Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-19, 21:58   #3001
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To dość duża różnica po miedzy odcieniem 8,13 a 10,21 ten drugi wychodzi bardzo jasno a ten pierwszy taki średni blond.Na podkład polecam skandynawski blond 100 bo masz dość ciemne włosy.A nie wiem czy te pozostałe maja aktywator rozjasniacza.
i bądź tu mądra.. no nic to chyba z tym jaśniejszym zaryzykuję, bo jak już podkład mam robić to na średni blond nie byłoby sensu tak włosów męczyć... zresztą pooglądam jutro farby może coś znajdę jeszcze ciekawszego... niestety jestem teraz w UK i skandynawskiego blond 100 tutaj nie dostanę, ze szfarkozkopfa tylko XXL czysta platyna jest dostępna, a widziałam, że Blond Bunny ją polecała na podkład i o ile dobrze pamiętam Yattamanka nią włosy malowała i była z efektów zadowolona.
O czyli pamięć mnie nie myliła , co potem to jest dobre pytanie nie chce białych włosów, gdyż mam obawę , że będą one zbyt sztucznie wyglądać, a chciałabym jasny zdecydowanie chłodny blond, bo te żółcie, rudości i biszkoptowe barwy w ogóle mi do karnacji nie pasują..

Edytowane przez rabbitka
Czas edycji: 2010-08-19 o 22:04
rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 22:20   #3002
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
i bądź tu mądra.. no nic to chyba z tym jaśniejszym zaryzykuję, bo jak już podkład mam robić to na średni blond nie byłoby sensu tak włosów męczyć... zresztą pooglądam jutro farby może coś znajdę jeszcze ciekawszego... niestety jestem teraz w UK i skandynawskiego blond 100 tutaj nie dostanę, ze szfarkozkopfa tylko XXL czysta platyna jest dostępna, a widziałam, że Blond Bunny ją polecała na podkład i o ile dobrze pamiętam Yattamanka nią włosy malowała i była z efektów zadowolona.
O czyli pamięć mnie nie myliła , co potem to jest dobre pytanie nie chce białych włosów, gdyż mam obawę , że będą one zbyt sztucznie wyglądać, a chciałabym jasny zdecydowanie chłodny blond, bo te żółcie, rudości i biszkoptowe barwy w ogóle mi do karnacji nie pasują..
Może spróbuj ten próbnik kolorów który pokazywała nam bunny? Naprawdę fajna rzecz

http://www.palette.pl/wybierz-odcien...ie/?no_cache=1

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-08-19 o 22:28
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 23:29   #3003
Stookrotka
Raczkowanie
 
Avatar Stookrotka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 413
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cześć dziewczyny,
schodziłam z Castinga Loreala miodowy kasztan do blondu, zmywałam czekałam w końcu zrobiłam pasemka blond rozjaśniaczem. Aktualnie mam włosy blond+troche jasnych rudych pasemek. Chciałabym ujednolicić, chcę żeby blond wyglądał raczej naturalne, nie platyna raczej ładny jasny blond.
Czy mogłaby ktoraś z was polecic mi jakaś farbę? Czy jak pomaluje jasną farbą to z tych moich rudych pasemek nie zrobi sie jakaś pomarańcz? No i czy na rozjaśnianych włosach mogę malować odcienie popielate?
Stookrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 00:28   #3004
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczynki ja już po malowaniu..Tak jak pisałam kupiłam Londę 18 i 89. Na próbę pomalowałam sobie 3 paski (jeden 18, drugi 89 no i trzeci obiema zmieszanymi) Szczerze to różnicy dużej nie było, jedynie ta 18 wydawała się jaśniejsza, bardziej siwa.. więc nie chcąc marnowac farbki wymieszałam je ze sobą i taki miszmasz położyłam z pomocą Mamusi
A teraz do sedna: Farbka jak najbardziej mi przypasowała Poradziła sobie z tym żółtkiem fajnie ochłodziła kolor, włoski miękkie i miłe w dotyku, ale smród przy nakładaniu niesamowity!
W końcu udało mi się (z Waszą pomocą) dojśc do jakiegoś ładu z tym kolorem..bo fryzjer zawsze naciapkał, kase wziął i zadowolony - szkoda tylko, że ta druga osoba nie :/ Już będę sama się maziała więcej zaoszczędzę, większe zadowolenie i w końcu można powiedziec rozjaśniaczowi: a siooo Jedynie to zaglądnę do salonu na cięcie, za kilka dni mnie to czeka, aby włosy sobie pooddychały
A teraz macie foty:
1-3 przed farbowaniem (sory za tłuściocha)
4 z paskiem na próbę
5-6 w ciemnym pokoju z lampą błyskową
Jutro wstawię zdjęcia dzienne, bo te nocne i z lampką lubią przekłamywac jak wiecie
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 05:39   #3005
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

