Wspołzycie a opinia ludzi?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-19, 18:46   #1
hdgasjdgasidgcbkjuasf
Raczkowanie
 
Avatar hdgasjdgasidgcbkjuasf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120

Wspołzycie a opinia ludzi??


hej wszystkim Mam taki mały problem... Jestem z chłopakiem 5 miesięcy czyli prawe prawie pól roku. Niedługo pewnie zacziemy wpółzycie zreszta ja tego chyba chce (jescze pozostaje sie upewnić):P I tu moje pytanie. Jezeli mam 17 lat to czy jeżeli zacznę z nim wspołzyć nie będę postrzegana jak "łatwą"?? Prawdopodobnie nie dowiedziało by sie o ty wiele osól (przeciez nie rozpowiedam o tym na prawo i lewo) ale chce wiedzieć z waszego punktu widzenia czy nie powinnam jescze troszke poczekać tak "dla zasady"
Z góry dzęki
__________________
Człowiek współczesny jest bardziej wrażliwy na działanie miłości niż siły.
hdgasjdgasidgcbkjuasf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 19:21   #2
Asik1604
Zadomowienie
 
Avatar Asik1604
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 298
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Wszystko zależy od Ciebie i od tego czy TY jesteś gotowa na współżycie.
Jeśli tak to nie widzę problemu.
Ja zaczęłam współżycie ze swoim chłopakiem po pół roku i miałam wtedy podobnie jak Ty- 17 lat.Czułam się na to gotowa więc to zrobiłam i nie żałuję, chociaż pamiętam taką nieprzyjemną uwagę lekarza, który robił mi USG(badania do przepisania pigułek), że jestem za młoda i takie tam, ale zlałam go, chociaż nieprzyjemnie się poczułam.
Ludzie różnie reagują-dla jednych powinno się być dziewicą aż do ślubu, dla innych powinno się być pełnoletnią do "tych spraw" inni maja znowu jakieś inne zasady, tak było jest i będzie, ale to jest tylko Twoja sprawa i kwestia tego, co Ty o tym myślisz.
__________________


AMELKA 02.02.2014

NATALKA 04.09.2017


Asik1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 19:24   #3
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Współżycie zaczyna się wtedy, kiedy obydwoje partnerzy tego chcą i obydwoje są gotowi. Wtedy nie myśli sie kategoriami: w kwietniu minie pół roku to poczekam jeszcze te 50 dni-tak dla zasady. Nadchodzi po prostu ten moment,ze wiesz,że to już.Nie myśli sie wtedy o innych, tylko o sobie. Są pary, które współżyją już po miesiącu i są takie, które czekają latami To są sprawy pomiędzy Tobą i Twoim chłopakiem i nie widzę powodu,żeby ogłaszać to całemu światu. Jezeli masz jeszcze jakies wątpliwości to może warto poczekać?
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 19:30   #4
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

a myślisz ze jak zaczniesz z nim współżyć to pojawi ci się na czole czerwony napis " uprawiałam sex"?? jeśli kochasz go i WIESZ ze tego chcesz na 100% ( a nie chyba tego chce ale w sumie to nie wiem) to to zrób
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 19:37   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Dorosly czlowiek nie przejmuje sie opiniami innych kiedy jest gotowy podjac wazne dla siebie decyzje i sam wie ze sa one sluszne.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 20:29   #6
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Cytat:
Napisane przez hdgasjdgasidgcbkjuasf Pokaż wiadomość
hej wszystkim Mam taki mały problem... Jestem z chłopakiem 5 miesięcy czyli prawe prawie pól roku. Niedługo pewnie zacziemy wpółzycie zreszta ja tego chyba chce (jescze pozostaje sie upewnić):P I tu moje pytanie. Jezeli mam 17 lat to czy jeżeli zacznę z nim wspołzyć nie będę postrzegana jak "łatwą"?? Prawdopodobnie nie dowiedziało by sie o ty wiele osól (przeciez nie rozpowiedam o tym na prawo i lewo) ale chce wiedzieć z waszego punktu widzenia czy nie powinnam jescze troszke poczekać tak "dla zasady"
Z góry dzęki
u mnie,choc odrobine starsza jestem , tez zdecydowalismy sie zaczac wspolzycie po pieciu,niecalych szesciu miesiacach bycia razem.
jesli odpowiednio duzo wiesz,jestes gotowa i zabezpieczona,a przede wszystkim pewna,ze tego chcesz,to nie stoi nic na przeszkodzie... dla zasady nie robi sie nic...wazne,co sie czuje...i wazne bys potem nie pisala watku jakie codziennie sie pojawiaja... <dotykal mnie,czy jestem w ciazy itp itd> edukacja powialo
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 20:51   #7
AgusiaGda
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaGda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 373
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
jesli odpowiednio duzo wiesz,jestes gotowa i zabezpieczona,a przede wszystkim pewna,ze tego chcesz,to nie stoi nic na przeszkodzie... dla zasady nie robi sie nic...wazne,co sie czuje...i wazne bys potem nie pisala watku jakie codziennie sie pojawiaja... <dotykal mnie,czy jestem w ciazy itp itd> edukacja powialo
święte słowa

