodzice i ja z TŻem, a jeszcze jakaś ciotka czy sąsiadka babci/rodziców się trafi - no takie osoby co albo nie wyjeżdżają z miasta małego, albo nie czają, że są promo 3za2, vipy i inne takie A ja to duuuża ilość płatków, bo nie robię hybryd, tylko często lakiery na paznokietkach zmieniam, bo lubię mieć pod kolor ubioru, makijażu, poza tym lubię wymyślać na nich wzorki różne A z hybrydami to by mi było szkoda tak robić Można powiedzieć, że na te płatki dostaję zlecenia niczym Juruś Kiler
Ja lubię płatki z lidla wg mnie nic im nie brakuje, są na bokach "zgrzewane"
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 19:18   #3444
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W dniu, którym mają anulować to trochę późno Zazwyczaj maile o anulowaniu dostaję kilka minut po północy.

Nie wiem jak w Bydgoszczy, ale w Warszawie to często do zakupów do 500zł potrafią nie dać nic, a jak się bierze 2 rzeczy to nie chcą pakować A brak słoiczków i fiolek jest nagminny, choć mi to zazwyczaj nie przeszkadza, bo testery i tak są puste
Nie rozumiem czemu nie chcą pakować w stacjonarkach, a w zamówieniach internetowych dodają torbę do każdego, gdzie nie jest to potrzebne, bo i tak zakupy są już w domu
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 19:19   #3445
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W dniu, którym mają anulować to trochę późno Zazwyczaj maile o anulowaniu dostaję kilka minut po północy.

Nie wiem jak w Bydgoszczy, ale w Warszawie to często do zakupów do 500zł potrafią nie dać nic, a jak się bierze 2 rzeczy to nie chcą pakować A brak słoiczków i fiolek jest nagminny, choć mi to zazwyczaj nie przeszkadza, bo testery i tak są puste

Ja w Warszawie w GM oststnio trafiłam w D. na jakąś menager sprzedaży regionalnej, brałam akurat irisa pod oczy (czyli 540pln prawie) i zwróciłam jej uwagę, że to chyba coś nie tak jak powinno jest, że nic nie dodają (nawet dedykowanej nici dentystycznej "bo się skończyła" i babka przemyślała powiedziała, że mają obowiązek zapytać czy dać coś do przetestowania i dała mi
- pełnowymiarową pomadkę ochronną artemis
- jakieś perfumy (15ml, normalnie z atomizerem)
- balsam erisowy (chyba 30ml)

Do tej pory nigdy się nie upominałam i brałam ale chyba zacznę.

W piątek byłam w S. w king crossie w Poznaniu i chciałam żeby babka mnie tym diorem nude air skin serum posmarowała, żeby cały dzień w nim połazić i zobaczyć czy i jak ciemnieje, pomalowała akurat taka z Diora i chciałam go wziąć- zapytałam o próbki- nic nie mają... no trudno- ale jak usłyszałam komentarz seforzanki "biedna, dała się w robienie makijażu wrobić a ta i tak nic nie kupi" to uznałam, że jednak mi się odechciało tego podkładu...
Cale to "robienie makijażu" to nałożenie samego podkładu miało być
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 19:24   #3446
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
W piątek byłam w S. w king crossie w Poznaniu i chciałam żeby babka mnie tym diorem nude air skin serum posmarowała, żeby cały dzień w nim połazić i zobaczyć czy i jak ciemnieje, pomalowała akurat taka z Diora i chciałam go wziąć- zapytałam o próbki- nic nie mają... no trudno- ale jak usłyszałam komentarz seforzanki "biedna, dała się w robienie makijażu wrobić a ta i tak nic nie kupi" to uznałam, że jednak mi się odechciało tego podkładu...
Cale to "robienie makijażu" to nałożenie samego podkładu miało być
przecież one od tego są w tych sklepach czasem chyba zapominają, że nie są księżniczkami tylko pracownikami
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 19:25   #3447
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Kolo 50 euro - dwie male puszki i pedzelek w komplecie i drugi zestaw to byl roz, prasowane meteoryty w takim ladnym pudeleczku za ok. 70 euro. Zwyiezyl rozsadek, ale podejrzewam, ze pewnie kupie jak je nastepnym razem zobacze poszukam zdjecia na necie to wam pokaze o jakie meteorki chodzi
To te
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1465755832583.jpg (33,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1465755846543.jpg (41,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1465755858886.jpg (44,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1465755885862.jpg (15,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1465755900617.jpg (38,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1465755912576.jpg (41,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1465755923197.jpg (29,2 KB, 17 załadowań)
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 19:27   #3448
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;61650801]Treść usunięta[/QUOTE]

Jako stała bywalczyni wszystkich S. w mieście zdecydowanie polecam Sephorę w CH Rondo na Kruszwickiej

w Focusie słabo z próbkami...


wygraliśmy
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice




Edytowane przez agnes_bdg
Czas edycji: 2016-06-12 o 19:29
agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 19:28   #3449
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Kolo 50 euro - dwie male puszki i pedzelek w komplecie i drugi zestaw to byl roz, prasowane meteoryty w takim ladnym pudeleczku za ok. 70 euro. Zwyiezyl rozsadek, ale podejrzewam, ze pewnie kupie jak je nastepnym razem zobacze poszukam zdjecia na necie to wam pokaze o jakie meteorki chodzi
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 19:29   #3450
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
przecież one od tego są w tych sklepach czasem chyba zapominają, że nie są księżniczkami tylko pracownikami
Ja bym dołożyła jeszcze, że zapominają o kulturze i o tym, że nie do nich należy etykietkowanie... Teraz byłam w zwykłych dżinsach, koszulce i balerinkach... Ile razy jestem odpicowana ZAWSZE znajdą dla mnie czas
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-15 20:50:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.