No dziewczyny dziś będę robiła znów i mam nadzieję po raz ostatni włoski najpierw podkład skandynawski blond a później Stockholm ps. Mam jeszcze pytanie, podkład trzymać na włosach tak jak na opakowaniu pisze czy może dłużej albo krócej?
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 07:04   #3006
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

wasienka podkład trzymasz ile pisze nie wolno skracać bo dojdziesz do rudego a masz dojść do żółtego. A potem druga farbka i też trzymasz ile pisze.

enchanted widzisz -super!kolejna zadowolona blondi
Ja pisałam że te farby dużo się nie różniły- ta 18 miała pobłysk żółty a ta 89 perłowy i ładnie wyszło razem- bo poziom 10 farbki miały ten sam. Czyli wolno je mieszać.
Naprawdę jestem z ciebie dumna.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 07:12   #3007
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja mam włosy teraz pofarbowane Palette Chłodne blondy C12 Mroźny blond, kolor na początku był taki niebieskawy, ale po pierwszym myciu to się zmyło i bardzo mi się podoba ten kolorek. Wszyscy mówią, że mi w nim najładniej
Ale mam dylemat, robią się odrosty, a za miesiąc mam swój ślub i chciała bym pofarbować włosy mniej więcej na ten sam odcień. Chciała bym mieć platynowy blond. To co byście poradziły, jaka farba najlepsza na jasne już włosy? Nie chcę ich jeszcze bardziej rozjaśniać, więc nie wiem czy farbowanie jeszcze raz tą samą farbą było by mądre.
Słyszałam o Platynowym blondzie C10 z tej samej serii, o Palette Deluxe Platinum 100 Platynowy blond. Nie wiem co lepsze. Ktoś ma już jakieś doświadczenia i był w takiej samej sytuacji? :P Nie chcę sobie zniszczyć włosów przed ślubem, więc muszę odrazu dokonać dobrego wyboru z doborem farby.
I odrazu mówię, że nie pójdę do fryzjera, bo nie za bardzo mnie stać, mama mi farbuje od zawsze xD
Załączam zdjątko z moim obecnym kolorem włosów :P
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl

Edytowane przez Alicja1985
Czas edycji: 2010-08-20 o 07:20
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 08:00   #3008
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Alicja1985 Pokaż wiadomość
Ja mam włosy teraz pofarbowane Palette Chłodne blondy C12 Mroźny blond, kolor na początku był taki niebieskawy, ale po pierwszym myciu to się zmyło i bardzo mi się podoba ten kolorek. Wszyscy mówią, że mi w nim najładniej
Ale mam dylemat, robią się odrosty, a za miesiąc mam swój ślub i chciała bym pofarbować włosy mniej więcej na ten sam odcień. Chciała bym mieć platynowy blond. To co byście poradziły, jaka farba najlepsza na jasne już włosy? Nie chcę ich jeszcze bardziej rozjaśniać, więc nie wiem czy farbowanie jeszcze raz tą samą farbą było by mądre.
Słyszałam o Platynowym blondzie C10 z tej samej serii, o Palette Deluxe Platinum 100 Platynowy blond. Nie wiem co lepsze. Ktoś ma już jakieś doświadczenia i był w takiej samej sytuacji? :P Nie chcę sobie zniszczyć włosów przed ślubem, więc muszę odrazu dokonać dobrego wyboru z doborem farby.
I odrazu mówię, że nie pójdę do fryzjera, bo nie za bardzo mnie stać, mama mi farbuje od zawsze xD
Załączam zdjątko z moim obecnym kolorem włosów :P
Jeśli dobrze czujesz się w tym kolorku to zrób ta sama farbka najpierw pomaluj odrosty i trzymaj przykładowo 40 minut a pod koniec dolej do resztki papki ciut wody i nałóż na włoski ,masuj aż się rozpieni i pozostaw na 10 minut.Otrzymasz taki sam efekt jak wcześniej.Nie zniszczysz włosków bo nie ucierpią mocno na tym.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 08:55   #3009
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja już po malowaniu..Tak jak pisałam kupiłam Londę 18 i 89. Na próbę pomalowałam sobie 3 paski (jeden 18, drugi 89 no i trzeci obiema zmieszanymi) Szczerze to różnicy dużej nie było, jedynie ta 18 wydawała się jaśniejsza, bardziej siwa.. więc nie chcąc marnowac farbki wymieszałam je ze sobą i taki miszmasz położyłam z pomocą Mamusi
A teraz do sedna: Farbka jak najbardziej mi przypasowała Poradziła sobie z tym żółtkiem fajnie ochłodziła kolor, włoski miękkie i miłe w dotyku, ale smród przy nakładaniu niesamowity!
W końcu udało mi się (z Waszą pomocą) dojśc do jakiegoś ładu z tym kolorem..bo fryzjer zawsze naciapkał, kase wziął i zadowolony - szkoda tylko, że ta druga osoba nie :/ Już będę sama się maziała więcej zaoszczędzę, większe zadowolenie i w końcu można powiedziec rozjaśniaczowi: a siooo Jedynie to zaglądnę do salonu na cięcie, za kilka dni mnie to czeka, aby włosy sobie pooddychały
A teraz macie foty:
1-3 przed farbowaniem (sory za tłuściocha)
4 z paskiem na próbę
5-6 w ciemnym pokoju z lampą błyskową
Jutro wstawię zdjęcia dzienne, bo te nocne i z lampką lubią przekłamywac jak wiecie
cieszę się, że jestem zadowolona
czekam na fotki w świetle dziennym
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 09:52   #3010
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja już po malowaniu..Tak jak pisałam kupiłam Londę 18 i 89. Na próbę pomalowałam sobie 3 paski (jeden 18, drugi 89 no i trzeci obiema zmieszanymi) Szczerze to różnicy dużej nie było, jedynie ta 18 wydawała się jaśniejsza, bardziej siwa.. więc nie chcąc marnowac farbki wymieszałam je ze sobą i taki miszmasz położyłam z pomocą Mamusi
A teraz do sedna: Farbka jak najbardziej mi przypasowała Poradziła sobie z tym żółtkiem fajnie ochłodziła kolor, włoski miękkie i miłe w dotyku, ale smród przy nakładaniu niesamowity!
W końcu udało mi się (z Waszą pomocą) dojśc do jakiegoś ładu z tym kolorem..bo fryzjer zawsze naciapkał, kase wziął i zadowolony - szkoda tylko, że ta druga osoba nie :/ Już będę sama się maziała więcej zaoszczędzę, większe zadowolenie i w końcu można powiedziec rozjaśniaczowi: a siooo Jedynie to zaglądnę do salonu na cięcie, za kilka dni mnie to czeka, aby włosy sobie pooddychały
A teraz macie foty:
1-3 przed farbowaniem (sory za tłuściocha)
4 z paskiem na próbę
5-6 w ciemnym pokoju z lampą błyskową
Jutro wstawię zdjęcia dzienne, bo te nocne i z lampką lubią przekłamywac jak wiecie
Czekamy na fotki w świetle dziennym
Ale skoro Ty już jesteś zadowolona to nam pozostaje tylko się cieszyć
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 10:43   #3011
olunia707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Z bardzo ciemnego brązu na piaskowy blond.