jeśli dojrzałaś do tego kroku - to nie powinna Cię interesować opinia innych

a kiedy powinnaś rozpocząć współżycie?
* gdy będziesz pewna, że jesteś na to gotowa=dojrzała(m.in. nie będzie Cię obchodziło co pomyślą inni gdy się o tym dowiedzą),
* gdy będziesz miała 100% pewności, że to jest facet z którym chcesz stracić dziewictwo,
* gdy będziesz w pełni ufać swojemu partnerowi,
* gdy będziesz na tyle świadoma i przygotowana - że będziesz potrafiła zadbać o swoje bezpieczeństwo(antykoncep cja)
* gdy w razie "wpadki" będziesz potrafiła ponieść konsekwencje


ja miałam 15 lat, to było zdecydowanie za wcześnie, nie zabezpieczałam się - ale Matka Natura była mądrzejsza ode mnie i nie uczyniła mnie nastoletnią mamusią poza tym facet był moją największą pomyłką - młoda i głupia byłam
AgusiaGda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 08:00   #8
hdgasjdgasidgcbkjuasf
Raczkowanie
 
Avatar hdgasjdgasidgcbkjuasf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

dzieki teraz mi pozostaje tylko problem pójścia do ginekologa;/ oj z tym będę sie pewnie wstydziła żeby powiedzieć że potrzebuje tabletek. Juz czuje te jego mysli "ZA MŁOOODA A CHCE SIE PIEPRZYC" ;/ AAAAA
ale jakoś przezyje
__________________
Człowiek współczesny jest bardziej wrażliwy na działanie miłości niż siły.
hdgasjdgasidgcbkjuasf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 08:54   #9
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Cytat:
Napisane przez hdgasjdgasidgcbkjuasf Pokaż wiadomość
dzieki teraz mi pozostaje tylko problem pójścia do ginekologa;/ oj z tym będę sie pewnie wstydziła żeby powiedzieć że potrzebuje tabletek. Juz czuje te jego mysli "ZA MŁOOODA A CHCE SIE PIEPRZYC" ;/ AAAAA
ale jakoś przezyje
aha..

Ty chyba lepiej poczekaj
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 10:31   #10
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Cytat:
Napisane przez hdgasjdgasidgcbkjuasf Pokaż wiadomość
hej wszystkim Mam taki mały problem... Jestem z chłopakiem 5 miesięcy czyli prawe prawie pól roku. Niedługo pewnie zacziemy wpółzycie zreszta ja tego chyba chce (jescze pozostaje sie upewnić):P I tu moje pytanie. Jezeli mam 17 lat to czy jeżeli zacznę z nim wspołzyć nie będę postrzegana jak "łatwą"?? Prawdopodobnie nie dowiedziało by sie o ty wiele osól (przeciez nie rozpowiedam o tym na prawo i lewo) ale chce wiedzieć z waszego punktu widzenia czy nie powinnam jescze troszke poczekać tak "dla zasady"
Z góry dzęki
Ale dla jakiej zasady, albo raczej dla czyjej zasady? Wg mojej zasady to można uprawiać seks nawet z nieznajomym, ale wg zasady mojej babci to można tylko z mężem i tylko po ślubie.

Odpowiedz sobie na pytanie - jakie ty wyznajesz zasady i tymi zasadami się kieruj i wg tych zasad się oceniaj. Natomiast na to, jak będziesz po tym postrzegana przez inne osoby nie masz wpływu. Dla jednych będziesz łatwa dla innych będzie to obojętne.

