Organizacja studencka aiesec - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-26, 23:58   #31
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Odświeżam wątek. Na uczelni znalazłam plakat odnośnie wakacyjnych tanich kursów językowych organizowanych na uczelni. Weszłam na stronę i okazało się, że to właśnie AIESEC organizuje coś takiego: learnbyplay.pl Czy ktoś wie czy warto płacić im za te kursy językowe czy lepiej znaleźć jakiś w szkole językowej lub lektora na zajęcia indywidualne?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 21:16   #32
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek. Na uczelni znalazłam plakat odnośnie wakacyjnych tanich kursów językowych organizowanych na uczelni. Weszłam na stronę i okazało się, że to właśnie AIESEC organizuje coś takiego: learnbyplay.pl Czy ktoś wie czy warto płacić im za te kursy językowe czy lepiej znaleźć jakiś w szkole językowej lub lektora na zajęcia indywidualne?
To ja już sobie sama odpowiem i komuś na przyszłość. Nie warto. Strona ledwo działa, informacji prawie zero. Zapisałam się wirtualnie, obiecali przysłać na maila informacje. Zamiast tego dostałam automatycznego maila, że w przeciągu 48 h mi odpiszą. Odpisali po 3 dniach jak nie 4. Co odpisali? Nr konta i kwotę jaką mam wpłacić za kurs Oczywiście w tytule przelewu ma być nie coś związanego z kursem ale "darowizna".
Tyle widzieli moje ciężko zarobione pieniądze!
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 11:51   #33
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Czasem mozna trafic fajnie tzn. Mozna trafic na nativa danego jezyka. Czasem np. Czech uczy angielskiego Ta oplata to darowizna oni ja przekazuja na organizacje oraz na oplaty dla tego goscia co jezyka bedzie uczyl .
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 12:30   #34
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Dla mnie ta "darowizna" trochę naciągana jest skoro to opłata za kurs. Ale jestem może przewrażliwiona bo siedziałam ostatnio w fakturach i przelewach i musiałam bardzo uważać na ich tytuły by potem nikt się nie przyczepił, szczególnie US.

W każdym razie uważam to za chamstwo by pierw wymagać opłacenia kursu o którym nic się nie wie. Jako, że pracowałam w szkole językowej tym bardziej wiem jak to powinno wyglądać. Najpierw ktoś się zapisywał wstępnie przez internet, a potem szkoła się kontaktowała z osobą, przekazywała wszelkie informacje, odpowiadała na pytanie. A numer konta i cena były tylko ułamkiem tego wszystkiego co przekazywałam w mailu potencjalnemu słuchaczowi.

Oczywiście, mogłabym dopisać maila z pytaniami skoro taka żem niedoinformowana, ale jednak wiadomość w której tylko każą mi zapłacić za kurs, mnie zniesmaczyła. Darowałam sobie dalsze poszukiwanie informacji.

Możliwe, że brzmię agresywnie. Jestem poirytowana, ale na pewno nie przez Ciebie i nie do Ciebie "piję". Nie czuj się urażona przez ton mojej wypowiedzi
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 19:46   #35
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Nie poczulam sie urazona i calkowicie sie z Toba zgadzam:thumbup:. Ja sama mam raczej kiepskue zdanie o tym aiesec . Chcialam jechac na wolontariat i tylko kase stracilam... Heeeh.

Edytowane przez playboykaa77
Czas edycji: 2014-07-04 o 19:50
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 21:14   #36
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Jak chcecie sie ucyc jezykow to lepiej poszukac ESN i on organizuja tandem cafe gdzie za darmo mozna poznac native spikerow i rozmawiac.

playboykaa77 czemu stracilas kase? nie znalazlas wlonariatu czy byly jakies inne problemy?
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 22:04   #37
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Organizacja studencka aiesec

W ogole ten wolontariat to jakis fikcyjny tylko do azji oferty byly. Ludzie ktorzy mieli mi pomoc cos znalesc itp niepowazni heh najpierw ci obiecuja nie wiadomo co jakies spotkania rozmowy rekrutacyjne i na nic to potem.
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-05, 00:41   #38
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Jak chcecie sie ucyc jezykow to lepiej poszukac ESN i on organizuja tandem cafe gdzie za darmo mozna poznac native spikerow i rozmawiac.

playboykaa77 czemu stracilas kase? nie znalazlas wlonariatu czy byly jakies inne problemy?
Potwierdzam, jeżeli tylko chcecie sobie porozmawiać czy to z Hiszpanami, Turkami czy innymi nacjami wpadnijcie na akcje organizowane przez ESn a wiem że pełno akcji i atrakcji dla każdego robią
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 23:05   #39
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
W ogole ten wolontariat to jakis fikcyjny tylko do azji oferty byly. Ludzie ktorzy mieli mi pomoc cos znalesc itp niepowazni heh najpierw ci obiecuja nie wiadomo co jakies spotkania rozmowy rekrutacyjne i na nic to potem.
Ofert jest kilka tysięcy. Przeważają oferty w Azji, natomiast ja wyjechałam na wolontariat 2 razy: raz na Ukrainę, a obecnie jestem na Słowacji Jest mnóstwo ofert w Europie, nie tylko w krajach sąsiadujących.