Cześć. Jestem tu nowa.. i mam problem z włosami.
Od 2-3 miesięcy noszę brąz.. ciemny brąz. Jednak chcę spróbować jasny piaskowy blond. Co wy na to?
wygląda to teraz tak..
http://img716.imageshack.us/img716/6...0820103692.jpg
jestem załamana
jakbym miala tluste wlosy, a to zdjecia prosto od fryzjera..

ile czeka mnie wizyt u fryzjera? ile to będzie trwać?
Czy w ogole da sie takie cos osiagnac, jesli mam miec zolte wlosy, to rezygnuje, a Wy dziewczyny wiecie najlepiej.
Z natury jestem nie az tak ciemna blondynka.
chciałabym osiągnąć mniej-wiecej taki efekt:
http://img191.imageshack.us/img191/9282/iu6u.jpg

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

kurde, zle zrobilam z tym watkiem tutaj .. dopiero teraz zauwazylam pytania do fryzjera.. prosze usunac ten watek i przepraszam za "zasmiecanie"
olunia707 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 10:47   #3012
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dzięki infatuated udało mi się wybrać kolor i zakupiłam Loreal Recital Preference 7,1/L Islande Popielaty Blond ;D Mam nadzieję, że na moich żółtkach wyjdzie ładnie, tym brdziej, ze z info na pudełku powinien przyciemnić moje żółtko na głowie i jednocześnie rozjaśnić odrost

Mogę tę farbkę wymieszać z castingiem perłowy blond? Nie wyjdą mi włosy zielone? I jak mam sie odnieśc do tego, jeśli odrost jest ciemny blond a reszta żółto-miedziana? 15 min na odrost i drugie tyle na całości?

Bo chciałam zrobic jeszcze taki myk, żeby nałożyć z góry farbe najpierw tak, jakbym robiła pasemka na 10 minut i potem na całość, żeby nie były tkie jednolite. Dobry pomysł?


_eNchaNted_
- barddzo ąłdny kolorek
Załączam fotki farbek:

Edytowane przez Maggie_90
Czas edycji: 2010-08-20 o 10:49
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 10:56   #3013
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu na piaskowy blond. Pomocy

Cytat:
Napisane przez olunia707 Pokaż wiadomość
Cześć. Jestem tu nowa.. i mam problem z włosami.
Od 2-3 miesięcy noszę brąz.. ciemny brąz. Jednak chcę spróbować jasny piaskowy blond. Co wy na to?
wygląda to teraz tak..
http://img716.imageshack.us/img716/6...0820103692.jpg
jestem załamana
jakbym miala tluste wlosy, a to zdjecia prosto od fryzjera..

ile czeka mnie wizyt u fryzjera? ile to będzie trwać?
Czy w ogole da sie takie cos osiagnac, jesli mam miec zolte wlosy, to rezygnuje, a Wy dziewczyny wiecie najlepiej.
Z natury jestem nie az tak ciemna blondynka.
chciałabym osiągnąć mniej-wiecej taki efekt:
http://img191.imageshack.us/img191/9282/iu6u.jpg
Polecam wątek o najlepszych farbach blond
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=423983
naprawdę dużo można się dowiedzieć
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 10:58   #3014
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Dzięki infatuated udało mi się wybrać kolor i zakupiłam Loreal Recital Preference 7,1/L Islande Popielaty Blond ;D Mam nadzieję, że na moich żółtkach wyjdzie ładnie, tym brdziej, ze z info na pudełku powinien przyciemnić moje żółtko na głowie i jednocześnie rozjaśnić odrost

Mogę tę farbkę wymieszać z castingiem perłowy blond? Nie wyjdą mi włosy zielone? I jak mam sie odnieśc do tego, jeśli odrost jest ciemny blond a reszta żółto-miedziana? 15 min na odrost i drugie tyle na całości?

Bo chciałam zrobic jeszcze taki myk, żeby nałożyć z góry farbe najpierw tak, jakbym robiła pasemka na 10 minut i potem na całość, żeby nie były tkie jednolite. Dobry pomysł?