Cytat:
Napisane przez hdgasjdgasidgcbkjuasf Pokaż wiadomość
dzieki teraz mi pozostaje tylko problem pójścia do ginekologa;/ oj z tym będę sie pewnie wstydziła żeby powiedzieć że potrzebuje tabletek. Juz czuje te jego mysli "ZA MŁOOODA A CHCE SIE PIEPRZYC" ;/ AAAAA
ale jakoś przezyje
Nie odczuwasz wstydu przed rozpoczęciem życia erotycznego a odczuwasz wstyd przed pójściem do lekarza? Boisz się, co on sobie o tobie pomyśli, tak? A kiedy zaczniesz się kierować tymi swoimi zasadmi...?

Z mojego punku widzenia ty nie jestes gotowa do seksu. Po twoich wypowiedzach wnoszę, że najbardziej to cię interesuje co ktoś sobie o tobie pomyśli...

A zastanawiałaś się czy masz wiedzę potrzebną do rozpoczęcia współżycia...? Czy dostatecznie dużo ty i twój chłopak wiecie o seksie. Czy w razie owoców tej waszej miłości jesteście gotowi ponieść konsekwencje? Rozmawialiście o tym...? Wiesz, że nie ma w 100% zabezpieczenia przed zajściem w ciąże?

Teraz to ja tak myślę, cytując ciebie "za młoda a chce się pieprzyć"...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 11:20   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Cytat:
Napisane przez hdgasjdgasidgcbkjuasf Pokaż wiadomość
dzieki teraz mi pozostaje tylko problem pójścia do ginekologa;/ oj z tym będę sie pewnie wstydziła żeby powiedzieć że potrzebuje tabletek. Juz czuje te jego mysli "ZA MŁOOODA A CHCE SIE PIEPRZYC" ;/ AAAAA
ale jakoś przezyje
to jest tylko twoja mysl o sobie wiec jesli tak do tego podchodzisz do lepiej poczekaj bo sam o sobie masz zle zdanie i w wulgarny spsopb traktujesz ew. sex.

zapewnaim cie lekarz moze myslec co chce ale nie ma prawa mowic co ci masz robic,moze ew. zechciec wytumaczyc jak najlepiej dzialanie organimu ,pigulek .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 12:48   #12
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Zgadzam się z dziewczynami, które uważają, że nie jesteś gotowa do seksu. To właśnie wynika z tego, co piszesz i co Cię martwi. Lepiej zaczekaj aż Ci miną takie wątpliwości.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 12:58   #13
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 422
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Jesli czujesz sie gotowa, tego chcesz i jesteś pewna swojego faceta to nie przejmuj się żandymi opiniami. Z reszta skad obcy ludzie mieliby o tym wiedzieć? Przecież nie bedziesz miała tego napisanego na czole
__________________
A jednak, zakochałam się...
Madlenka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 13:00   #14
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

A jak Kasi albo Zosia pomyśli już po fakcie, ze jesteś Łatwa (jak to określiłaś) to co to zmieni? Będziesz żałować swojej decyzji??
I jak zamierzasz upewnić się, ze tego chcesz?
I dlaczego pójście do ginekologa jest problemem?

(Wniosek: wg mnie jest dla Ciebie za wcześnie na współżycie- wydaje mi się, że nie dojrzałąś jeszcze do takiego kroku))

Zauważam, ze dziewczyny często traktują tabletki jak witaminy. Są skucteczne, to niech mi lekarz wypisze recepte. Oczywiście brak świadomości, jaki ma to wpływ na organizm, jak działa, czy w ogóle można je brać. O zasadach działąnia i czesto przyjmowania nie wspomne. O przebadaniu się - też można często pomarzyć. Tabletki TO OGROMNA INGERENCJA W ORGANIZM. Ja nie jestem im przeciwan, bo sama biore- ale czytając takie wątki jak ten mam przeczucie, ze kolejne będą z serii: biorę regularnie, dotknął mnie a potem wytarl reke- czy mogę być w ciązy?- i inne kwiatki....