Jestem członkiem AIESEC Łódź, mogę chętnie odpowiedzieć na jakieś pytania dotyczące mojego odziału albo ogólnie AIESEC.
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 16:37   #40
yolo_swaggins
Przyczajenie
 
Avatar yolo_swaggins
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 25
Dot.: Organizacja studencka aiesec

[1=5e39f43c776cd63a5691dbe eeb4c12a7b21f7a21_63e1948 2c3766;47179061]

Jestem członkiem AIESEC Łódź, mogę chętnie odpowiedzieć na jakieś pytania dotyczące mojego odziału albo ogólnie AIESEC.[/QUOTE]

A mogłabyś opowiedzieć o programie "Future Leaders"?
yolo_swaggins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 18:10   #41
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Cytat:
Napisane przez yolo_swaggins Pokaż wiadomość
A mogłabyś opowiedzieć o programie "Future Leaders"?
Hej Najbliższa rekrutacja na program Future Leaders już w październiku. Na program mogą aplikować studenci wszystkich lat zainteresowani rozwojem osobistym i profesjonalnym. Osoba, która pomyślnie przejdzie proces rekrutacji, dołącza do projektu lokalnego. Jest to fajne uzupełnienie studiów

Są 3 obszary, w których można się rozwijać:
Social Entrepreneur - działalność w projektach międzynarodowych, HR
Marketing - kampanie promocyjne, social media
Business Sales - sprzedaż, spotkania biznesowe

Ja od początku mojej przygody z AIESEC działam w Social Entrepreneur, ale mogę Ci opowiedzieć o każdym z programów, jeśli masz jakieś pytania
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 21:23   #42
yolo_swaggins
Przyczajenie
 
Avatar yolo_swaggins
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 25
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Napisałem na PW.
yolo_swaggins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 21:40   #43
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Organizacja studencka aiesec

A te 3 wyżej wymienione kategorie można podzielić na działy, w których chcesz się rozwijać, tj. HR, PR lub ER. Ja jestem Hr-em i nie żałuję Odkryłam nowe hobby, a może nawet sposób na dalszą karierę
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 14:29   #44
faramka
Przyczajenie
 
Avatar faramka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Kraków\
Wiadomości: 17
Dot.: Organizacja studencka aiesec

kamila249 i ashen - no tu Was muszę zdziwić moje drogie Panie intencje jakie kierowały mną przy zakładaniu konta były zupełnie inne, no ale nikt nie jest nieomylny, prawda

stanowczo za długo czasu poświęciłam zabawie w korpo w jednym z oddziałów lokalnych, to pozwoliłam sobie udzielić się w tym temacie.
__________________
wszystko jest stanem umysłu.
faramka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 10:41   #45
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Cytat:
Napisane przez faramka Pokaż wiadomość
kamila249 i ashen - no tu Was muszę zdziwić moje drogie Panie intencje jakie kierowały mną przy zakładaniu konta były zupełnie inne, no ale nikt nie jest nieomylny, prawda

stanowczo za długo czasu poświęciłam zabawie w korpo w jednym z oddziałów lokalnych, to pozwoliłam sobie udzielić się w tym temacie.
Korporacja korporacji nie równa Btw - pozdrawiam z Lublina
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 20:38   #46
LiquierroGirl
Raczkowanie
 
Avatar LiquierroGirl
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 118
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Hej dziewczyny, mam nadzieje, ze tam jeszcze jestescie
Chcialam skorzystac z programu praktyk AIESEC, ale tym z praktyk dla osob ktore skonczyly juz studia. Jednak na stronie jest bardzo malo informacji... i w zasadzie nic pozytecznego sie nie dowiedzialam. Nie chce jeszcze tam skladac wniosku bo wiem, ze bedzie trzeba wniesc oplate. Zastanawiam sie rowniez czy trzeba brac udzial w praktykach w swoim zawodzie czy mozna sprobowac czegos nowego?? Ktos cos wie?