_eNchaNted_
- barddzo ąłdny kolorek
Załączam fotki farbek:
Ostatnio jak byłam w rossmanie to właśnie zwróciłam uwagę na tego Loreala - perłowy blond, ciekawe jakby wyszedł na moich włosach
kurczę, naczytam się o Waszych farbach, a później zachciewa mi się eksperymentów, mimo tego że mam dobry kolor
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 11:03   #3015
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu na piaskowy blond. Pomocy

Cytat:
Napisane przez olunia707 Pokaż wiadomość
Cześć. Jestem tu nowa.. i mam problem z włosami.
Od 2-3 miesięcy noszę brąz.. ciemny brąz. Jednak chcę spróbować jasny piaskowy blond. Co wy na to?
wygląda to teraz tak..
http://img716.imageshack.us/img716/6...0820103692.jpg
jestem załamana
jakbym miala tluste wlosy, a to zdjecia prosto od fryzjera..

ile czeka mnie wizyt u fryzjera? ile to będzie trwać?
Czy w ogole da sie takie cos osiagnac, jesli mam miec zolte wlosy, to rezygnuje, a Wy dziewczyny wiecie najlepiej.
Z natury jestem nie az tak ciemna blondynka.
chciałabym osiągnąć mniej-wiecej taki efekt:
http://img191.imageshack.us/img191/9282/iu6u.jpg
zdecydowanie zajrzyj tu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=423983&page=101
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 11:10   #3016
olunia707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu na piaskowy blond. Pomocy

nie mam co przegladac tego watku, ja juz sie naszukalam.. a sama nie bede przeciez sobie rozjasniac wlosow, bo je strace
olunia707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 11:11   #3017
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu na piaskowy blond. Pomocy

jak ci sie nie chce czytac watkow to co oczekujesz?!
idz do fryzjera i mu zadaj te pytania
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 11:16   #3018
olunia707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu na piaskowy blond. Pomocy

bylam.. ale ta fryzjerka jest jakas po prostu chamska.. czytalam bardzo duzo watkow.. uwierz.. dziennie czasem po 100 stron. Chce tylko szybko uzyskac blond.. i chcialam znalezc kogos, kto ma/mial ten sam problem.
olunia707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 11:38   #3019
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez olunia707 Pokaż wiadomość
Cześć. Jestem tu nowa.. i mam problem z włosami.
Od 2-3 miesięcy noszę brąz.. ciemny brąz. Jednak chcę spróbować jasny piaskowy blond. Co wy na to?
wygląda to teraz tak..
http://img716.imageshack.us/img716/6...0820103692.jpg
jestem załamana
jakbym miala tluste wlosy, a to zdjecia prosto od fryzjera..

ile czeka mnie wizyt u fryzjera? ile to będzie trwać?
Czy w ogole da sie takie cos osiagnac, jesli mam miec zolte wlosy, to rezygnuje, a Wy dziewczyny wiecie najlepiej.
Z natury jestem nie az tak ciemna blondynka.
chciałabym osiągnąć mniej-wiecej taki efekt:
http://img191.imageshack.us/img191/9282/iu6u.jpg
na tym zdjęciu które wkleiłaś dziewczyna ma balejaż różnych blondów...
a jeśli chodzi o jednolity kolor to polecamy podkład albo skandynawski paleta 100,albo 00A XXL colour paleta a na to potem natural&easy 522
wychodzą bielutkie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 11:40   #3020
asenette
Raczkowanie
 
Avatar asenette
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 170
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu na piaskowy blond. Pomocy

Ja miałam podobny problem, niestety trudno będzie ci szybko wrócić do blondu (zajmie to kilka miesięcy). Zacznij od pasemek w dwóch kolorach, najpierw więcej ciemnego, mniej jasnego, z każdą wizytą fryzjerka będzie robić więcej pasemek jasnych, a mniej ciemnych. W przeciwnym wypadku (jeśli będziesz zbyt niecierpliwa i będziesz chciała za dużo jasnych pasemek od razu) włosy mogą przybrać kolor zielonkawy (przerabiałam!)
Jesli chodzi o kolor, to proponuję 2 wyjścia:
- jeśli masz chłodny typ urody lub nie lubisz tzw. ciepłego blondu, proponuję beżowy blond i drugi ciemniejszy, np. średni lub ciemny blond, zależy jak duży kontrast lubisz.
- jeśli natomiast masz ciepły typ urody, ładnie wygląda średni ciepły słoneczny blond i ciemny blond.
asenette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 11:43   #3021
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Z bardzo ciemnego brązu na piaskowy blond. Pomocy

Cytat:
Napisane przez olunia707 Pokaż wiadomość
bylam.. ale ta fryzjerka jest jakas po prostu chamska.. czytalam bardzo duzo watkow.. uwierz.. dziennie czasem po 100 stron. Chce tylko szybko uzyskac blond.. i chcialam znalezc kogos, kto ma/mial ten sam problem.