Edytowane przez Agatkia
Czas edycji: 2008-03-20 o 13:12 Powód: dopisek
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 13:06   #15
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Cytat:
Napisane przez hdgasjdgasidgcbkjuasf Pokaż wiadomość
dzieki teraz mi pozostaje tylko problem pójścia do ginekologa;/ oj z tym będę sie pewnie wstydziła żeby powiedzieć że potrzebuje tabletek. Juz czuje te jego mysli "ZA MŁOOODA A CHCE SIE PIEPRZYC" ;/ AAAAA
ale jakoś przezyje
Dobrze, że doprecyzowałaś swoje podejście do seksu

Jakoś przeżyjesz, że jesteś jeszcze niedojrzałym dzieckiem...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 14:04   #16
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Jezeli jestes jakis czas z chlopakiem,kochasz go i chcecie to zrobic to zrobcie napewno nie bedziesz postrzegana jako latwa niby czemu
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 18:02   #17
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
A
Zauważam, ze dziewczyny często traktują tabletki jak witaminy. Są skucteczne, to niech mi lekarz wypisze recepte. Oczywiście brak świadomości, jaki ma to wpływ na organizm, jak działa, czy w ogóle można je brać. O zasadach działąnia i czesto przyjmowania nie wspomne. O przebadaniu się - też można często pomarzyć. Tabletki TO OGROMNA INGERENCJA W ORGANIZM. Ja nie jestem im przeciwan, bo sama biore- ale czytając takie wątki jak ten mam przeczucie, ze kolejne będą z serii: biorę regularnie, dotknął mnie a potem wytarl reke- czy mogę być w ciązy?- i inne kwiatki....
dokladnie ,obecnie pigulki rozwiazuja wszytskie problemy i nikt nie zwraca uwagi na to czy chce je 13 latka czy 17 latka -najwiekszym argumentem jest ze przeciez jest odpowiedzialna i chce sie zabezpieczyc ale zabezpieczenie fizyczne to nie wszytsko ,psychika i gotowosc na to nie ma pigulki.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 18:16   #18
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

dziewczyno pytasz sie czy bedziesz postrzegana za łatwa??
a komu ty chcesz sie z tego zwierzac? kolezankom z ławki szkolnej???
przedewszystkim jesli chcesz to zrobic to powinnas to zrobic z miłosci i jesli facet tez bedzie cie traktował powaznie to z pewnoscia nie pomysli ze jestes łatwa.

Mysle ze mimo twoich 17 wiosen nie jestes jeszcze na to gotowa skoro seks pojmujesz w kategoriach 'łatwości'..
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 18:20   #19
hdgasjdgasidgcbkjuasf
Raczkowanie
 
Avatar hdgasjdgasidgcbkjuasf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

To co wczesniej napisałam to nie jest pogląd jak ja to widze tylko moim zdaniem jak lekarze. Moja koleżanka juz nie raz była zawstydzana przez lekarza bo jej prawił uwagi że jest taka młoda (tez 17 lat) a juz poszła z chłopakiem do łóżka. I niegdy nie iwadomo na jakiego sie ginkologa trafi czy na wyrozumiałego czy z jakimis starmi poglądami na swiat. Mi sie wydaje że jestem gotowa i juz o tym rozmawualiśmy z moim chłopakiem. Na mojej drodze stoi tylko lęk...;/ bo ile to ja juz sie nsłuchałam że to tak strasznie boli i wogóle nie do wytrzymania;/
__________________
Człowiek współczesny jest bardziej wrażliwy na działanie miłości niż siły.
hdgasjdgasidgcbkjuasf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 18:27   #20
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Lekarz nie miał tutaj na myśli łatwości dziewczyny tylko młodego wieku.
Zreszta 17 lat to chyba norma w polsce jesli chodzi o zaczynanie współżycia ale pamiętaj że norma to nie wyłączność i obowiazek. Nie podlegaj modzie, a tym bardziej namowie chłopaka bo zapamietasz to jako cos nieprzyjemnego i niemiłego dla ciebie.
nie wiem jak ty ale dla mnie łatwosc kojarzy sie z kims kto miał wielu partnerów seksualnych i lubi taki styl zycia, a nie ktos kto dopiero wchodzi na ten etap.


A co do lekarza.. jego obowiazkiem jest badac a nie komentować wiec jesli nastepnym razem cos podobnego usłyszysz to zmień po prostu lekarza.

Ps. I przede wszystkim jak bedziesz to planowała to idz do ginekologa, niech cie zbada. Bedziesz mniej wiecej wiedziała jak zbudowana jest twoja błona, czy bedziesz krwawic, czy bedzie bolało jesli tak to jak bardzo itp.