Aiesec przekierwalo mnie na strone global talents, ale nie znolazlam tam zadnych odpowiedzi na to co chcialam..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic. Jestem może bledsza,
Trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca,
Lecz widać można żyć bez powietrza...
LiquierroGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 12:05   #47
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Organizacja studencka aiesec

staz mozesz zrobic jaki chcesz tzn. gdzie cie wezma.
To nie tak, ze wybierasz sobie praktyki i jedziesz ale jest selekcja, sa wymagania do spelnienia.
Poza tym jak chcesz znalezc praktyki w azji np. jaaponia lub tajwan to w 90% trzeba byc studentem w okresie praktyk.
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 14:20   #48
LiquierroGirl
Raczkowanie
 
Avatar LiquierroGirl
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 118
Dot.: Organizacja studencka aiesec

To ze jest rekrutacja, warunki do spelnienia to wiem, bardziej sie zastanawialam czy moge jako byla studentka pedagogiki ubiegac sie na praktyki z kategori biznesu na przyklad bo z tych edukacyjnych jest prawie samo nauczanie jezykowe ;/

A czy ktos juz wyjechal z was na TAKIE praktyki??? Jestem ciekawa jak to wyglada w praktyce.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic. Jestem może bledsza,
Trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca,
Lecz widać można żyć bez powietrza...
LiquierroGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 16:44   #49
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Organizacja studencka aiesec

no probowac mozna ale jak nie spelniasz wymagan to poprostu cie nie wezma.
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 22:25   #50
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Cytat:
Napisane przez LiquierroGirl Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam nadzieje, ze tam jeszcze jestescie
Chcialam skorzystac z programu praktyk AIESEC, ale tym z praktyk dla osob ktore skonczyly juz studia. Jednak na stronie jest bardzo malo informacji... i w zasadzie nic pozytecznego sie nie dowiedzialam. Nie chce jeszcze tam skladac wniosku bo wiem, ze bedzie trzeba wniesc oplate. Zastanawiam sie rowniez czy trzeba brac udzial w praktykach w swoim zawodzie czy mozna sprobowac czegos nowego?? Ktos cos wie?

Aiesec przekierwalo mnie na strone global talents, ale nie znolazlam tam zadnych odpowiedzi na to co chcialam..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hej Za samo złożenie wniosku nie musisz płacić. Dopiero po rozmowie rekrutacyjnej będziesz poproszona o wpłatę i to tylko pod warunkiem, że zostaniesz zaakceptowana Także możesz spokojnie złożyć teraz wniosek, a na rozmowie przemaglować rekrutera i dopytać o wszystko.

Wymagane jest 3-miesięczne doświadczenie w zawodzie bądź w zbliżonej dziedzinie, czyli np. nie byłoby problemu, gdybyś chciała zamienić marketing z biznesem, ale marketing z IT już nie bardzo

Nie byłam na Global Talents, ale planuję za 2 lata. Byłam już 2 razy na Global Citizenie
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 12:03   #51
LiquierroGirl
Raczkowanie
 
Avatar LiquierroGirl
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 118
Dot.: Organizacja studencka aiesec

[1=5e39f43c776cd63a5691dbe eeb4c12a7b21f7a21_63e1948 2c3766;47552645]

Wymagane jest 3-miesięczne doświadczenie w zawodzie bądź w zbliżonej dziedzinie, czyli np. nie byłoby problemu, gdybyś chciała zamienić marketing z biznesem, ale marketing z IT już nie bardzo
[/QUOTE]

A skad wiesz, ze sa wymagania 3 miesiecznego doswiadczenia??? Bo ja rozmawialam z rekruterka swoja juz i mowila ze szukaja i z doswiadczeniem i bez....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic. Jestem może bledsza,
Trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca,
Lecz widać można żyć bez powietrza...
LiquierroGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 22:34   #52
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Cytat:
Napisane przez LiquierroGirl Pokaż wiadomość
A skad wiesz, ze sa wymagania 3 miesiecznego doswiadczenia??? Bo ja rozmawialam z rekruterka swoja juz i mowila ze szukaja i z doswiadczeniem i bez....
Wszystko znajdziesz na stronie Global Talents, np. tutaj http://globaltalents.pl/page/requirements
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 20:00   #53
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Cytat:
Napisane przez LiquierroGirl Pokaż wiadomość
To ze jest rekrutacja, warunki do spelnienia to wiem, bardziej sie zastanawialam czy moge jako byla studentka pedagogiki ubiegac sie na praktyki z kategori biznesu na przyklad bo z tych edukacyjnych jest prawie samo nauczanie jezykowe ;/

