wycieczki objazdowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-10, 17:29   #1
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695

wycieczki objazdowe


Witam, chciałam się zapytać czy korzystacie z tzw. wycieczek objazdowych?Jeśli tak jakie biura polecacie które organizują owe wycieczki. Zastanawiałam się czy by mamie nie zasponsorować takie głównie chodzi mi tu o wiedeń ok 3-4 dni, jaki powinien być koszt mnei więcej?
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 08:06   #2
basilissa
Rozeznanie
 
Avatar basilissa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 625
Dot.: wycieczki objazdowe

Lubię wycieczki objazdowe. Najczęściej korzystam z biura Itaka. Aby poznać ceny musisz odwiedzić parę biur i poprosić o katalog - w nim masz daty i informacje o programie. Pomocą mogą Ci też służyć dodatki do gazet o podróżach. Uaktymnij się, a na pewno coś znajdziesz.
basilissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 18:54   #3
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: wycieczki objazdowe

a znacie firmy ktore zajmuja sie takimi wycieczkami? bo wiekszosc biur oferuje wczasy w cieplych rejonach np gracja, turcja, a ja szukam samych wycieczek objazdowych
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 13:27   #4
basilissa
Rozeznanie
 
Avatar basilissa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 625
Dot.: wycieczki objazdowe

Wspomniana wyżej Itaka ma osobny katalog dotyczący samych (dłuższych i krótszych wycieczek objazdowych). Zresztą nie tylko ta firma, patz: Triada i inne. W każdym mieście są biura podróży, więc warto pójść i porozmawiać. W innych wątkach na forum są również informacje na ten temat. Nie sądzę, że jesteś taka niezaradna. Pozdrawiam.
basilissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 17:12   #5
malwa163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: wycieczki objazdowe

Możesz sobie zobaczyć na Almatur. Ja teraz z nimi załatwiałam objazdową Rumunię, umowę wysłali mi pocztą, kontakt mailowy nawet z domu nie musiałam wychodzić. Niestety nie mogę napisać jeszcze nic o organizacji bo dopiero we wrześniu jadę, ale biuro już bardzo długo jest na rynku więc mam nadzieję, że będzie fajnie
Pozdrawiam
malwa163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 21:50   #6
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: wycieczki objazdowe

czy korzystał ktoś może z wycieczki objazdowej do Grecji z biurem RAINBOW TOUR bądź TRIADA??A może ktoś się wybiera w najbliższym czasie Które biuro bardziej polecacie cena jest podobna różni się tylko programem.

Czekam na odpowiedzi może ktoś się znajdzie
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 15:13   #7
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: wycieczki objazdowe

A ja bym chciała zapytać jak wygląda taka wycieczka objazdowa? bo nigdy nie byłam a mam okazje pojechać do Francji w atrakcyjnej cenie.
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 19:14   #8
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: wycieczki objazdowe

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość
A ja bym chciała zapytać jak wygląda taka wycieczka objazdowa? bo nigdy nie byłam a mam okazje pojechać do Francji w atrakcyjnej cenie.
to jak masz okazję to jedź ! dla mnie super sprawa byłam w Grecji na 8 dniowej , przejechaliśmy całą w z dłuż i wszerz w tych najważniejszych miejscowościach i każdy nocleg był w innym miejscu, czas był tak zorganizowany, że codziennie dużo się działo. To zależy oczywiście od pilota wycieczki, u mnie były dwie grupy jedna pojechała z panią pilotką pierw do Aten (moja grupa) a druga od razu z Salonik do Meteorów i w ostatni dzień się spotkaliśmy w tym samym miejscu co pierwszego dnia i Ci co pojechali z pilotem byli niezbyt zadowoleni bo pilot trochę zamulał , a moja była taką gadułą i zakochana w Grecji, tak że z fascynacją opowiadała o wszystkim i dużo żartowała. To zależy od organizacji i podejścia. To by była wycieczka po całej Francji ??
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 19:26   #9
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: wycieczki objazdowe

szczegółów niestety na razie nie znam. TŻta wujek powiedział ze coś takiego jest organizowane i pytał czy byśmy nie pojechali. Ja jeszcze nigdy za granica nie byłam wiec chetnie bym pojechała, mam nadzieje ze to wypali i pojedziemy. Dziękuje za odpowiedz
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 08:29   #10
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: wycieczki objazdowe

Fajnie trzymam kciuki , żeby wypaliło
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 12:46   #11
convali
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 96
Dot.: wycieczki objazdowe

Wycieczki objazdowe to dobra sprawa kiedy chce się zwiedzić i poznać dużo rzeczy w stosunkowo krótkim czasie. PO obejrzeniu filmu Karmel zainteresowałam się bardzo Libanem i teraz planuję wyruszyć właśnie na Bliski Wschód. Znalazłam całkiem ciekawą ofertę: http://sopol.pl/hotel.php?hotel=61 . Czy myślicie, ze taki program wycieczki połączony ze zwiedzaniem Izraelu jest wystarczający by poczuć klimat tego państwa?
convali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.