Kadr z filmu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-11, 23:38   #1
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402

Kadr z filmu.


Cześć wizażanki!
Jest taki fantastyczny horror (chyba ;D ) o zombie, wstawiam kadr ( poniżej), jedyny, jaki znalazłam. O filmie wiem tyle, że :
- był emitowany jakoś pod koniec lutego w telewizji polskiej, pamiętam, że puszczali go w nocy
- film to historia mężczyzny (ten w białej koszuli na zdjęciu, z czerwonym krawatem), facet ma dziewczynę, z którą ma ciągle problemy, kupuje jej kwiaty, w końcu ona z nim zrywa, ale on się nie poddaje, matkę, która ponownie wyszła za mąż za faceta, którego ten w białej koszuli nie lubi (z wzajemnością, grubego przyjaciela uzależnionego od gier video
-facet mieszka ze swoim przyjacielem
- o zombie dowiadują się wtedy, gdy jeden taki wlazł im do ogródka , postanowili ukryć się, razem z jego dziewczyną i rodzicami, najpierw szli piechotą, przeskakiwali przez ogrodzenia
- pod koniec filmu ojczym staje się zombie, przemiana następuje w samochodzie, pozostali, zdrowi, ukrywają się w barze, do którego zresztą i tak się potwory dostają
- później jest scena (kiedy wszyscy już zostali pogryzieni, albo zabici), na zapleczu zostaje przyjaciel, facet w białej koszuli i jego dziewczyna (ostatecznie, w tym momencie wracają do siebie), przyjaciel sobie ostatnią fajkę zapala. Podłoga się zapada.
- Ostatnia scena : facet siedzi na kanapie z dziewczyną, oglądają telewizję, dziewczyna wychodzi do kuchni, a facet leci do takiej małej szopki na podwórzu, gdzie na łańcuchu uwiązany jest jego przyjaciel [ten gruby, przeżył, ale jako zombie ] , obaj grają w video w tej szopce, przyjaciel próbuję go kłapnąć zębami.
Koniec.
To bardzo chaotyczne, ale ja naprawdę tylko tyle pamiętam z tego wszystkiego, pisałam wszystko, co mi na myśl przyszło może ktoś coś wie? Zależy mi . Dzięki !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1305149517_by_juki151_500.jpg (34,9 KB, 80 załadowań)
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 00:24   #2
cheloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 263
Dot.: Kadr z filmu.

Wysyp zywych trupow?
cheloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 11:52   #3
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Kadr z filmu.

Tak, to to Dzięki!
Wątek można już zamknąć
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.