A czy ktos juz wyjechal z was na TAKIE praktyki??? Jestem ciekawa jak to wyglada w praktyce.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Niestety nie można, wymagane jest 3-miesięczne doświadczenie w danej dziedzinie. Na wolontariat możesz jechać w dowolnym charakterze - niezależnie od kierunku studiów Btw, ja też jestem rekrutetem Any more questions :P?
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/

Edytowane przez ahsen
Czas edycji: 2014-08-12 o 20:02
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 23:45   #54
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Jak wygląda taka rekrutacja do aiesec? W sensie już to po formularzu. Nie chodzi mi konkretnie, bo to pewnie top secret . Ale czy trzeba byś jakimś głośnym ekstrowertykiem żeby się w takie rzeczy pakować?
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 00:35   #55
katha_k
Przyczajenie
 
Avatar katha_k
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Śląsk:)
Wiadomości: 22
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Ja nie brałam udziału w takiej rozmowie (w końcu stchórzyłam), ale koleżanka brała, mówi, że zupełnie normalnie, ludzie w tej komisji to zwykli ludzie nic jakiegoś super wyjątkowego.
Trzeba tylko być uśmiechniętym i w miarę wiedzieć o czym się mówi ( z przekonaniem
__________________
I believe in miracle baby,
I believe in You <3

katha_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 16:43   #56
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Cytat:
Napisane przez serenavanderwoodsen Pokaż wiadomość
Jak wygląda taka rekrutacja do aiesec? W sensie już to po formularzu. Nie chodzi mi konkretnie, bo to pewnie top secret . Ale czy trzeba byś jakimś głośnym ekstrowertykiem żeby się w takie rzeczy pakować?
Głośny ekstrawertyk pewnie się nie dostanie... A to dlatego, że z reguły przyjmuje się osoby, które mogą się nauczyć czegoś nowego i które mają ku temu predyspozycje, a nie tych którzy już wszystko wiedzą i nie pozwalają dojść do słowa innym
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 17:27   #57
ewa2509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 16
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Hej, wiecie może coś więcej na temat tego jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i zadanie w grupach podczas rekrutacji do AIESEC Future Leaders?

Był ktoś z Was w podprogramie Marketing i mógłby wyrazić swoją opinię?
ewa2509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 23:38   #58
GosiuniaMP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Hej, jestem AIESECerką! Więc mogę się wypowiedzieć na ten temat. Jest to najwspanialsza organizacja studencka (a należę jeszcze do 2). Studiuję na UE we Wrocławiu W tym pięknym mieście mamy dwa odziały nasz i PWR oba oddziały są zarąbiste ludzie cudowni i mega otwarci Wiemy kiedy trzeba ciężko pracować, a kiedy można się zluzować i zabawić Będąc w organizacji zdobywam doświadczenie, które z pewnością przyda mi się w przyszłości Jak wstępowałam do organizacji nie wyobrażałam sobie siebie stającej przed tłumem i prezentującej cokolwiek po angielsku, a teraz jest to dla mnie norma Właśnie zakończyłam swój ostatni projekt, który polegał na sprowadzeniu wolontariuszy z zagranicy, którzy uczyli w szkołach Niezapomniane przeżycie

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

Warto
polecam
GosiuniaMP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 15:40   #59
cocacoola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 12
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Hmm widzę, że zdania są podzielone, znalazłam ofertę płatnych praktyk - http://aiesec.pl/dla-studentow/wyjed...lents/#praktyk szukam opinii osób, które wróciły z takiego wyjazdu. Będę wdzięczna za pomoc.
cocacoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 01:06   #60
FckingPrincessMia
Raczkowanie
 
Avatar FckingPrincessMia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 56
Dot.: Organizacja studencka aiesec

Cytat:
Napisane przez a_dza Pokaż wiadomość
Poza tym to wielkie korpo. Jeśli ktoś lubi taki klimat,będzie czuł się doskonale. Ludzie wyzbyci są tam własnego zdania. AIESEC i tylko on się liczy. Nie są w stanie rozmawiać na inne tematy niż organizacja, nawet wychodząc na piwo. Są dosłownie jak roboty- używają stałych regułek i ten wieczny, sztuczny uśmiech. Niczym świadkowie jehowy namawiają Cię do zostania tu na dłużej, aby wspinać się po kolejnych szczebelkach kariery.
Na przykładzie moich znajomych niestety zdecydowanie to potwierdzam. Taka trochę egzaltacja połączona z wiecznym sztucznym entuzjazmem i uśmiechem.
__________________
Te perfumy, nie ten perfum!
FckingPrincessMia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-12 02:06:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.