Poważny problem z wierzchnią warstwą włosów pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-19, 09:44   #1
Anytram1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7

Poważny problem z wierzchnią warstwą włosów pomocy!


Dziewczyny pomóżcie. Jestem w trakcie zapuszczania włosów. Staram się dbać o nie najlepiej jak potrafię. Obecnie są średniej długości za ramiona. Dwa razy w tygodniu stosuję domowej roboty maskę że świeżego avokado, jajka, płatków owsianych z dodatkiem oleju kokosowego na przemian z arganowym. Maskę trzymam kilka godzin pod czepkiem. Do skóry głowy stosuję wcierke jantar, po myciu włosów nakładam na chwilę maskę kallos blueberry, aloesowa lub proteinową naprzemiennie. wilgotne włosy zabezpieczam elseve magiczna moc olejków/ biogaz jedwab w płynie/ Marion Kerstin mix eliksir prostujący włosy naprzemiennie. Raz w miesiącu wykonuje peeling skóry głowy cukrem z oliwą z oliwek. Doustnie przyjmuję belisse i kolagen Claas a. Moja dieta bogata jest w warzywa i owoce. Mimo takiej pielęgnacji od ponad pół roku stan włosów praktycznie nie poprawia się. Największym problemem jest wypadanie oraz wierzchnią warstwą włosów puszy się i kołtuni po umyciu. Aby ją rozczesac muszę solidnie potraktować tą partię jedwabiem lub elseve olejkiem. Włosy pod spodem są w znacznie lepszej kondycji. Dlaczego? Dodam, że staram się dokładnie nakładać większą ilość maski właśnie na wierzchnią warstwę a mimo to jak było tak jest. Pomocy! Jakieś rady? Już nie wiem co mam robić. Dodam że włosów nie suszę od kilku lat a prostownicy używam max raz, dwa razy na tydzień 175 stopni
Anytram1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 13:24   #2
Daga_rszk
Przyczajenie
 
Avatar Daga_rszk
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Poważny problem z wierzchnią warstwą włosów pomocy!

nakładasz tyle preparatów i nadasz masz problemy z rozczesywaniem włosów? Na Twoim miejscu w ogóle wyrzuciłabym produkty z elseve bo to tylko zapychacze a jak spojrzysz na skład to się przerazisz. Może po prostu masz takie włosy, które słabo rosną. Moje przestały odkąd zaczęłam farbować włosy. Znaczy rosną, ale jak tylko trochę podrosną to muszę je ścinać i od 2 lat mam cały czas taką samą długość
__________________
Zadowolony nie znaczy szczęśliwy.
P.C. Cast
Daga_rszk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 14:28   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Poważny problem z wierzchnią warstwą włosów pomocy!

Za dużo olejów i protein, czyli przesuszyłaś. Przydałoby się więcej masek emolientowych. Już samo jajko to bomba proteinowa. Jak do tego dajesz jeszcze maski proteinowe to masz susz. Oleje też nienawilżone włosy przesuszają.Kup maskę na aloesie- np. Equlibria, jakąś lnianą -O'Herbal ma i na jakiś czas odstaw maski proteinowe.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-20 15:28:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.