Gdybys przeczytalala dobrze, to bys znalazla odpowiedz w wätku ktöre dziewczyny zaläczyly link. Lub wybrac sie do innego fryzjera.
Wätki läcze.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 11:59   #3022
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Dzięki infatuated udało mi się wybrać kolor i zakupiłam Loreal Recital Preference 7,1/L Islande Popielaty Blond ;D Mam nadzieję, że na moich żółtkach wyjdzie ładnie, tym brdziej, ze z info na pudełku powinien przyciemnić moje żółtko na głowie i jednocześnie rozjaśnić odrost

Mogę tę farbkę wymieszać z castingiem perłowy blond? Nie wyjdą mi włosy zielone? I jak mam sie odnieśc do tego, jeśli odrost jest ciemny blond a reszta żółto-miedziana? 15 min na odrost i drugie tyle na całości?

Bo chciałam zrobic jeszcze taki myk, żeby nałożyć z góry farbe najpierw tak, jakbym robiła pasemka na 10 minut i potem na całość, żeby nie były tkie jednolite. Dobry pomysł?


_eNchaNted_- barddzo ąłdny kolorek
Załączam fotki farbek:
ciesze się, że mogłam pomóc obyś też była zadowolona ja bym nie mieszała z Castingiem, bo to w sumie szampon koloryzujący i nie wiadomo jak w połączeniu z farbą sie zachowa...

a masz teraz jakieś refleksy?? bo ja pamiętam, że on trochę wielotonowo mi wyszedł, tzn tych białych pasemek po rozjaśniaczu nie przykrył tak idealnie, i dzięki temu całość nie wyglądała jak kask ;P

jeśli chodzi o długość trzymania to ja zrobiłam tak jak kazali na pudełku chyba 20 min na całość położyłam...odrost w 5 min się rozjaśnił, no z tym, że naturalny miałam z pół tonu/ton ciemniejszy. Ja zawsze jak mam już jasne żółtko to trzymam tyle, jak polecają przy opcji pierwszej koloryzacji

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ostatnio jak byłam w rossmanie to właśnie zwróciłam uwagę na tego Loreala - perłowy blond, ciekawe jakby wyszedł na moich włosach
kurczę, naczytam się o Waszych farbach, a później zachciewa mi się eksperymentów, mimo tego że mam dobry kolor
Kitkulka, Ty masz boski kolor to już nie kombinuj narazie poza tym na wątku zbiorczym 'po farbowaniu' dziewczyna wstawiła foto i z tego co pamiętam z bardzo jasnych włosów miała duuużo ciemniejsze niż pokazują na pudle castinga pewnie się szybko wymył bo raz, że to szampon a dwa, że z rozjaśnianych ;P

kurcze mi też się zachciewa eksperymentów jak Was czytam obecnie mam na głowie Sredni Blond Syoss'a, który już mi się sporo rozjasnil nie wiem czy isć w strone natury(czyli zafarbowac loreal islande) i dać włosom święty spokój ... czy moze jakis jasniejszy blond?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 12:17   #3023
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Tak Dziewczyny jestem zadowolona, a chyba to jest najważniejsze, aby się dobrze czuc W końcu wyglądam jak człowiek a nie jak głąb z jajem rozbitym na głowie W świetle dziennym jest jeszcze lepiej niż wczoraj przy lampie jest chłodno, ale mi taki kolor pasuje Jeszcze gdzieniegdzie przebijają się ciemniejsze paski z balejażu, ale tego farbka jasna nie zakryje..no cóż, trzeba czekac aż odrosną Teraz tylko odżywianie i regeneracja!
Dosyłam dalszy ciąg zdjęc - te już wyraźniejsze i bardziej oddające rzeczywistośc.