Jesli chodzi o bol no cuz.. ile organizmow kobiecych tyle opini. Mnie nic absolutnie nie bolało i żadna krew sie nie pojawiła

Ale do ginekologa to na pewno idz, znajdz jakas młoda babeczke. Z polecenia i wybierz sie i powiedz jej o wszystkim. Poradzi ci co do sposobu antykoncepcji itp.
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 08:04   #21
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Ja nie spotkałam sie z takimi opiniami lekarzy- gdyby któryś mi powiedział kiedys , ze jestem łatwa to bym chyba niezłe pismo w jego sprawie wytrzaskała. Dla mie to takie chore nakręcanie się wyolbrzymionymi mocno opowieściami koleżanek. Powinno Ci wisieć, co lekarz o Tobie mśli, za to zależeć na tym, by zrobić badania, by zastanowić się, czy chcesz tak ingerowac w swój organizm. Piszesz, ze przed współżyciem powstrzymuje Cię tylko lęk. TYLKO????
To juz wstarczy, by tego kroku nie podejmować.
Ale wybór należy do Ciebie.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 11:31   #22
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Poczekaj sobie z tym współżyciem... Lepiej tak dla Ciebie wyjdzie...

Łatwa... co to wogóle znaczy? Jeżeli jestes z chłopakiem i chcecie rozpocząć współżycie to jak on moze nazwać ciebie "łatwą" ? No chyba, ze tylko czeka aż mu dasz i sobie pójdzie w siną dal. Ale wtedy nie ty jesteś łatwa, tylko on jest chamem.

Ja nawet nie rozpatruję takich sytuacji w kwesti łatwa czy trudna do zdobycia. Jeżeli ja mam ochotę na seks to po prostu to robię i nie oglądam sie na to, co ktoś powie.

Co do bólu - mnie trochę bolało, no ale nie jest to tak że cię rozrywa i drzesz się jakby cię ze skóry obdzierali. Trochę poboli i przestanie.

Ale i tak Ci radze poczekac. Skoro dla ciebie współżycie to znaczy pieprzyć się ....
i pójście do ginekologa i poproszenie o tabletki to już jest dramat i wstyd na całą wieś...
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:18   #23
kejti1987
Raczkowanie
 
Avatar kejti1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kalisz/Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Cytat:
Napisane przez hdgasjdgasidgcbkjuasf Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje że jestem gotowa i juz o tym rozmawualiśmy z moim chłopakiem. Na mojej drodze stoi tylko lęk...;/ bo ile to ja juz sie nsłuchałam że to tak strasznie boli i wogóle nie do wytrzymania;/
Myślę, że powinnaś stanowczo poczekać. Wydaje Ci się, że jesteś gotowa? Mi też się kiedyś tak wydawało, ale mama (z którą mam świetny kontakt i wie o takich sprawach) powiedziała mi, że jeśli mam jakiekolwiek wątpliwości, że jeśli się boję, i że w ogóle przyszła mi do głowy myśl "Hmm.. czy jestem gotowa?" to znaczy, że nie jestem. I faktycznie. Kiedy już nadszedł odpowiedni czas, nie musiałam się zastanawiać.
kejti1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 11:34   #24
hdgasjdgasidgcbkjuasf
Raczkowanie
 
Avatar hdgasjdgasidgcbkjuasf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Cytat:
Napisane przez kejti1987 Pokaż wiadomość
Myślę, że powinnaś stanowczo poczekać. Wydaje Ci się, że jesteś gotowa? Mi też się kiedyś tak wydawało, ale mama (z którą mam świetny kontakt i wie o takich sprawach) powiedziała mi, że jeśli mam jakiekolwiek wątpliwości, że jeśli się boję, i że w ogóle przyszła mi do głowy myśl "Hmm.. czy jestem gotowa?" to znaczy, że nie jestem. I faktycznie. Kiedy już nadszedł odpowiedni czas, nie musiałam się zastanawiać.
Dzieki chyba naprawde poczekam w końcu nikt mnie w tym nie goni
__________________
Człowiek współczesny jest bardziej wrażliwy na działanie miłości niż siły.
hdgasjdgasidgcbkjuasf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 11:44   #25
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

skoro lęk Cię powstrzymuje, martwisz się co inni pomyślą, a wizyta u ginekologa to problem - TO NIE JESTEś NA TO GOTOWA
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 12:32   #26
_night_
Raczkowanie
 