DZIEWCZYNY SŁUCHAJCIE SIĘ TYCH PAŃ TUTAJ BO ONE NAPRAWDĘ WIEDZĄ CO PISZĄ!

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-08-20 o 12:21
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 12:26   #3024
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Tak Dziewczyny jestem zadowolona, a chyba to jest najważniejsze, aby się dobrze czuc W końcu wyglądam jak człowiek a nie jak głąb z jajem rozbitym na głowie W świetle dziennym jest jeszcze lepiej niż wczoraj przy lampie jest chłodno, ale mi taki kolor pasuje Jeszcze gdzieniegdzie przebijają się ciemniejsze paski z balejażu, ale tego farbka jasna nie zakryje..no cóż, trzeba czekac aż odrosną Teraz tylko odżywianie i regeneracja!
Dosyłam dalszy ciąg zdjęc - te już wyraźniejsze i bardziej oddające rzeczywistośc.


DZIEWCZYNY SŁUCHAJCIE SIĘ TYCH PAŃ TUTAJ BO ONE NAPRAWDĘ WIEDZĄ CO PISZĄ!
pięknie wyszło naprawdę sliczny kolorek, bardzo naturalnie wygląda
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 12:32   #3025
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Tak Dziewczyny jestem zadowolona, a chyba to jest najważniejsze, aby się dobrze czuc W końcu wyglądam jak człowiek a nie jak głąb z jajem rozbitym na głowie W świetle dziennym jest jeszcze lepiej niż wczoraj przy lampie jest chłodno, ale mi taki kolor pasuje Jeszcze gdzieniegdzie przebijają się ciemniejsze paski z balejażu, ale tego farbka jasna nie zakryje..no cóż, trzeba czekac aż odrosną Teraz tylko odżywianie i regeneracja!
Dosyłam dalszy ciąg zdjęc - te już wyraźniejsze i bardziej oddające rzeczywistośc.


DZIEWCZYNY SŁUCHAJCIE SIĘ TYCH PAŃ TUTAJ BO ONE NAPRAWDĘ WIEDZĄ CO PISZĄ!
Bardzo ładnie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 12:40   #3026
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Tak Dziewczyny jestem zadowolona, a chyba to jest najważniejsze, aby się dobrze czuc W końcu wyglądam jak człowiek a nie jak głąb z jajem rozbitym na głowie W świetle dziennym jest jeszcze lepiej niż wczoraj przy lampie jest chłodno, ale mi taki kolor pasuje Jeszcze gdzieniegdzie przebijają się ciemniejsze paski z balejażu, ale tego farbka jasna nie zakryje..no cóż, trzeba czekac aż odrosną Teraz tylko odżywianie i regeneracja!
Dosyłam dalszy ciąg zdjęc - te już wyraźniejsze i bardziej oddające rzeczywistośc.


DZIEWCZYNY SŁUCHAJCIE SIĘ TYCH PAŃ TUTAJ BO ONE NAPRAWDĘ WIEDZĄ CO PISZĄ!
pięknie
ale dla mnie to chyba zbyt ciemny odcień
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 12:43   #3027
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ciesze się, że mogłam pomóc obyś też była zadowolona ja bym nie mieszała z Castingiem, bo to w sumie szampon koloryzujący i nie wiadomo jak w połączeniu z farbą sie zachowa...

a masz teraz jakieś refleksy?? bo ja pamiętam, że on trochę wielotonowo mi wyszedł, tzn tych białych pasemek po rozjaśniaczu nie przykrył tak idealnie, i dzięki temu całość nie wyglądała jak kask ;P

jeśli chodzi o długość trzymania to ja zrobiłam tak jak kazali na pudełku chyba 20 min na całość położyłam...odrost w 5 min się rozjaśnił, no z tym, że naturalny miałam z pół tonu/ton ciemniejszy. Ja zawsze jak mam już jasne żółtko to trzymam tyle, jak polecają przy opcji pierwszej koloryzacji