Avatar _night_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 82
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Ludzie zawsze coś mowią, zwlaszcza starsi...
Mi calkiem niedawno zdarzyla sie niemila sytuacja:
Bylam u lekarza z powodu zapalenia oskrzeli, weszlam do gabinetu z tatą.
Poniewaz lekarz chcial przepisac mi antybiotyk, powiedzialam mu ze biorę hormony. I czego ja sie wtedy nasluchałam (przy ojcu)
"Co te dziewuchy robią?" "Ile ty masz lat wogole?" "Potem 16tki chodzą w ciązy!!" I do mojego taty "dlaczego pan nie reaguje?!"

dodam ze mam prawie 19 lat, ale jak widac podpadłam lekarzowi:P
Wspołzycie zaczelam w wieku 17 i nie uwazam zeby to było za mało
_night_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 13:09   #27
hdgasjdgasidgcbkjuasf
Raczkowanie
 
Avatar hdgasjdgasidgcbkjuasf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Cytat:
Napisane przez _night_ Pokaż wiadomość
Ludzie zawsze coś mowią, zwlaszcza starsi...
Mi calkiem niedawno zdarzyla sie niemila sytuacja:
Bylam u lekarza z powodu zapalenia oskrzeli, weszlam do gabinetu z tatą.
Poniewaz lekarz chcial przepisac mi antybiotyk, powiedzialam mu ze biorę hormony. I czego ja sie wtedy nasluchałam (przy ojcu)
"Co te dziewuchy robią?" "Ile ty masz lat wogole?" "Potem 16tki chodzą w ciązy!!" I do mojego taty "dlaczego pan nie reaguje?!"

dodam ze mam prawie 19 lat, ale jak widac podpadłam lekarzowi:P
Wspołzycie zaczelam w wieku 17 i nie uwazam zeby to było za mało
szczęka mi opadła.... Chyba bym sie ze wstydu spaliła albo wogóle z tamtą wyszła
__________________
Człowiek współczesny jest bardziej wrażliwy na działanie miłości niż siły.
hdgasjdgasidgcbkjuasf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 13:20   #28
_night_
Raczkowanie
 
Avatar _night_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 82
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Cytat:
Napisane przez hdgasjdgasidgcbkjuasf Pokaż wiadomość
szczęka mi opadła.... Chyba bym sie ze wstydu spaliła albo wogóle z tamtą wyszła

hehe mi wtedy brakło słów
_night_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 10:28   #29
kejti1987
Raczkowanie
 
Avatar kejti1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kalisz/Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Cytat:
Napisane przez hdgasjdgasidgcbkjuasf Pokaż wiadomość
Dzieki chyba naprawde poczekam w końcu nikt mnie w tym nie goni
Cieszę się Ja po dziś dzień dziękuję mamie, że umiała mi wytłumaczyć pewne sprawy.

Tak swoją drogą, to mój lekarz (taki rodzinny) często daje mi rady, że jestem młoda, powinnam znaleźć sobie doświadczonego, starszego mężczyznę, który mi wszystko pokaże, a nie jakiegoś młodego kogucika Moja mama wtedy oczywiście w brecht i się śmieją ze mnie. To nie jest nic strasznego, że ktoś, np. lekarz, dowie się, że współżyjesz. Przecież to jest naturalne. Owszem, nikt nie opowiada o tym na prawo i lewo, bo to jest moja prywatność i intymność, nie opowiadam o tym koleżankom, nie wdaję się w głupie dyskusje o "własnych przeżyciach i doświadczeniach". Ale na pewno się tego nie wstydzę i nie zapadnę się pod ziemię, jeśli lekarz będzie się ze mnie śmiał
kejti1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 10:37   #30
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Wspołzycie a opinia ludzi??

Cytat:
Napisane przez _night_ Pokaż wiadomość
Ludzie zawsze coś mowią, zwlaszcza starsi...
Mi calkiem niedawno zdarzyla sie niemila sytuacja:
Bylam u lekarza z powodu zapalenia oskrzeli, weszlam do gabinetu z tatą.
Poniewaz lekarz chcial przepisac mi antybiotyk, powiedzialam mu ze biorę hormony. I czego ja sie wtedy nasluchałam (przy ojcu)
"Co te dziewuchy robią?" "Ile ty masz lat wogole?" "Potem 16tki chodzą w ciązy!!" I do mojego taty "dlaczego pan nie reaguje?!"

dodam ze mam prawie 19 lat, ale jak widac podpadłam lekarzowi:P
Wspołzycie zaczelam w wieku 17 i nie uwazam zeby to było za mało
Znając mnie,lekarz by z tego nie wyszedł cało.Oczywiście nie fizycznie

Takie zachowanie zakrawa o bezczelność.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.