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------



Kitkulka, Ty masz boski kolor to już nie kombinuj narazie poza tym na wątku zbiorczym 'po farbowaniu' dziewczyna wstawiła foto i z tego co pamiętam z bardzo jasnych włosów miała duuużo ciemniejsze niż pokazują na pudle castinga pewnie się szybko wymył bo raz, że to szampon a dwa, że z rozjaśnianych ;P

kurcze mi też się zachciewa eksperymentów jak Was czytam obecnie mam na głowie Sredni Blond Syoss'a, który już mi się sporo rozjasnil nie wiem czy isć w strone natury(czyli zafarbowac loreal islande) i dać włosom święty spokój ... czy moze jakis jasniejszy blond?
refleksów teraz właściwie nie mam, ale włosy miałąm rozjśniane od połowy w dół, bo farba wcześniejsza nie chciała łapnąć , a właśnie nie chcę też efektu kasku. Odrosty mam dużo ciemniejsze, więc jednak będę musiała trochę na nich potrzymać. Casting to niby szampon, ale skoro ma mleczko utleniające+ krem koloryzujący, to może po prostu mniej pigmentu/ mniejsze steżenie? A też szkoda mi wydwać kasę, bo 1 op. to na moje włosy za mało, 2 stanowczo za dużo, a ten perłowy blond sobie stoi, a potrzebowałabym 1/3 :P

Ponoć L'oreal jest trwały, a jednak stopniowo będę wracać do naturlnego kolorku, więc by mi pasowało, żeby po tych 6 tygodniach się wymywał stopniowo.


Kitkulka- naciesz się na razie takimi włoskami w dopasowanym odcieniu, jaki masz daj im odpocząć
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 13:29   #3028
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Tak Dziewczyny jestem zadowolona, a chyba to jest najważniejsze, aby się dobrze czuc W końcu wyglądam jak człowiek a nie jak głąb z jajem rozbitym na głowie W świetle dziennym jest jeszcze lepiej niż wczoraj przy lampie jest chłodno, ale mi taki kolor pasuje Jeszcze gdzieniegdzie przebijają się ciemniejsze paski z balejażu, ale tego farbka jasna nie zakryje..no cóż, trzeba czekac aż odrosną Teraz tylko odżywianie i regeneracja!
Dosyłam dalszy ciąg zdjęc - te już wyraźniejsze i bardziej oddające rzeczywistośc.


DZIEWCZYNY SŁUCHAJCIE SIĘ TYCH PAŃ TUTAJ BO ONE NAPRAWDĘ WIEDZĄ CO PISZĄ!
Czy Ty masz słabość do prostownicy??? Widać popalone włoski.Teraz musisz się porządnie za nie zabrać i odżywiać jak najwięcej się tylko da.
A po za tym to przepiękny ten kolorek
Naprawdę naturalny.Super
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 13:45   #3029
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Byłam u fryzjera

Obcięła mnie dokładnie tak jak chciałam Ta fryzjerka to po prostu rewelacja, kocham ją - nigdy mnie nie zawiodła

Kolor troche miejscami jest rudawy, nie wiem czemu bo ja patrze na włosy i tego nie zauważam

Jest pięknie, ale jak krótko !! Teraz to zanim włosy mi urosną to kolor naturalnie będę miała siwy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (72,5 KB, 140 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 22:37
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 14:01   #3030
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Byłam u fryzjera

Obcięła mnie dokładnie tak jak chciałam Ta fryzjerka to po prostu rewelacja, kocham ją - nigdy mnie nie zawiodła

Kolor troche miejscami jest rudawy, nie wiem czemu bo ja patrze na włosy i tego nie zauważam

Jest pięknie, ale jak krótko !! Teraz to zanim włosy mi urosną to kolor naturalnie będę miała siwy
Ale pięknie!!! Naprawde ślicznie,spisała się na medal.A czy farbkę tez nakładała??? Bo jakieś inne się wydaja.I co dalej będziesz robić??Sama będziesz farbować czy zlecisz to fryzjerce?
Naprawdę jestem pod wrażeniem.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.